0

@draxidox jakie fikoli zwyczajnie nie umiesz czytać wyniki wyborów....Poza tym czemu nie mówisz o programie lewicy w wyborach czy 3 drogi.Oni nie szli do wyborów ze 100 konkretami.Dkaczego mieli akurat olać swój program ba rzecz 109 ko kręcić hehehe zwyczajnie oasuje ci jechać po Tusku.Tulko programy 3 drogi i lewicy istnieją i nikt z nich nie musi realizować 109 ko kretów bo jazdy chce mieć cis swojego dla wyborców.Ta twoja koncepcja że 100 konkretami sue nie klei.

1

@draxidox manipulacja obowiązuje program umowy koalicji 4 partii a nie 100 konkretów. Ciekawe że nikt nie dopomina się programu 4drogi i lewicy.Bo program koalicji tych partii jest wypadkową tych programów.Program ko zajął 2 miejsce w wyborach.A ten co wygrał pisowski również nie jest realizowany.Zaden program pojedynczych partii nie dostał zgody od ludzi.ztylko program koalicji 4 partii.Manipulacja.

0

@vangoor tego ci nie zarzucam tylko alternatywa jest fatalnie.....

1

@vangoor a ja ze ktoś może chcieć głosować na pis który wzioł kasę z ets wydał na energetyke1% nie zreformował energetyki.I inflacja była 17% dopiero w 2028-2030 powstanie największy magazyn energii w Europie i turbiny wiatrowe które obniża ceny energii.Robione to jest z kpo którego pis olał.Orzez tych durni polsja do 2030 ma regułę wydatkowa. Gdyby pis rządził to bez kpo regułą wydatkowa byłaby do 2035r...Nie wiem jak można się nabierać na pus i jeszcze gorzej na konfe....

1

@Kengo każdy ma swój jurasic park

0

@ViscaelBarca2007Vi. Mamy wielu zawodników podatnych na kontuzje ale są bardzo dobrzy potrzebny jest szeroki skład ale taki że jeśli rezerwowy wchodzi z ławki to jest wstanie walczyć w finale LM np MC czy live.qmusi być równy skład.Jest więcej grania w LM.Odejdzie Eric mize Andreas.Tylko trzeba pamiętać że Martinez pogra najwyżej 2 lata.Andreas ma 28lat jest bardziej persoektywiczny.

0

@Rupert_Haubica niestety kontrakt jest dlugi.Gosc który go tak go urządził powinien mu iddzkodowanie zapłacić.

2

@barca__rządzi pieprzenia kaczynski twierdzi że to był zamach.Gośc twierdzi że za to odpowiada kaczyński.Kacxyński wydał ogromne pieniądze z budżetu państwa na film który został okrzyknięty najgorszym filmem na świecie.Premiera tego czegoś odbyła się w teatrze wielkim.To poszło z budżetu państwa.Nie ma żadnych dowodów na zamach.A zginął tam nie tylko kaczynski.Nie mówiąc o tym że na bracie robi i politykę.....

4

@tomcias10 oj Jarek czuje się tak ponad ludźmi że to głową mała. Przypomnij sobie jak mu cmentarz otwierali a inni wejść nie mogli.Niech trochę na ziemię zejdzie....

2

@GigiAmoroso czyli koalicja pis konfederacja

0

@KrychaFCB to jest poprostu stan finansów państwa po audycie plus nowe rzeczy jak wojsko bo nie disc że kupiono nowe rzeczy to pus nie zrobił finansowania na stare rzeczy w wiejsku czy ekwktriwni atomowe gdzie ameryka nam przyznając kredyt.To budowa tarczy na wschód 10 mld .
To realizacja inwestycji pisiwskich i przede wszystkim ceny wzrosły również przez pus to powódź. Itp....

1

@Kgorecki2500 ruskie spieprzyly.Bazę stracą.

0

@Roobo a co tam przyniósł Dziadek Mróz Berkowiczowi.Ruską Vodke;)

0

@TheCule
Wbrew pozorom jestem z tych rządów zadowolony.
Po pierwsze władza jest rozproszona
1.Koalicja ma kilka partii co utrudnia rządzenie
2.Duda wetuje i odsyła do juli.
3 tk jest w rękach pisu.Ktory pracuje doa pis.Blokuja z prezydentem naprawę praworządności.
4 mamy neosedziow I Manowska to również jest wkadza

Związku z tym mamy władzę mocno rozproszono i jazdy za swoją działkę i działalność odpowiada .Duda z tk również.

W związku z tym to nie są warunki gdzie tusk ma władzę
.Dodatkowo pis zostawił państwo bez energetyki mix sue nie zmienił ceny drogie trzeba dopłacać.
Zadłużenie ogromne.Brak dofinansowania do zamówionych rzeczy elektrownie atomowa te rzeczy Kosiniak załatwił.
Dochodzi do tego Trump .
Dodam że w 2015 po zostawiało budżet i deficyt kontrolowany.Teraz to pus w samym funduszu covidowym to 230 mld zdrowie 20mld a jeszcze wojsko, energetyka i drogi.
Pis wydał 1% z ets na zmiany w energetyce efekt dopłacamy do energii ludziom a nie firmom i kupujesz produkty po drogiej energii.Doskonale wiedział że progi się zmieniają węgla jest coraz mniej i będzie drożej.
Olał brak kpo dla praworządności aby kraść.
Zostawil regułę wydatkowa która usunięcie będzie trwalo do 2030r.
Gdyby tusk nie załatwił kpo a robił energetykę pis bez kpo.Noalbys zadłużanie drukowanie kasy kombinowanie z fundacjami aby sejm nie miał wglądu i drogie zadłużenie Gdyż kredyt dla polski był dka nas najdroższy w historii.Takie to były rządy pis.
Gdyby pis rządził dalej to regułę wydatkowa pozbylibyśmy się w 2035r bez kpo.
W przypadku konfederacji patrząc na wystąpienie Brauna zzajaczkowskiej i ataku na Ursule również kpo by nie było.A z tego budujemy turbiny wiatrowe I największy magazyn energii na Pomorzu czy sieci.Z konfa byłoby to samo podatków nie obniżyli gdyż zobowiązania i inwestycje na to nie pozwolą a nie dostaną środków UE.
Z tego powodu będę wspierał koalicję.
Z tego co zostało zrobione jestem zadowolony.Resztę to ja czekam po zmianie prezydenta.
To nie jest wszystko

1 dalej zbroi kraj i robi fortyfikacje wchodzimy do tarczy europejskiej a tam jest obrona przeciw pociskom balistycznym a ostatnio putin taki wystrzelił..Nasz system nie ma takiej obrony.Poza tym przy ilościowym wystrzeleniu pociskiem nie damy sobie rady.Katwiej też zapasy będzie uzupełniać.
Pracuje nad lokalnymi sojuszami ostatnio z krajami pokroju Szwecja Norwegia Finlandia.
2 przywrócił fundusze ue - a to energetyka i dziesiątki projektów.
Przeniesienie Polski na inny poziom. Zwłaszcza że węgla jest mniej i jest to droga do uniezależnienia się od opec plus i obniżenia cen energii dla przedsiebiorstw które nie mają doplat do energii.My kupujemy produkty z drogiej energii.
3 mamy lepszą pozycje w europie
4 odsynkanie od pis szczujni i likwidacja która dzieli Polaków to bardzo dobra rzecz.likwidacja kolejnej w funduszu sorawiedliwosći.
5.Wolno czy nie wolno ale rozliczenie idzie jeśli zostaną skazani tuż przed wyborami to bardzo dobrze.Jak dla mnie mają czas do następnych wyborów.
Nie uważam aby mało było zrobione z prezydentem wetującym.Dobrze ze te uchwały szykują aby mieli co głosować jak duda odejdzie.Niesoecjalnie się martwię o nie.Choć tego prezydenta trzeba wyg

0

@TheCule nie zwycięstwo ko tylko koalicji w której jest ko.Czemu mówisz tylko o programach ko jak jest 3 droga i lewica .Nie mają swoje programy nie 100 konkretów.Tez nie realizują swoich programów .Realizują te partię wspólny program gdyż na żaden z nich nie uzyskał takiej większości aby mógłbym realizowany.zgdy by tak było nie trzeba byłoby koalicji.Po wyborach koalicja w drodze negocjacji ustaliła wspólny program.Inaczej wybory musiałaby odbyć się ponownie. Każda osoba w tej koalicji wygrała bo rządzą nie jest to równoznaczne że zrealizują w pełni swój program.Zwyxiestwo polega na tym że Polska nie idzie w kierunku autokracji a demokracji.Czyli w przeciwna stronę w stosunku do tego co wprowadzał pis.
Tusk tu niczego nie złamał.Rzadzi koalicja parti z wynegocjonowanym programem a nie sama koalicja z własnym.qludzie nie dali wystarczających głosów. Natomiast jest w koalicji parti więc też jest to zwycięstwo choć o mniejszej wartości niż gdyby rządzili samotnie.To tak jakbyś wygrał Wimbledon i jakiś turniej "500"
W obu przypadkach wygrałeś tylko Wimbledonie więcej zarówno finansowo punktowo i prestiżowo.Nie ma tu żadnego kłamstwa Tuska. Zresztą on chcę realizować te 100konkretow ale pierwszeństwo ma koalicyjnych program i realizacja będzie następowała po odejściu dudy.Teraz programy są przygotowane przechodzą przez sejm komisję duda wetuje odsyła do juli i po zmianie prezydenta to wróci do oarkamentu ale nie będzie prac w komisji itp.Nie będą tego robić 2 razy.Na pewno te konkrety będą robione.Ake musi się prezydent zmienić.

0

@Safrani nie spraw jest tyle że zajmuje to masę czasu a świadkowie uciekają kryją się za inmunitetem czy wykorzystują trybunału juli.Albo są ciężko chorzy gdzue na komisji się nie zjawiają albo zjawiają.Praeorzdnośc prawnie nie działa ale w Realu tak.Wcześniej Ziobro zamiatał sprawy pod dywan.W tejchwili np morawuecki ma do orokuratury zawiadomienie w sprawie wyborów kopertowych oraz afery wizowej.Dojdzue pewnie pegazus.Prokuratuea czeka i ama prowadzi swoje śledztwo co ustali komisja a także nik.Zdaje mi się że komisja może żądać pytanie które nie może zadawać prokuratura która może nie mieć uprawnień. Swoje skedzctwa prowadzi nik , CBA.W sprawie wyborów kopertowych powstała grupa 4 prokuratorów gdyż zawiadomienie poszło na Kaczyńskiego Witek, Bielana , Morawieckiego.Jeśli przyjrzysz się różnym sprawom wynika z tego że cały 1 linia będzie w coś umoczona .Solidarnej polski to nie ma.Oni mają nie tylko fundusz sorawiedliwosci za uszami i oegasusa ale i lasy.Tu nie jest kwestia nawet prokuraturyŕ.tu wiele slużb razem pracuje i wszyscy swoje muszą skończyć.Dobrze udokumentować.

0

@TheCule Wybory wygrał pis rządzil 2 tyg.ile obietnic spelnił?

0

@Safrani przepraszam bardzo
1.matematyka jest bezlitosna .Koalicja nie ma większości nad weterynarz.Duda wszystkie ustawy kieruje do TJ czyli trybunału juli.Nalezącej do pisu.Takie są fakty.
2.Duda ulasjawił Kamińskiego i wąsika przed wyrokiem.
To tak na inteligencję. Po co teraz robić rozprawę sądową skoro duda ich ułaskawi..A mieliśmy cyrk z Wąsikiem i Kaminskim.I dobrze ze duda to pokazał bo to pokazało ze nie wolno zaczynać teraz procesu tylko po zmianie prezydenta.Teraz zebrać wszystkie możliwe dowody.Zmienia się prezydent można zaczynać rizorawi i wyroki zapadają przed wyborami.Taktyka prosta.i nie budzi jakuś wątpliwości czy duda ich ułaskawił czy nie.Stategia jest oczywista.Też w kontekście ustaw po zmianie Dudy ustawy pójdą i to będą te ustawy które Duda odrzucił jeśli będzie coś do poprawki to to zrobią ale to będzie maszynowo przegłosowywane gdyż te ustawy przeszły wcześniej przez parlament i były przerobione przez komisję oraz organ sprawdzający jaki wpływ będzie ustawa miała na życie.Bo to nowa rzecz .
Plan jest bardzo dobry i nie ma powodu aby go nie wdrażać.Jeśli po zmianie prezydenta ustawy przejdą to koalicja spelni obietnice a pis nie wygra.

0

@comtedurgell tam były kontuzje inny świat piłkarsko życiowy.Powinien być gdzieś w hiszoanii

0

@Prorokk nie sądzę pis przekroczył granicę....

0

@Safrani ale po co mają ich wsadzać do pierdla teraz.Palac prezydenta to nie hostel.Obecnie zbierają dowody i przygotowują oskarżenia. Duda już ulaskawial przed wyrokiem i był burdel.Niech to przygotują.Zribia to przed wyborami do parlamentu.

0

@Safrani tu nie ma wyboru drużyna kaczora pójdzie siedzieć....Ziobro rozbity partii nie ma sam do siebie gadał.Mial być wielki powrót...

0

@Nightraider ale to pewnie związane jest z tym aby zaczął grać ciągle a nie raz na jakiś czas organizm może nie być przyzwyczajony

2

@Nightraider on musi pograć bez presji aby się psychicznie wzmocnił.Moze z rozpędu by wrócił.

0

@Vito9 za mało ma tego będzie siedział. Do Barcy muszą iść wybitni.

2

@Azazel_Pazuzu wiadomo jak robili interesy pisowcy.Zbudowali rurociąg do Norwegii i dopiero potem zaczęli negocjować ceny gazu.W efekcie był drogi.Bo pozycja negocjacyjna była tragiczna.W 2019 był gość który negocjował ale go zwolnili a następca tego nie zrobił.Efekt podpisano drogi kontrakt.Oni mogli mieć zaliczkę z kpo bez wymogów praworządności. Wystarczyło tylko papiery złożyć.Też tego nie zrobili.Zaoewne zwyczajnie tego nie wiedzieli bo olali temat kpo tak naprawdę.....amatorzy masakryczni....

0

@Sapos93 jeśli im ta negreira emocjonalnie pomaga z własnym słabościami to cóż;)

0

@Nightraider trzeba fatiego wypożyczyć niech gra i się zobaczy

0

@BorzyKrzys ty chyba wcześniej;)

0

Pewnie zobaczył że Real jest słaby i nie chcę tam iść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?