Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GigiAmoroso na mój gust problem leży w powrocie zawodników po kontuzji i nie są w formie też Ci bez kontuzji mogą być zmęczeni jak wczoraj Robert czy defensywnego.Muelismy kryzys kounde .A obrońcy grają wszystko
1
@blakkudium czyli Eric zagra na zmianę z Araujo.
0
@BORO_12 ter Steven też się tak ustawia te staea się robić to samo.Generalnie miał kilka niesamowitych interwencji i że 2 mecze uratował.Natomiast mi Sue podoba bardziej Andreas z Araujo.Cubarci jest 3 .Martinez jest 4 z uwagii na wiek i to że wolno biega choć jest przywódca i świetnie dogrywa piłki.
0
@BORO_12 trzeba być jeszcze w tym miejscu aby strzelili w Ciebie
0
@BORO_12 na pene mimo wszystko bym nie narzekał.Wczoraj zachowanie bramkarza Realu było bardzo źle nawet nie starał się tego bronić.....
Tym bardziej zawodnik Barcy powinien być szybki aby wrócić za zawodnikiem z piłką.Martinez nie ma szans .Eric to samo.
0
@maroon nie mam Tuska za hipokrytę może chcieć i mieć wizje ale jest też 3 innych koalicjantów opozycja ma mocna władzę
Ptezydentsabotuje państwo - pis
Tk -sabotuje państwo- pis
Nbp- sabotuje państwo- pis
Sądnajwyższy Manowska i część sądu najwyższego sabotuje państwo jak choćby sabotuje PKW- pis
Obecne czasy to nie jest tylko odpowiedzialność Tuska gdyż rządzi nie tylko tusk a Realna władzę ma opozycja.
Czasy są gorące i nie przewidywalne jak nigdy.
A pis zostawił państwo z regula wydatkowa deficytem długiem funduszu sorawiedliwości 230 mld
Ogromnymi wydatkami na wojsko czy energetykę bo nie zrobił tego a wziol kasę z ets i wydał z tego 1 % a ceny energii sa wyższe o 40% niż w innych krajach w europy co powoduje gorsza konkurencyjność i firmy wychodzą z kraju.Kosxty tych 8 latach będziemy ponosić do 2030r z uwagę na fizyczna budowę energetyki oraz usunięcie reguły wydatkowej.Dodam że pis w 2015r dostał deficyt kontrolowany.Przez 8 lat dostawali z kasę z ue i zostawiają państwo z takimi wynikami.To jest mistrzostwo w zarządzaniu.To że tusk obiecywał 100 konkretów.No cóż społeczeństwo nie dało zielonego światła na ten program.Zreszta nie dało na żaden program zajęli w miejsce a pus też nie jest wstanie swój program realizować. To na co dało społeczeństwo światło to na wyciag 4 programów 4 partii i trudno aby pozostałe partię godziły się na 100 ko kretów.Tam każdy chcę swoje realizować.Dlatego umowa koalicyjna jest kompromisem wszystkich programów koalicyjnych.Oczywiscie ko chcę realizować 100 konkretów ale 1 ma program koalicji i nie ma pełniej władzy bo jedt prezydent który wetuje albo ustawę daje do tk.Przed wyborami nie wiesz czy masz większość nad wetem.Przddstawiasz swoją całą ofertę potem są wyniki wyborów które okazały się nie wystarczające aby realizować ten program a jego część. I jeśli prezydent będzie po stronie rządowej będą to realizować bo ustawy sa gotowe tylko Duda je weterynarz albo tk wetuje.Wszyscy tu budują wizję hipokryty bo zwyczajnie chcą aby swoi wygrali czy to pis czy konfa .zmniejszyć to nie dziwi.Wyniki wyborów są jakie są i nie należy manipulować bo mało to uczciwe.A 100 konkretów to nie jest program rządzących partii koalicyjnych tylko wyciąg części programów. Nie uważam Tuska za Hipokrates i nie ibcuązam ich za obecną sytuację gdyż wiem co zostawił pis i ma realna władzę i sabotuje państwo.
0
@maroonm hipokryzja putina jest to że walczy z nazistami a prawda jest taka że chodzi o wpływy i ziemię.Rozumiem że jeśli Rosją zelenskiego zrzucić z rządzenia to zwróci wszystkie ziemię ukrainie......Bo chodzi tylko o walkę z nazistami;) wiadomo że chodzi kradzież.To zwykli złodzieje......
0
@BORO_12 szybki też jest Duńczyk tylko ma problem na początkowych metrach.Ale jak je osiągnie jest szybkNa razie obrona to nasz słaby punkt o ile Real z takim składem w lidze stracił mniej goli.Coś tu nie gra.
0
@Kgorecki2500 to co nie może zmienić stanowiska .Ludzie w firmach nie awansują.Trzaskowski jest prezydentem Warszawy a startuje na prezydenta Polski......
0
@BORO_12 Eric ma problem taki że jest wolny.Nie jest przez to na miarę Barcy .A pensje trzeba płacić.Lepiej j sprzedać i zarobić.WSzisiejszych czasach po zwiększeniu LM gdzie w każdym meczu wystawiasz najsilniejszy skład i w każdym meczu walczysz 1 skład musi równać się rezerwie. Niestety czasy się zmieniły.Koedyś grałeś rezerwą 1 skład odpoczywał dziś walczysz o życie w LM w każdym meczu.Też w la lidze są kontuzje Rezerwa t9 nie pierwszy skład wracają po kontuzjach i tracą punkty i widać to po Realu i Barcelonie.Nie ma yamala 4 kontuzjowanych wraca i mamy problem.A 1 skład zmęczony.Niech Ci wypadnie yamal w finale LM i musisz mieć skrzydłowego na taki mecz w zastępstwie który ogarnie to wszystko
0
@Kgorecki2500 tusk mu delikatnie sugeruję, aby nie pchał się na to stanowisko ,gdyż mamy sportowca na te stanowisko.Wcześnie Szewińska na nim była.To lepiej niż by mówił panie prezydencie nachalnie pchasz się na stanowisko , na które pracuje sportowiec Maji Wloszczowska.Zwyczajnie nie chcę go obciążąc ale sugeruję aby zrobił krok wstecz.Z drugiej strony nie określa tych złych ludzi piszę to tylko w domyśle dyplomatycznie.....Nie widzę w tym nic złego
0
@Bulbulator trzeba jakiś kompromis wyciągnąć dać jakąś jasne zadanie zviniemu.Po sprawie.
0
@BORO_12 nasza obrona traci więcej bramek niż Real z 1 obrońcą Rudigerem bo reszta to nie porozumienie.Wracaja Araujo I Duńczyk. Dojdzie jeszcze ten Z Niemiec i Cubarci.Martinez jest starym zawisnikiem i wolny.Jeśli obrona źle złapie spalonego nie dogonić faceta z piłką Araujo ma szansę.
0
@blakkudium wraca Araujo I Duńczyk.Martinezem też zawodnik na rok nie jest przyszłością Dunczyk i Araujo są młodsi. Obecnie tracimy więcej bramek niż Real z jednym dobrym obrońca Rudigerem.
1
Ciekawe jak zachowa się Duda ,czy zniweczy pracę Maji Włoszczowskiej w Mkolu.
Donald Tusk.
Źli ludzie najwyraźniej wmanewrowali Pana Prezydenta w tę olimpijską awanturę. Kiedy tylko się zorientuje, że zajął miejsce medalistce olimpijskiej, od lat aktywnej w MKOl, szanowanej i kompetentnej, z pewnością podejmie właściwą decyzję.
0
Wbrew pozorom patrząc na bramki u nas to Real stracił ich mniej.Moim zdaniem obrona z Araujo I z duńczykiem jest lepsza.Oczywiście jest Mats który robi różnicę. Myślę że szybki Araujo ma większe szanse dogonić zawodnika z piłką łapiąc na nie udanym spalonym.qmartinez obecnie jest bardzo wolny.
0
@maroon uważasz że tusk jest gorszy od Rosjan którzy mordują i robią burdel który wpływa na świat gdzie kraje muszą się zbroić.grozi wojna atomową aby spełnicie chore ambicje przywrócenie Z wiązki Radzieckiego......
0
@DAM1ANOo .musi być zespół są gwiazdy i robotnicy choć dziś gwiazdy też w obronie pracują ja Yamal np czasy się zmienuają
2
@sevs czemu to bezposredni rywal o mistrzostwo ktory może wejść tym meczem na lidera
1
@DAM1ANOo tylko na 5 męczy Real wygrał 2...ba psg miało kilku drogich piłkarzy jak Messi Neymar , Mbappe , verrati itp.i Lzm nie wygrali.Dziś musi być dobry cały zespół.Ba rezerwa nie mize być gorsza od 1 składu przy tyłu kontuzjach inaczej jest po sezonie...
0
@HerbertHerbert może specyficznie napisałem. W tamtych czasach nie byłostawianych autobusów podwajania czy potrącania do takiego stopnia.Kueduś dośrodkować piłkę było dużo prościej niż dziś.Nie wynika to z braku umiejętności tylko z tego że drużyny grają całymi zespołami w polu karnym Zawodnik nie ma czasu na spokojne wymierzenie.Takzę ten co ma wykończyć strzał ma więcej zawodników wokół siebie i presja rośnie.To co gra Lewy jest niebywale trudne.w tamtych czasach był to inny sport.Nie wiem czy Boniek tak łatwo radziłby sobie z obroną teraz jak kiedyś.
0
Tylko kiedy oni grali to cała reprezentacja w stosunku do innych reprezentacji była lepsza.Trocje inne czasy więcej miejsca było.także obrona nie była tak zorganizowana jak teraz.dla mnie kwestia reprezentacji jest nieporównywalna. oczywiście z drugiej strony ktoś powiecze Boniek gra w juve a Robert w Barcelonie ale w tamtych czasach juve było potęgą i tam grał z nim Platini z którym się przyjaźnił.Sa tu za i przeciw.Tez to kompletnie różni zawodnicy Boniek to typ wybieganego zawodnika Robert to typowa 9.Jak takich zawodników porównać......
0
@NoziX1 może nie celowo
0
@NoziX1 ale wiesz to tylko twój gust;) bez znaczenia;)
0
Real gra z Rayo ale na 5 pojedynków wygrali 2 w ostatnich im z nimi nie poszło. Ciekawe jak tym razem im pójdzie
https://sportowefakty.wp.pl/bukmacherzy/1162009/to-prawdziwy-koszmar-realu-madryt-az-trudno-uwierzyc
0
Na mój gust najmniej przyszłościowy z uwagi na wiek jest Martinez stary i wolny jeśli Araujo zagra swoje nikt go nie wrrzuci.
Myślę że Cubarci ,Araujo, TAh to przyszłościowe rozwiązanie. Kwestia Christiansena. On mógłby gmdawac zmiany za defensywnego pomocnika i stopera.Jeśli ktoś powinien odejść to Eric.To co może zadziałać na sprzedaż Ti brak kontraktu Araujo.To jedyna opcja .jak stadion zbudują kontrakt z nike podpisany w lidze mistrzów idzie raczej dobrze to zespół finansowo się sprawdzi na live szybko nie trafimy.Nie sądzę aby teraz trzeba było kogoś sprzedać aby zarobić z ważnych graczy.
Do sprzedaży jest Eric , fati, prawdopodobnie Ferran zobaczymy czy formę utrzyma.Ten obrońca za Balde jest do sprzedaży...To nie na Barce.
2
@Gall ale nie każdy że szkółki jest na 1 skład.qczasem ci zawodnicy są dobrzy na inne zespoły. Chyba osioł to młody nie jest.
0
@ObiwanKenobi tylko co ci po pisowcy bez konkursów;) bez kompetencji musisz zatrudnić menadżera który wykona robotę.na tym polegał trik.Poza tym nie musisz zatrudniać 4 To że liczba ministrów duża nie oznacza że do spółek pójdzie razy 4.W Pisie po krótkim czasie zmieniali się ludzie szka odprawa czesc szło do pisu i przychodzili nastepni była rotacja.....Natomiast tutaj nie było środowisko pisu a masz ludzi id lewej do konserwatywnej. A nie tylko ko
0
@Roobo a chcesz zostawić pisowców bez konkursów. Poza tym jeśli już to tu nie rządzi dana po a masz 4 partię id kawa do prawa.Nie rządzi tu jedna partia
0
@Recha_0684 no nie I tu też się mylisz różnica jest taka że jedni usuwają konkursy pus a drudzy nie.A tamci to robią po to aby ciocia Jadzia czy przyjaciółka Kaczyńskiego mogła wejść do rady nadzorczej.
Poza tym jak koszty rosną to mniej masz kapitału aby kupić gdyby wcześniej pisowcy robili to co trzeb i kupwali by po innych cenach to dziś nie trzeba było by kupować wszystkiego na raz.Bo woleli orzechulać kasę.Co powiększa deficyt.Tez jak np nie bierzesz kpo o 2 lata to mogłeś sporo zrobić po innych cenach .Wiele inwestycji poszło nie z kpo a z ręki podatnika.Masz tego kapitału mniej.Deficyt się powiększa.Sory ale nie da się rozmawiać dzi o ko nie rozmawiając od tego burdelu jaki zostawił pis który będzie się odbijał przez kata czkawką.....Ko zastała burdel do sprzątnięcia na kilka lat .jeśli Ci z tym źle to mniej pretensje do pisu zwłaszcza że mają realna władzę w kilku miejscach aby sabotował.znie jest też wina rządu że ma tyle ministerstw jeśli możliwa była tylko koalicja 4 partii.Trochę absurd mieć do nich o to pretensje.Kazdy daje swój głos jazdy ma swój program i jazdy chce się wykazać nie ma opcji aby rząd był w tym układzie mniejszy.Fdyby była 1 oartia z czymś takim ok ake jak masz 4 partię.....