Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ryoumen świetnie tylko pis wynegocjował gaz z Norwegia dopiero po zbudowaniu rury di Norwegii to mistrzowie negocjacjiAMerykanie również pisali ze Polska za pis jupowala drogo gaz...w stosunku do reszty europy
0
@mekston jak tworzysz ty piszesz o kobietach:)
0
@Xaviball ale jakich obietnic? Chłopaku kO zajęła w miejsce w wyborach. Wygrał pis z 34% nie realizują własnego programu bo się nie da.Jeszcze w trudniejszej sytuacji jest ko które ma mniej.Jesli znasz się na matematyce to wiesz ze ko nie ma większości nie mówiąc już o wecie.
Co się dzieje
4 partię mają własne programy i w wyniku umowy koalicyjnej jest wyciąg z 4 programów.Vo z jakiej racji pozostałe partię z własnym programem maja realizować program 100 konkretów.
Dlatego realizują umowę koalicyjna która jest wyciągiem programów tych partii.Ja nie oczekuję realizacji 100 konkretów.Bo nie jest programem tego rządu.zgdyż ludzie nie dali ilością głosów na jego realizację.
Chciałem zauważyć że pis również jest odpowiedzialny za rządy w państwie bo ma realna władzę.
Prezydent- pisowiec
Nbp- pisowiec
Izba nadzwyczajna i Manowska sąd najwyższy- choć nie cały
Tk to organizacja działająca na zlecenie prezesa kaczynskiego
Wszystkie te pisowskie elementy władzy sabotuja państwo.Dlatego zagłosuję na kandydata ko aby można było realizować umowę koalicyjna.Czy mam pretensje do koalicji nie te 8 lat nie jest łatwo naprawić w rok .1/8 to za mało aby to zrobić bez głosów ponad weto prezydenta.bedę głosował za kandydatem ko na prezydenta aby naprawili tk zrobili coś z tą izba z sędziami którzy nie są sędziami i poza pisowcami nikt tego nie uznaje bo wiadomo po co są.Do wyborów jest coraz bliżej oby szybciej
0
@GeneralXavi przyjmijmy że tak jest znaczy ko potrafi to realizować a konfa nie to po co konfa;)....
0
@mekston jak nie;)
0
@mekston drążysz temat;) i będziesz srążył;)
0
@mekston hehe ty dalej o tych kobietach , problem jednak jest u ciebie z kobietami;)popracuj nad odwagą;)
0
@mekston dla Ciebie generalnie kobiety to tylko opowieść ;)
0
@BabyGang po pierwsze sędzia powinien zacząć od dawania kartek aby bractwo uspokoić.Inaczej mecz kończy się w kontuzjami i mlody17 latek nie będzie grał przez miesiąc.Tracimy potem Fatiego itp.bo jakiś dureń pomylił mma z piłką nożną.
0
@mekston no tak jak dożyje mekston 60 będzie opowiadał o 4 kobietach......Mekston umów się na randkę z jakąś w nowym roku zrób sobie takie postanowienie bo masz problem z kobietami,)......Bo widzę że o niczym innym nie myślisz.Ewentualnie jakiś psycholog jak nie dasz rady;)bo złapiesz depresję;)
0
@Ls0811 chłopie spoścuzna zostawiona po 8 latach pis
1. 230 mld - dlug fundusz covidowy
2 .20 mld wzrost o 6 mld służba zdrowia
3 regułą wydatkowa do 2028r- 2030r
4 .ogromny deficyt w panstwie po audycie bo wyprowadzali kasę do fundacji po to aby sejm nie kontrolował stanu finansów państwa aby nie uchwycone tego w budżecie i aby nie nałożono im reguły wydatkowej.
5wykorzystali tylko 1% z ets na oze.Wiwdzac że progi na energię będą rosły i nie zmienili miksu węglowego.
6.Po zanawuali sprzęt wojskowy nie zapewniając na znaczna część finansowania
7nie zapewnili finansowania na elektrownie atomowa obecnie rząd USA przyznał kredyt na 4 mld.
8.Nie dość że nie wykorzystali środków z ets to jeszcze nlokowano środki kpo na zmiany w energetyce.
9.o jakich śridjach zagranicznych mówisz skoro pis doprowadził do w zjawisk
A) kredyt dla polski jest jeden z najdroższych w historii Polski
B)państwo nie doplaca do energii dla firm które mają energię o 40% wiekszą niż w innych miejscach Europy.Czyli firmy są mniej konkurencyjne z firmami na zewnątrz.
10.panstwo podniosło pensje minimalne skokowo a nie wzrast wzrostem produktywności to firmy uciekły za granicę. I tu ściągnięcie zagranicznego kapitału jest utrudnione.
11obecnie za kpo ma być budowane farmy turbin wiatriwych oraz największy magazyn energii w Europie między 2027- 2030r co ma obniżyć ceny energii.Duda i jarol będą bronić brak orawirzadnosci czym zagrażają wszystkim aby przestać dopłacać z podatków do cen energii ludziom zadłużając państwo oraz ma to wpływ na kupowanie produktów wytworzonych orzez droga energię.Obecna działalność dudy zagraża strategicznym interesie polski.
12.Polska ma w mld wydatki
A)energetyka 400mld
2b)wojsko większą kwotę w mld niż wydajemy teraz a to na być 5% PKB bo dojdzie program orka f35 .m f15 ex drony do nich .Zapewne pociski hipersoniczne i drony bo dziś potrzeba armi dronow Di walki ,program kaserow bo to najtansza obrona przeciw dronom, program orka- łodzie podwodne 3 sztuk.te rzeczy będzie trzeba kupić do tego co kupujemy.
C) Polska ma do wybudowania drugie tyle dróg co zrobił choć mniejszą ilość autostrad.
D .inne wydatki socjalne i infrastrukturę hak lotnisko koleje czy port kontrneriwe itp.
To są wyzwana które czekają Polskę.Pis zmarnował 8 lat i właśnie teraz główne zadanie Polski jest wybudować w zasadzie wszystko na raz.Bo mamy obok wojnę z Rosją i trzeba kupić broń oraz uniezależnić się energetykę.
Drogi trzeba budować bo ue dopłaca inaczej proces wydłuży się o lata.im lepszy transport tym większa szansa na inwestycje które brak z zewnątrz a firmy wychodzą z powodu drogiej energii i podniesienia skokowego płacy minimalnej bez wzrostu produktywności wpływając na podniesienie inflacji.
Polska jest w sytuacji gdzie kasa z ue jest niezbędna. Nie ma to nic wspólnego z intelektem tylko projekt y wymagają w dzisiejszych czasach finansowania. Abyś mógł pomysły intelektu realizować.
0
@barcelonaLM tylko ta izba nie jest sądem.I tsue im nawet nie chciał odpowiedzieć na jakieś pytanie bo nie są sędziami.zkomisja wenecka również stwierdziła że nie są sędziami.Byli sędziowie tk również to twierdzą.zduda obecnie wprowadza burdel i zagraża funduszom europejski. Które miały by przyjść do Polski.
0
@barcelonaLM niezły burdel zrobił pis.Zagrsnics nie traktuję tych pracowników tej izby jako sędziów. Ani tsue , opinia komsji weneckiej rownież twierdzi że nie są sędziami.Piszę im że nie są sędziami więc nie odpowie im na pytanie.A problem jest jeszcze inny że konstytucją mówi aby przestrzegać umów zawartych z zagranicą.System musi być spójny z ue inaczej przez kombinacje pisowskie będziemy mieć problem z kasą ue.
0
@Kengo powinno się to zgłosić.
0
@betonito a ja bym poczekal na 2 cz sezonu jest po kontuzji a wczoraj mial indywidualne krycie
1
To należalo mu zabrać piłkę a nie faulować .gość jest kretynem.Po takiej wypowiedzi należy się dyzkwalifikacja na kilka spotkań.Dokladnie tyle co yamal nie będzie grał może naucza się grać w piłkę jak nie to kierunek ma.
8
W takiej sytuacji wchodzi Nico Williams na lewe skrzydło a Raphinia na prawe za yamala i tak powinno się profesjonalnie sprawę załatwić.Zostawili go nie było komu go zastąpić....
0
@Lokusekpl tu skutek jest taki że nie masz kartki na 2 mecze tylko yamal nie zagra miesiąc.Jażdy widział że tu nie o grę w piłkę chodziło .....
0
@Elvisek ten facet który wszedł w yamala to nie wiem czy wylecieć nie powinien....To nie był grzeczny mecz I wynikiem masz 2 kontuzje.
8
U nas też też sędzia pozwolił ma taką grę leganes że 2 zawodników było kontuzjowanych od czego są kartki....
0
Kombinowały pisiaki tworząc lewą izbę aby oszukiwać w wyborach inne partię i korzystać z całego aparatu państwa. Tylko nikt nie chcę dać się oszukać.to mają;)
Cytując klasyka
https://wiadomosci.wp.pl/koniec-demokracji-wyborow-moze-nie-byc-skarbnik-pis-henryk-kowalczyk-o-decyzji-pkw-7103918199991040a
0
@vangoor na pewno tylko muszą być powtarzalni( forma)
0
@mmaciass a dla mnie są przyczyny ale nie takie.
1.Zmęczenie tych co grają. Zarówno psychiczne jak i fizyczne
2 powrót 8 zawodników po kontuzjach nie są ograni i powrót nie będzie z dnia na dzień.
3 brakuje kogoś typu inaki na zmianę za Raphinie czy yamala.Inaki wystarczy bo daje zmianę Raphini a Raphinia yamalowi.
Na pewno w drugieczesci sezonu będzie lepiej
0
@barcelonaLM pismaki sobie zrobiły izbę aby w wyborach oszukiwał całą resztę Partii.Tez aby załatwiała nie wygodnę dla nich tematy jak wąsik czy Kamiński to samo jest z tk.Madrze zrobiło PKW że chce wyjaśnień status tej izby bo i tsue też ich nie uznaje.Jest to lipa...
0
No Flick powinien nauczyć teraz gry zespół bez skrzydłowego.
0
@Stinger_ dlaczego tak jest część składu jest zmęczona .A i wracają zawodnicy do gry którzy potrzebują gry.8 zawodników.Jeśli wyjdziemy z 8 nie gramy w barażach Flick zapowiedział presezon.Forma I głębia pójdzie do góry dodaj Duńczyk do tego składu. Nie przejmowałbym się.Coraz więcej zawodników będzie w formie.
0
@mcsarna real będzie miał 41 jeśli wygra ma 1 mecz zaległy .Nie masz żadnej gwarancji że Atletico ma 1 mecz zaległy i to jest 41 pkt maja 38 remis z nami to 42 pkt ale i my będziemy mieć 39 nie ma żadnej tu tragedi.to dalej jest sytuacja wyrównana o ile wygraja zaległy mecz I o ile Real wygra swój mecz .My będziemy bardzo silni w 2 cz sezonu bo ko tuzjowani złapią formę a skład będzie szeroki.Wróci jeszcze Duńczyk będzie walka o skład i nie będzie przemęczenia
2
@mcsarna dla nas ważny jest awans w LM z 1 ósemki aby zarobić ,i nie trafienie szybko na Live i nie granie barażach.Po to aby Flick przygotował zawodników po kontuzjach.na 2 cz sezonu.Teraz to najgorszy moment.Pozycja w tabeli jest wyzerowana dla 1 trójki ,i wszystko jest możliwe.Maja tydzień na przygotowanie się do meczu .Wyniki są dobre 2 miejsce w tabeli LM Liczymu się w lidze. Każdy traci punkty.
0
@Kgorecki2500 w sumie to że Iran odcięli od Hezbollahu to bardzo dobrze .Bo Iran miesza wszędzie gdzie się da niszczenie statków na morzu czerwonym to też ich robota. Koniec z Asadem również nie wiem jak z tymi bazami Ruskimi ale im mniej tym lepiej.też mniej bronii w serii to mniejsze szabse oanstwa islamskiego i ataku na Izrael co spowiduje mnie okrutna wojnę w przyszłości a mize o kilka lat odriczenie.To zw Syryjczykom zniszczono broń to nie jest źle.
0
@AlwaysBlaugrana raczej część i to znaczna potrzebuje ogrania po kontuzjach wracają
1.gavi
2 olmo
3 fermin
4 rekin
5Araujo
6.fdj
7Eric
Ci potrzebują gry i grać będą różnie
Reszta potrzebuje rotacji bo widać zmęczenie