Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox ale tam nie było żadnej polskiemu myśli tylko włoskiej.Firmy obecnie się łączą bo rynek na więcej jest za mały.Mamy spadek sprzedaży elektryków.A chinczycy starają się zalać europe swoimi firmami samochodowymi.Zrobia klaster elektryczny który będzie wspólpracowa z różnymi podmiotami także z motoryzacyjnymi.
0
@Nightraider chyba pomyliłeś post
0
@Barcanajlepszyteam hehe nie ma to jak brak argumentów w temacie prawda w oczy kole:)
0
@Ryoumen raczej martwiłbym się o los pisowców na miejscu pisiakow.
Romanowskiemu grozi mu 25lat
Czarnecki 15 lat reszta w drodze.Końzy się etap komisji.Zawiadomienia do prokuratury idą i z komisji i z niku.Potem będą przygotowane oskarżenia i wszystko będzie wchodzić sądu.Za same wybory kopertowe ( 70 mln straty) do prokuratury jest zawiadomienie na Kaczyńskiego który się przyznał ze się na to zgodził, Bielana który to wymyślił, Morawieckiego który to robił i Witek.Obecnie 4 prokuratorów przygototowuje oskarżenie.Xawiadomienie złożyła komisja i nik a prokuratura też pracuję.
A to nie jedyna sprawa:)
0
@ObiwanKenobi a jaka poważna instytucja poza pisem ich poważa;) zrobili bubla prawnego to teraz mają.l:)
0
@draxidox a kto powarza poza pisowcami izbę nadzwyczajną w sądzie najwyższym tam w tej izbę nie ma sędziownikt poza pisem ich nie uznaje ich
Ani
1 .część sądu najwyższego poza pisowa manowską
2 tsue
3.rząd i koalicja
4 PKW
5 ostatnia opinia komisji Weneckiej również jest niekorzystna
6 .trybunał do ochrony praw czlowieka
7.byli sędziowie tk
To po co mieli by wychodzić kodziarze skoro nikt oprócz pis tej izby nie traktuje poważnie skoro zrobili bubla prawnego.
0
@Nightraider
Przecież pis to zrobił po to aby pod dywan zamiatać sprawy i maksymalnie porozdawać ville itp... .To było ich celem.Teraz można im zarzucić że podczas tych 2 tygodni spełnili 0 obietnic:)
Poza tym pis dalej jest wspóodpowiedzialne za państwo
1.Prezydent - pis- duda sabotuje oaństwo obecnie zagraża ważniści wyborów i kpo blokując zmiany w sądownictwie
2.TK zrobili z tej instytucji wydmuszkę- rządzi pisowiec. Ta instytytucja miała chronić obywatela przed kontrowersyjnymi pomysłami rządu.Obecnie próbują zrobić z tego organ Di ochrony pis.
3 izba nadzwyczajna to nie są sędziowie służą posowi jak ostatnio podważyli PKW
Nie uznają ich
1.Sądy
2trybunał praw człowieka
3tsue.
4 ostatnie irzeczenie komisji Weneckiej jest krytyczne wobec nich
5.byli sedziowie tk również ich kwestionują
6pkw - również ich kwestionują
7 obecny rząd i większość parlamentarna
Wracając
4.nbp- Jastrząb bawiący się stopami
5.Manowska - sąd najwyższy również pis- to ona miała by robić ts Dudzie.Są przyjaciółmi Duda ja normalnie odwiedza.
Wszystkie powyższe pisowskie instytucje sabotuja państwo jak się da.Pis ma bardzo dużą i realną władzę I również odpowiadają za to co się dzieje w państwie.
0
@ObiwanKenobi tylko pus od 20q5r wydał 1% z ets mając świadomość że progi rosną .qets jest po to aby finansować zmiany w iże zmieniać miksu mniej emitujesz i mniej płacisz podatku..Pis kasę wzioł ich przejadł.qnoe wyremontował sieci przez co blokowały rozwój farm i fotovoltaiki i pis wprowadził regułę H i kombinacjami w rozluczeniach spowodował że fotovoltaika była mniej opłacalna. Potem z powodu bezkarności czyli braku praworzadnosci blokowal 2 lata kpo......czyli kolejna jadę na energetykę to sabotaz państwa.Jednoczwsnie duda z szydło jeździli promowac węgiel który miał 200 lat być;) sprawa czysto wyborcza;)dziś firmy produkują produkty na prądzie który jest o 40% drozszy niż w różnych miejscach Europy....I za te produkty płacą obywatele.Bo rząd doplaca obywatelom ale nie firmom.Turbiny i największy magazyn energii w Europie będzie 2927 - 2030r .Pis nas załatwił na kata a grzechów na dużo wiecej....
0
@Rupert_Haubica ale nie będą kontuzjiwani;)
0
@Roobo jaka zima 7 stopni;) nie żartujmy;) nie raz i nie dwa była tam powódź.Pyranie czy są ubezpieczeni?
0
@draxidox rosyjski namiestnik;)
0
@NeroTFP1 tylko czy my nie mamy za dużo ludzi w środku.Niech Ci ci mamy dojdą do formy po kontuzjach.Kolejna rzecz potrzebny jest skrzydłowy z najwyższej półki do rotacji z Raphinia i Yamalem.
0
@TheNekro94 Yamal go usiądzie na najbliższe lata
0
@Eklerek yamal rizwiąx̌e ten problem
0
@ObiwanKenobi czy robienie sieci aby można było przyłączać farmy turbin wiatrowych.Projekty kluczowe aby obniżyć ceny energii gdyż w Polsce ceny energii są o 40% wyższe od reszty Europy.Bo pis nie zreformował energetyki.Państwo dopłaca ludziom a nie firmom. .kupujesz produkty na drogiej energii. Na dodatek firmy przez to nie są konkurencyjne.Rzeklbym są to kluczowe tak naprawdę rzeczy.Jeśli chcesz zrobić farmy wiatrowe z największym magazynem energii na Pomorzu plus elektrownie atomowa na Pomorzu. To trzeba zrobić sieci na śląsk choćby aby dostarczać tam także prąd.Te projekty są istotne a coraz bardziej odcinamy się od Rosji i przestaliśmy brać gaz .Też zwiększy się liczba ogrzewania prądem.Wzrośnie zapotrzebowanie na prąd którego trzeba rozprowadzać.
Absolutnie strategiczne inwestycje.pis załatwił tak państwo że farmy zrobią w 20q7- 2030r do tego czasu Polacy będą płacić za drogi prąd. Bo pis nie zreformował energetyki.....
0
@ObiwanKenobi ale chyba widzę że du....cię trochę jednak boli z tego powodu;)
0
No i dobra informacja tego oczekiwałem po zmianie władzy.
https://www.money.pl/pieniadze/kilkadziesiat-miliardow-zlotych-dla-polski-z-kpo-nowa-wplata-z-brukseli-7104247775300320a.html
0
@Faro jego przegrali sędziowie.Zamiast na samym początku wypieprzyć go z boiska i dać mu czerwoną kartkę .Posiedziałby na ławce kilka męczy by spokorniał.l i zajął się grą. A tak poza Real i Brazylia nikt go nie lubi......spieprzona utalentowanego zawodnika.....
0
@BabyGang a dla mnie sędzia dalby żółte kartki zajęli by się gra w piłkę a mama...To jak jak nie wyżucalu viniego to właśnie im na głowę...
0
@Ascend ja tam nie wiem na mój gust partią chce i jako jedyni byli na spotkaniu z morawieckim a była to farsa.Ale część wyborców jest przeciw.Po za tym karpl liczy na konfe....
0
@mekston odpuszczam i tak napiszesz jeszcze o nich ;)
0
@Marian_Pazdzioch wątpliwości aby po takich strotavh6 w ludziach w rezerwie broni ruskie mogły by się rzucić na dużo większe nato gdzie nie zginął żaden żołnierz nato;)
2
@Ascend dobrze ze ktoś poszedł że konfa chce koalicji z pisem a nie jakieś pieprzenia że nie...
0
@mekston jeszcze wyciągnij pierwiastek i będzie dobrze;)
0
@Commando na koniec Polska mega przepłaciła za pis za gaz z usa.Niesoecjalnie bym obciążał koalicję bo lista grzechów w pis w energetyce jedt bardzo długa ale gadamy i gazie.......
https://wysokienapiecie.pl/106104-usa-ujawnily-dane-polska-przeplacila-setki-milionow-dol-za-lng/
0
@Commando błędów z gazem było sporo pomysł z rurą byl jeszcze za buźka.Studium wykonalności zrobiła PO.W 2019r gość z pisu chciał wynegocjować ceny gazu ale pis go wywalił następca tego nie zrobił.Rozpoczela się wojna ceny poszły do góry a oni zaczęli negocjować.Ba i bez tej rury można było się dogadać bo za po zrobiono z Niemiec reverse do Polski a Niemcy mają połączenie z Norwegią.
Dalej Po wybudowała gazoport podstawę przez 5 lat skończyła w2015r.Pis nie potrafił o połowę mniejszej części dobudować do czasów wojny z Rosją. Czyli 7. 8 lat.Mialo to znaczenie bo nasze magazyny są o 40% tego co mają Niemcy i by o tą część było więcej..Zaniedbań jest tu sporo
0
@mekston mnie to ty piszesz raz enty ja tam raz napisalem:) jednak masz problem;)
0
@Eklerek chyba konfa z pisem
0
@Marian_Pazdzioch ale oni nie wiedzą o twoim istnieniu ,radzę samemu zmienić twoje życie o ile na to liczysz;)
0
@Commando plus jest taki że zima jest ciepła