Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas poza tym tik toku głównie oglądaja ludzie mlodzi.Do nich ma kampanie konfa.......To ogranicza pozyskanie nowych.Slawek zle wypada w konfrontacjach taki Rysiek go pozamiatał.....
0
@tbas nie zdziwię się pisowcy to betonowy elektorat.Karol na mój gust przejdzie do 2 tury ale nie wygra z trzaskowskim.Na przewagę i intelektualnie karola obnaży .
0
@Recha_0684 różnica jest taka że niektórzy komuniści jak Kalisz działają w stronę demokracji bo blokowanie kasy pisowi jest sluszne bo korzystali z finansow państwa.zsam jaczyński Ziobro ostrzegał.Batomiast Pootrowicz wprowadzał prawo które jest nie praworzadne i zagraża środkom z ue.Czyli obniżeniu cen energii, budowie dróg bo inne fundusz też są narażone , wpływy do PKB i prace dla ludzi.Piotrowicz obecnie działa na nie korzyść polski.Kalisz tego nie robi pełni funkcję i zajmuje się tym co pis robił.W wyborach oszukiwał resztę partii.Noe popieram lewicy tylko na sucho oceniam fakty.
0
@tbas a ma zablokowany to dobrze musi się modlić aby orban nie upadł co jest prawdopodobne bo kontr kandydat po inflacji poszedł do góry.Ale nie zdziwię się jak go za kilka miesięcy porwą z ulicy granicy nie ma...
0
@tbas też uciekała gość na Dominikanę to go ściągnęli. Mogą się dogadać.Tez nie ma pewności czy służby Romanowskiegi nie namierzą i go zwyczajnie nie porwą.Nie ma granic....nikt się nawet nie zorientuje jak za 3 miesiące go zdejmą z ulicy.
0
@tbas poza tym obecnie koalicja ma duże zasięgiem w tv.pis czy konfa tego nie ma to idą w social
0
@tbas na co ma Sławek szanse.;)
Konfa ma z kilka barier przez które nie ma szans na coś więcej
1pro rosyjskość.
2 chcą wyjść z ue ( bosak)
3 są mocno katoliccy ( ordo juris)
4 przeciw Aborcji
5 .nie biorą nigdy idpiwiedzialności za panstwo.Nie byli w żadnej koalicji i są w sytuacji trudnej jak wejdą z pisem którego wizerunek idzie w dół po takim Romanowskim stracą cześć poparcia ludzi którzy nie chcą programu pisu.
6.przez niektóre osoby traktowani są jako faszyści.
Jedyna opcja to jak się pis rozwagi wtedy mogą ich wyborców przejąć.Teraz mają spore bariery wejścia na coś więcej.
0
@tbas on w zasadzie ma karę.Z tych Węgier nie zaspecjalnie nie może się ruszyć grozi w Polsce dodatkowa kara za ucieczkę. Do Rosji też raczej ruszyć się nie może bo go nikt tam nie lubi bo jest Polakiem.Facet ma przerombane .No ten węgierski;)na dodatek w wyborach nie będzie startował.Bo go ppsadzą.W tej chwili pis traci głosy i z kazdą ucieczka tak będzie.
0
@Nightraider niech Romanowski martwi się aby orban nie stracił wladzy bo polecieli przez inflację w sondażach.A teraz Ukraina odetnie ich od gazu.Pojdzie to w ludzi.Co wtedy Romanov pojedzie do Rosji.W Polsce karę będzie miał większą.
0
@ObiwanKenobi np Piotrowicz w pisie;)
0
@clyde a jak do komisji sprawiedliwości poszedł kożuch Piotrowicz który tworzył prawo jak widać na modlę komuny i broni w tk to cie mierźi?.Pis sam sobie jest winien z PKW bo w wyborach oszukiwał wszystkich włącznie z konfą.Korzystajac z państwowej kasy w wyborach.Oszikwali zrobili lewą izbę aby to klepnąć i są w tyłku a wybory prezydenckie trwają.No a Karol nie dojeżdża....sami sobie zrobili problem.....
0
@Recha_0684 nie ale wszystko do jednego wiaderka się składa;)
1
@Commando jeśli ktoś chwali orbana przyjaciela putina to cóż;).....wystawia sobie sam opinię o sobie;)
A co do tylko no cóż.A co ona może w tym parlamencie po takim wystąpieniu;) oprócz filmików na social media.Bo to że nic to wiadomo:) ustawę jakąś robi jak myślisz przepchnie ją;)
1
Skoro orban ogłosił Polskę za wroga.
To czy wystąpienie zajączkowskiej wychwalającego Orbana i tak ciepło się z nim witająca .To czy Zajączkowska szykuje sobie nowy domek na węgrzech;)ciekawe.....
0
@Commando teraz jest nowszy rząd.2 tyg.Morawieckiego się skończył ale in też będzie muql zarzuty zazwybory kopertowe.Skierowano xawiadomienie do prokuratury.Zaoewne do ruskiego Orbana tam pojedzie.Choć orban teraz traci poparcie z powodu inflacji.Ma konkurenta.
No wtedy czeka zaszczytny kierunek co Janukowycza i Asada.Zacne towarzystwo go czeka .O ile Orban go i resztę pisu weźmie;)
0
@Uukasz_93 cpk robią nie ma wykupionych gruntów i to trzeba robić jest projekt poprawiony który musi mieć wszystkie zgody po orzejeciu wladzy podpisano umowy na 700mlnRuszyli też tunel w Łodzi maja tam jeździć szybkie pociągi.Bedzie też dalej rizbudowa mierzenia do portu elblaskiego z rozbudowa.Takze port kontenerowy gdzie muszą zrobić badania dna portu co robią.Takze będzie budowany pałac Saski czy Suski są na etapie badań archeologicznych nie mogą budować.
Co do Orlenu cóż aresztowano za straty mld zarząd.Zmienia charakter inwestycji na inną no końcowe koszty wyszły 50 mld i jest to nie rentowne.Dzis do parlamentu Europejskiego złożono wniosek o zdjęcie inmunitetu aby go oskarżyc tak naorawdę.Zapewne ruski orban przyjmie go dając mu azyl podobnie jak Putin Asadowi czy jakunowiczowi.No cóż rodzinka oanie.No obajtek powinien brać lekcje węgierskiego .Bo to wyzwanie;)
2
@Aragorn33 jakby dostala zagraniczna forma to źle jak dostaje Polska no też źle;)
0
@Kinginiesta ale po Węgiersku;)
2
@arasz1819 no jeśli Orban straci doszczętnie poparcie .A traci ma konkuretna a ludzie mają go dosyć no mieli wysoką inflację.To faktycznie Romanowskiemu zostanie Rosją i może coś zakombinuje jako Romanov;)
2
Romanowski ma dostać Azyl na Węgrzech u Ruskiego Orbana .No to poszedł jak Asad i Janukowycz którzy znaleźli w Rosji Azyl.Rodzinka panie;)Swoja drogą będzieę musiał uczyć się Węgierskiego;) no cóż;)powodzenia;)
0
@ObiwanKenobi hehe
3 podzuał wladzy to jest rozdział wladzy między oarkamentem niezawisłym sądownictwem a rządem.
jednak przeszkadzał. Jak ma sadownictwo ma być niezależne i niezawistne i ma działać jak prokurator generalny zamiata sprawy pod dywan które są dzisiaj wyciągane.Dlatego tsue stwierdzilo ze to jest nieoraworządne .zresztą analizuje system jako całość a nie wyrywkowo.Nie jakiemu Romanowskiemu grozi 25 lat między innymi za udział w grupie przestęoczejSa nagrania świdek koronny.Czarneckirmu 15 lat.Spraw jest więcej niż komisji czy działalność Giertycha w grupie jeszcze jest srebrna.
Komisja Wenecka z zadowoleniem przyjmuje że zostanie wprowadzonony rozdzuał pomiędzy prokuratorem generalnym ministrem sorawidliwości
https://www.rp.pl/prawnicy/art41303541-komisja-wenecka-o-rozdziale-urzedu-prokuratora-generalnego-i-ministra-sprawiedliwosci
Dodam że tsue to samo powiedział.
No chyba że jesteś większym sowcjalistą od nich;)
W przypadku Pawlowicz i koministy Piotrowicza to się kompromitujesz naorawdę uważasz że ludzie politycy którzy świadomie łamiący konstytucje i stanowią takie prawo bo tak chce ich partia a Piotrowicz jest przewodniczącym i kompletnie nic z tym nie zrobił.Powonni iść do tk!!!!! I pilnować tego niekonstytucyjnego prawa..Ośmieszasz się albo rżniesz głupa.Mozesz się klucić o 2 lata ale i tak są starzy.
Od wyroków sądu tylko w sądzie najwyższym ta izba nie jest sądem.Gdyż ta izba nie ma statutu sądu.Dlatego ją nie uznaje tsue komitet ochrony praw człowieka.Uznaja ją pisowcy.
Nie coś jest konstytucyjne albo nie strzębosz były sędzia od tk wykazał Dudzie 13 razy połamał konstytucje.
Sama tk w tej chwili nie jest już brany pod uwagę gdyż został zniszczony przez pis.
Co jest wuadome.
Wiesz oczywiście możesz tej farsy bronić dalej ale dziś ruski orban daje Romanowskiemu Azyl.Czyli pisowcy zaczynają być traktowani jak byli dyktatorzy jak Asad czy Janukowycz.Tylko co jak Węgry pozbędą się orbana.Na co się zanosi bo ma konkuretna a notowania lecą na łeb na szyję.Dziś jest wniosek o zniesuenie inmunitetu Obajtkowi i 2 ministrom.Mizesz sobie gadać I żyć w tej ułudzie ale coraz więcej pisowców ma piwazne problemy z orawem i musi uciekać.Jeden w Angli czeka na ekstradycję z Anglii.
Co ci z tego nądrzenia;)a nie długo zmieni się prezydent;)...hostelu nie bedzie;)
0
@Nightraider a wątp:)))wiesz co mnie to:))))wiesz jak to zmieni moje życie;)
0
@ObiwanKenobi no nie rozmieszaj mnie z Pawłowicz i Piotrowiczem. Oni oboje zaglosowali za przepisem nie bkonstytucyjnym świadomie.Powód bo taka jest wola parti.......https://i.pl/krystyna-pawlowicz-glosowala-za-niekonstytucyjnym-przepisem-bo-taka-byla-polityczna-umowa/ar/12727686
Dla partii zlamala konstytucje
jest to lojalna funkcjonariuszja pisu.Zamiast odpowiadać za to to w nagrodę poszła do tk aby pilnować tych przepisów.Ba zarówno Piotrowicz jak I Pawłowicz nie spełniają kryterium wieku oboje są po 70 a granica to 65 kat.Nie powinno ich tam być.Nie rizśmieszaj mbie ze nie mamy doczynienia z politykami pisu.Duda też zrzekł się bycia w Pisie a nikt nie ma wątpliwości że to długo pis,) łamiący 13 razy konstytucje aby pis ten awoj pierdolbik zrobił.....
0
@ObiwanKenobi PKW ma być organem niezależnymnie może uczestników gry organizować wyborów bo będzie podejrzanych ze one będą lewe.Twraz Jarosław płacze ze nie ma tam wiekszosci;) dobrze jest wtedy kiedy ma je Jarosław.;) zresztą jeden zarzutów przeciw Jarosławowi morawieckiemu bielanowi jest odebranie kompetencji organizowania wyborów.Problem dzięki ze to powiedziałeś jest szerszy pis dąży do orzekęcia władzy we wszystkim.Aby być bezkarnym.Stworzyl sobie panstwo mafine.Jeślo zmieni się prezyden za różne sprawy będą siedzieć
Czarneckiemu grozi 15 lat
Romanowskiemu 15 lat
Obecnie 4 prokuratorów pracuje już nad wyborami kopertowymi po zawisdo.ienia nik i komisji a sami sprawę prowadzą.
Prawdajest taka że 1 linia pis jest w dużej mierze umoczona.a nie wszystkie sprawy są otworzone.Lapoweczka Jarosława dla księdza to wyrok jest od 2 lat przy małej kwocie do 15 lat.aa ta kwota jest spora.qciekaw jestem jaki będzie sklad pisu przed następnymi wyborami.....To ze 2 czlowiek w Pisie Antini ze będzie siedział to raczej nikt wątpliwości nie ma.
0
@ObiwanKenobi nie może i zarówno tsue jak komisja wenecka uznała ze jest to nie praeorzadne bo łamie 3 podział władzy..To wprowadził pis i prezydent nie zgadza się na te zmiany i będzie trzeba czekać do zmiany prezydenta.No i Karol ten proceder dalej chce utrzymywać czyli jest zagrożeniem dla środków UE nie tylko kpo.
3 podział władzy ma powodować rozbicie władzy w różne ręce po to aby jeden nie miał wszystkiego i była równowaga.Bo tak jaksobie to pis zorganizował zaczyna się zamiatania spraw pod dywan.......co się działo za pis
0
@Nightraider no tak grzechem dla was jest rozmawianie z wyborcami, którzy przegrali wybory. Także jak nie ma się argumentów na temat.To wyciąga się pisownie.;)no ale co wam pozostało;) na pewno nie argumenty;)
0
@Nightraider tylko nie piszesz na temat który sam dałeś piszesz o amerykańskich wyborach.Bo nie oasuje Ci co napisałeś.Starasz się mnie dyzkredytować.Tyllko czym.Że w usa rozmawiałem z wyborcami.Nie wiedziałem że to coś złego;) trochę śmiech na sali ten twój pojazd;)i cieszę się że je spotkałem .Większość to raczej Nowego Jorku tu nie zobaczy....
0
@ObiwanKenobi a jest trójpodział wladzy bo wydaje mi się że
Bodnar - ma stanowisko prokuratora generalnego I ministra sprawiedliwości.
Jaki tu trój podzial wladzy jest?
Członków tej izby wybiera upolitycznione neo KRS czyli politycy jaki tu jest 3 podział władzy.Pkw zaspakaja politycy bo tak zmienił pis.dakej tk zasiadają politycy Oawlowicz z komunistą Piotrowiczem oboje pracowali w komisji sorawiedliwości nad prawem.Czyli tk które ma sprawdzać prawo które ta 2 wprowadzała poszło do tk.Jaki trój podział władzy.A była prezes tk i obiadki Kaczyńskiego u niej.A Manowska przyjaciółka dudy po nocach do niej jeździ prezes sądu najwyższego. Powinna całkowicie zawiesić z Duda relacje gdyż ma mu robić ts.
Sorry o jakim 3 podziale wladzy ty chłopie mówisz? Nie kpij!!!!! Czegoś takiego w Polsce obecnie nie ma!!!!!
0
@Nightraider jestem na tyle że komentujesz moje posty;)
A tak naprawdę prawda w oczy kole......;)
Co do troll to raczej konfa lubiącą ruskich choć w Pisie taki Naciarewicz jest 2 osoba w tej parti.
1
@gumaz cpk wydano obecnie 700 mln za tej wladzy i trzeba dalej kupować ziemię aby można było budować lotnisko.Zrobiono nowy projekt który musi dostać zgody.Ruszono kwestie szybkich koleji.( tunel w łodzi)Na dodatek nie ma jeszcze kupionej floty samolotów wyszkolonych pilotów 5 lat .Oraz ludzi aby chcieli latać.Zwieksza Okęcie aby zwiększać liczbę ludzi do 30 mln.Berlin to w krotnie większe miasto i mają 23 mln zwiększyli z 18 mln.Zlikwidowali stare lotnisko.To wszystko trzeba przygotować proces szkoleń pilotów trwa 5 lat....