Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateS a dobry bo zacząłem 2 odcinek?
0
Zobaczyłem pierścienie władzy .Z robił lepsze wrażenie niż się spodziewałem po krytykujących komentarzach.1 sezon jest wprowadzający jak 1h władcy pierścieni.Przedstawia światy aktory i sytuację kolejny to już akcja.Film ma 5 sezonów i może być jeszcze świetnym serialem jako całość Oczywiście pod konkretną postać mamy przyporządkowanego aktora z trylogii co może przeszkadzać.Mimo wszystko da się przyzwyczaić. Oceny byłyby wyższe gdyby nie trylogia. Trochę poziom bitew jest niższy i jest ich mniej .Generalnie na plus nie żałuję że go oglądałem , choć rozumiem że za taką kasę oczekiwano cudów.....
2
@Comentateiro chyba real
20 W LM
2 w la lidze
Barcą jest 2 w LM i 3 w la lidze
Barcelona trzeba tu wyżej postawić
Ale orzewiduje dobra grę i Realu i Barcy .Real jest w niezłej formie a my też nie byliśmy w złej formie z Atletico akcję wraca Andreas i Araujo.Bedzie głęboki sklad
0
@Salchent lewy hewt liderem la ligi to kto może dowieźć. Ja bym wypchnęła Martineza jest stary ma 2 lata kontraktu i odejdzie.Andreas gra na kilku pozycjach Araujo z nich jest najlepszy tak naprawdę. Wywalisz Duńczyk i za 2 lata musisz szukać kolejnego stopera.
0
@Encore Robaldinhio powinien być wyżej tak naprawdę to grał najbardziej atrakcyjną piłkę jaką znałem także i wizję. To był facet na którego cały czas się oczekiwało że coś wyjątkowego zrobi.
0
@Gronek i Nico grał na 9 słabo by bylo;) mało strzela;)
2
@Cule2013 tenis ziemny.Linie są tak dopasowane że minimalny usztywnienie w rękach i jest out.Barfzo odzwierciedla stan emocjonalny zawodnika.
0
@maciach nie można przegrać w styczniu bo oni jeszcze trochę potrzebują co było widać w ostatnim meczu grali nieźle ale skuteczność zawiodła.Teraz dojdzie Araujo z Andreasem mieli sporą przerwę to z miesiąc będą potrzebować.Natomiast też Real widać będzie w formie o ile kontuzje ich nie rozwalą.
0
@Marian_Pazdzioch bardzo niebezpieczna sytuacja
Chiny chcą się powiększyć o Tajwan
Ruskie o Ukrainę i dalej
A trump o grenlandie
gdzie zbrojenia grenlandii zapowiedziała DDania.Sojysznik usa...... ponadto
Canada i kanał panamski.
Żydzi również spór o ziemię.
Wszystkie te konflikty zbrojne są o ziemię.
Jest tylko jedno ale .....bron wchodzi w coraz
Wyższe generację ruskie nie długo stracą rezerwę Nie będzie walki sprzętem z czasów wojny.
Człowiek będzie miał żadne szanse wobec generacji sprzętu jakie wchodzą hak i czas.A wszystko przez chciwość przywódców...
0
@Szklaner ciekaw jestem co się dzieję na Bałtyku tam jest masę wraków sporo broni i paliwa....co się z tym dzieję...
0
@Kengo bo przyczyną słabszego momenty to nie młoda kadra .To że ona jest nie oznacza że jest to przyczyna że ostatnio słabiej gramy.Czynniki napisałem
1
To nie młoda kadra a powrót w tej chwili 9 piłkarzy po kontuzjach którzy wracają i bez presezonu wchodzą do składu a ci którzy grali mogą mentalnie odczuwać zmęczenie bo sporo grali.Też orzeciwnik się uczy.Slabsxa forma jest wynikiem tego druga część będzie lepsza gdyż skład będzie szerszy zawodnicy się ograja i będą w lepszej formie x uwagii na rotacje a rywalizacja będzie wymuszać podniesienie formy.
0
@maroon tzn w tej chwili Polska ma ogromny problem że na wiele rzeczy trzeba wydać wiele kasy
1. Broń. Pis zostawił sporo rzeczy bez finansowania co trzeba była zrobić.Broń którą kupujemy częściowo jest na teraz częściowo na przyszlość.Ale jak się patrzy np na usa w zasadzie za kilka lat wchodzą nowe generacji broni.Nie mamy armii dronów, pociskom hipersonicznych , laserowa 3 Łodzi podwodnych , kolejnych 30 f35 oraz f15ex bo są to innego typu samoloty.Pociski anty balistyczne xaoewne arrow 3 do tarczy europejskiej.Tp są ogromne wydatki a nie wymienić kilku innych rzeczy jak cysterny do samolotów do tankowania w powietrzu.To jest jeszcze tyle co zamówił pis.w ciągu 2 lat będzie trzeba to kupić.Choć może bez pociskom hipersonicxnych.te w kątach 2027r.
Ogromne kolejne wyzwanie tego czego nie mamy.
Dalej około 400 mld czeka nas energetyka
Mamy do zbudowania drugie tyle dróg tylko bez tyłu autostrad co będzie tańsze.
Kolejna rzecz obsługa 230 mld długu z funduszu covidoweho i 20 mld że służby zdrowia.
Załatwienie tego będzie gdzieś do 2032r.o ile opóźnień nie będzie a niektóre rzeczy odebrane będą w 2935r jak elektrownie atomowe czy łodzie podwodne
Do czego zmierzam przy takich obciążeniach zmniejszenie znacznie podatków nie sądzę aby to zrobiono już widzę że akcyza idzie w górę na fajki są teraz zmiany podatkowe ale nie patrzyłem co i jak. Jakieś ulgi pewnie będą.oatrząc na cyfryzację inwestycje w iA
......
Wydaje mi się że za dużo było wydatków aby można było zmniejszać jakoś bardzo podatki te rachunki trzeba zapłacić.Takue rzeczy będą możliwe w w030r energetyka będzie tańsza itp.....zteraz tego typu programy będą mieć ciężko.To nie są wszystkie wydatki.....dalej chcemy mieć lotniska kontynlowac mierzeje kupić flote samolotów szybkie koleje pałace saskie.Na to jest potrzeba kasa nikt z tych projektów nie zrezygnuje skoro pomagają fundusze europejskie inaczej będzie drogo.A są sabotarzysci w postaci władzy pisu którą sabotuje
Obecnie
1.prezydent pis sabotaż
2 glapinski - sabotaż pis
3 tk - sabotaż
4 sąd najwyższy izba , Manowska neosedziowie - sabotaż
5.nawet szefem PKW jest pisowiec który chce jase pisowi orzekać i kombinuje..Pomimo iż pis używał kasy w wyborach. Oszukiwał wszystkich.Pewnie się prezydent zmieni i będzie można więcej.Uwazam kto by nie był będzie to realizował.Usa nie pozwolą abyś nie kupi broni czy elektowni.Pomysly do powrotu z węgiel nie orzejda będziesz więcej placil za emisję pójdziesz na wojnę stracisz fundusze będzie trudniej.
Na razie nie widzę realnej szansy na zmuejszenia podatków.......ci nie izbacza że nue da się poprawić biurokracji itpBo jest tu obszar do działania. Mało znam jakus debat czy rozmow między mentzenem a Rysiek po tym jak wszedł na mównicę i mieli dyskusje nue spędziłem tego.Jeśli mają dobre pomysły na poprawę biorąc uwagę zobowiązania bo jest wtedy realne to jak najbardziej .
0
@maroon tak trochę też nie ta waga .Odtruwa nie ma partii a konfa z nikim nawet w koalicji nie była i nie rządziła.Nie mówiąc o wynikach.Nie umiejszając też każdemu szacunek się należy.
0
@maroon przeciwniekiem jest bo konfa jest opozycją.Natomiast 3 droga szuka elektoratu po prawej stronie i wycieczki są możliwe.Może być miło ale chodzi o elektorat.
1
@Kessie napisz na forumNie jestem przekonany abym musiał się tym interesować dziś;)
0
@etobzyk Rysiu pokazuję że da się a konfa go nie lubi bo jest przeciwnikiem Mentzena .Dość oczywiste.
0
@Marian_Pazdzioch to co wszystkim, prawdziwej demokracji:)
0
@Kazragore tylko tu nie dotyczy książki a przemocy wobec funkcjonariusza to nie książka.Co do Tuska na dzień dzisiejszy o nic go nie oskarżyli Za maciarewicza się jednak ostro wzięli .Jeśli odejdzie duda i nie będzie karol będą wsadzać niedzielski dostał 3 miesiące.
0
@Aragorn33 takie ruskp chińskie zapendy wychodzą...
0
@BezglutenowyPedri 1 Diuna miała dłużyzny i za bardzo była pompatyczna.Druga była lepsza.
0
@draxidox rzekłbym putinowsko chińskie zapendy.....ale śmieszne;)
1
@Montjuic powinieneś zapisać się na jakieś forum języka polskiego o ile pamiętam to jez yk polski to jeden z najtrudniejszych języków świata.AJa jestem dyslektykiem
Najtrudniejsze języki świata
Na podstawie wspomnianych wyżej kryteriów, można wyodrębnić kilka języków, które wymagają zdecydowanie większych nakładów pracy. Opanowanie mowy, pisma i gramatyki poniższych, stanowi nie lada wyzwanie, dlatego słusznie określane są jako najtrudniejsze:
islandzki,
nawaho,
baskijski,
fiński,
węgierski,
polski,
koreański,
japoński.
0
@Kazragore ale co robiła likwidowała na wsch jednostki aby nie były z zaskoczenia zniszczone. Wojskowi przyjęli strategie aby na zach było wojsko by z jaliningradu ich nie zatakowali.Trudno aby po sprzeciwiało się tu wojskowym.Poza tym nie było wtedy zagrożenia wojna a inwestowalidmy w infrastrukturę polska była w innej sytuacji geopolitycznej .Po 2015r to pis wiedział już że ruski zaatakował krym.ai dali maciarewicza który sabotował armię i włamał się do nato.Sytuacje polityczne były inne.Poza tym inna sytuacja finansowa była przez pierwsze 8 lat w ue a kompletnie inna od 2015r gdzie była już infrastruktura.Maciarewicz został zbadany przez ko.isje do soraw Rosyjski i wyniki wstępnego raportu są złe do niego.On nie zgłosił do abw ze dostał na USB i formacje dotyczące smoleńska. Nie zgłosił tego a zrosjanie uciekli orzez jakiningrad złamał procedury bezpieczeństwa.qto nie wszystko powstała książka z linkami i wszystkim dotyczącą jego powiązań z Rosją Maciarewicz nigdy nie oskarżył tej książki.Typ jest mega podejrzany i nie ma wątpliwości że działa na niekorzyść polski....
https://www.empik.com/macierewicz-i-jego-tajemnice-piatek-tomasz,p1145109186,ksiazka-p?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=21469165892&utm_id=21469165892&utm_term=empik_ksiazka&gclsrc=aw.ds&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAsaS7BhDPARIsAAX5cSDZkPfsRO8IF5jyYdXMRymoseAhlf9VGxWTiBygviy5G23TEqc5X8kaAro7EALw_wcB
0
@Czajka90 na to co widziałem w LM to Liverpool gra najlepszą piłkę.Choć po tym meczu chyba z Girona wygrali 1:0. Ale w meczu z Realem byli fantastyczni.
0
@barcelonaLM a wy smutni jesteście z tego powodu smutni;)
0
@ObiwanKenobi a to dowiedziałem się z tv zwyczajnie znalazłem ta stronę na podstawie wypiwiedzi
0
@Czajka90 pisze i o półce i dzisiaj takie komentarze są, może się wycofam z tym jak będzie prezydent który pozwoli naprawić praworządność.
Pamiętam czasy komuny i pis mi się z tym czasem kojarzy.
Obecnie są współodpowiedzialni za państwo. Mają władzę.
Prezydent - sabotuje państwo
Tk- - pracuje dka pis sabotuje panstwo
Sąd najwyższy Manowska czynna przyjaciółka dudy ma mu robić ewentualny ts za łamanie 13 razy konstytucje;)
Izba w sądzie najwyższym pracuje dla pisu nie oanstwa sabotarzyści
NBP-jastrząb pracuje dla pisu sabotarzysta
Szefem PKW również pisowiec co kombinuje ale tu maja mniej głosów.
Jak widzisz pus ma realną władzę i blokuje uporządkowania państwa.Na ten moment gdzue jest tu ogromną większość irawicy jestem tu jednym z nielicznych głosów.Mówie o Pisie czy koncie.Jest dyskusja co też jest ciekawe.Bo staram się zrozumieć czym się kierują oponęci.
A co do zbarcy jestem kibicem odkąd byłem na stadionie Barcy gdzie trenerem był Johan a w ataku grał Romario .Stadion miał 115 tys.Nie jest tu z politycznych powodów....
1
@Wasacz_ dzięki mi automat to poprawia raz lepiej raz gorzej
0
@ali3gator
Tak informacyjnie w kwestii szczujni obecną tvp musi wypłacić 10 mln odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych.Z czasów tvp pis i kurskiego.
https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Roszczenia-w-sprawch-przeciw-TVP-wynosza-niemal-10-mln-zlotych-8748533