0

@Peniu oczywiście że tak Pis nie wygrało większością konstytucyjną to duda złamał 13 razy konstytucje a szydło nie opublikowała wyroków......Nawet zoawlowocz w komisji sorawiedliwośco pod przewodnictwem komunisty Piotrowicza powiedziała wiem że ten orzepus który wprowadzamy nie jest konstytucyjny i jest haniebne ale taka jest wola partii.Pisowcy zrobili to świadomie i jest to nagrane....Czy to ci się podoba czy nie stan brak praworządności oceniło
Ko.isja europejskia
Sąd tsue
Komisja wenecka
Byli sędziowie tk
Opozycja
Trybunał do spraw człowieka.
Także prezydent USA były absolwent Harvardu który napisał z konstytucji pracę
Z całym szacunkiem ale Opozycja na koncie takich osiągnięć nie ma pisowi na 2 lata zablokowano srodki na rozwój polski .Opozycja nie ma z tym problemu nie miała.Nawet Komisja Wenecka to nie jest Europejska organizacja a światowa wybranych jest 3 prawników z każdego kraju którzy idą do komisji oceniającej demokrację.Niestety pis tego egzaminu nie zdał.A Pawłowicz w tk broni prawa niezgodnego z konstytucją którego razem z Piotrowiczem wprowadzali.Jest to lipa.Porownywanie to z Opozycja jest śmieszne.Opozycja bez większości konstytucyjnej nie zmieniała ustroju.....Sorawj jest dużo więcej....
Lasy to solidarną polska sprzedawała do chin.Tam z tego drewna robili produkty które sprzedawano też Polsce za wyższa cenę....A z kasy na sprzedaż robioną kampanię jednocześnie zpolacy mieli jedno z najdroższych drzew w Europie choć byli jednym z największych eksporterów.Bp wycinka to była szarańcza.Miedzy innym śledztwo prowadzone jest w tej sprawie .
Gospodarka to się rozwija dlatego że ue wpierd. mld.Nie 2 mld tylko 14 mld dano na tvp bo 2 mld to rocznie....
Nawet nie tusk a koalicja to są jedynie co są wstanie ściągnąć kasę z ue i mowa tu o funduszach spójności które zablokowane organowi i orzez chwilę pis ale i kpo.dzieki temu na energetykę pójdzie kasa która obnizy ceny energii także dla przedsiebiorstw bo kupujesz produkty na drogiej energii .Bo państwo pis wydało na energetykę tylko 1% z ets co też jest aferą. Nie zmieniono miksu mamy o 40% droższa energię niż w innych europejskich krajów.......no ale jak zmienią prezydenta nie będzie już organizowania w opłaca hostelu.I takich Romanowskich będzie sporo:)zmienia też prawo... Bo nie będzie veta czy zamrażarki w tk....A zpraw w kolejce.....:)

0

@Peniu hehe jasne ;))))
Zniszczono prawo które do dziś jest ogromny problem aby je naprawić tylko po to zrobiono aby kraść.
Zostawiono dlugu w funduszu 230 mld.A w 2015r deficyt był pod kontrolą.
Praktycznie zaangażiwano cały państwowy aparat do kampani wyborczej pis....gdzie obecnie do wszystkiego komisji nie wystarcza...A są w kolejce następne afery jak wykorzystanie lasów wyborczych i ścinanie i zarobek wykorzystywany był w celach wyborczych i to za chwilę wyjdzie.Nikt nie beknoł za 1 mln dziennie kary....za wstrzymanie kpo przez 2 lata a to można było zainwestować w energetykę i obniżyć cenę energii a farmy turbin wiatrowych będą dopiero 2027r i firmy mogły mieć lżej itp.to co teraz wychodzi to nie jest wszystko daleko za nami.Za zniszczenie Janowa.....oj....


0

@Peniu robią po kolei.Sprawa ze srebrnej jest ciekawa tyczy łapówki dla księdza danej przez Kaczyńskiemu.Biznesmenowi austryjackiemu powiedział aby kasę domagał się w sądach. Zw sądach sprawę zawinęli prokuraturzy Ziobry.Czyli klasyczny orzykład państwa ponad prawem nie trzeba 400 spraw wystarczy jedna solidna. Ale będą robić dalej.Na wyborach kopertowych do prokuratury poszło zawiadomienie z komisji na
Witek, Kaczyńskiego , Morawieckiego i Bielana umoczona 70 mln oraz pozbawiono PKW oprawa organizowania wyborów.Czyli jedna z partii uczestniczącą w wyborach miałaby je organizować;)....

0

@Dejvo w sensie KO czyli Kolesiów Obajtka, bo ten to faktycznie przechwycił mieszkania i ville a orlen zapłacił miliony za pilnowanie jego dobytku. Swoją drogą wiadomo że ma inmunitet maja mu zdjąć jak mówi orban kolejne nazwiska po Romanowskim są w kolejce.A odbiór inmunitetu to czytaj postawia mu zarzuty...I będzie to defraudacja kasy.

0

Przyjrzano się 200 sprawom prowadzonym przez prokuratorów Ziobry .Są nieprawidłowości także i w sprawie 2 wież srebrnej.......Kolejne 400 spraw idzie na tapetę..Za to pisowskie kartonowe panstwo się biorą.

0

@addept jak to dobrze przemyślisz to załamanie formy było z 2 powodów zmęczenia pierwszej 11 oraz powrotu 10 zawodników kontuzjowanych choć Andreaa teraz Steven i Marc są przed powrotem.Bez presezonu to trzeba robić to w meczach idzie to wolno w środku jest sporo ludzi więc idzie to wolniej ale bezpieczniej ja nie liczę że forma będzie na koniec stycznia.Mówie tu o gdj Araujo , fermina,.czy olmo grają w kratkę.

3

Fermin pracuje dla innych jak wół w presingu.Na mój gust jeśli olmo nie będzie zarejestriwany.To do formy wrócą gavi , fdj , przebije się Balblo Torres i fermin.Po kontuzjach każdy dochodzi w swoim tempie.Dla mnie kwestia olmo nie jest problemem na boisku sklad jest szeroki ale muszą wszyscy do dyspozycji wrócić poza Torre który jest w formie.Olmo ma formę raz taką raz taką.

14

@Comentateiro po to aby, bosak płakał w wywiadzie aby pisowi dać kasę z PKW. Choć pis wiadomo że z kasą w wyborach oszukiwał wszystkich i korzystał na potęgę z publicznych pieniędzy u zasobów państwa. Nie postępował uczciwie wobec reszty partii startujących w wyborach.Nawet przez długi czas ich blokowali w tvp.Teraz skrajnie bezczelnie kombinacjami domagają się kasy.....bez twarzy facet....robili go w konia a on chcę im kasę dać...Na podstawie lewej izby...

1

@Comentateiro ja wiem .To środowiska jest zgniłe że mimo iż zrobili przekręt na gigantyczną kasę w wyborach oszukując inne partię. W bezczelny sposób domagają się aby im tą kasę zwrócić.Jeszcze jak słucham bosaka który walczy o to aby pisowi dać to kasę to mnie śmieszy.Orzeciez w wyborach pis oszukiwał nie tylko ko itp ale i konfe.Nie mówiąc o tym że pis ich nie dopuszczał do tvp przez bardzo długi okres.....na durnia wyszedł ...

0

@RafiVeB i może być 2 .tyś 3 , 4tyś:)to zwyczajnie nie świadczy o inteligencji.Bo przykładów znanych osób ,które coś osiągnęły jest masa.Zwyczajnie nie macie argumentów..Cóż taki live że nie miał :)

0

@arasz1819 kompletnie to mnie nie rusza, nie mają argumentów szukają czegokolwiek....

3

@RafiVeBR. A może Ci nie pasuję i nie masz argumentów.Einstein tez był dyzlektykiem też byś mu tak powiedział?;)może nie twoja rola jest decydować kto może się wypowiadać a kto nie.Trochę pokory....pozdrawiam. ciepło.

0

@arasz1819 dokładnie ona robi to pp to aby mieć wejścia na sm resztę nie ma znaczenia...

0

@Comentateiro ale nie ma realizowanego 100 konkretów bo nie dostał większości na tyle aby można było w oarlamenvue go realizować.Jest realiziwany program koalicji różnych partii który jest wyciągiem kilku programów. Nawet pus które wygrało nie było wstanie realizować programu.Czemu miałbym mieć oretensje do ko?
Na dodatek to i ci wchodzi decyduje duda a nie ko.Ono proponuje ustawy ale to duda decyduje ci z tego wchodzi a co di zamrażarki tk.A co wetowane.Pis również odpowiada za stan oanstwa i ma władze.

0

@RafiVeB ale jakich obietnic nie obowiązuje 100 ko konkretów bo wybory wygrał pis .I przez 2 tyg ich rządów niczego nie spełnili.Nie wiem czy się orientujesz ale obowiązuje umowa koalicyjna kilku parti która jest wyciągiem z tych programów.Bo z jakiej racji taka 3 droga miała by realizować 100 ko kretów czy lewica.Gdyby rządziła same ko a to ok rozliczamy ich że 100ko kretów.ztylko ten program nie zdobył poparcia społecznego aby był całościowym programem .Ko zajęła 2 miejsce.Nawet 1 czyli pis nie byli wstanie realizować swojego programu.To dlaczego mam rozliczać ko że 100 konkretow.Jak nie dostał on poparcia a realizowany jest ko.pletnie inny program czyli program koalicji partii zawartej w umie koalicyjnej.Nie mam powodów być zły na ko.Ale tusk powiedział że będą starali się wprowadzać 100 ko kretów choć wiadomo że program koalicyjny ma pierwszeństwo.Ale o tym jakie prawo wchodzi decyduje duda poprzez weto oraz kierowanie do tk.Czyli zamrażarki.
Trzeba wygrać wybory prezydenckie aby można było realizować oba programy.Na dziś nie mam prawa być zły na ko.bo pis ma oprócz tego sporo władzy Manowska neosedziowie izba, szew PKW jest pisowcem oraz prezes nbp.Pis ma dużo władzy aby sabotował i również biorą odpowiedzialność za sytuację w kraju.

1

@arasz1819 ona wielbi Orbana to skończona panna.....A w oarkamencie europejskim nic już nie może. Trochę poszczęka Ursula info poczyta bo tyle pierdół zajaczkowskiej ją zainteresuję.Więc nie będzie tracić czasu.

1

@arasz1819 mnie martwi sabotowanie przez Muskała programu f35.
Jeśli chodzi o zangazowanie się w r-adzenie to jest tu ewidentny konflikt interesów.

CEO Tesli i SpaceX jest jednym z nielicznych osób, które mają dobre relacje zarówno z ekipą Trumpa, jak również chińską polityczną elitą - czytamy dalej w artykule Guardiana. Musk ma nie tylko poparcie Xi, ale również drugiej najważniejszej osoby w Chinach, czyli premiera Li Qianga. Tesla zbudowała swoją największą fabrykę elektryków w Szanghaju, w dużej mierze dzięki kredytom od chińskich państwowych banków na bardzo dobrych warunkach. Poza tym firma Muska otrzymała w Chinach specjalne podatkowe upusty oraz niezależność, na jaką nie mogą liczyć inne zagraniczne firmy. Teraz buduje w tym mieście kolejną fabryk

0

@BorzyKrzys izba wiernych i kandydatów spada.
Powód- grzechy księży opisuje na podstawie różnych prawdziwych zdarzeń film kerr.p zlożony w 1 scenariusz.
Ocena 7/10
Pedofilia to problem na całym świecie gdzie to powoli wychodzi.
Film Spotlight mówi o amerykańskiej pedofili w kościele odkrytych orzez amerykańskich dziennikarzy film na faktach.
https://www.filmweb.pl/film/Spotlight-2015-723550
Mój ksiądz zachowuje się jak urzędnik z kajecikiem notujący co jest w domu zero nawiązania normalnych relacji koperta Sajonara.Sluży mogły by się sporo od nich dowiedzieć.
Dużym grzechem jest angażowanie się w sprawy 1 partii politycznej ,która ma problem z praworządnością ,obecnie prawny burdel jest spowodowany tylko iwylącznie przez nich. Nie mieli większości konstytucyjnej i zaczęli łamać konstytucje i Szydlo nie ogłosiła wyroków tk i jeśli będzie większość czeka ją ts za to.Przemowienia polityków pisu z ołtarza .Sponsorig mało wiarygodnego Rydzyka podważyło zaufanie do kościoła.Tez u mnie widzę na procesji coraz mniej ludzi.Nie jest to problem Boga a obsługi religi.Czyli księży biskupów. Siekielski też ich mocno obnażył.Jakiś czas temu liczyłem że jeszcze Franciszek zrobi z tym porządek ale jak zaczął popierać Putina To wiara w niego się w tym aspekcie załamała.Natomiast kwestie Caritasu i innych aktywności są pozytywne rzeczy.Co nie usprawiedliwia tych złych.Mnie też razi jak w mediach księża zasłaniają to co robią Bogiem.Mega to słabe.....Dlatego ogólny spadek zaufania do księży mnie nie dziwi.....
Drobnych ci najwyżej usytuowanie też nie dostają.

Sławoja Leszka Głodzia, obejmujący jego nieruchomości i grunty, dziennikarze Wirtualnej Polski wraz z ekspertami wycenili na około 15 mln zł. Według ich szacunków Głódź miesięcznie inkasuje łącznie około 20 tys. zł

0

@maroon i jeszcze owsiak nigdzie nie mówi nie dawajcie na światełka republiki zamiast kasy im dajcie sprzęt dla chorych dzieci.Jedynym agresywnym podmiotem jest tu la republica.....w zasadzie tyle w komentarzu...

0

@maroon to nie jest sprzęt należący do wszystkich tylko to szpitala bo idzie on w darze .Natomiast korzystaja ludzie potrzebujący także pisowcy.Batomiast akcja la republica jest obrzydliwa.Jest miliony zbiórek w internecie ale oni nie mówią nie dajcie na zbiórkę robioną przez owsiaka tylko pomóżcie A ci robią agresywna obrzydliwą aferę aby zrobić rozgłos na swoje światełka. Qobrzydliwa stacja i tyle.
Masz wybór dać na światełka republika czy na sprzęt na raka dla dzieci itp....wystawiają sobie sami świadectwo o sobie.Poza tym jeśli sprzęt jest przeznaczony dla dzieci i dajesz na to kasę to im to ofiarujesz.Nie daj bóg aby Twoje dziecko tego potrzebowało.Pazerna rola republika budzi obrzydzenie.....Nawet przy tym nie mają skrupułów. Słabe to na maksa......

0

@AlexDark00 nie chcę nic mówić ale w tym momencie sam kłamiesz. On im nie zarzuca tego że kradną i kłamią. A to że nienawidzą rządzących to jest oczywiste.A cel zbiórki owsiaka podał prawidłowo.Ka tepublika kłuci się o jasę z wszystkimi nawet z pisem.A to że chcą kasy na sprzęt Owsiak to wstyd wiele pisowców korzysta ze sprzętu owsiaka....trochę ta akcja republiki traci myszką.Kwestia tych zbiórek powinna być zwyczajnie zostawiona jeszcze rak- dzieci- słabo ta republika się prezentuję.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/na-prawicy-kloca-sie-o-pieniadze-poslanka-pis-wbija-szpilke-republice/hppxcw5

1

@Irmscher10 ta republika jest tak pazerna ze i z pisem wakczyli o kasę....w studio się nawet pokluculi

0

@draxidox a potem politycy pisowscy leczą się na sprzęcie Owsiaka nic dodać nic ująć....co jak ci ale ten sprzęt jest w interesie wszystkich....ale tvrepublika z drugiej strony walczyła o kasę i z pisem jak im brakowało....

0

@Recha_0684 tzn nie wszystkie negatywne zmiany jakie ue z robiła w kontekście suwerennosci to zawdzięczasz 2 postaciom
1.orban
2. Kaczynski
Ue Europejska nie zakładała ze pojawia się politycy którzy będą chcieli zmieniać ustrój który nie będzie zgodny z prawem ue.W przypadku Węgrów .O rany uzyskał zmiany za zgodą Węgrów ale niezgodne z prawem ue wykorzystując tv i propagandę. W przypadku Kaczyńskiego nie miał zgody większości narodu bi nie miał większości konstytucyjnej dlatego duda połamal 13 razy konstytucje.Bo inaczej nie mogli by tych zmian zrobić.To nie jest nieprawidłowy ingerencja ue bo to nie zgadza się z kierunkiem ue i jest na to wyrok sądu tsue i negatywne opinie komisji Europejskiej i Weneckiej.Ale nie ma na pisowskie zmiany większości k9nstutucyjnej Polaków.
To co mówisz mogło mieć miejsce gdyby była
A) wola większości konstytucyjnej Polaków a jej nie ma.
B)gdyby to prawo co wprowadził zgodne z prawem ue a ue marudziła.
To ok .
Tu nie ma zgody większości konstytucyjne Polaków. Nie ma na to zgody Polaków.Zatem jest to samowolka pisu.
Zatem argument że ue za bardzo ingeruje w Polska suwerennosc nie jest uczciwy.Jeśli pis chce zmienić ustrój niech zdobędzie większość konstytucyjną i przekona Polaków do do wyjścia z ue.Dlatego że ue ma prawo nie płacić na kraje idące w stronę autokracji.Bo jasne jest ze ue jest zbiorem państw demokratycznych.
To co piszesz nie ma miejsca.Nie jest to walka ue z Polską a ue z pisem .Bez większości konstytucyjnej suwerenność w tym wypadku to propaganda.... podobnie jak u Orbana .A z drugiej strony tworzenie oligarchów. U nas wstęp był Obajtek Morawiecki który ziemię sobie tanio kupił czy wykupił papiery bo wiedział co zrobił.I obaj przepisują na rodzinę aby im to panstwo nie odebrało...
Dlatego mnie ta retoryce o suwerennosci nie przekonuje.A Polskę podmienia się tak naorawdę pisem.Bo to jest tylko iwylącznie ich robota.Dlatego nie stoję po ich stronie.Takze z innych powodów jak inflacja zadłużenie brak zmian w energetyce czy spueorzenie orawa ryzykując środki europejskie.Dla mnie to ugrupowanie polityczno przestęocze.

0

@Recha_0684 ja nie traktuje Europy jako coś obcego ja się czuję także Europejczykiem.qba w Tajlandii bardziej byłem rozpoznawalny przez Nowo Zelandczykow jako Europejczyk niż Polak.Mamy wspólny europejski parlament gdzie mamy sporo mandatów choć wiadomo że przez pis byliśmy marginalizowani.aczy przez wystąpienia takiej zajaczkowskiej co to wychodzi atakuje Ursule no to wiadomo że ona już nic nie może.Bo wiekszość opowie się za bardziej wpływowym politykiem .Ta panna poza szczekankuem nic nie zrobi.A chcę jakaś ustawę zrobić powodzenia;) problem w tym że pis przez 8 lat pokazał że można mieć w dupie prawo i prowadzić Polskę w sorawie autokracji i do tej pory nie można wybrnąć bo duda zmiany zablokuje wcześniej Ziobro i jeśli będzie karol to jak mu każe kaczyński to zrobi o on.Bo jeśli jarol na jakieś zdanie to kompletnie jest to bez znaczenia.qnie mam zaufania do polskich polityków i cieszę że ue .ma wpływ aby dbać o demokrację w Polsce i tylko rzady pis .mi to uświadomiły.Polska potrafi walczyć ale nie potrafimy się rządzić.Grupa durni jest wstanie rozwalić kraj.Noe mam zaufania do żadnej polskich polityków choć są lepsi i gorsi. Dlatego wolę być w ue.Polska jest gplatnikiem netto.qa kpo nie jest całościową pożyczką.na dodatek przez pis Polska bardzo drogo mogła pożyczać kasę.qi3 jest bardziej wiarygodna więc % jest niższy i to się nie opłaca. Czy ty masz wpływ na co idą pieniądze.amusialbysc iść do samorządu i złożyć w ramach samorządu projekt.Wtedy miałbyś jakiś wpływ.Polska sama w ramach obszarów ue wyznacza cele ale ue jest akceptuje.Jakiś wpływ jest.Obszary są negocjowane przez państwa i bodajrze był to morawiecki. Kpo jest na poziomie.ie krajowym jak i samorządowym Nie jest tak że Polska nie ma na to wpływu. Ma i mają wpływ samorządowcy którzy zostali wybrani przez ludzi.na pewno kpo daje Polsce rozwój a nie zwija.Jak ktoś się czuje tylko Polakiem a nie Polakiem i Europejczukiem to ma problem.qale mam obywatelstwo Polskie tu się urodziłem i również jestem urodzony w Europie gdzie Polska jest ważna częścią kulturowa Europy a obecnie jednym z największych oanstw Europejskich.Nie mam żadnych problemów z Europą uwielbiam jeździć po Europę poznawać kulturę poszczególnych krajów. Widzieć podobieństwa różnice. Poznawać jak różne kraje rozwiązują różnie te same problemy co rozwija.Bo nie uważam że jesteśmy centrum wszechświata I pępkiem ziemi i jest skąd zdobywać wiedzę aby rozwijać własne państwo.

1

Vini za zachowanie powinien otrzymać kartkę parę lat wcześniej .Zanim mu się w głowie poprzewracało.Teraz to jest grubo za późno...

0

@Recha_0684 nie oszukuj się:) dla ciebie istotniejsze jest 5% lgbt niż miliardy z ue na tańsza energetykę infrastrukturę pracę i PKB itp. To tylko mówi samo w sobie o tobie.....

0

@Recha_0684 ja będę musiał;) strasznie pewny siebie jesteś ;)takie rzeczy gubią....Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.A na razie to chodzący dramat. nie wiem tylko czy to coś pomoże karolowi ta twoja oewność;);).bo mówię coś co jest na temat karola prawdziwe ten facet kompletnie nie ma nic.
1 charyzmy nie ma
2 zdania nie ma - wpierw trzeba poczekać aż kaczyński mu powie.A co będzie jak kaczyński umrze bostary chłop jest.Co zrobi karol?
3 kompetencji nie ma.
4 doświadczenia nie na- za granicą nie mieszka w europarlamencie nie był, ministrem spraw zagranicznych nie był, prezydentem miasta nie był.Nie mieszkał też zagranicą aby mieć życiowe porównanie.
5.Żyje przeszłością czyli zamiast prowadzić do orzyszlisci będzie mał l wizję przeszłości gdzie inni będą iść do przodu.
6.wypowiedzi ma strasznie toporne trudno strawne.
7.chce blokować naprawę praworzadnosci czyli jest zagrożeniem dla środków spójności na infrastrukturę i kpo.
I chce utrzymywać prawny butdel w panstwie.
Chodzący dramat.....choć nq oewno nikt go nie zleceważy!!!!!mimo iż wady sa mega klarowne


0

@Barceloniarz987 1 mecz bo jest zmęczony;)

0

@Recha_0684 nie jest.Powiedz kurka wodna skąd wy takich modeli bierzecie? Chorujecie ich jakoś bo to niebywałe.Sadzicie ich pod drzewem.Dawno tak marnej postaci nie widziałem..Charyzmy ze świeczką szukać....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?