0

@ObiwanKenobi dlatego nie popieram ani Izraela ani palestynczykow o czym piszę.Skoro nie mogę tu wybrać strony bo obie mają zauszami.To popieram interesy polski czyli dostarczenie broni do polski przez usa ,dostarczenie surowców energetycznych z usa , dostarczenie elektrowni atomowej , oraz dostarczenie pocisków Arrow 3 dla polski przez Żydów aby bronić Polski przed balistycznymi pociskami w których moze być broń atomowa.A także jeśli przyjaciel hamasu Iran będzie miał bron atomową to może strzelać w stronę usa tylko ich pociski nie dolatują co pokazał atak na izrael.A baza w radzionkowie powstała przeciw iranskim rakietom.Choc wiadomo że i przeciw Rosji.

0

@Xaviball
Nie wiem czemu popieracie organizacje w definicji określanej jako terrorystycznej.
W tej chwili wazny jest sojusz z usa który dostarcza na broń I bezpieczeństwo w energetyce jeśli chodzi o surowce i przyszli elektrownie atomową.A izrarl na nam dostarczenie pociski Artow 3 przeciw pociskom balistycznym które mogą być taktyczna bomba atomową.Propaganda uprawiana przez konfę zagraża bezpieczeństwu Polski a Putin się cieszy

Nie popieram jeśli chodzi o konflikt palestyński ani jednych ani drugich bo obie strony maja za uszami.Hamas trzyma ł z asadem Iranem I Rosją.Czyli wrogami qpolski.anie jestem na tyle głupi aby ich popierać.

Jehuda w Jerozolimie. 29 osób zginęło, a 348 zostało rannych[56][2].
4 sierpnia 1997 roku trzech zamachowców-samobójców zaatakowało równocześnie na deptaku Ben Jehuda w Jerozolimie. Zginęło pięć osób, a 181 zostało rannych[57][2].
30 września 1998 roku terrorysta rzucił granat ręczny w pojazd armii izraelskiej w Hebronie. 25 osób zostało rannych[2].
10 października 1999 roku terrorysta wjechał samochodem w tłum izraelskich żołnierzy. Jeden z żołnierzy zginął, 6 zostało rannych[2].
30 października 2000 roku zamachowiec-samobójca wysadził się w jerozolimskiej pizzerii Sbaro. Zginęło 15 osób, a 130 zostało rannych[2].
18 maja 2001 roku terrorysta-samobójca wysadził się w centrum handlowym w Netanja. Zginęło 6 osób, a rannych zostało 100[2].
1 czerwca 2001 roku zamachowiec-samobójca wysadził się na dyskotece w Tel Awiw-Jafa. Zginęło 20 osób, a rannych zostało 120[2].
1 sierpnia 2001 roku zamachowiec-samobójca wysadził się w restauracji w Jerozolimie. Zginęło 15 osób, a rannych zostało 130[2].
1 grudnia 2001 roku dwóch terrorystów-samobójców wysadziło się w centrum handlowym w Jerozolimie. 11 osób zginęło, a rannych zostało 188[2].
2 grudnia 2001 roku w Hajfie zamachowiec-samobójca wysadził się w autobusie. Zginęło 15 osób, a rannych zostało 60[2].
12 grudnia 2001 roku islamiści ostrzelali autobus w miejscowości Emmanuel. 11 osób zabili, a zranili 30[2].
10 lutego 2002 roku fundamentaliści ostrzelali izraelskich wojskowych w Beer Szewa. Zginęły dwie osoby, ranne zostały cztery[2].
7 marca 2002 roku Hamas zaatakował osadę Atzmona. Fundamentaliści zastrzelili tam 5 ludzi, a 24 ranili[2].
21 listopada 2002 roku zamachowiec-samobójca wysadził się w autobusie w Jerozolimie. Zginęło 11 osób, rannych zostało 50[2].
Rząd Izraela oskarżył Hamas o to, że jego bojownicy 12 czerwca 2014 roku uprowadzili na Zachodnim Brzegu trzech izraelskich nastolatków. Ciała nastolatków odnaleziono 30 czerwca tego samego roku nieopodal Hebronu[21].
Mahmud Abbas oskarżył Hamas o nieudany zamach z 13 marca 2018 roku. Celem ataku bombowego był konwój, którym poruszał się premier AP Rami al-Hamd Allah. Muzułmański Ruch Oporu odciął się od tego incydentu i zapowiedział rozpoczęcie własnego śledztwa w sprawie ataku[58].

1

@ObiwanKenobi
Nie popieram ani jednych ani drugich Hezbollahu jako terroryści również swoje maja za uszami.

Tego też nie popieram.


Jehuda w Jerozolimie. 29 osób zginęło, a 348 zostało rannych[56][2].
4 sierpnia 1997 roku trzech zamachowców-samobójców zaatakowało równocześnie na deptaku Ben Jehuda w Jerozolimie. Zginęło pięć osób, a 181 zostało rannych[57][2].
30 września 1998 roku terrorysta rzucił granat ręczny w pojazd armii izraelskiej w Hebronie. 25 osób zostało rannych[2].
10 października 1999 roku terrorysta wjechał samochodem w tłum izraelskich żołnierzy. Jeden z żołnierzy zginął, 6 zostało rannych[2].
30 października 2000 roku zamachowiec-samobójca wysadził się w jerozolimskiej pizzerii Sbaro. Zginęło 15 osób, a 130 zostało rannych[2].
18 maja 2001 roku terrorysta-samobójca wysadził się w centrum handlowym w Netanja. Zginęło 6 osób, a rannych zostało 100[2].
1 czerwca 2001 roku zamachowiec-samobójca wysadził się na dyskotece w Tel Awiw-Jafa. Zginęło 20 osób, a rannych zostało 120[2].
1 sierpnia 2001 roku zamachowiec-samobójca wysadził się w restauracji w Jerozolimie. Zginęło 15 osób, a rannych zostało 130[2].
1 grudnia 2001 roku dwóch terrorystów-samobójców wysadziło się w centrum handlowym w Jerozolimie. 11 osób zginęło, a rannych zostało 188[2].
2 grudnia 2001 roku w Hajfie zamachowiec-samobójca wysadził się w autobusie. Zginęło 15 osób, a rannych zostało 60[2].
12 grudnia 2001 roku islamiści ostrzelali autobus w miejscowości Emmanuel. 11 osób zabili, a zranili 30[2].
10 lutego 2002 roku fundamentaliści ostrzelali izraelskich wojskowych w Beer Szewa. Zginęły dwie osoby, ranne zostały cztery[2].
7 marca 2002 roku Hamas zaatakował osadę Atzmona. Fundamentaliści zastrzelili tam 5 ludzi, a 24 ranili[2].
21 listopada 2002 roku zamachowiec-samobójca wysadził się w autobusie w Jerozolimie. Zginęło 11 osób, rannych zostało 50[2].
Rząd Izraela oskarżył Hamas o to, że jego bojownicy 12 czerwca 2014 roku uprowadzili na Zachodnim Brzegu trzech izraelskich nastolatków. Ciała nastolatków odnaleziono 30 czerwca tego samego roku nieopodal Hebronu[21].
Mahmud Abbas oskarżył Hamas o nieudany zamach z 13 marca 2018 roku. Celem ataku bombowego był konwój, którym poruszał się premier AP Rami al-Hamd Allah. Muzułmański Ruch Oporu odciął się od tego incydentu i zapowiedział rozpoczęcie własnego śledztwa w sprawie ataku[58].

0

@ObiwanKenobi a hamas to myślisz sobie produkuje całą broń sam;) proszę cię;) nie popieram żadnej ze stron.

Wpisuję nazwę Hamas - np popatrz piszą o nich organizacja o harakterze terrorystycznym. Tacy cacy ,to czemu o charakterze organizacji terroryśtycznej;)

Hamas, Muzułmański Ruch Oporu – islamska sunnicka i fundamentalistyczna walcząca o niepodległość Palestyny organizacja polityczno-militarna o charakterze terrorystycznym. Zbrojnym skrzydłem Hamasu są brygady Izz ad-Din al-Kassama

0

@jacobFCB a Hamas z festiwalu ludzi kompletnie nie związanych z konfliktem nie porwał i nie przeszli traumy na tym tle.Tam nie byli nawet Izraelczycy.A rosja sojusznik hamasu którym dostarcza broń nie bombardował szpitali w syri8 czyszcząc nadmiar magazynów z bronią i nie robi tego w ukrainie.?pod szpitalem schowany był tunelami Hamas. Hamas narażał także tych ludzi....I też jest współodpowiedzialni.

0

@GigiAmoroso hehe myślisz że zmieni to jakiś moje życie;) sknikersa sugeruję;)

0

@ferdas_rawa to rezerwą wygrywa się puchary przy takiej liczbie kontuzji.Zmiwnia przepisy że spalonym i ktoś musi nadążyć za vinim czy Mbapoe.Jeden Niemiec to mało. Wystarczy kontuzja i leżymy. Martinez jest stary.Mamy regułę 1 : 1 dojdzie stadion .qtrzeba Araujo zatrzymać.

0

@takisobiektos nie będziemy go respektować bo usa dostarcza nam broń I elektrownie usa.A rosja wygrywa z Ukrainą a izrael może nam w ramach Europejskiej tarczy dostarczać rakiety Arrow 3 produkcji Izraela które mogą zestrzeliwać balistyczne pociski z Rosji czy może kiedyś Iranu.Nie popieram też hamasu który ma broń I sijusz z Iranem I Rosji i też ta sytuacja ma odciągnąć usa od wojny na Ukrainie.Nie popieram tu nikogo jest wojna i musimy trzymać sojusze.

1

@GigiAmoroso I cichy koalicjant konfa również nie ma idealnej parti ake świetnie rozumiem że usa dostarcza nam broń jak i elektrownie atomową i będziemy od Izraela kupować rakiety balistyczne Arrow 3 do Europejskiej tarczy antyrakietowej bo masz system tego nie ma.Arrow 3 to żydowskie rakiety.A trump to przyjaciel nataniachu.Nikt kto patezy na interesy polski w dobie wojny rosja Ukraina gdzie Ukraina tego nie wygrywa.Nie aresztuje nataniachu.Na dodatek za Hamasem stoi risja z Iranem w która ma interes w tym aby usa się angażowały w inny konflikt.Nie popieram z żadnej że stron.Rizumiem sytuację czy byłby pus w tej sytuacji czy ko.Nie popieram anu uranu Rosji i Hezbollahu jak i Żydów w tym konflikcie.a konfa to chcę coś dla siebie ugrać i tyle.

0

@jacobFCB dlatego ja nie popieram żadnej ze stron i to samo robili Rosjanie bombardując szpitale w serii czy na Ukrainie a sojusznikiem Hamasu i Hezbollahu jest i Iran i Risja która tam broń dostarcza co jest w interesie Risji aby usa się tam zaangażowały.

0

@Stoiczkow ie wiem na ile się orientujesz ale usa dają na broń a trump to przyjaciel nataniachu.usa dostarczyć nam mają elektrownie atomowę.Sam Izrael dostarcza nam również broń a przede wszystkim do tarczy europejskiej rakiety Arrow 3 które będą zestrzeliwać rakiety balistyczne Rosji. Niemcy już je do tarczy kupili i my pewnie też to zrobimy .Bo nasz system obrony nie orzewudywal takiego rozwiązania dlatego weszliśmy do Europejskiej tarczy.Nikt kto interesów w okresie wojny rosja ukrainy nie pilnuje nie aresztuje Nataniachu to jest oczywiste

0

@michal26 nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale Żydzi są naszym sojusznikiem poprzez usa . Niezależnoe czy ich lubisz czy to że nie podoba ci się co robią. Dokładnie są sojusznikiem poprzez usa. A nie poprzez podpusanie z nimi dokumenty.A sam Nataniachu to przyjaciel Trumpa Mogą distarczać nam rakiety balistyczne Arrow 3 które będą zestrzeliwać balistyczne Rosyjskie rakiety. w ramach Europejskiej tarczy.Na dodatek usa jest naszym głównym sojusznikiem obok ue i dostarcza na broń oraz elektrownie atomową.
Chodzi o bezpieczeństwo kraj zbrojne jak i energetyczne..Żadna nie aresztujęi nataniachu

0

@jacobFCB jakoś nic nie mówi że drugą stronę sponsorował iran ,który daje broń Rosji i Rosja która dawała im również broń.Dla mnie obie strony konfliktu są winne i nikt też nie kazał im porywania młodzieży z festiwalu. Nie popieram żadnej że stron.Gdyż obie mają za uszami i tam też do domów meczetów i szpitali prowadzą tunele i ludzie też w ruch Hamasu są czynnie zaangażowani.

0

@Barcatroll to oznacza że tych 2 gości na mecz z zrealem jest wypoczętych to samo Araujo który grał w sobotę. Qd tego 3 jest na 1 skład.Biorac pod uwagę że taki Torre sobie odpoczywał graliśmy tylko 3 mecze a Real 4 od piątku.A mamy dzień odpoczynku wiecej i q dzień aklimatyzacji więcej to mamy lekką przewagę.Oba kluby nie są w formie sprawa jest tu otwarta.

0

@ferdas_rawa jeśli muszę komuś reklamować Araujo.To może powinieneś zająć się robieniem na drutach..Bo chyba o piłce nie nasz za dużego pojęcia;)...

0

@ferdas_rawa tak w formie nie przegrywa pojedynków radzi sobie z vinim .Po zatym to były napastnik który gra i w przodu nieźle sobie radzi.Odpaść powinien Martinez. Jeśli zmienia się przepisy że szalonymi to z tymi obrońcami leżymy.Żasen z nich nie jest szybki.A Martinez jest stary.1 rok najwyżej to co może grać

2

Generalnie Real nie powala.Nie grają ani tragicznie ani super.Mamy jeden dzięń więcej przerwy plus oni mają 1 mecz od pt więcej.Mamy delikatną przewagę przed tym meczem.

0

@Kessie rzuć mometą może trafisz

0

@Kondziu_FCB wosp nie mówi aby nie płacić na nikogo innego la republika mówi nie płać na wosp kuopim światełka....To żenada w tej paranoi oglupuaha gościa 70 latka który grozi Owsiakowi.taj czy siak że sprzętu korzystają i pisowcy i ko i inni.Naorawdę trzeba mieć tu złą krew.Orlen może wydać kasę na reklamę w tv a może zaangażować się w akcje wosp poprawiając wizerunek a także klient który się pojawi do kawy może kupić ciastko i wciąż benzynę i zapoznać się z ofertą.Wcale nie musi finansowo na tym źle wyjść.A i łupią potrzebny sprzęt.A wiadomo że służba zdrowia ma 20 mld długu.nie czepiałbym się tego.Inavzej sprawa wygląda jak partia wykorzystuje obniżki paliwa że go brakuje w okresie wyborczym.....To powinno być karalne.Wosp jest raz w roku niezależnie od kampanii wyborczej i mają jednoczyć ludzi i są pisowcy którzy popierają wosp niezależnie od woli pisu czy ka republika....

0

@michal26 moment po pierwsze mogę teraz wiedzieć o tym że orlen robi tają promocje i kupić u nich benzynę i jadę z ciastkiem wcale nie muszą być do tyłu.Jeśli chcą wspierać harytatywną bo akcja im się podoba to nie eidzę tu nic zdolnego. Zawsze zyskają na tym chorzy .Wtedy orlen obniżał ceny paliwa aby opis wygrał wybory a teraz orlen wspiera też szpitale kupując też sprzęt.Ludzie na 1 dzień się jednoczą. Trzeba mieć sporo złej krwi aby na tym polu walczyć.....

0

@michal26 przecież oni wspierają wosp a nie orlen. Tą akcję ja nie widziałem że orlen coś takiego robi jak będę to kupię.

1

@Ojciec5tkidzieci no właśnie odzyskali 400 mln zł mld które dał nie wuadomo komu obajtkek.A tu nie chodzi o orlen tylko wosp.A tam chodziło o orlen kupujący gazetki aby siać propagandę.

0

@Eklerek oni wspierają wosp a nie orlen który kupuje gazety do propagandy.Zachęcaja inni do kupienia tej kawy jak rozumiem.Co w tym złego?

1

Gruby błąd Martinez jest stary.

0

Chciałbym aby Szczęsny wyszedł ale czuję że wróci Pena.Słabo wyglądały górne podania.

0

@wyrek u nas średnia wieku pielęgniarek to 53 lata...... gdyby starsze pielęgniarki nie wróciły byłaby tragedia

0

@Eklerek co chiny chciały wybić sobie klientów.Przeż chiny to supermarket a tam pandemie są od lat.

0

@gaucho104 ale jest nas za dużo i to jest akurat prawda. Wtej chwili na świecie buduje się obszar nowego Jorku rocznie lasów wycina się tyle co Peru. To nawet u nas bylo widac jak solidarna Polska wycinala lasy i na kampanie je przeznaczyla sprawa jest prokuraturze sprzedawali do chin a w Polsce było drewno jeśli chodzi o ceny 2 w Europie..Kto nas chce wybić chińczycy tam większość tych pandemi powstaje od lat w Chinach. W ich konsumendxkim interesie jest więcej ludzi bo to jest super market który sprzedaje produkty na cały ciała świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?