Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 mati z każdej komisji będzie pewnie miał zawiadomienie w tej chwili ma 2 i sprawę zdjęcia inmunitetu on jest najbardziej umoczona nie wiem jak z ziobrem będzie po nieorawiflowosciach w prokuraturze pegasus, fundusz sorawiedliwosci dochodzą lasy państwowe. Nie wiem czy Mati będzie miał kiedy być liderem pisu.Zreszta oni wiedzą byłby inaczej kandydatem na prezydenta....
0
@FcPortoFan1999 jeśli nie będzie prezydenta z pis to w pałacu nie będzie hostelu dla skazańców .Wybada że wyroki padną przed wyborami nie będą mogli wziąć udział w wyborach.A morawiecki już ma w zawiadomienie do prokuratury jak i kaczyński a czeka go srebrna i łapówka. Jeśli trafi do pierdla to na następne wybory będzie za stary a pis nie ma następcy.Karol ma charyzmy tyle co latem śniegu na łące.......
0
@gumaz kwestia ile dostanie .No i czy nie dostanie zakazu pełnienia funkcji publicznych. Polityka nie lubi pustek i kros na jego miejsce wskoczy.Może być ciężko.Tak samo jak ucieknie na Węgry z obajtkiem też ktoś na jego miejsce wskoczy.Cięzko mu będzie.
0
@Kgorecki2500 mówisz o tej zajaczkowskiej co wchodziła w tylek organowi? To wygląda tak jakby już sobie załatwiała spadochron.A jest w koalicji z afd który chce nord stream i jest pro ruski.Na dodatek juz nic nie może bo swoje możliwości skończyła na zatakowaniu Ursula.Słyszalem ze chce ustawę wprowadzić no cóż;) powodzenia;)rzekłbymgebiusz taktyki;)kto to Bryłka?
0
@Ostatnikrwawygang ja nie wiem czy jeśli pis rozegra wybory prrzeydenckie i nie będzie ułaskawień dudy to zobaczymy jak będzie prezentował się pis .obecnie zabierają inmunitety obajtkowi i Morawieckiemu....A on będzie miał więcej zarzutów...Na pewno kaczynski będzie miał problem za wybory kopertowe i jest zawiadomienie do prokuratury oraz za srebrna tam jest łapówka.dochodzi kwestia nie rozliczenia się z austryjakiem i skierowanie go do sądów gdzie wczoraj znaleziono 173 nieprawidłowości z 200 spraw w tym srebrnej że chowano pod dywan.A te wybory to być albo nie być dla Kaczyńskiego. Zobaczymy w jakim stanie pis.Tam liderem jest kaczyński innego nie ma.Jeśli wsadza ich przed wyborami to może być koniec..
0
@Recha_0684 po pierwsze nie mam partii po drugie rządy pis to nieudacznictwo i nie moja bajka parametry państwa zostawili fatalne.A obecnie rządzą maja ograniczona władzę bo druga połowa jest w rękach pisu.Poczekam z oceną jeśli wygrają prezydenta i wtedy będą mogli pokazać.Na razie pis ma sporo władzy.
0
@Recha_0684 zobaczymy ciekawa sytuacja i zobaczymy na relacje braun konfederacja
0
@Kgorecki2500 nie no odchodzi jeden z liderów po Korwinie to nawet 2 takie są fakty.....co dalej będzie to inna bajka.
0
@Pressinho konfederacja ma od lat kilka barier.To co mogą usunąć to pro rosyjskość.I to zobaczymy w praktyce- zajaczkowska orban .Rozmowa bosaka z ambasadorem węgierskiem.Wypowiedzi bosaka o Rosji i ukrainie.( zona bosaka jest z ordo juris finansowanego orzez ruskiego szpiega)z obaczymy w tym temacie co się zmieni.
Pewne wariactwa Brauna i Korwina tego się pozbyli.
To co zostało
1.wyjscie z ue - marzenie Bosaka
2 xzesc nie mówię że ja ms za faszystow( mlodzież wszechpolska)
3 aborcja
4 obrona kościoła który wymaga naprawy.....A np to że karol angażuje kościół do wyborów jest jego niszczeniem.
5nie realność programu z uwagi na wydatki
Dług 230mld fundusz cowidowy
20 mld służba zdrowia
Lotnisko 130 mld z koleją
Energetyka- szacowano 400 mld a teraz słyszę 600 mld
Drogi - mamy zbudować tyle dróg potrzebne jest na wkład.
Deficyt zlikwidowany do 2030r
Jeśli polityka konfederacji będzie taka jak zajączkowskiej steaci na pewno fundusze czyli pożyczanie drukowanie i podatki....aby osiagac cele i kary.
Ue wciąż ma duże poparcie.
Na dodatek braun będzie walczył z konfa o ludzi
6.Dla wielu wolnościowców problem to program pus i koalicja
7.Brak możliwości koalicyjnych wejdziesz z pisem to kompletnie inny program i wizja .Nie wejdziesz zmarnujesz głos.
Barier konfa ma sporo.Pozbywajac się Brauna zmniejszyła się nirlenormalnosc i pro rosyjskość choć zobaczymy na wypowiedzi.
0
@BorzyKrzys ale co jest nie prawda według ciebie może pis nie wprowadził brak praworządności? Na to są wyroki sądowe i kary w postaci zablokowania kpo.Oraz wyroki trybunału do praworządności człowieka i kary finansowe dla sędziego Tulei czy Wałęsy.Czy nie jest tak że zagrożone są wybory prezydenckie.Czy nie jest tak że 70 latek groził śmiercią nakręcony przez la republika i dalej dochodzą groźby.Cxy nie zabito Adamowicza........Brak praworządności to jest etap likwidacji demokracji i za to idpowiada pis.To są fakty.....odnośnie tvp pasków językoznawcy jasno przedstawili ze są opinii twórcze i manipulacyjne.Za tą tvp odpowiadał kurski który w Sejmie został obniżony że kłamał wielokrotnie przez Giertycha. Ten człowiek był przez Kaczyńskiego wyznaczony do organizacji wiadomości........Takie są fakty.....
0
@Recha_0684
Poczekaj kto ma władzę w państwie
Koalicja parti tworzących rząd
Oraz pis sabotujacych. Te koalicje- czyli wkłada szprychy
Czyli
Prezydent duda- pis - wetuje wklada di zamrazarki tk bądź przyjmuje.On decyduje jakie ustawy finalnie wchodzą.
Nbp-pusiwiec Jastrząb może za pomocą stup blokować gospodarkę co dziś zrobił rada utrzymała stopy.Gospodarka stoi.
Sąd najwyższy na czele z manowska przyjaciółka dudy chroni go przed ts a ma mu w teorii organizowac- konflikt interesów, neosedziowie.izba chce dać kasę pomimo wałku pisu z wyborami.
Tk- pis
PKW szefem jest pisowiec.- organizują wybory.
Czyli uważasz ze można naprawić państwo w rok gdzie masz tylko połowę władzy.A oponent rządził 8 lat mając 80% wladzy poza bo senat nie był pus choć to tylko czas, i nie było większości konstytucyjnej.I rządzi kilka parti a nie 1.Bo dka mnie rządy zaczną zaczną gdy wygrają prezydenta.wtedy pójdzie.
0
@arasz1819 no zobaczymy kandydatów nie brakuje.Dla mnie jest ciekawe czy z Braunem zmniejszyć się ta prorosyjskośc za którą wybitnie nie przegadam.....
0
@ProMILs
Tzn tak program ekonomiczny konfy się nie zloży bo obciążeń to my nigdy nie mieliśmy w historii.Zlikwidowaniecdeficytu będzie do 2030r samego długu fundusz covidowym mamy 230mld a infrastruktura , wojsko energetyka inwestycje w lotnisko itp....Nie ma kasy na obniżenie podatków na kilka lat do przodu.zumowy podpisane na wkład państwo musi mieć.
Co do Brauna to i tak będzie działał ale raczej pewne że zajmie się nim komisja do wpływów rosyjskich i tu sytuacja konfy się poprawiła
Choć sam bosak spotkał się z ambasadorem Węgier oraz jego żona jest w ordo juris które było sponsorowane przez ruskiego agenta.SAm Bosak nie raz atakował Ukrainę i chodził do Maciarewicza na rozmowy.Jest na oewno lepiej dla konfederacji ale czy jest dobrze to się okaże przy jego wypowiedziach na temat ikrainy czy Rosji.Pozostaje kwestia romansu z pis.
0
@Criss18Barca możliwe że to pomoże tylko on ma swoje głosy i wyborców...on będzie atakował konfederacje za wyrzucenie.....
0
@Criss18Barca tylko co się dzieje że raz na jakiś czas odpada Korwin teraz braun.....
0
@Recha_0684 właśnie dzisiaj komisja do spraw Rosyjskich zgłosiła zawiadomienie do prokuratury dla pisowskiego szefa abw bo zlikwidował 10 delegatur abw które są od tego aby takie rzeczy monitorować.od tego nie jest Trzaskowski a służby. Na dodatek w aferze pis nasciągał z Białorusi i Rosji ludzi bez totalnej weryfikacji.Dzisiaj się dziwimy że coś płonie czy że są tacy kontrachęci.Niestety to nie jest tak że jeśli od 2017r usunie delegatury to z dnia na dzień zorientujesz się co się dzieje w kraju.
Masz teraz podejrzenie o próbę zorganizowania zamachów na Polskie
samoloty.
Teraz są tego kwiatki....
https://www.newsweek.pl/polska/polityka/rzad-pis-otworzyl-brame-dla-rosyjskich-wplywow-w-polsce-ue-i-nato/qwjc6x4
3
Czyli mamy powolny rozpad konfederacji.Wpierw Korwin, teraz Braun ma wylecieć.Sŕednio się to klei.Czy ktoś następny jest w kolejce?
0
@barcelonaLM na pewno dobry ruch ale żeby działało po 8 latach demontażu to trzeba wygrać wybory prezydenckie.B9 pis ma jeszcze sporo władzy.Orezydent , tk , sąd najwyższy, PKW, nbp.
0
Komisja do spraw wpływów Rosyjskich zgłosiła zawiadomienie na byłego szefa abw za zlikwidowanie 10 delegatur abw .Co osłabiło rozpoznanie wywiadowcze co do działalności szpiegowskiej na terenie Polski.
0
@D10SLEO
Ale taka jest prawda jeden od kat dostarcza sprzęt do szpitali.To niezależnie od jego poglądów politycznych do których ma prawo .
A drugi ma wyroki tsue i opinie komisji Weneckiej , negatywną opinię komisji Europejskiej oraz wypowiadają się negatywnie byli sedziowie tk na temat prawa wprowadzonego krzez ludzi Kaczyńskiego czyli wprowadził brak oraworzadności.
Zagranicą nie uznaje instytucji jak izba w sądzie najwyższym nawet trybunał do praw człowieka kazał wypłacać odszkodowania.jest możliwy problem z wyborem orezydenta.Bo co się stało pis nie miał większości konstytucyjnej to szydlo nie ogłosiła wyroków tk.za co grozi jej ts a Duda złamał 13 razy ko stytucje.Tak samo jak Oawlowicz która stwierdziła na posiedzeniu komisji sorawiedliwosci wie że przepis jest nie konstytucyjny ale głosuje za bo taka jest wola parti przewodniczący komunista Piotrowicz który z ramienia pisu współwprowadzal to prawo w nagrodę poszedł z Pawlowicz do tk aby to bezprawie pilnować .
Nikt kto pamięta komunę to jak np.tvp kurskiego czy ka republike rodem z komuny nikt tego nie kupi......trzeba być naprawdę wyjtk. skur.aby starać się po komunie robić taki wał......własnemu narodowi.To jest jeszcze gorsze niż komuny bo on ją pamięta. I takie Gówno proponuję ludziom... jak myślisz czemu 4 osoby uciekły z kraju dziś Morawieckiego będą zabierać inmunitet obajtkowi kilka dni wcześniej.....mowa o zarzutach do prokuratury.....
0
@D10SLEO no tak jeden zbiera na onkologie i psychologię w centrum zdrowia dziecka .Czyli jak dziecko usłyszy ze jest chore na raka będzie miało opiekę psychologów vs jarek rozwalający demokracje i państwo.nilt chyba nie skłucił tak Polakow jak on.Nie jestem za zabicie Jarka i negatywnie oceniam tego typu wypowiedzi.Choc rozumiem ze jeśli ktoś wychodzł z komuny to nie chcę do niej wracać. Choćby przez jej imitacje dostosowanej do dzisiejszych czasów. z
Zrównanie go z Owsiakiem to dla Owsiaka zwykła obraza...
0
@Recha_0684 preor się wypowiedział czyli ten co rzadzi. To było typowo kampanijne.A potem jest tak że Kościół traci wiernych I ma mniej kandydatow na księży .Tego typu akcje rozwalają kościół.Zwlaszcza że pis ma szermaną opinię zarówno w Polsce jak i w Europie.....I jak mówi orban spodziewać się kolejnych uciekinierów. Ja uważam że z konfy będą uciekinierzy .Nie przypadkiem organowi w tylek wchodziła zajeczkowska a bosak spotkał się z ambasadorem Węgier.Zwyczajnie szykują sobie spadochron tylko konfa to za poparcie ruskie
0
@Sesto Pomyliłem się chodzi o obrońcę który grał za Balde
0
@Kondziu_FCB jestem przeciwny nieskutecznej polityce zagranicznej uprawianej przez pis kończącej się w oarkamencie 1 do 27 czy zajaczkowskiej a teraz temu ci robi karol.Z tego kompletnie nic poza awantura nie ma.qjeśli wynik jest 1 do 27 tzn jesteś sam I reszta krajów ocenia że nie masz racji......mogę nie mieć wszystkiego najlepszego raz ale jak zrobią ważny krok do przodu to jest to lepsze nic awantura.Pptem można rozmawiać dalej. Nazywa się to rozsądek i jest to sztuka negocjacji.Nie zawsze rozmowa z buta daje efekty.Zwłaszcza z krajem który jest w trakcie wojny.....czasem trzeba to inaczej załatwiać i nie na raz.
0
@Kondziu_FCB dlaczego poległ załatwili eschumacje !!!! Ludzie będą mieli gdzie pojechać!!!!doceń 1 krok.A nie ze chcesz cisnąć i nic z tego nie ma......To karol jest tak skuteczny że idzie w awanturę i poza wpisami na social nic nie bedzue wstanie zrobić.To mniej więcej jak szczekanie zajaczkowskuej w oarkamencie europejskim na Ursuke a potem liczy że jej projekt wypali.Ten sam poziom polityki zagranicznej.Ona juz tam nic nie może.....ja mam wrażenie że w tym działaniu kompletnie nie chodzi o zakatwienie sprawy a o rizglos w celach wyborczych u Nawrockiego czy rizglosu na SM w orzyoadku zajaczkowskiej.Na pewno nie chodzi aby załatwić sprawę a o utrzymanie konfliktu aby było paliwo wyborcze....
0
@Recha_0684 ale muszą wychodzić wszyscy zakonnicy.On jest przeorem
czyli przełożonym zakonu i jako przełożony się wypowiadał.Ocenił to negatywnie ma rację.Politycy angażujący kościół w procesy wyborcze niszczą go kościół powinien być niezależny i mówię to jako wierny a także wyborca w świeckim kraju.
0
@Kondziu_FCB co ty bredzisz przez 8 lat nie było eschumacji bo nieudolny pis niczego nie załatwił.Teraz rodziny będą mogły pojechać.Nie zawsze jest możliwość ugrania wszystkiego i pis tego nie zrobił !!!!!!! Też mógł jak twierdzisz przycisnąć.Jeśli nie da się tak załatwia się sprawę krokami.Na temat co ma być na tablicy oprócz nazwiska mógł wcale nie zostać jeszcze omówione.A ustalone miejsce co prawnie trzeba załatwić aby to przeprowadzić itp... bo grupy robocze pracują.Jedyne co uzyskać może karol to mieszanie i zakłucenie tego procesu i konflikt.Po to by ruszyć tą konserwatywna stronę wyborców. Jednocześnie skoro gra ta kartą to ma w dupie te eschumacje skoro idzie na konflikt z zelenskim.A prawda jest taka że wisi mu to bo nie on to załatwia więc stara się mieszać i storpedować.Ma z tym problem bo ta historia to jedyne co ma i mógłby tu błysnąć a traci kartę którą chciałby ugrać.Popelnia błąd kłócąc się z zelenskim bo jeszcze trudniej byłoby mu przeprowadzić. Ukraincy niczego z pozycji siły nie zrobią co pokazują Rosjanom......
0
@maroon temat nie jest walkowany od kilku miesięcy Tusk pojechał 17 grudnia do kijowa I podioł z nimi ten temat.Po czym ogłosił że Ukraina się na to zgodziła.Potem karol zacząl mieszać ze bez eschumacji nie wejdą do struktur.
Potem Tusk ogłosił że wybrali już miejsce gdzie one nastąpią.Zeslply robocze pracują.Potem dziennikarz spytał się zelenskiego o to co powiedział nawrocki więc ten mu odpowiedział .Po czym pisowcy atakują zelenskiego że wtrąca się w wybory skoro to karol go zaatakował i idpiwiadal na pytanie dziennikarza.Agresorem tu są pisowcy.
Sprawa nie trwa wiele miesięcy 17 grudnia rozmawiał na ten temat Tusk w Kijowie i ogłosił że się dogadali.Po ataku Karola tusk podał kolejna informacje że ustali które miejsce zostało wybrane do eschumacji.Nie można tu nic im zarzucić w kontekście czasu.
0
@Kondziu_FCB no nie sprawa połowa się do przodu bo jest zgoda prezydenta ukrainy o czym mówi są powołane zespoły które pracują i jest zlokalizowane miejsce nad którym ta eschumacja ma być przeprowadzona.To na ile sprawa się posonęla do przodu wiedzą zespoły które pracują.
0
@Mitch_Atleta dlaczego porażka co pis osiągnął w tek sprawie?przez 8lat? Kompletnie nic Ci przynajmniej załatwili eschumacje co jest mega istotne.Być może to jak napisy będą załatwione w kolejnych krokach .Na dziś ukraincy zrobili pierwszy krok.Nie zawsze da się mieć wszystkiego od razu.A co mówi zelenski dalej czemu to ucięte jest.