0

@Astad fajnie że uczestniczy świetny cel i sprawa .Niezależnie od uprzedzeń politycznych:)

0

@D10SLEO tu czysty zysk jest też z tego co daje zagranicą....

0

@D10SLEO przede wszystkim zysk jest taki że dokładają się ludzie z zagranicy.A i tak służba zdrowia jest zadłużona na 20 mld.To jest dodatkowa kasa na którą ludzie łażą z własnej woli.Na pewne wiele żyć uratowało.

0

@Ojciec5tkidzieciOjciec niektórym się nie podoba kraj uciekają na Węgry , Białoruś czy Dominikanę lub wybierają więzienie w Angli.Zawsze można wybrać miejsce descynacji;)

0

@Dynak przykro mi ale fakty i liczby nie bronią pisu niezależnie co kończyłeś.Moedzy innymi dlatego jest zawiadomienie do prokuratury w sprawie likwidacji 10 delegatur abw.Zrobila do komisja do spraw Rosyjskich Tu żaden lament podważanie tego nie zmieni.....

0

@urbipl jasno wykazała afera wizową że pis nasciagał ludzi z Rosji i Bialorusi.Nie ma się co dziwić ze są pppalenia czy tego typu historie.A pisowski szef abw rozwiązał 10 regionalnych jednostek na terenie krajuN8e ma się co dziwić ze Polskie służby tego nie wyłapały.
https://wiesci24.pl/2023/10/13/nowa-odslona-afery-wizowej-rzad-pis-sprowadzil-do-polski-tysiace-rosjan/

0

@wyrek proste pytanie kto jest odpowiedzialny za te podpalenia czy tego typu chistorie.
Pis na ściągał Risjan i Białorusinów co wykazała afera wizowa.Takie kwiatki będą wychodzić
https://wiesci24.pl/2023/10/13/nowa-odslona-afery-wizowej-rzad-pis-sprowadzil-do-polski-tysiace-rosjan/

0

@Astad jest to idealne rozwiązanie

1

@Astad Martineza bym nie rozważał będzie miał rok kontraktu i jest stary też ma kontuzje.To nie jest przyszłość. Być może latem i on odejdzie. Optymalnie to odchodzi Eric i Martinez podstawa to Niemiec Araujo i Cubarci a Andreas rezerwa defensywnego pomocnika albo stoper.To byłoby najlepsze.Tez mogą grać na 3 stoperów.

1

Na mój gust o Martinezie nie ma co mówić ma lata zostanie mu rok.Być może zgodzi się na wcześniejsze odejscie. Kwestia jest erica. Mogą też grać na 3 stoperów.Gry jest też bardzo dużo.

0

Komentarz usunięty

0

Tak naprawdę potpieranie się kościołem w wyborach jest słabe potem jest mniej kandydatów na księży i mniej jest wiernych.Oczywiscue przyczyn jest więcej jak Pedofilia czy bogactwo biskupów jak głodzia.
Ale kościół powinien być otwarty dla wyznawców.
Na Jasnej Górze kazanie wygłaszał karol
Teraz banery wystawił Braun który jest mega kontrowersyjny z minimalnym poparcie.Łączy się kontrowersyjną osobę z Kościołem.....Szkodzenie Kościołowi......
https://wiadomosci.wp.pl/kardynal-rys-krytykuje-banery-brauna-to-niedopuszczalne-7115169863756576a

0

@D10SLEO faktycznie trzaskowskiego zdjęcie wypadło słabo jak na niego. Za to lepszego zdjęcia Karola to przyznam nie widziałem;)

1

@Roobo .onopolu nie będzie bo pis na sporo władzy oprócz prezydenta
Tk - pis- pracuję dla pis
Nbp- pis - zabawa stopami procentowymi
PKW- dryfuję nim pisowiec chcę dać im kasę gdzie wiadomo że pisowcy nadużywali kasę państwową oszukując wszystkie pozostałe partię
Sąd najwyższy Manowska przyjaciółka dudy która ma mu robić w teorii ts;)
Neosedziowie - pis
Izba która nie jest sądem pracuje tylko i wyłącznie dla pis

Nie ma mowy o monopolu pis ma dużo zabetonowanej władzy.
Natomiast sprawa jest wyjątkowa
Pis dąży do autokracji braku oraworzadnosci aby bezkarnie kraść i zawłaszczyć całą wladzę włącznie z Janowem który został zniszczony.

Problem jest taki że brak praworządności zagraża kpo I funduszom spójności na drogi infrastrukturę to nie tylko rozwój w energetykę która obniża cenę energii, daje PKB, pracę ludziom.Orban dla porównania ma zablokowane środki I kpo I spójności.

Co powiedział karol że będzie bronił neosedziów itp..czyli karol broni brak praworządności. Czyli zagraża środkom ue a obecnie taki orlen kładzie fundamenty pod turbiny wiatrowe na Bałtyku ludzie mają pracę sta. Finansów zostawiony przez pis jest tragiczny....Pożyczqnie i drukowanie w przypadku blokady środków były by znaczące.Trzeba powiedzieć że na drogi ue zabezpiecza się tak że bierzesz specjalnie nisko oprocentowany kredyt na budowę drogi.Vank inwestycje sprawdza musisz ją skończyć o czasie i wtedy ue przelewa kasę.Sluzy to temu a rząd kasy nie ukradł a drogi budowano na czas.Chodxi tu o rozliczenie budżetu ue.
Teraz jeśli firmy zaczną budować drogę a państwo straci dostęp do środków spójności wtedy będą albo wyższe podatki albo drukowanie być drogie pożyczanie.Wiafomo jaki jest deficyt.
W odróżnieniu od pisu koalicja partii nie dąży do autokracji tylko jest demokracja.Oczywiście są lepsi o gorsi nue są idealni wiadomo ale jest to rząd który środki gwarantuje.Obecny burdel prawny w oanstwoe który jest zrobił pis i za pomocą prezydenta , sądu najwyższego i tk i PKW go broni.Zagraza to interesom polski.Trzeba zreformować energetykę chyba że chcecie płacić za produkty zrobione na drogiej energii gdyż firmom do energii oaństwo nie dopłaca.Przeplacamy bo pis nie zreformował energetyki.Wydał od 2015r 1 % na oze a kpo blokował 2 lata po to aby kraść i zamiatać sprawy pod dywan.Z 200 soraw w orokuraturze 163 sprawy to nieprawidłowości zamiatania pod dywan jak srebrna czarnecki kilometrówki itp.....
Nue można zrównać monopolu pisowskiego i monopolu rządzących jako to samo.Gdyż pis oferuje bezprawie i brak kasy z ue.Ko wręcz orzeczenia unormuje państwo orawnie a firmy będą mieć dostęp do kasy z ue.Zdecydowanie są to 2 różne przyoadki.
Za rządów po nie dostała ona wyroków tsue stwierdzająca brak prawirządnosci czy nie miała negatywnych opinii komisji Weneckiej.A rządziła 8 lat.Pus jest zagrożeniem dla obecnych interesów Polski i będzie bronić brak praworzadnosci o czym mówil karol.


0

1

Po prostu zarobimy na el clasico.Dobrze że Real pograł dogrywkę.przytda im się trening;)

1

Plus całej sprawy to dogrywka że Real musiał dłużej pobiegać.

0

@FcPortoFan1999 jeśli 1 linia idzie siedzieć to ten ma medialne najwyższe stanowisko. Bo góry nie marne wyrabia sobie pozycje

0

@FcPortoFan1999 tylko zastanawiam się kto z mlodych nie ubrudzonych ostatnimi rządami pisu.Mógłby się za to wziąć i najbliżej tu do Bocheńskiego. No karol jest zerowym liderem abi charyzmy ani coś do powiedz dnia i nie miałby kogo słuchać musiałby jeszcze znać.A jeszcze sklucił pis z zeleńskim.Wyjazując się że jest słoniem w składzie porcelany .Brak mu wyczucia...

0

@FcPortoFan1999 ja nie wiem kto bocheński może....ale konserwa go nie lubi.

0

@FcPortoFan1999 tylko czy pis przetrwa kaczynski ma zawiadomienie do prokuratury za wybory kopertowe i coś jeszcze a czeka go srebrna a tam masz łapówkę dla księdza i oszukanie Astryjaja bo powiedział mu ze mu nie zaplaci niech idzie do sądu a wczoraj prokuratoura zbadała 163 śledztwa na 200 i ta sprawa Kaczyńskiego jest uznana za zamiatania pod dywan. Ma minimum 3 przestępstwa w tym korupcję.....Na mój gust jeśli on się nie dostanie do Sejmu to pis się rozwali.Cala 1 linia w Pisie będzie mieć procesy....Nawet jak kaczyński wejdzie do Sejmu a będzie winny to uchyla mu inmunitet.Dalej jeśli ko wygra prezydenta uporządkują prawo i spełnia oczekiwania notowania się poprawią.Noe wiem kto mógłby pis zjednoczyć.Jeśli 1 linia pójdzie siedzieć będą w szoku....

0

@FcPortoFan1999 kwestia jest czy sądów go skaże.Poza tym 4 lata pustki....kto będzie czekał....To trochę jak show biznes

0

@FcPortoFan1999 może ale problem.jedt że tam jest cała linia 1 umoczona tak naprawdę.To wchodzi w fazę odbierania inmunitetów...potem zarzuty i zmiana prezydenta i nic ich nie chroni wtedy

0

@Pressinho noe uważam że program konfy jest niemożliwy przez putina który wywołał wojnę i trzeba się zbroić.
Przez pis który mógl a nie zreformował energetyki.qoraz nieprawdopodobnie zasłużył państwo i na wiele projektów nie wskazał finansowania i jest deficyt. A jeszcze masz do budowy drugie tyle dróg Jeśli ktoś przy tych zobowiąniach mówi że obniży podatki to dla każdego rozsądnego człowieka jest to nie realne.Na taki program można głosować w 2030r.Jak masz energetykę drogi wojsko i deficyt uporządkowany. My jesteśmy w trudnym przejściowym miejscu.Nie tylko rządzi ko z koalicjantami nikt o tym nie mówi ale bardzo dużo władzy ma pis prezydent ustala które ustawy wchodzą które wetuje a które ida do zamrażarki tk.nbp polityka monetarna.Sad najwyższy z neosadziemi prezes Manowska z izba to pisowcy.Pkw szefem jest pisowiec.Tk również pis .Za państwo i jego stan również odpowiada pis który sabotuje rządy.
Co do Węgier oni blokują kasę dla polski za sprzęt który daliśmy ukrainie.Blokowali pomoc finansową i zbrojna Ukrainie. W ramach ue.Dali ue facetowi który jest podejrzany o defraudacje 120 mln.Nie respektują europejskiego nakazu aresztowania. Czyli olewają nas.Ja bym nie zrywał relacji a nawiązał relacje z opozycja gdyż wegrzy mają przez orbana zablokowane środki z ue inflację mieli ponad 20% jak u nas było 17% i mają państwo oligarchów.Nie są to super parametry.Srednia inflacja w ue była jedno cyfrowa.To porażka i pisu i orbana.i ludziom jest tam ciężko.Tam w tej chwili opozycja z fideszem się zrównala w notowaniach. Na pewno po afroncie Węgier bym wstrzymał relacje i niech wpierw odblokują kasę dla nas.
Co do kościoła sam jestem wierzący i nie podoba mi się związki kościoła z żadną że stron polityki gdyż odcina to wiernych którzy są też na lewicy bo się wychowali itp....Dlatego polityka rujnuje kościół i spada liczba wiernych i liczba księży.Tez trzeba oczyścić kosciol z tych historii pedofili tu jest wiara.Kwestia musi być czysta a nie przenoszę problem z parafii na parafie.No i kwestia ogromnych majątków jak u Głodzia itp....Facet ma palac .....Takie rzeczy razą.Ksiadz jest tylko łącznikiem między Bogiem a człowiekiem a nie Bogiem.Mam wrażenie że niektórzy to myła.Ja te kwestie rozróżniam i patrzę jak oni z tego się wywiązują. Nie mam pomysłu jak tego bronić bo w pierw tam trzeba zrobić porządek.Aby było jasne nie wszyscy księża są źli.Ale takie historie szkodzą.A dzieci muszą być tam bezpieczne.A problem nie jest tylko w Polsce ma wymiar światowy.Im dłużej będzie to nie oczyszczone tym kościół będzie tracił wiernych.
Problem konfy to brak koalicjantów pis to kompletnie przeciwny program.....

0

@Kgorecki2500 co ty botom lepiej idzie z ortografią;)

0

@FcPortoFan1999 w teorii Mati byłby chyba najlepszy ale konserwa go nie lubi reszta jest trochę umoczona a blaszak bezbarwny.Jest to problem

0

@Kgorecki2500 słuchałem jej przemówienie w obronie irbana jak podeszła do niego rączkę mu podała.Napbrazaka Ursule a potem chce ustawę przepchnąć w parkamencie;) powodzenia jej życzę.Ona może tam teraz tyle co pis kiedy przegrywał głosowania 1 do 27.To co tym zyskała to głosy konfederatów puszczających sobie linka.No powiedziała jej .Wiesz prawdę jej powiedziala;) no i tyle bo tam już nic nie może. Swoją drogą bosak spotkał się z prbanem co w obliczu komisji do spraw wpływów Rosyjskich składa kolejne zawiadomienia to wygląda to na spadochron na Węgry.
A Braun to wiadomo.....
Nie jestem dziwny jestem przeciwnikiem uprawiania wewnętrznej polityki kosztem zewnętrznej jak robił to pus 1 do 27 witając szedlo z kwiatami atak na Ursule. Czy karol atakujący zelenskiego który zgodził się wcześniej na wschumacje który chciał zdestabilizować porozumienie bo są wybory.To jest uprawianie wewnętrznej polityki kosztem zewnętrznej......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?