1

@Erykulus też mam takie zdanie.Być może Andreas ma podjąć decyzję o odejściu .A lewemu chcieli zrobić przyjemność aby odskoczył Mbappe.Też za nim wpuścił na boisko Gaviego czy Araujo jak dostali zielone światło to też trochę na ławie posiedzieli może trener chcę dać im trochę jednostek treningowych za nim wyślę ich na mecz.

2

@slayer e tam. Odzyskujemy rezerwę fdj , ferran Torres , fermin Lopez, Gavi , Eric w formie.W ciągu miesiąca dojdzie do swojej formy Araujo a i Szczęsny złapie rytm.Wystarczy Na dodatek Real będzie zaraz musiał grać baraże a nasza drużyna będzie odpoczywać i trenować.
Szanse z nami Real ma nie wielkie zwłaszcza jak liczba kontuzji jest mała.Araujo poradzi sobie z Mbappe a Kounde z vinim mają obaj przerąbane. Mogą przegrać z Atletico czy Bilbao.Z 7 pkt robi się 1.. a słabo idzie im z ogórkami.Zobaczymy czy Anglik do nas dojdzie.Dodam że przy remisie pkt.Mamy nad ni i przewagę wielu goli.Mamy też zawodników do rotacji i taki Pedri , Gavi , Olmo czy lewy nie musi grać aby zrobić wynik.....Real nie ma takiej głębi maja sporo braków

0

@Wojciech123 choć mógł karnego zaliczyć i w jednej sytuacji więcej zrobić jeszcze w formie nie jest

1

Mogli dać zmianę Cubarsiemu aby Andreas zagrał.Dobra okazja była

0

@Nightraider widzę że poruszasz się w świecie szkolnym;)

0

@Nightraider dobrze Ci powiedzieli ,co do pobicia to nie widziałem czy dobrze to zrobili.

0

@NeroTFP1 trzeba było wziąć i wrzucić do puszki:)

1

@BorzyKrzys twórca zielonego ładu pisowski komisarz Wojciechowski ,chwalił się zielonym ładem.Nagrał nawet reklamę i sam się dumnie prezentuje.


1

@macio_944 przykro czyta się te komentarze.Ważnoejszy jest owsiak niż fakt że ta kasę idzie na dzieciaki chory na raka.Polityka bywa jak zła sekta.....

0

@Encore Bravo Nadal wsparcie na onkologie dla Dzieci ze wsparciem psychologicznym w centrum zdrowia dziecka jest ważne. Jeśli dziecko dowiaduje się że ma raka to opieka psychologa jest bezcenna. Nadal miał zawsze klasę i super że przekazał rakietę.lubi go świątek.

0

@Mitch_Atleta poczekaj aż Araujo dojdzie do formy......mounde zajmie się vinim..

0

@Mixtape niech Barcą wróci też do optymalnej dyspozycji do Mbapoe nie będzie miał takie znaczenia.Taki Araujo się nim zajmie.

0

@koziar tylko że on niedawno Bidenowi kibicował......dziwnie się zachowywał na zaprzysiężeniu.Nie wiem czy on nie bierze czegoś.....

1

@Criss18Barca co za piękna manipulacja noc w treści ale łaskę można przypiąć....

0

@Kgorecki2500 .może wpierw Norah ustala z meksykiem aby ci ludzie mogli tam wysiąść bo samolot z emigrantami został zawrócony do usa

3

@draxidox tylko ile miała wpuścić polska a ile Niemcy dla nas byłaby to maka nie widoczna liczba osób w dodatku moglibyśmy jazydów katolików.Natomiast Niemcy orzedobrzyli.Owszem wpuścili tanią siłę ale za dużo.Gdzie tu zakłamanie .Gdybyśmy chcieli wpuszczać takie ilości jak Niemcy to zgoda.Akr o tym nie ma mowy.Na dodatek to tusk wynegocjował z Turcją w ramach ue aby zatrzymać tam emigrantów.
Dalej To pis zorganizował sobie biznesik że ściąganiem emigrantow- afera wizową- kto tu jest hipokrytami.Ściagali też na potęgę ruskich i Białorusinów. A potem zastanawiamy się czemu dochodzi do podpaleń.....

1

No i luz są inni do grania którzy muszą pracować na formą kak fermin czy fdj.zniech wraca hak będzie pewny zdrowia.

0

Mocna psychika;)

0

Oni tych łóż vipowskich nie sprzedali. Może tak na niego zbiora

1

@SergioBusquets5 ale jak spojrzysz na to za ile został kupiony to na tej klauzuli Barcelona sporo zarobi

1

@ObiwanKenobi po pierwse stracimy zapewne i inne fundusze .Będzie drożej.kolejna rzecz górnictwo dodatkowe koszty
Zsmog to są zawały udary rąk.Slużba zdrowia to 20 mld długu.Infrastruktura się brudzi trzeba ją odnawiać.W kopalniach masz wybuchy metanu giną ludzie płacisz odszkodowania.To są dodatkowe koszty.

Poza tym pis wydał na oze tylko 1% z ets. I nie zmienił miksu węglowego stąd takie koszty i jakoś inne kraje takiego problemu nie mają..W 100% za to odpowiada pis.Na szczęście za 2 lata zaczną z kpo być oddawane farmy wiatrowe.Sciagaja pierwsze fundamenty pod farmy.Zmieni się miks i niebedzie to tyle kosztowała w 2030r oddadzą całość. I oddadzą najwiekszy w Europie magazyn energii.To samo bedzie na lądzie....

0

@Kgorecki2500 podam ci prosty przykład weźmy pis .Patrioci o sobie mówią- tak naprawdę patrioci.Jaki patriota spieprzy praworządność we własnym kraju aby bezkarnie kraść? Czy patriota ktory wybiera brak praworzadności zamiast mld na rozwój kraju gdzie masz z tego wpływy do budżetu miejsca pracy drogi tanią energię. I taka partia mienia się patriotami.Chodza na marsz modlą się do wyklętych. Ale jedt to czysta przykrywką do ich prawdziwej działalności.To jest jeden z instrumentów aby uprawiać swoje bezkarnie działanie przeciw państwu.Zaden patriota nie wyszedłby w oarlamencie i zaatakował przewodnictwo Polskie gdzie staramy się aby Europa się zbroiła.Także żaden patriota nie ws edlby ani z afd bo są przeciw tarczy europejskiej i za nord stresem który sponsorował wojnę.Ani sojuszy z orbanem kolejnym agentem putina.A potem idą na marsz i udają patriotów.Dlatego czekam na czas który patriotyzm będzie zdała od politycznych celów partyjnych.Bo nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem.Jest bardzo silną bronią do realizowania własnych celów. Weźmy karola.Patriota;) w pierwszym przemówieniu potwierdzil że będzie bronił neosedziow- czytaj zagraża środkom z ue i to nie tylko kpo ale funduszy spójności na drogi.....To jest patriota;) jego się sprzedaje jako patriota aby realizowal cele partyjne które są nie spójne z interesem polski.Dlatego moje reakcję są jakie są.

0

@Safrani nie ma znaczenia, mówię to co się nie zgadza.Jeśli ktoś ma argumentację to jest to co na mnie działa. Natomiast jeśli Polska traci funduszę europejskie aby bezkarnie kraść.Albo wiąże się w koalicję z afd albo orbanem gdzie oboje są powiązani z Rosjią.Będę temu przeciw.Jeśli jedni skarżą się ze donoszą a za chwilę to samo robią w parlamencie w momencie kiedy mamy rezydencje i chcemy aby reszta Europy się zbroila co jest też zgodne z tym co trump chcę.To jestem przeciwny tym ludziom.Oamoetam komunę i świetnie dostrzegam fałsz.Na pewno nie stoi przy koalicjantach Purina..Czy to przez Afd czy orbana.
Od zawsze mówiłem nie nam parti.Zaglosiwalem za praworządnością i funduszami europejskimi bo to energetyka , miejsca Oracle i infrastruktura.Jeśli pojawi się ktoś lepszy zagłosuję na nich.Oartie po 6 latach się zużywają tak było i po.Pis od początku niszczył praworzadność i był to skok na władzę i kasę.Nie mam zaufania do polskich polityków.Zadowolony jestem z przepływu kapitału ludzi i usług w ue.Nie chcę słyszeć o wyjściu z ue.Nie jest zwolennikiem zielonego ładu spueorzonego przez pisowskiego komisarza......Poruszasz problem ko tylko ja nie mam partii.....wybieram partię do konkretnych celów .Nie jestem ich wyznawcą.Pojqwi się ktoś lepszy zagłosuję na niego.....Atakując mnie ko nie atakujesz.Piza tym ja atakuje tych co manipulują przekazem a jest tu tego sporo....

0

@Kgorecki2500 za dużo się spotkałem z nagonką polityczną aby robić punkty polityczne .Gość sam przestrzegać przed tym co piszę.

1

@Kgorecki2500 jeśli kanał ma uniemożliwiać budowanie relacji bo" Hitler"... aby umożliwiać zbijania kapitału politycznego , to nie chcę mi się tego słuchać.To co mnie interesuję to jakie podejście ma nowy kanclerz i jakie interesy są opłacalne aby je robić.Gdyż jest to sąsiad i lepiej się dogadać. Hitlera nie ma i on rządzić Niemcami nie będzie.Sory ale mam go w . dup. Interesuje mnie tu i teraz.przyszł.Szholtz był beznadziejny zobaczymy co nowym kanclerzem.Jak podejdzie do sprawy na razie pozytywnie wyraża się O Polsce i chcę przyjechać do Warszawy i Paryża jako pierwsze swój cel wizyty.Hitlera z nim nie będzie.....

0

@Jakchcesz jasne czytaj Danio oddaj nam Grenlandie.Jesteścje mniejsi nie powinniście walczyć z takim dużym mocarstwem jak Usa;)

0

@Pawlusek jest po zdembele tak że wypłacenie kontraktu zależy od dostępności zawodnika.Wprowadzono po Dembele jak będzie miał kontuzje dostanie mniej.

0

@BezglutenowyPedri w Barcelonie po Dembele wprowadzono coś takiego jak liczę dostępnych dni zawodnika a wielkość kontraktu.Wyplacają mniej i z każdym dniem kontuzji.Jest to zabezpieczenie klubu.

1

@barcelonaLM tylko ze ko nie wygrało wyborów i nie ma prezydenta.Nievma większości.
Dlatego koalicja ustaliła własny program który jest wyciągiem programów tych partii.Bo niby dlaczego partię miałyby realizować projekt jednej parti.Oczywiscie ko dodatkowo będzie starają się wprowadzać 100 konkretów ake rozwiązanie mize być w danym temacie wzięte z programu 3 drogi czy kewicy a nie że 100 konkretów.te 109 konkretów jest uzupełnieniem dla wspólnego programu wynegocjowanym w umowie koalicyjnym.Koalicja jest w aspekcie spełniania obietnic w porządku. Identycznie jak wszystkie partie w Sejmie które nie spełniają obietnic.No żaden program nie uzyskał większości.Tylko program koalicji partii który jest wetowany przez prezydenta albo idzie do zamrazarki tk.

0

@mkord ale o jakich obietnicach mówimy?
Ko zajęła 2 miejsce i nie ma większości i prezydenta.
Pis zajął 1 miejsce ma prezydenta nie spełnił żadnej obietnicy w ciągu 2 tyg .

To co obowiązuje to umowa koalicyjna czyli wyciąg programu kilku partii. B o z jakiej racji inne partię miały by realizować program jakiejś parti.?robi się wyciąg z programów partii koalicyjnych.100 konkretów nie jest programem tej koalicji.
Mało osób rozumie co to jest koalicja jak tworzy się program wyborczy kiedy jedna partia nie ma wystarczającej wladzy.

Czy trzaskowski pozwoli zrealizować program tak choć też jest kwestia finansowych możliwości państwa bo audyt wykazał długi i deficyt jaki pis zostawił.Wpierw pierwszenstwo będzie miał program koalicyjny a potem 100 konkretów które ko chcę robić.Ale nawet na pewno pewne punkty będą się nakładać pomiędzy 100 konkretów a programem koalicyjny i rozwiązanie będzie koalicyjny a nie że 100 konkretów. Zwyczajnie 100 konkretów uzupełni program koalicyjny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?