Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real - bayern bardzo ciężki temat dla Realu
0
@michal26 Niemcy po dezerfikacji zakazały nawet ściągania gazu skroplonego LNG.
https://www.money.pl/gospodarka/nagla-decyzja-niemiec-dotyczy-portow-i-gazu-z-rosji-7092560019647424a.html
0
@Cochise jasne tylko nikt nie zdawał sobie sprawy że z tego putin zrobi gigantyczna wojnę.Tu akurat nord stream był plusem bo Rosja uzależniła się od Europy i nie musiała szukać alternatywnej soezedaży.Zostala odcięta a reszta świata już swoje dojścia do złoża załatwiła.Akurat to spowowodowało pozytywny skutek.Takze Europa na tanich surowcach się wzbogaciła.Natomiadt teraz kiedy jest wojna coś takiego proponować to jest czysta ruską agentura.....
0
@pluszek pluszku nie denerwuj się tak ,bo globusa dostaniesz;) wody się napij;)
0
@michal26 niech spieprzają na bambus chcą nord stream czyli chcą wojnę sponsorować Putinowi.Nie chcą Europejskiej tarczy gdzie są pociski przeciw ruskiej broni atomowej Są to podnużki putina.Jeśli zdobyli obszary NRD to mówi to samo za siebie..
0
@Roobo a z drugiej strony masz aukcje zagranicą gdzie są wpływy z zagranicy.a5ak czy siak docelowo sprzęt tym dzieciakom będzie pomagał.
0
@pt9 no nie wiem;)
0
@AbelKabel tak światełka teraz wóz transmisyjny;)
0
@Cochise no widzisz:)
0
@Kidd dalej nie piszesz w temacie tylko o języku;)dalej nie zmienia to faktu że ka republika może mieć problem:)
0
Gdybytrafić Real ie było by to głupie.Mamy szeroką kadrę w formie.Oni prawdopodobnie byli by po barażach.Flick by ich przygotował Teal straciłby kasę jakby odpadł.
0
@Cochise pogadaj z nim.Obawiam się że to szczuj i nie pomoże,)
0
@Kidd zwróciłeś na to uwagę .ztylko mogłeś nie czytać mojego postu nikt ci nie zmusza..Mogłeś sięgnąć do artykułu. Tyle a szczujni nie pomożesz....
0
@Kidd a ty piszesz nie na temat.To brak szacunku.Masz energię zwrotną.....
0
@lithotripter dziękuję Ci za ten post.No wlasnie to jeszcze słabiej. Bo wypowiada się nie na temat idracając uwagę od treści.....znany chwyt;)
0
@mmaciass no nie przez 8 lat tamtej władzy jakoś nie było problemów z praworządnością i srodki z ue nie były zakłócone.Obecnie te środki finansują budowę taniej energi z oze.Wlaśnie kładą fundamenty pod farmy turbin wiatrowych i będą budować największy magazyn energii.Infkacja za pus była 3 krotnie wieksza.Po oddała kontrolowany deficyt.
Obecnie deficyt to dramat a długów pis narobił na 230 mld a w służbie zdrowia dlug zwiększył się o 5mld.Wspolczynnik inwestycji zmniejszył się za pis z 20 na 17% .Również za pis Polska znalazła się w 10 najgorszych krajów do prowadzenia firmy w krajach przynoszących 70% PKB na świecie.
Obecnie połowa władzy należy do pisu.
Prezydent wetuje albo ustawa idzie do tk
Tk - pis
Nbp -pis
Pkw - szef- pisowiec
Sąd najwyższy Manowska pisowka neosedziowie i izba pus
Oni są tak samo odpowiedzialni za to co się dzieje.Wybor trzaskiwskiego zmienia sytuacja i wiele rzeczy naprawia.
Mówisz Giertych przecież Giertych to wywodził się z młodzieży wszechpolskiej....przekonujesz mbie dalej że prawica to lipa......Nie wiem czy tego chcesz?
0
@Kidd o matko ale zdenerwował się obrońca la republiki;) dla mnie luz jak za doping stracą koncesje to jednej szczujni mniej:) miłego dnia;)
0
@mmaciass a co to ma?
0
@SuperPatsonFCB nasza władza nie rządziła 2 kadencję pis rządził obecną władza rządzi 1 rok.Na dodatek połowę władzy ma pis.
Prezydent - pis decyduje które ustawy wchodzą które ida do tk a które wetuje
Tk- pis
Nbp- pis
Sąd najwyższy prezes Manowska neosedziowie izba -pis
Pkw - prezes pis
Przez 8 lat pełnią władzy miał pis tu masz koalicję kilku partii. A jeśli myślisz o 8 latach orzed pisem to drogi budowano jak i infrastrukturę do euro.W tamtym rządzie nie było holowni nowoczesnej zielonych i lewicy.Bylo po psl.Nie można tego kompletnie porównywać rządzi inna ekipa inne są proporcje władza w połowie jest pisu.Są współodpowiedzialni za to co się dzieję.
1
La tepublika od spółek skarbu państwa ciągnęła mln.
Zapewne śledztwa pójdą a la republika może stracić koncesje.Na dodatek zaklucali zbiórkę wosp i jeszcze od ludzi kasę ciągną.
https://wiadomosci.wp.pl/kontrowersje-wokol-finansowania-tv-republika-tvn24-ujawnia-7119298384075584a
0
@Eklerek pis nie tylko w tvp inwestował z państwowych pieniędzy że spółek skarbu państwa kasa szła do la republika w milionach i jeszcze jasełka wosp chcieli zakłucać.Ja bym nie był za sympatyczny na miejscu trzaskowskiego dla tej stacji.Moga stracić koncesji za finansowy doping.
https://wiadomosci.wp.pl/kontrowersje-wokol-finansowania-tv-republika-tvn24-ujawnia-7119298384075584a
0
@Eklerek a mentzen to jakaś kampanie robi bo o nim nic nie wiadomo.Nie słychać go więcej widać ludzi innych z konfy niż niego.
0
@Mroziu ale my mamy kontuzje w tej chwili.
Qbernal ter stegen martinez i olmo Andreas
Tylko w ciągu tego miesiąca wrócą Martinez , olmo i Andreas.
Akurat plusem kontuzji olmo jest ogrywanie i powrót ferrana ,fdj,fermina, Oablo torre
Plusem kontuzji Martineza jest ogrywanie Araujo, Erica Bo pewnie cały czas by grał.
Natomiast sytuacja jaka była to tak
Kontuzje mieli
1.Gavi i to długa
2 Balde długa
3fdj- długa
4.Andreas- długa
5 pedri
6Yamal krótka
6.Fermin-
7.olmo
8.Ter Steven
9.Araujo
10.Eric
11.ferran
12.Bernal
Efektem kumulacji powrotów była słaba forma zawodników w listopadzie i grudniu. którzy wracali po kontuzjach .Czy uważasz że teraz 12 ludzi złapie kontuzje.W sytuacji kiedy np.Bedziemy mieć przerwę w LM bo awansowaliśmy z 8 i zespół i odpocznie potrenuje w przeciwieństwie do Realu z krótszą ławką.W tej chwili taki Araujo nie sobie w niedz i może zagrać w środę odpicxywa.Albo lewy wchodzący na krótko. Bo myśmy rerzwą wygrali ten mecz 7:1.-myślisz że 12 ludzi dostanie kontuzji.Bo my średnio jak jest naprawdę źle w ciągu roku mamy 5-8 kontuzji ale nie 12.To co się zmieniło to to że podniesiono jakość rezerwy Inaczej byłaby tragedia.Nie byłoby wygranych w LM a w lidze polecielibyśmy na 12 pkt.
W tej chwili po powrocie szybko dojdzie do siebie Olmo bo to będzie krotka kontuzją.On nie będzie grał od deski do deski Bo są w środku ludzie mamy 9 osób w środku ( fdj , casado , pedri, Torre,fermin, może zagrać Eric, Andreas, Fati Raphinia- tam jest tłum zawodników do gry i olmo nie musi grać.Mamy sporo zawodników Pewnie będą z 2 kontuzje ale za raz wróci olmo I Martinez czyli wyjdzie na zero.abo oni szybko do formy wrócą..Pamiętaj że my do rezerwy głębokiej mało sięgamy mowa o Fatim i torre.Mamy jeszcze zdolnego chlopaka na skrzydle w Barcelonie B.Z każdym meczem jest starszy i bardziej doswiadczony.
NIe uważam aby kontuzje miały tu duży wpływ.Jest sporo zawodników którzy nie będą mieć całego sezonu w nogach. Bo są kontuzjach..A jeśli będą 2 kontuzje to zaraz będą 2- 3 powroty olmo I Martinez i zandreas.A świetny jest Torre.Nie przejmuję się kontuzjami.Mamy ekipę I na ligę i na LM.
0
@Mroziu tak przeczytałem co napisałem.Są literówki i tyle. Uważam że Barcą w 2 cz sezonu będzie dużo mocniejsza. Real l będzie grał baraże a Barcą jest 2 i będzie odpoczywać chodź Flick cieszy się że będą trenować Wymieniłem piłkarzy którzy mieli kontuzje w okresie listopad grudzień wracali do formy.Właśnie osiągnęli.Araujo tak samo przez miesiąc będzie dochodził choć zaczął z wysokiej półki.Jak Fluck powiedział będzie grał lepiej.Nawet w ostatnim klasyku jak wszedł po zmianie do Mvappe zgasł.Bo krył go wcześniej Martinez.A kpunde to jeden z najlepszych prawych obrońców na świecie i vinuego świetnie zna.Xarowno zmbappe jak vini nie pograją sobie ani z Araujo ani z kpunde.
Co do presingu to 2 gavi i Pedri była jednych z najlepszych w odbiorze. Różnica jest taka że Podczas kontuzji Gaviego jego rolę przejoł Fermin Lopez.On jest zmieniany koło 70 min bo tyle wkłada w grę.O tym że Raphinia świetnie broni i gra oresingu to chyba nikogo nie trzeba przekonywać. To samo Casado.Torres wchodzi na końcówki i biega od zawodnika do zawodnika. Wszystko co napisałem się zgadza.2 cz.sezonu Barcą będzie dużo groźniejsza z uwagi na szerszy skład gdyż w 1 cz. Sezonu mieliśmy w różnym momencie do 9 kontuzji w różnym momencie.Teraz to Bernal, teraz Steven ale tu jest Szczęsny, który też będzie grał lepiej , Andreas który za 3 tyg wróci Martinez który za 3 tyg wróci.Olmo który pewnie w sob czy niedz wróci.W 2 cz sezonu Barcą będzie dużo mocniejsza.Nie mam wątpliwości. A punkty traci się np. Jak grasz LM masz podróże i grasz z ligowym wypoczętym zespołem.Tym razem masz ludzi w formie na zmianę i to jest różnica.A może jeszcze będzie teansfer do klubu.
1
Z wszystkimi się zgadzam ale Barcą ma dłuższą ławkę niż Real i formę odzyskują rezerwowi- byli kontuzjowani
1.fdj
2.Fermin Lopez
3.Gavi
4 Eric
5.Torres
6.Balde
Oni mają formę a tego nie było przed świętami. Za miesiąc będzie lepszy Araujo i pewnie Olmo jak wróci.
A Real będzie grał baraże a Barcą i wypocznie i pewnie będzie trenować.
Jak najbardziej Real może w ludze stracić punkty z Barcączy AtleticoTa runda dla przeciwników Barcy będzie dużo trudniejsza.Nie mam przekonania czy Real zdobędzie mistrzostwo.qw meczu z zBarcą Mbappe będzie miał Araujo a vini Kounde.Obaj będą mieć z obrońcami Narcy ogromny problem.W formieCasado, Pedri, Gavi ,Raphinia , fermin ,Torres to jest to są w oresingu giganci.Tamal też dobrze w presingu radzi olmo też jest wybiegany.To bedzie dla Realu trudniejszy klasyk......Barcą na ekipę i na LM I na la lige.To jest różna między Barcą obecnie a ta z listopada i grudnia.
0
@Roobo nieważne na stos....;)
0
@BorzyKrzys no i te wyniki prawicowych kandydatów na prezydenta ;) jak żyć;)
0
@Safrani o co z tego ludzie często to zrobią aby potem nie było jeszcze gorzej....
0
@GeneralXavi ups kiepskie wyniki prawicowych kandydatów oj boli was;)
2
@Roobo nie można się przejęzyczyć;)zabić, na stos;)))