Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lament żaden z naszych obrońców nie jest tak szybki jak Araujo to idealny facet na Mbappe viniego czy Drmbele.Martinez chodź fantastyczny w rozegraniu i lapaniu na spalone jest jednym z najwolniejszych stoperów w lidze.Dembele jak będzie miał dzień to go zje .Bo bywa tragiczny.Araujo to nasz najlepszy obrońca jeśli chodzi o 1 na 1.Natomiast musi po kontuzji się ograć Izłapać pewność siebie.
0
@Prorokk jak śmigasz na la Republice bądź innej propagandzie to jasne że będą to dla Ciebie bzdury;) ale ja akurat zaliczyłem rok szkolenia z ue na koźmińskim i wiem jak to działa.
2
@D10SLEO bezczelny typ.Myśli ze komisja będzie czekać na niego.Przez 2 lata blokował kpo......spieprzył praworządność. 163 śledztwa pod dywan schował z 200 a jego partia zdefraudowala kasę w funduszu sprawiedliwości.Będzie bardzo miło go widzieć za kratami.Cela plus to dobry program dla niego.
0
@sergio5 ale o co chodzi jaki poseł?
1
@Herato jeśli będziemy grać z nimi to zaraujo w formie powinien się nim.zająć.
2
On jeszcze musi chcieć.Wypożyczyć może i dobry pomysł ale nie sprzedawałbym .Jest bardzo dobry.
0
@BezglutenowyPedri -awsze może wrócić to czas tych którzy grają.Z city przyszedł Torres i Eric.Niech Guardiola nad nim popracuję.Bedzie grał z dobrymi piłkarzami podszkoli się.
0
@Dynak komisja widzi I każdy będzie musiał przejść weryfikację nawet grupowa takie rozwiązanie sugeruję. Dlatego sprawa jest w toku.2 projekty wyszły teraz.
Jednocześnie Komisja podkreśla, że proces weryfikacji indywidualnej nie może być zbytnio rozciągnięty w czasie i podpowiada koncepcję „grupowania” spraw
0
@Dynak chlopczyku sam sobie fikolkowi porób jak masz takie potrzeby.linków jest już sporo bo to jest temat z ok 11h była konferencja prasowa i jest odpowiedzią na to co komisja Wenecka orzekła. Komisja widzi problem jest on do rozwiązania ale nie tak jak Bodnar chciał.On wzioł komisję po to aby zrobić jak najlepiej.Sprawa nie ma precedensu w przeszłości.Dopiero tworzy się na tą sytuację rozwiązanie. Dlatego do sprawy włączyła się komisja i powstały 2 projekty do rozwiązania.
0
@VeB 1899 niech zbierają kasę na lato.
0
@MesQueUnClub_87 czyli nic to specjalnie nie daje.
1
@KrwawiaceoczyVEB nigdy nie wiesz- Eric wrócił .Torres stamtąd przyszedł.Odbędzie lekcję u Guardioli.
0
Ciekawe jak to się skończy.
https://wiadomosci.wp.pl/bojkotuja-amerykanski-alkohol-na-polkach-pustki-7121215136512832a
0
@Kinginiesta a w obu przypadkach jest strata punktów.Korzysta na tym Atletico.
0
@michal26
W czym Kanada jest światowym liderem?
Kanada jest jednym z największych krajów handlowych na świecie - i jednym z najbogatszych. Oprócz dominującego sektora usług, Kanada ma również ogromne rezerwy ropy naftowej i jest głównym eksporterem energii, żywności i minerałów.8 sty 2025
Czy Kanada jest biedna?
Kanada to jedno z najbogatszych państw świata z PKB wynoszącym nominalnie 2,14 biliona USD i w przeliczeniu na mieszkańca 53,6 tys. USD. Gospodarka Kanady jest wysoko rozwiniętą gospodarką rynkową.
Czy Kanada jest większa od USA?
Kanada ma powierzchnię 9,984 miliona km², co czyni ją większą od USA, które zajmują 9,83 miliona km².13 sie 2024
0
@Kazragore po co nakładać całą. Wpierw zadzwoń i powiedz słuchajcie mamy problemy z narkotykami od was.Zróbmy coś z tym sprawa jest poważna. Jeśli taka Kanada powie mamy to gdzieś. To ok nakłada cła. Ale z niczym takim nie wyszedł. Zrazi tylko sojuszników....A zrodził się pomysł aby Kanada weszła do ue na jakiś tam warunkach.
0
@esem91 dużo memów się pojawiło.Z podkładem jakby soft ładował np z sugestią że jest terminatorem itp...jak na tak potężnego człowieka, to nie jest to do śmiechu tak naprawdę.....
0
@Dynak komisja jasno mówi sprawa jest do szybkiego uregulowania .Dzisiaj pojawiły się w rozwiązania aby ta sytuację naprawić.
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-spor-o-status-sedziow-w-polsce-ujawniono-plany-rzadu-na-stol,nId,7904598
0
@tbas wiesz co ustotne aby szła kasa z ue.A z tych kandydatów to tylko Trzaskowski i Sikorski Holownia i ta z Lewicy mogli by to utrzymać.Jak nie ma Sikorskiego to Trzaskowski jest z nich najlepszy.Jak chcesz mieć porty lotnicze , kontenerowe, port w Elblągu energetykę i drogi.To to jest konieczne. A pis tego nie gwarantuje 2 lata blokowali środki. A Karol w pierwszym przemówieniu mówi że będzie bronił neosedziow.Czyli problem z kasą......
0
@July_6_BcN rozumiem ale kampanię zaczął jako pierwszy a ma trochę dużo do odrobienia;) mówię tu nawet o Karolu.
0
@Prorokk ue nie może orzekający nawet 1 € państwo które jest niepraworzadne.Obecnie z 200 spraw 163 zamieciono pod dywan.Zdefraudiwano kasę z funduszu sprawiedliwiści za co odpowiada Ziobro. Jednym z zadań komisji Europejskiej jest sprawdzenie prawa jakie państwa wprowadzają w swoim kraju czy jest zgodne z prawem ue.Jeśli mają wątpliwości zaczynają się rozmowy z danym państwem. Jeśli chcą chcą mieć sprawę jasną to proszą o komisję Wenecką o opinię , która nie jest organem ue.Opinie o prawie pisowskie były negatywne.Także nie jest to zła wola ue a źle prawo pisu jakie wprowadził. A po co aby defraudacja kasę w okresie wyborczym.Także masz wyroki trybunałów do praw człowieka sprawa Tulei i Wałęsy o brak praworządności i tu rząd polski musi odszkodiwanie wypłacić.Też byli sedziowie tk jasno wyrażają opinie o braku praworzadności.To nie ue wpierw zabrała kpo tylko pis rozmontował orawirzadność takie są fakty.Tusk tu nie ma nic do rzeczy.Nie pracował jako prawnik w komisji Europejskiej, nie jest sędziom tsue który wydał wyrok, nie pracuje też w komisji Weneckiej, nie pracował jako były sędzia tk , i nie pracuje w trybunale do praw człowieka;)))))po co tak naiwnie manipulujesz;)
0
@Prorokk kpo zablokował ostatecznie sąd tsue.zale było to spowodowane reformami pisu . Nie trwało to jeden dzień ,tylko lata, bo pis za praworzadność wziął się od razu.Ziobro blokował zmiany bo potrzebne były głosy jego partii.Na tym polegał konflikt pomiędzy Morawieckim a Ziobrem.Nawet Ursula na koniec przyjechała aby się dogadać. Senat przyjoł poprawki Morawiecki odtrąbił sukces.Ursula pojechała a sejm głosami Ziobro poprawek nie przyjął. Wtedy tsue wydało wyrok.Pis mógł to zmienić w każdym momencie.Ziobro był nie ugięty bo miał za uszami fundusz sorawiedliwosci czy wycinkę lasów.Pod dywan schował 163 sprawy z 200 no i Pegasus.Grozi mu odpowiedzialność karna.Bo du w grę wchodzi defraudacja.Takiemu Romanowskiemu grozi 25 lat.....
0
@July_6_BcN i jeszcze jedno wygrał trump i to powinno być paliwo ale i to nawet nie działa.......A nowość się skończyła......
0
@July_6_BcN
Z tym kandydatem;)
Duda byl młody energiczny wszyscy byli zmęczenie 8 latami po.
Teraz tego nie ma.
A Nawrocki jest sztywny i sztuczny, nie ma zdania, bez kompetencji prezydenckich, poszedł w konserwę a tu trzeba też i o środku myśleć.Bo część konfy zwyczajnie nie lubi pisu z uwagii na ich program.To pułapka.Z tym kandydatem bez kasy , bo wciąż pis nie ma kasy marne szanse.Też Trzaskowski lepiej się prezentuję.Z tym kandydatem pis nie ma szans.
1
@turhiay nie Duda był młodszy z energią bardziej naturalny.Tu sprawa wygląda inaczej facet jest sztucznych i sztywny bez kompetencji prezydenckich. I nie ma zdania.Uwikłany w jakieś historię. Trzaskowski nie ma z kim przegrać .Dziwny i nie zrozumiały ruch pisu.
0
@tbas No przecież Karol jest sztuczny. Jak się uśmiecha, to jakby wgrane miał niedopracowane oprogramowanie. Dawno nie widziałem takie sztywniaka, bez żadnych kompetencji prezydenckich. Trudno zrozumieć ten wybór pisu. Na dodatek poszedł w konserwę, a tu trzeba myśleć też o środku. To pułapka.
0
@Safrani czyli nic się nie zmienia 13% przewagi i 11% nie zdecydowanych.....
0
@Aragorn33 a tyle płaczu robiono że nie powstanie tak jak z lotniskiem....
1
@norbi77 człowiek przez którego pis przegrał wybory. Bo wprost jest odpowiedzialny za blokowanie przez 2 lata kpo.Bo morawiecki nie chciał umierać za praworządność.
Spokojnie prokuratura prowadzi dochodzenie za chowanie pod dywan 163 sprawy z 200....W jego interesie było skazanie i ulaskawienie przez Dudę.Strzela sobie stopę.zkarol jest bez szans.Przewaga jest 13% niezdecydowanych jest 11%.
Nikt Ziobre nie ułaskawić.Wyrok będzie zapewne przed wyborami parlamentarnymi.Chyva że ucieknie jak miękiszon na Węgry ale tam też orban się kończy.
1
@Tasde spokojnie nikt tu nie musi się spieszyć. Duda może uniewinnić Ziobre i resztę....Oni muszą dostać wyroki przed wyborami.Potem będą mieć zajazd pełnienia funkcji.Ziobro sobie strzela w kolano.