3

@BORO_12 ale też mało gra .Na dodatek wchodzi kiedy robią się przestrzenie.Teraz grał od początku na słabego przeciwnika.Nie wiadomo jakby było gdyby grał całe spotkania.

0

@Nightraider tzn Pedri Olmo , Gavi fdj , fermin- łączy jedno mieli kontuzje i to wcale nie krótkie. Dlatego trzymany jest Torre i ja bym go nie sprzedawał. Zdjęcia gra znakomicie ale stan kostki nic nie gwarantuję, na Oedriego polują jak wczoraj a Olmo to co chwilę się rozwala. Gavi dosłownie gra głową i nie znasz dnia i gidziny jak coś się nie stanie.zfermin też ma kontuzje.Co do Viktora się zgadzam.

0

@Nightraider tylko Ti nie ma tu nic di rzeczy.Mowię tylko że on na zespół taki jak Barcą ma mniej niż Torre.Bo torre nie daje powodu aby na niego nie stawiać ma lepszego konkurenta

0

@Nightraider świetny piłkarz przy wynikach 4:0 powinien dawać zmiany ma rozegranie i strzał.Jest jak najbardziej na Barce..Viktor ma mniej niż Torre aby grać w Barcelonie.

0

@gaucho104 co to znaczy że znajomy wygrał budowę dróg ;) są wyspecjalizowane filmy jak Astaldi Włoska itp. Które specjalizują się w budowie drog które mają pod wykonawców.Po budowała drogi jeszcze przed Euro i dalej budowała po Euro.Ch9ć Autostrada Łódź- Warszawa była kończona przed Euro.C9 do Orlików to super że powstały korzystam z nich od lat.Szkoda że pis je zaniedbał tylko dla tego ze projekt był oponentów.Ale inwestycja pozytywną nie dość że pograłem to poznałem masę fajnych kumpli.Jak najbardziej plus.
Co do orlików to są zwyczajnie firmy które się w tym specjalizują i muszą to potem utrzymać bo na to jest gwarancja.To nie działa tak że 3 ukraincow przyjedzie i zrobi ci boisko;)
Fakty są takie że zbudowano bazę dróg potrzebnych dla inwestycji i transportu.Zbudowano też stadiony włącznie z Narodowym co było ogromnym przejściem patrząc na stadion 10 lecia.

1

Według Generała Błaszak ujawniając plany obrony zdradził.Gdyby zrobił coś takiego jakiś wojskowy generał pułkownik, poszedłby do więzienia za zdradę. Ja się nie dziwię, bo gdyby Polska chciała ponownie zmienić doktrynę to ma gotową Błaszczak to spalił.Zrobił to tylko iwylącznie w celach wyborczych.

https://www.fakt.pl/polityka/blaszczak-doczekal-sie-ostrej-odpowiedzi-generala-zdrada-ojczyzny/m3z3beb

0

@kaamil1910 trochę wyglądał jakby był bez dynamiki przetrenować .Raphinia też był słaby.

0

Trochę mnie martwi że w drugiej połowie byliśmy bez zębni.yamal był jak na niego słaby.Ppwinien zejść i odpocząć. Gola strzelił przypadkowego.Wuściłbym jakiegoś młoddgo gniewnego z Barcy b.

0

Niech pogra rezerwa jakieś forty, ,Pablo Torre itp.

0

@michal26 2% ma tak.Ale na mój gust on musi mieć ponad 22% bo twardy elektorat zagłosuję a jeszcze karol coś tam może ugrać.Nue wiem czy tyle konfa była by wstanie uzyskać górna granica to 15% 16%Te stawianie zarzutów i degradacja pisu może to mu może trochę pomóc....łatwe to to na pewno nie jest.Nie wiem czy Karol nie będzie miał sprawy za ten apartament. Mówią że i inne sprawy wyjdą....zobaczymy.Na razie nie widzę aby nowość zadziałała jest mega słabo.

0

@michal26 tylko jeśli mieli by wesprzeć to mentzena i mógłby o nich zabiegać.

0

@negreanu po prostu trzaskowski nie robi tego błędu co nawrocki ten skupił się na wyborcach konfederacji a dla wielu ludzi pis i ko to to samo zło. Głosują za programem.A pis tu jest kompletnie po przeciwnej stronie.Już widzę większe szanse np Bosaka z trzasowskim czy mentzena .To są inteligentni błyskotliwi ludzie .A ten to nawet wyglądowo przegrywa....A jest to też trochę taki plebiscyt.Nie chcę być zbyt pewny Ale tu dysproporcja jest me duża.I bosak i Mentzen w devacie również by go pokonali.To jest jeden z najsłabszych kandydatów w stawce.

0

@michal26 no nor byli w 1 koncie jakby Brauna nie było to zagłosowali by na mentzena

0

@mekston 1 tura i 2 to są kompletnie 2 różne bajki.Masz 1 na 1 i debatę.I karola nie mam zdania i kompetencji vs gościa który zna walkę w debatach i ma doświadczenie.......

0

@mekston sam widzisz po tym co tu piszą że Karol nie ma poważania i wiary nawet u części u konfederatow którzy mówią że jest słaby.A to u nich szuka poparcia.Pis wystawił marnego jandydata i taki jest fakt.Nie jest to moja wina....A tu musi być ktoś co ugra coś ekstra ten człowiek tego nie zrobi.

0

@mekston chce tylko powiedzieć że opowiadanie o tym że Taki kandydat jak karol wygea jest narażeniem się na śmieszność i tyle.Podobnie jak opowiadanie o zamachu w Smoleńsku. Łączy ich śmieszność.Ch9c sprawy różne.

0

@michal26 2% ma braun po 1 % mu zabiorą a to są finalnie potrzebne głosy.Stanowski zobaczymy zależy jak mu pójdzie im więcej będzie miał głosów to bardziej będzie tracił mentzen z nawrockim.Jesli będzie miał mało to się się wycofa.Tylko na podstawie czego sadaży....

0

@MOLESTA lubią kamerki służby też nagrywały zbierze w domu.Widać że ona też musi;)

0

@michal26 tylko on ma braunów stanowskich i jeszcze jednego którzy mu tych % odbiorą pis ma żelazny elektorat na poziomie 22% Mentzen musiałby odrobić tamtych i zyskać nowych. Trudny temat dka obu .....

0

@mekston twierdzenia że wygra karol jest takie że jak w Smoleńsku byl zamach czym czym większa szanse dałbym że w Smoleńsku był zamach niż że jarol zostanie orezydentem;)

0

@Safrani poszło prywatne zawiadomienie do prokuratura pisu który nic z tym nie może.Bez znaczenia temat....

0

@mekston Karol nie ma żadnych szans na wybory prezydenckie z przy czyn o które mówiłem. Nawet wąchania popularności samej partii nie przełożą się na jego wynik.

0

@mekston 1 tura to inna bajka wiele kandydatów itp....q drugiej turze nie ma żadnych szans z przyczyn o których mówiłem.Chyba że trzaskowski będzie miał ultra wpadkę tego nie ma.Za to pis ma codziennie zarzuty stawiane dziś CBA zawineli rzecznika od prezydenta wczoraj inmunitet traci Błaszczak.Wychodzi na to że codziennie ktoś.Pr fatalnie....

0

@gaucho104 pierwsza część 8 lat Po to była budowa infrastruktury i też euro nie tylko drogi orliki odnawiane dworce itp.Na to nastawione było to 8 lat po..Naromiast to nie oznacza że nie wszystkie drogi zbudowano ,bo my w teorii mamy do wybudowania troszkę mniej niż drugie tyle dróg. Tylko nie będzie tyle autostrad które są droższe. Generalnie podstawowa baza jeśli chodzi o drogi jest .To co teraz będzie budowane nie będzie miała aż takiego wpływu jak drogi zbudowane od czasów rządów 8 latach Po do 2020r tych latach zbudowano fundamenty.Gdzie ta infrastruktura była strategicznie potrzebna.Jak skończą budowę tych dróg będzie wypas.Zbudowanie dróg do 2020r było istotne .Chodź infrastruktura za pis

0

@mekston tu jest sporo błędów strategicznych od pójścia w konserwę i liczenie na to że konfa cała zagłosuję. Po fatalny wybór kandydata bez zdania totalnie sztucznego nie mającego żadnych kompetencji .Który gorzej prezentuje się od Mentzena i trzaskowskiego. Nie miał tego co miał duda młodości i energii ani sytuacja polityczna nie jest ta sama.W ko tekście siły pis widać jak odebrano zamach stanu Też jak mówię nowość karola mamy za sobą, i trump też nie wpływa. Ludzie zaczynają żyć innymi sprawami.A karol kojarzy się z apartamentem nic nie mówi sztucznością.....Nie rozumiem tego wyboru pisu.Tą kwestię karola mam dobrze przemyślaną .W przeciwieństwie do sytuacji z trumpem gdzie nie wiedziałem .A tu widzę wprost co się dzieje i sądzę też są ostatnio precyzyjne. Nie widzę tu innej możliwości od wygrania Trzaskowskiego. Menrzen też ma sufit i głosy innych milu jeszcze odbierają.Wejdzie karol który to przegra.

0

@gaucho104 gorzej :)
Ko zostawiło zbudowane drogi przy kontrolowanych finansach
A co zostawiło pis
Polska znalazła się w 10 krajów w których najgorzej prowadzi się biznes.Mpwa o krajach dajacy70% PKB
180mld długu fundusz covidowy
20 mld długu fundusz zdrowia
Zmuszeni jesteśmy współpracować z ko.isja Europejska aby nie nałożyli nam kagańca i deficyt mamy się pozbyć do 2028- 30r
Spadek współczynnika inwestycji po 2015r z 20 do 16, 5 przy zwiększeniu w ue do 22
Najdroższy kredyt w historii Polski bo takie stan finansów miała Polska
Przepuszczano Polskę przez inflację 17% chodź prawdziwa była 25% gdyż sztucznie dopłacano do cen energii.Inaczej byłaby dużo większą.
Trzeba dodać że całkowita inflacja średnia w ue była jedno cyfrowa.A bazowa za którą odpowiada polityka pisu była powyżej 10% co jest dla tej ekipy kompromitacja
Skutki i Francji za pis odczuwają ludzie do dziś
Pomimo kasy z ets czy kasy z kpo która pis blokował nie zmieniono miksu węglowego nie zmieniono energetyki.
Przez to Polska musi dopłacać do cen energii ale tylko podmiotom prywatnym.Wszystkie produkty produkowane są na drogiej energii i sporo przedsiębiorstw pada .Wybudowanie farm turbin wiatrowych to 2027- 2030r do tego czasu pus naraża na gorsza konkurencję polskie przedsiębiorstwa a wszyscy będą do tego dopłacać.
Bardzo dobrze ze są rozliczenia pisowców bo tak fatalnych rządów to jeszcze nie widziałem. Podobnie jak pisowski kandydat również tragiczny.
Czyż mógłby być z takiej ekipy ktoś lepszy;)

0

@mekston nawrocki w jakimś ostatnim sadazu tracił 13 % z czego 11% jest nie zdecydowanych. on nie ma szans bo nie przekonuje części pisowców, konfederatów i cała resztę.Poszedł w konserwę zapominahąc o centrum.Liczy na konfe a ta cala na niego nie zagłosuję bo część głosuję za programem gospodarczym a pis to idwrorność konfy.
Nie ma szans aby nawrocki wygrał.Nowosć się kończy a i trump nic nie zmienił.Beda różnice plus a w następnych minus ake szans karol nue ma.Mowienie o faworycie jak orzegrywa się 100% sadaży to nie porozumienie.Albo silne pragnienie;)
Tylko nie z takim słabym kandydatem jak karol.

0

@gaucho104 a dla mnie jest różnica nie idziemy w autorytarkę jest zwrot w drugą stronę.
Pomimo że obecnie połowa władzy jest w rękach pisu
1 prezydent - wetuje albo wrzuca do zamrazarki tk
2 nbp- pisowiec pracuje dla pisu stopy %
3 pkw - szefem jest pisowiec walczy o kasę dla pisu
4 .tk - pracuje na ochronę pusu
5 .Sąd najwyższy
A.pisówa chroni dudę jest jego przyjaciółką odwiedza ją a ma mu robić ts- konflikt interesów
B.izba kontroli nadzwyczajnej- pracuje dla pis
C neosedziowie pracują dla pos

Podsumowując to nie jest jak za pis że całkowita władza należy do pis tylko połowa do pis który sabotuje reszta do koalicji.
Jeśli chodzi projekty fizycznie zostaną w 80% zrobione do 2030r.Zadna partia tego nie przyspieszy.
A konfa i pis nie będą miały dostępu do środków z ue zacznie się drukowanko albo drogie przyczynków.
Problem jest taki że wpływ negatywnych rządów pis będzie wplywał do 2030r
Zadłużyli na 180 mld Polskę w funduszu covidowym i 6 mld w służbie zdrowia.
Same zejście z deficytu to kata 2030r jest to plan ułożony z ue aby kaganca nie robić
Wszystkie projekty lotnisko komputer kwantowe port w Elblągu dociągnięcie kanału, port kontrnerowy , pałac saski będą realizowane ale zakończenie znacznej części projektów w 2030r trudno abyś to teraz widział .Tak jak z energetyka czy drogami.Orzelom to 2030r.Chic niektóre projekty będą po jak lotnisko 2032r elektrownia atomowa czy niektóre rzeczy z uzbrojenia.
Natomiast trzeba zmienić orezydenta aby idblokowac zmiany i uporządkować praworządność aby nie było burdelu.

0

@Aragorn33 hehe cytując klasyka jest "terror praworządności";) po prostu dup. Im się pali są zawiadomienia do prokuratury odbierane inmunitety.Co ciekawe dla Kaczyńskiego ważny jest Blaszak.On nie martwi się o ziobre Morawieckiego itp.w zasadzie stanoł w obronie tylko blaszaka.
Teraz trzeba wybrać prezydenta który z pałacu nie zrobi hostelu dla skazanych pisowców.

1

@Trojanek23 ja tam jestem zadowolony z prezydentury Trzaskowskiego i odblokowania 25 mld samorządom. Bo pis w podatkach przycioł kasę samorządom i zwalił na samorządy opłacanie nauczycieli.Samorządy część inwestycji nie realizowały.
Karol Nawrocki to postać tragiczna.Sztuczny ,bez zdania , bez kompetencji prezydenckich uwikłany w jakieś historie jak z tym apartamentem.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?