Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomason tu nie ma żadnej wypowiedzi scholtza tylko wypowiedź nie znane polaka i tyle....
0
@JoeBlack tu. Ie ma wypowiedzi scholtza tylko jest to opinia jakiegoś polaka....
0
@Kgorecki2500 ale to jest opinia Duszczyka nie wiadomo kogo. A nie Scholtza.
Nowy najpoważniejszy kandydat na kanclerza jest pro polski.
https://www.dw.com/pl/ma-by%C4%87-nowym-kanclerzem-niemiec-tak-m%C3%B3wi-o-polsce-i-europie/a-71389232
1
Pozytywne wynik gra gole i pkt. I forma zawodnika.Wyróżnie Balde I fajnie że Robert strzelił bramkę i zazwyczaj jest to 1 ustawiająca mecz bramka.
Minusy
Gavi musi złapać balans pomiędzy niebezpieczną grą , kartkami a staniem się zawodnikiem ambitnym który kończy mecze już kiedyś tak było.To jest do poprawy
Yamal musi poprawić skuteczność strzału.
Fermin to jeszcze ambicja.
Minus szybką strata bramki.
0
@LinekMichal frankie grając przed obroną ma podstawowe zadanie nie stracić piłki on nie ma tu grać na jakimś ryzyku podaje Pedriemu który ma zaryzykować. To robi podając do zawodników dobrze wychodzi do podań od obrony.
0
@LinekMichal a jak było wcześniejszym meczu?też grał źle?
1
@wyrek a swoją drogą ruską Baryłka mówi o nim bydlak .A Po ta przestępca.Zgadzam się z tym że to przestępca.Ale ten filmik jest pocięty.....Musiałbym całość zobaczyć.Natomiast Baryłka atakowała polski rząd który w ue przedstawiał założenia prezydencji w tym aby inne kraje zaczęły się zbroić.Co jest zgodne z tym co chcę Trump.Jest w koalicji z orbanem który nie chcę wydać nam przestępca który zdefraudowal kasę i na nagraniach się przyznał i blokuje nam kasę w mln z ue za przekazaną broń.Barylkato jakaś ruską agenturą......
0
@michal26 po kontuzji ale dziś nie można było się przyczepić. Bo akurat mu się przyglądałem co robi.Byl dobry.
1
@wyrek że nie jestem rzecznikom po i nie mam swojej partii.Jedtem za kasa z ue demokracja w Polsce i praworzadnościa i przeciw partiom pro rosyjskim.Jestem przeciw pisiwi bo to anty demokratyczna partia i wiele ma na sumieniu.A konfederacji tez nie poprze z uwagii na pro rosyjskość i bycie w koalicji z orbanem i afd i jeden z szefów Bosak jest za wyjściem z ue z tego co mówił.
Partię się zużywają ale jedyna partia ktora gwarantuje kasę z ue i bycie w ue to koalicja parti która rzadzi.Teaktuje je zadaniowo .Ale nie oznacza że się utożsamiam z nimi.Maja robić robotę.Zaslużyc na głos a nie czy robią dobrze czy źle to na nich zagłosuję. Jeśli ktoś będzie lepszy zagłosuję na tego kogoś.Masz złe o mnie informację.
1
@michal26 olmo grał dziś znakomicie. A Yamal był jak na siebie w słabszej formie.
2
@LinekMichal ja lubię grę fdj w ostatnim meczu byl fantastyczny nie dzisiaj.. W 1 połowie nam nie szło.znie weszli w mecz ale mieli z valenci piwrót autokarem cześć mimo dnia wolnego trenowala a teraz kolejny wyjazd....Wolno się rozkręcali.Nie ma potrzeby żadnego defensywnego pomocnika;) jest casado.A w ostareczności Eric.Izjeden ma słabszy moment wejdzie inny zrobi robotę .Eric bramkę zdobył. nawet Andreas poprawnie grał na tej pozycji.Nie ma żadnej potrzeby dp.mamy różne charakterystyki i w zależności co potrzeba Flick wystawia.Fdj może nie mieć formy równej co mecz bo wraca po kontuzji ale potencjał pokazał w poprzednim meczu.Ma grać podobnie jak casado I się rozwijać.
0
Kibice Realu nie wierzą że fizycznie Barcą da radę.Licza że stracimy impet pod koniec.Jest mała różnica.Barca w listopadzie miała powroty po kontuzji wielu zawodników. Którzy dochodzili do formy.Straciliśmy 1 miejsce spadliśmy na 3.
Tylko teraz kontuzje mają tylko
1 ter stegen 2 Bernal .3.Araujo.4 Andreas
ARaujo za 3 tyg wróci i Andreas też z tego zespół ma 1 tydz przerwy i w rewanżu z MC też nie będziemy grać. Odpoczniemy i będziemy trenować.Za to Real traci Vasqueza i ma 2 mecze więcej i wyjazd do Angli.
Trzeba powiedzieć ea kontuzjowani zawodnicy nie grali cały sezon bo mieli kontuzje.Nie ma mowy o przemęczeniu
Tak naprawdę poza Pedrim ,Raphinią, Yamalem, kounde Szczesnym.To nie ma mowy o 1 składzie dla reszty.Kazdy tu może grać w 1 składzie.Poza fortem i Martinem.
Dlatego nie ma mowy aby tutaj być przemęczonym.Trzeba zarządzać składem.
Kontuzje Barcy w tym sezonie 13!!!!!!
1 ter stegen
2 Bernal
3.gavi
4Balde
5.olmo
6 Fermin
7 .Martinez
8 .yamal
9.Andreas
10 Fati
11.Eric
12.Ferran
13.Araujo
Szczęsny robił formę.
0
@Munio nie można tak powiedzieć łącznie w tym sezonie mieliśmy 11 kontuzji w tym po kilka razy. Regres może być wtedy gdy są zdrowia cały czas i widać że grają lepiej lub słabiej.Nie można tak tego ocenić.
0
I jeszcze jedno Pedri też grał wszystko i skończyło się jak skończyło.Inigo też ma często kontuzje.Ppdobnie jak olmo.Taki mamy zespół I należy to zaakceptować i ppracować nad przygotowaniem fizycznym.
1
@BirdexGrimes przecież to koleś mu wszedł a nie sam z siebie.....
1
Świetny facet nawet przy kontuzji ma czas dla kibiców:)
2
Pochwalę Balde i w obronie i w ataku był świetny coraz lepiej podaje.To on podał Pedriemu który zagrał piękne podanie.
Skrzydłowy grał przy nim do tyłu.
Sądzę że kwestia Araujo to miesiąc dojścia do formy .Podpisał długi kontrakt i Flick go będzie doprowadzał do ładu.
Dziś w formie są fdj , olmo , fermin,Gavi
Ale jak przyszli po kontuzji w listopadzie byli słabi.Straciliśmy nawet 1 miejsce.
A dziś grają jak z nut.
To samo jest z Araujo różnica jest taka że później wrócił.Miesiąc może 1, 5.Flick będzie rotował i go doprowadzi do ładu.
1
@norbi77 tak choć może z głębi się pojawiać i strzelać to jego atut.A lucas potrafi czasem bramkę zdobyć.. Na plus mniej do rotacji.
0
@lucca87 jeśli nie będzie długiej kontuzji to miesiąc nie dłużej.Do formy wrócił fdj , Gavi, Olmo Fermin i graliśmy na tyle słabo że straciliśmy prowadzenie w lidze.Tu jest to samo tylko 2 miesiące dłużej.
0
@mindbender84 a jakie to ma znaczenie,oni nie są wstanie strzelić bramki nawet w 10.Ba stracili bramkę.W dwu meczu wynik jest 9:2;)
Tu nie ma co zbierać.....
Na dodatek Barcą zawsze w 2 połowie te bramki wkłada....
0
Lucas vasques kontuzjowanych na 3 spotkania tylko nie wiem czy to osłabienie czy wzmocnienie dla nich.Valverde tam będzie grał.
4
@yoli Balde był znakomity w obronie tam gość grał cały czas do tyłu.
1
@RomanGroza a ja pochwalę Balde gość którego krył grał głównie do tyłu.....I atak był świetny
0
Pokazali siłę gratulacje:)
1
@macio_944 a podobno to robota Ziobry którego kumplem jest ten tk.A całość obmyśliła ta panna z mafi ta Pati cała.To nie jest plan z nowogródzkiej. Co ciekawe najbardziej tym przejęli się Rosja ,Węgry i Białoruś bardzo wymowne;)
2
Szkoda go oby krótko
0
@Marcelinho99 dobrze robi .Pedriego zajechali.....A Martinez I Araujo są podatni na kontuzje.Też niech Martinez podszkoli Araujo.To bardzo dobry pomysł.Będzue miał dobrych obrońców niezależnie kogo wypuści.
0
@Cule2013 przeciwników trzeba szanować .....ale ten ruch z tym człowiekiem jest zastanawiający.Ani kompetencji własnego zdania , ciosany z uśmiechem przy.gł.... Nie chcę się nad nim pastwić .....To jest facet który ma wyciągnąć z pierdla pisowców....już duda nawet miał energię dynamikę był młodszy od komorskiego itp.Tu wzięli faceta który gorzej się prezentuje a to też jest plebiscyt.....
Zapytają się go o nowoczesną armię o f35 a on zacznie o wykłetych gadać;).....Facet nastawiony na przeszłość a nie na przyszłość. Nie będzie można się z nim dogadać bo przeszłość go będzie obciążała a w tych czasach trzeba być na sojuszę otwarty
0
@Cule2013 patrząc na karola "nie mam zdania "to chyba nie dziwne że to wygra......Karol to chyba najsłabszy kandydat w historii .Gdzie, to takich ludzi się znajduję,) to jest naprawdę duży wyczyn pisu....;)
1
@Safrani jasne;)