1

@Comentateiro oni będą szukać dziury w całym to normalne.Zdaje mi się że jeśli nie są w żadnej koalicji a ekipa Ziobry się rozpadła to inaczej będą liczyć wyniki wyborów. Chodzi o regułę Donta.za na tym wybory wygrali.Nikt o tym nie mówi.

0

@mrboom ale on jeździł po Polsce i jedna z ludźmi otwarcie rozmawiał w przeciwieństwie do Kaczyńskiego gdzoe tylko parrtyjni działacze wchodzili na spotkania.

0

@barcelonaLM główny cel to zacieranie śladów ville plus i nachapanie plus jak tracili władzę.....

1

@Comentateiro choć 2- 3 nesosędziow odeszło tk jest trochę lepsze.

0

@TheCule
Czemu oszukał?
1 wybory wygrał pis miał 2 tygodnie i nie zrealizował żadnego punktu.To jak wygląda Morawiecki.
2.Nie obowiązuje 100 konkretów z prostej przyczyny ko nie wygrała wyborów i ten program nie dostał wystarczającej aprobaty wśród ludzi.
Wygrał wynegocjowany po wyborach program wyjęty z programów kilku partii.Te punkty są realizowane przez partię które mają swoich ministrów.
Jeśli chodzi o program 100 konkretów jest to dodatkowa rzecz do głównego programu. Jednak pierwszeństwo ma koalicyjny program.Jest to logiczne bo jest kilka partii i każda chcę realizować swoje postulaty.
Program 100 konkretów nie jest realizowany jako główny program to dodatkowy program na całą kadencję.
Przyspieszenie w realizacji obu programów nastąpi po odejściu dudy który odsyła ustawy do TJ.Natomiast różnica jest taka że te programy orzeszly przez parlament i mogą być szybciej procedowanie bo one są już przepracowane w komisjach itp.Zwyczajnie wrócą do parlamentu.
Proponuję zapoznać się z wynikami wyborów gdyż te wygrał Pis a nie ko.Pis z lepszym wynikiem nie dostał id ludzi autoryzacji aby realizować swój program.

0

@MarFan ja bym powiedział że jest kilka ważnych postulatów.
1 dalej zbroi kraj i robi fortyfikacje wchodzimy do tarczy europejskiej a tam jest obrona przeciw pociskom balistycznym a ostatnio putin taki wystrzelił..Nasz system nie ma takiej obrony.Poza tym przy ilościowym wystrzeleniu pociskiem nie damy sobie rady.Katwiej też zapasy będzie uzupełniać.
Pracuje nad lokalnymi sojuszami ostatnio z krajami pokroju Szwecja Norwegia Finlandia.
2 przywrócił fundusze ue - a to energetyka i dziesiątki projektów.
Przeniesienie Polski na inny poziom. Zwłaszcza że węgla jest mniej i jest to droga do uniezależnienia się od opec plus i obniżenia cen energii dla przedsiebiorstw które nie mają doplat do energii.My kupujemy produkty z drogiej energii.
3 mamy lepszą pozycje w europie
4 odsynkanie od pis szczujni i likwidacja która dzieli Polaków to bardzo dobra rzecz.likwidacja kolejnej w funduszu sorawiedliwosći.
5.Wolno czy nie wolno ale rozliczenie idzie jeśli zostaną skazani tuż przed wyborami to bardzo dobrze.Jak dla mnie mają czas do następnych wyborów.
Nie uważam aby mało było zrobione z prezydentem wetującym.Dobrze ze te uchwały szykują aby mieli co głosować jak duda odejdzie.Niesoecjalnie się martwię o nie.Choć tego prezydenta trzeba wygrać.

3

@draxidox na mój gust te rozliczenia idą ale i tak zmiana prezydenta jest decydującą.To jest czas na przygotowania oskarżeń przez prokuraturę.Jeśli wygra pisowiec prezydenta będzie ułaskawiał. Na razie wygląda na to że spora część 1 lini jest umoczona.Solidarna Polska to nawet się rozpadła.Ziobro wrócił i przemawiał to nikt go nie słuchał.Rzeczy wetowanie mogą przejść tylko z innym prezydentem.

7

@DamianPSV może jest rozczarowany że mu nie wyszło ale celem jest
udany powrót do Barcy.Deco sam przyznał że go źle traktowali.Jeśli Barca strzeli 3 bramki to 1 może strzelić.Niech się psychicznie wzmacnia.Pepiej mieć większy wybór wśród napastników jak Robert skończy karierę.

0

Ciekawe że prawica głosowała za Ziobro ale jak miał powrotne orzemówienie to były puchy Trochę go bronią ale nie chcą się z nim pokazywać.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zbigniew-ziobro-trafi-przed-komisje-sledcza-fala-komentarzy-skonczyl-sie-czas/l9lmbvf,79cfc278

0

@Kapitan9 Garcia

1

@Peniu no jasne miłego wieczoru:)

0

@Peniu a co to jest letheko;) po drugie posłowie konfederacji bywali w Moskwie i nie byl to jedyny wyjazd.Tu publikowałem jakiś czas temu na ten temat. Kolejna sprawa to ABW. za czasów Maciarewicza ABW zostało zlikwidiwanych 10 delegatur regionalnych ABW.Zwolniono specjalistów do spraw rosyjskich. Zatrudnio wiernych giermków.Obecnie przywrocono specjalistów od spraw rosyjskich. Powołano komisję do wpływ rosyjskich i wezmą się za wszystkich podejrzanych i sprawdzą zrobiono początek poleciał Maciarewicz i ludzie bielana którzy sponsoriwali w usa z budżetu państwa ruską organizacje szpiegowska która wspierała trumpa.Jeśli Braun faktycznie nie jest agentem to mu nic nie zrobią.Widzę że dziś wzięli się za ryzyka i dobrze bo nadawał program z masztów w kalingradzie:)powolutku po malutku.....wyłapią chlopaków jeszcze jedno film fajna orzykrywka;)

1

Martinez to zawodnik na 2 sezonyjedno miejsce będzie

0

@Peniu możesz mi Peniu powiedzieć co robi polski parlamentarzysta z wydalonym szpiegiem na placu czerwonym na wakacjach?Często wyjeżdżasz na wakacje do Moskwy z ruskimi agentami? I to po tym jak ruskie zJęly krym?nie wiem może masz jakiś kumpli co tak sobie jezdzą;)tam byli i inni zposlowie konfederacji.Fajnych przyjaciół ma ten braun;)Niewątpliwie to patriota tylko chyba nie polski;)
https://m.demotywatory.pl/amp/5124742

0

@slayer jak fajna to może być.literówka...:)

0

@Peniu rakiety są fakty.
Konfa chcę wyjścia z ue Brauna mają za agenta
twitter.com/donald_PL_/status/1864373650708689001
Wystąpienia zajaczkowskiej przeciw Ursula to katastrofą dyplomatyczna ta panna już nic nie może.Zero otwartych drzwi na cokolwiek nic nie zalatwi.Piza szczękaniem jest nieskuteczna.Bosak chcę wyjścia z ue.Jedt to skrajna anty ue partią Polska.Przy ich rządach nie miałbyś systemu do kasy z ue.Czyli albo podatki większe na energetykę albo droga energetyka. Mentzen chcę Bełchatów ratować a tam się zwyczajnie węgiel kończy.ue chcę się uniezależnić energetycznie od krajów opec+ usa I drogiej Norwegii i słusznie b też nie jest konkurencyjna.Wegiel Ti kierunek wojna czyli sponoriwanie wojny z Rosją. Bo węgiel i tak jest głębiej jest drożej a są koszty inne.A dowodów na pro rosyjskość konfederacji nie brakuje....

0

@comtedurgell sporo tego mogłem coś pomylic

0

Dobra a jednocześnie trudna rzecz bo w przecuągu 2 miesięcy wraca pół składu do drużyny pod formą po kontuzjach i trzeba tak robić aby nie przegrywać meczów a ostatnio przegrywaliśmy.A ci co są od początku mogą być zmęczeni.Zapricentuje to w 2 połowie sezonu jak zrobią formę.
Powroty
1 fdj
2gavi
3 fermin
4olmo
Druga fala powrotów
5Ferrari Torres
6.Araujo
7.Eric Garcia.
Przerwa
8.Andreas.C
Przerwa
9.Ter Stegen
10.Marc B
W praktyce bez 1 osoby można ulepić 11
Choć jak dołączymy krótka ake dotkliwą w pkt przerwę Yamala to mamy 11.
Trzeba tym mądrze zarządzać.Kilja pkt uciekło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@xavi890 każdy z wracających a mamy ich 4 jest lekko pod formą.Tez niech on te powroty porozkłada aby połowa zespołu byla poniżej formy.

1

@Peniu to akurat nie jest problem.Ale jeśli jesteś konfederacji to problem jest większy.Bo to pro ruska oartia z problemami z kasą z ue patrząc co robi przykładowa zajaczkowska w oarlamenoe i jej bratanie się z orbanem.Czyli też będziesz więcej bulił.

1

@kamyk_23 może nie zdaje sobie chłop sprawy z tego jak rządzili co na wyprawiała ta jego ekipa...Żyje w świecie lewak prawak.I nawet nie wie że przez kilka lat będzie dopłacał do tych rządów.

1

@barcelonaLM co ty:) z ABW usunięto specjalistów do spraw Rosyjskich .Zamknięto 10 odzialow ABW.Obecnie przywrócono 10 jednostek ABW I przywrócono specjalistów do spraw Rosji.
Powołano komisję do soraw Rosyjskich.Sa na etapie prześwietlenia 20%.za Brauna dopiero się wezmą wszystko po kolei...

1

@Tasde ale jakie ABW maciarewicz zlikwidował 11 jednostek ABW w Polsce by siebie chronić.Wywalono ludzi specjalistów od Rosji wsadzono posłużnych.Dopiero teraz się biorą za tych agentów.Jest jeszcze komisja do spraw Rosyjskich.....To się od nowa zaczyna.

1

@Peniu no chyba nie za pis masz spieprzoną praworzadnośc co przekłada się na złodziejstwo władzy,Brak dostępu i do kpo I do funduszu spójności.Wzieli kasę z ets i 1% wydali na energetykę. Efekt jest taki że Po inflacji za brak zmian w e etgetyce mamy energię droższa niż w innych regionach Europy.firmy maja problem aby być konkurencyjne.Oanstwo dopłacać dla ludzi prąd ale firmom nie zadłużając państwo.Natomiast z kpo będą budowane turbiny wiatrowe i największy magazyn energii. Ceny spadną bo będzie mniej emisji.Będxzie to dopiero między 2027- 3030r.Czy pis wiedział o tym tak.zbierzesz kasę z ue z ets na zmianę energetyki mniej edytujesz mniejsze podatki.Korzystaja wszyscy.zpus to olał.zdoskonake wiedział że progi cenowe rosną.Swuadomie zjeb. sorawę.Jak nie wyremontował sieci które były przeciążone regułą H zablokował rozwój turbin wiatrowych. Konkretnie poseł Suski..1000m od domu możesz turbinę postawić to samo zrobili z fotovoltaika spieorzyli opłacalnoćć.w 2015r deficyt był pod kontrolą i mimo że ue włożyła mld w Polsce pis potrafił doprowadzić deficyt do sytuacji gdzie z ue mamy regułę wydatkowa która będzie wypradzona w 2028r.Konsekwencje rządów pis będą do 2030r.kto by nie rzadził.zz pis byłoby gorzej bo nie byłoby kasy ue i długi byłyby wyższe jak i deficyt.Masz ogromne szczęście że rządzi ta koalicja bo odzyskali z ue kasę na energetykę która może spowodować niższe ceny także dla przemysłu.i ceny produktów mogą być w innych cenach.Gdyby rządził pis regułę wydatkowa pozbyliśmy się o kilka lat później.....

0

@Pedri16Future coś w tym jest;)chodź śmierdzi;)

1

@Peniu .zrobiło to na nim takie wrażenie co powiedział braun że głową mala;) znalazł mu agenta w chwilę .Opinia szybko się rochodzi.....szkoda że cierpi na tym Polska.

4

@Pedri16Future wystarczy zobaczyć minę Brauna na końcu.;)

1

@Aragorn33 Cudo .Choć przykre że po tyłku dostaje Polska......Dobrze że do spraw wpływów Rosyjskich jest ta komisja...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?