Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Brawo Bilbao -gratulacje i dziękujemy:)
0
Na mój gust yamal będzie miał rotacje jak będzie taki Nico który zagra za yamala a Nico z drugiej strony .środkowy tego nie zrobi.
0
@FCB_dimiC nie ma znaczenia facetowi brakuje pewności co było widać po przyjęciu pierwszej piłki.Ta bramka mu jest bardzo potrzebna. I była ważna bo 1.A to czy ledwo wpadła czy nie nie ma znaczenia.
0
@Eklerek salsa , joe Satriani Steve vai
1
@norbi77 jak karol jest nowogrodzki to pomnikiem smolenski Suski jest Saski;)
1
Fajnie że bramki zdobyli kontuzjowani i rezerwowi jak Viktor, fdj,Torres oby dodało im to wiary w siebie
0
@mekston nie przejmuj się tym.Jazdy ma problemy jakie ma;) na pewno dasz rade z tym żyć;) lepiej gorzej ....
0
@mekston 2045r mekston a Borneo w 2024 rozmawiał z 4 kobietami.....;) trochę z kobietami masz problem;)
1
@Messiasz2 w 100% sytuacja z kontuzją yamala jasno pokazuję że są tu braki i straciliśmy punkty......Zarówno yamal I Raphinia bazują na przyspieszeniach i oni muszą mieć zmiennicy którzy pociągnąć finał LM.Inaczej możesz zapomnieć o trofeach.
0
@mekston widzę że masz problem z tymi kobietami;)
1
Alphonso Davids może nie odejść z Bayernu
chyba się dogadują.Real go chciał.
https://www.goal.pl/transfery/alphonso-davies-bayern-real-kontrakt/
0
@DJ6 u gundogana trzeba zasuwać w ptesingu jeden człowiek to jest wyłożyć a jest jeszcze lewy który był w słabej formie.Mueliśmy jeszcze Erica który od dawna był orzynierzany i Andreasa który sobie świetnie radził.W teorii na tą pozycję to Gaviego możesz dać o to ogarnie .Wystarczy ze yamal czy Raphinia są kontuzjowani i zapomnij o pucharach a to skrzydłowi robią najwięcej przyspieszeń są narażeni na kontuzję.zbrak yamala pokazał od razu stratę punktową choć tu istotny jest powrót nie przygotowanych fizycznie zawodników i nie organych.Ale wiatru na skrzydĺach brakuje.Brakuje skrzydłowego na rezerwie ake nie jakiegoś drugiej kategorii tylko takiego co pociągnie finał z live czy MC w przypadku kontuzji Yamala czy Raphini.Klucz to równy skład.
0
@DJ6 ale co tu nie wierzyć wybierasz co ci pasuję.Bierzesz różne rzeczy pod uwagę jedno nie orzeszjadza drugiemu.Jestem spokojny o olmo o ile nie będzie kontuzji ale są ludzie do rotacji .qtrochę masz czarnowidztwo.Gundogan nie pasuję do wizji Flicka który chce ludzi biegających.qdkatego odszedł.Mi się podobają podania olmo ma ogromny potencjał.qmialem go za jeźdźca bez głowy ale zmienił moje postrzeganie o nim.qpotencjql ma bardzo dobry potrzeba jest dobre zarządzanie czasem na boisku co nie jest dużym problemem jest gavi fermin pędzi.Jeśli orzyjdzue inaki too Raphinia może grać przeciwnik ma przejeb. Niewiadomo jakim składem wyjdzie Barca.Jestem bardzo pozytywnie nastawiony .W czarnowidztwo nie wierzę.Następny sezon będzie lepszy.Jak odejdzie lewy za 2 lata tu widzę problem.qmoze ktoś się objawi.
0
@DJ6 tzn Williams sam też chciał zostać aby z bratem zagrać w pucharach.A olmo zdobył swoje bramki nie można mu tu zarzucić.qtylko musi wrócić do fizycznej formy.zjest ich sporo są na poziomie trzeba rotować.zgrania jest za dużo generalnie a środkowi pomocnicy biegają najwięcej.Tu rotacja jest konieczna.
0
@maroon sorry przesadzasz i rżniesz idiot...o tym że nawrocki jest po to aby odciągnąć od mentzena ludzi konfederacji to oczywiste. Kontakty z tymi środowiskami mają być plusem dla skrajnej prawicy według pisu.Czy Jarosława bo to on decyduję..Natomiast posłowie ko sprawdzają te powiązania.Bo propagandę można zrobić z wszystkiego;)
0
@DJ6 dojście do wymogów to kwestia poskładania kilku rzeczy na raz a nie jednej. Jeśli wyjdą z 8 to nie będą grać w barażach. Wtedy Flick zapowiada 2 tyg treningów. Aco powinno dać im formę jeśli coś by się działo. Qna razie nie są w fizycznej formie na 100% nie na presingu itp...sa to koszty powrotów.
0
@maroon to są dane z pisu.Przy czym kaczyński podszedł do tego tam aby Nawrockiego poparli konfederacji więc stara się zrobić z tego plus.Inni to sprawdza i zobaczymy....
0
@maroon tak sobie to tłumaczą i to będzie zbadane. Nie wątpliwie Jarosław chce pozyskać konfederatow
0
@maroon sprawa i tak pójdzie w oficjalne dokumenty jakie i komu karol dawał pełnomocnictwa kto odwiedzał muzeum itp......I jeszcze karol się nie wypiera związków z przestęocami....
0
@DJ6 obrażasz araujo ale nie wiem na jakiej podstawie to jeden z najlepszych obrońców na świecie Jeśli przestanie działać system na szalone ten człowiek stanie się głównym gościem bloku obronnego.Ba nawet w tym systemie jak okaże się że kogoś będzie trzeba kogoś dogonić to on to zrobi bo jest najszybszy.
Nie mam wątpliwości że stadion który będzie miał 60 tys a nie 48 będzie wypełniony.Barca miała stadion na 98 tys.Te 60 tys to nie jest wystarczające. Trzeba dodać że położenie obecnego stadionu jest niekorzystne bo jest na górze i ciężko się tam dostać.Dlatego frekwencję bywa niepełna co innego że stadionem w mieście.Na dodatek nie będziemy płacić za wynajem stadionu..Olmo musi być w formie co czasem pokazuje i powinien mieć miejsce w podstawowym składzie.Jestem pozytywnie nastawiony do składu.Potrzebny jest skrzydłowy i ktoś za Balde i za rok powinien być napastnik.Skład musi być szeroki i wyrównany.Wtedy jest szansa że ugrają
0
To robi się ciekawie.
https://wiadomosci.wp.pl/porazajacy-raport-politycy-ko-mowia-o-nawrockim-7098984066677376a
0
@DJ6 co do olmo to świetny piłkarz zobaczymy w środku jest 10 ludzi i każdy może tam mieć kontuzje.Olmo musi ustabilizować formę.W dzisiejszych czasach rezerwa musi być wyrównana z 1 składem. nie ma wyboru..Nowy stadion kompletnie zmieni sytuacja a liczę że LM poprawi u nas sytuację. Podejrzewam że od stycznia kontuzjowani zaczną grać co zwiększy zainteresowanie sponsorów.Mamy atrakcyjny młody zespół którego chcę się oglądać.Wróci Araujo tu liczę na większą poprawę obrony i rotacje.Dojdzie Eric .Obrona powinna być wypoczęta.Na razie się tym nie martwię.
0
@negreanu to jest inaczej nik robi swoje.
Prokuratura robi swoje, komisja robi swoje.prokuratura i komisja cały czas pracują a nie jedno po drugim.Czasem jest tak że prokuratura nie może zadać pytań, robi to komisja .Komisja współpracuje z prokuraturą przy pytaniach.Potem raport idzie do komisji i jeśli całościowo są zarzuty itp.jeśli jest podstawą.
0
@BorzyKrzys zwłaszcza że zlapali tego byłego szefa na kłamstwie.Sory pegasus to nie jest narzędzie do podsłuchiwania konkurentów politycznych a mowa tu jest o szefie kmpanii wyborczej .A robiono to w okresie kampanii wyborczej.Sfinansowano to ze środków na rzecz pomocy ludziom poszkodowanych w procesach. Tam powinny iść te środki.Bardzo dobrze ze ta sprawa jest badana.
0
@graco14 nie oceniałbym zawodników po kontuzjach teraz.Oni nie grają nawet po 90min.Nie jest to czas niech idzuskaja formę wtedy zobaczymy.Andreas bardzo dobrze grał na tej pozycji.Jest inny niż casado wyższy. Może o wysokie piłki w środku powalczyć.Jest Eric.Wróci na przyszły sezon Marc ta pozycja jest dobrze obsadzona w zawodników o bardzo różnych typów zawodników. Dla mnie pilne to skrzydłowy rezerwa na skrzydło ale rezerwa w dzisiejszych czasach to 1 skład.No i napastnik. Środek musi wrócić do formy ludzie są.ajeśli ktoś nie wróci starać się sprzedać.Dla mnie Fermin jeśli chodzi o bieganie i walkę nie ustępuje Gaviemu a jeśli to różnica jest minimalna ale nad forma po kontuzji musi pravować
0
@DJ6 ja bym spokojnie poczekal co z tym zrobi zarząd.W LM gramy nieźle zarabiamyraczej z tej 8 awansujemy męczy masz więcej.La lidze nie jest źle.W lutym wracamy na stadion o 20 tys więcej masz miejsc dodatkowo nie płacisz za wynajem.Ta sytuacja będzie się poprawiać.Ja nie mówię o sprawdzenia zimą a latem.Spodziewam się jakiś odejść Ja Erica latem.Poczekałbym spokojnie mają czas.Jedt jeszcze jedna umowa biznesowa do podpisania za to co niemcy nie zapłacili.Sam laporta w różne miejsca biznesowe jeździ poczekajmy jest sporo czasu.Barca wieke robiła transferów gdzie wszyscy mówili że bankrutuje.Podpisano Nike też to poprawiło.
3
W środku jest 10 zawodników i tam rotacje powinny być takie że żaden zawodników nie powinien grać 3 razy.Tu każdy zawodników w teorii jest bardzo dobry tylko po kontuzjach muszą wrócić do formyW tej chwili poza Eric i Andreasem w środku wszyscy grają.Flick w trybie meczowym musi ich postawić na nogi.Bezwzględnie potrzebny jest skrzydłowy do rotacji aby nie robił tego Olmo.Jakiś Nico.
1
@Safrani znaczy trybunału julii co bierze ogromną odorawę za odejście .Ciekawe czy prezesa kaczyńskiego zaprosi na jakuś obiadek. Kaczyński bardzo zachwalał jej kuchnie.hehea ciekawe czy zarówno komunista Piotrowicz i Pawłowicz odmlodnieli bo są po 70 a kryterium wieku aby być w tk to 65 lat.....dobrze że im kasę tk zmniejszą.....Bo to nie jest tk tylko tdzip- trybunał do załatwiania interesów pisu.
0
@michal26 ta cała partią Ara jest pro Rosyjska
https://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/komentarze-osw/2024-04-29/na-prawo-od-prawicy-rosnaca-popularnosc-partii-radykalnych-w
0
On jest młodszy od Martineza a reszta to młodzi zawodnicy w obronie a Martinez to rok góra 2 będzie grał. Raczej zajmie jego miejsce