0

@Kozinho. Ja jestem przeciw pisowi i przeciw romansom z Rosją a to Robi konfederacja co pokazuję tutaj Zajączkowska wchodząc w tylek Orbanowi.Ktory ma fatalne notowania u siebie....trudno nazwać mnie fanem konfederacji.....

1

@arasz1819 hehe nie chciałem że tak powiem w ta stronę iść hehe
Natomiast ten cały Orban potężnie dołuje i fideszz leci na łeb na szyję.Ma silnego konkurenta.Z takimi wynikami Orban by nie rządził.I nflacja na mój gust go załatwiła tam mieli 27% inflacji o ile pamiętam.Ludzie po tyłku dostali po tych rządach.Oprzytomnieli....Panna stawia na przegranego konia....

0

@dv7wisnia chciałbyś być łatwym końskiemu będąc pomiędzy Rosją ue .Łatwy kąsek dla wielkich jak chiny usa czy arabowie......

0

@vangoor wiesz granice Europy są wyznaczone należymy do niej czy komuś się to podoba czy nie.....Co do ue większość Polaków chcę być w UE.Kwestie klimatu nie są tu przeszkodą.Sorawa nie jest dobra w żadną stronę w Polsce nie może być aż taki gówno z powietrzem jak było mamy igrombą liczbę raka zawałów i udarów i okna otworzyć nie możesz. TEŻ Regulacje są też przesadzone i trzeba znaleźć złoty środek. Węgiel nue jest rozwiązaniem bo wojny z Rosją nie będziesz węglem sponsorował a i u nas jest coraz głębiej i jest go coraz mniej.Nie jest bezpieczny. Bo metan zabija Gorników i ostatnio w wyniku pożarów ewakulowano Górników.Krócej pracują mają wysokie emerytury.Koszty w służbie zdrowia są ogromne i nie da się jej wyprowadzić na prostą.Pow8nniśmy zmieniać energetykę i być niezależny od opel plus, usa czy Norwegii. Bo firmy nie są konkurencyjne.Co do reformy w ue tak ale musi być rozsądna i uwzględniać konkurencyjność firm.Na oewno budowanie ogromnych farm na morzu płn inwestycje w energetyce w PLN Afryce itp...To są dobre kierunkiktore robią.aonwestycje w sztuczne słońce które rozwiąże kwestie energetyczne to również dobry kierunek my mamy swoje do zrobienia i turbiny powinny powstać do 2027- 2030r plus największy magazyn energii .Powinny pomoc w obniżaniu cen .Zmarnowano wiele lat gdzie pis od 2015r wydał 1% z ets i energię mamy bardzo drogę.Wprowadzali regułę H w turbinach wuatrowych psuli prawnie fotovoltaike bo sieci nie zrobili.Znarniwano czas i rachunek jest do zapłaty .Obecnie z kpo będą turbiny robić które pis blokował przez 2 lata aby być bezkarnym.ateraz wszyscy za to będą płacić w praktyce 5- 6 lat jak zbuduję się infrastrukturę i rząd musi do energii dopłacać.stać jest nas aby dopłacać ludziom ale dużym firmom już nie....koszty tamtych rządów są ogromne .Energia jest o 40% większą....

0

@Pawlak1992
Znienawidzony- to za dużo powiedziane.Raczej fatalny polityk i szkodnik- nie ma innej kandydatury jak Jarosław Kaczyński.Szkody na lata jakie wyrządził Polsce to głowa mała.Mam nadzieję że szybko skończy karierę.Przestanie swoją osobą męczyć kraj.
Ulubionych nie mam.

0

Zajączkowska nie widzi Polski w Europie.
Twierdzi że Ursula nie działa w imieniu Europejczyków i Polaków. Czy ona już się dogadała z Orbanem, że mamy być republiką Radziecką.Bo ostotnio tak broniła Orbana witała się z nim ,specjalnie do niego podeszła.
https://images.app.goo.gl/w1p7J5fuDtMr4EQW9

0

@Galford no właśnie z reprezentacją wygrał mając super zespół.Jedyne co się może okazać że to czas adaptacji. Generalnie same jego krzyjścue budziło ogromne obawy.Teraz nikt go się nie obawia.

4

Pytanie czy po prostu Mbappe nie jest za wysoko oceniony .Może zwyczajnie nie jest aż tak dobry na ile się go wycenia.Klubowo nic mu nie idzie

0

Dałbym gaviego 60.min resztę de Jong aby ich obu budować i spokojnie wyrabiali minuty .Obaj są potrzebni na drugą część sezonu.Casado też powinien odpocząć

0

@Safrani ale nowy kandydat pisu na prezydenta chce stary projekt .Będzie robić burdel....I dalej będą twierdzić że cpk nie jest robione- wybory....

0

@TheNekro94 to nie jest w interesie pro rosyjskiej konfy odbiera im to paliwo do atakowania ukrainy i robienia poparcia......siada im narracja.Pisiwi też bo tyle kat się starali a tu Sikorski czy tusk ich pozamiatali skutecznością.O ile to realnie wejdzie.

2

Na mój gust tu trzeba cały czas walczyć.Latwo jest wypaść z 8.W barażach jest Teal MC juve, Atletico, Bayern Monachium.Psg walczy o zycie.Tu w każdym meczu jest walka o coś.Puerwsza 8 walczy też o wysokie miejsce aby zarobić.Ciekawy format.

0

Kiedyś pisałem że Mbappe bardziej pasuję swoją grą do Liverpoolu niż do ligi hiszpańskiej i autobusów.Na razie ta teoria się potwierdza.wxzoraj Liverpoolu był technicznie dużo lepszy i przegrali nawet na poziomie grania kontratakiem.

0

@Kazragore ok
Dlaczego konfa nie będzie miała większego poparcia i jakie są bariery.
1 .popiera ultra katolickie pomysły ordo juris który I w Polsce i na świecie jest sponsorowane przez Rosję.Robil to konkretny ruski agent w orzyoadku polski.
Żona bosak jest w ordo juris jest z tą organizacja powiązana.Kwestia aborcja jest dka wieku półek fundamentalna i dla nich konfederacja to wróg.Kobiet jest więcej niż facetów generalnie
2.Konfederacja jest pro rosyjska ( wizyta Brauna i innych konfederatow w Moskwie robienie sobie zdjęć na placu czerwonym z wydalonymi agentem.Są i inne rzeczy....natomiast trzeba się spodziewać że działalność komisji Di soraw Rosyjskich się za to weźmie.Też Korwin jak mówimy wtstępiwal w rosyjskich tubach oropagandowych i dka niego Putin jedt jego ekscekelencją jest pod jego ogromnym wrażeniem.Konfederacje może czekać w kwestiach rosyjskich duży wstrząs.Do ABW wrócili sowchaluści do spraw Rosyjskuch wrócilo 10 delegatur i działa też komisja.Turaj konfederacja na oewno przejdzie weryfikacja.Bo Maciarewicz wyrzucił specjalistów do soraw Rosyjskich oraz zlikwidował 10 jednostek regionalnych ABW.Czyli oczy w regionie.
3konfederacja nic nie robi i z nikim nie wchodzi w koalicję oni są ale nie biorą odpowiedzialności.
4.generalnie z glosowania na konfę się wyrasta i mówię jako osoba która pamięta komunę i to środowisko obserwuje od lat i ten cykl cały czas występuje.
5.Są przeciw ue masę osób korzysta ze środków UE ma pracę dochody dla nich jest to zagrożenie.Bosak wprost mówi o wyjściu z ue.A nikt nie chce być pomiędzy Rosją a ue....
6.konfederacja jest dka części faszystowska......I nie mówię tu o moich poglądach tylko jak jest postrzegają.
7 jest też skrajną prawicą co w samo w sobie nie jest do przyjęcia dla środka i i lewej strony.
Bariery wejścia dla konfederacji są bardzo duże.Oni nawet nie specjalnie z kim mają wejść w koalicję.Jeśli zrobią to z pisem stracą poparcie wielu ludzi.Bo to kompletnie odwrotność tego co chcą.
Nie ma po co na nich głosować bo są zwyczajnie w martwym punkcie nic nie zrobią.
Jeśli wygrałby mentzen bedzie blokował i będzie większy bałagan i burdel w osństwie.O obniżeniach podatków zapomnij.Trzeba spłacać wojsko , budować energetykę, drogi ,i spłacać długi zrobione przez pis 230 mld.
Jeśli ktoś Ci mówi że obnirzy podatki to kłamie. Do 2028r będziemy obniżać deficyt budżetowy i ten program komisja Europejska zaakceptowała i zgodziła się na wydatki na wojsko.
Trzeba to traktować jako inwestycje.
Będziesz miał tania energię z turbin wojsko i zbudowane drogi.Powinnyśmy jako państwo być na wyższym poziomie Wtedy będziesz mógł myśleć nad kwestiami podatkowymi.Na razie trzeba posprzątać burdel po pisue.


0

@kamiVeB nie zakładam ale brest z nami orzegrał i z 4 miejsca wyleciał poza 8.Jest mała różnica pkt między zespołami gramy z 2 zespołami tuż za nami.Atalanta i Borussia.A venfica ograła Monaco z którym dostaliśmy 2 razy..Wszystko zależy czy nie będzie kontuzji zagra yamal .Oraz na ile kontuzjowani zawodnicy osiągnął formę.Do kadry wróciło 4 i wpłynęło to na formę drużyny.Żaden z nich nie jest na swoim poziomie.Zaraz wróci Araujo Torres i Eric..Kolejna nie ograna 3.W styczniu będzie to hulało ale potrzebują czasu.Ta liga jest trudna Juventus ,Real,MC, Bayern Monachium są w barażach psg poza.Teal na granicy 24 pozycja trzeba rozgrywać mecz o życie w każdej kolejce a o awans o jedno miejsce jest trudno. Z drugiej strony jak live się powinien noga to może i Barcą ich wyprzedzić bo różnice są nie wielkie.Tu trzeba po prostu grać.
Czy możemy przegrać 3 mecze wszystkie będą ciężkie przegrasz 2 to trzeci będzie na ciśnieniu.Real przegrał 3.Niczego nie twierdzę.Będzie bardzo trudna końcówka.

0

@kamiVeB ale wiesz że gramy z 4 borussuą 5 Atalantą i benficą która pokonała Monaco które pokonało nas 2 razy.
A brest byl 4 przegrał z nami i wypadł poza 8

Jesteśmy daleko jeszcze od awansu.

6

Prawda jest taka że mamy 3 ciężkie mecze.
Borussia jest jedno miejsce za nami
Benfica Lizbona pokonało Monaco które nam 2 razy dołożyło
Atalanta jest 5 za Borussią

Brest jak przegrał z nami to spadł z 4 miejsca poza 8.
Przed nami daleka droga do awansu bezpośredniego i mega trudniej rywale do ogrania.Dobrze ze Torres i Araujo wracają.

2

@budel17 Real musi wygrać ten wynik im nic nie daje kolejna strata pkt. ZOSTANIE IM 3 mecze są na 21 miejscu...A masz w barażach MC, Bayern Juventus,Milan Atletico.Mają ogromnę braku kadrowe w tym meczu to rezerwy nie mają....

0

@macio_944 nie wiadomo to real który z nimi wygrywał....ostatnie co bym powiedział że real w LM łatwo może być zgnieciony.Ławki nie mają.Tu jest spora szansa.zdużo biegają za piłką

1

@Kazragore ale ja zwyczajnie mam wrażenie że im zwyczajnie wygodnie jest nie brać odpiwiedzialność.Wychodzą krytykują i tyle.i to się nie tylko tyczy samej konfederacji ale okresu wcześniej tego środowiska .Taki korwin nigdy nie był w koalicji.Oni nigdy nie weszli z nikim żaden układ nigdy nie wzięli odpowiedzialności. Tylko krytykują....

0

@Kazragore przecież konfa nigdy nie chcę brać za nic odpowiedzialności. Mentzen jak gada na tik toku to dlatego że nikt tam mu nie odpowie;)Łączenie go z tym filmem to nie porozumienie.Jego nawet Rysiu zjada w Walce 1 na 1;)niech tam ma te bezpieczne 13% ode mnie może mieć i 15%;) święta się zbliżają;)

0

Jest więcej zawodników na 3 pozycje w środku niż 7 tak naprawdę
1.Pedri
2 Gavi
3.Casado
4.MArc Bernal.
5 Olmo
6.eric Garcia
7.Fermin Lopez
8. frankiem de jong
9.Pablo torre
9.Chriastiansen
Opcjonalnie grał
10.Raphinia
11.Fati
Na pozycje rezerwowych na skrzydło nie ma w zasadzie nikogo.
Chyba że liczyć
1 Fati
2.Torres
Obaj nie spełniają oczekiwań.
Dlatego ich nie liczę.

0

@jacobFCB ten prezydent duda przysięgał na Boga aby chronić konstytucje


Andrzej duda złamał 10 razy konstytucje.
https://www.google.com/amp/s/m.demotywatory.pl/amp/5229574
Ale na tych 10 nie poprzestał
Profesor Strzębosz wytyka mu 13
https://www.youtube.com/live/M2Co6vGw9Qo?si=B6Za57OvsHiv2sy3

No cóż obu wybrał ten sam człowiek.
Jarosław Kaczyński

Jest ba oewno złe dlatego trzeba o tym mówić .Karol nowigridzki chcę iść w tą strony.zkoszty tego są ogromne bo zagraża środkom z ue.2 kąta temu można było z nich inwestować w energetykę i koszty energii nie były by tak wysokie.
Dla mnie karol nowogrodzki jest spalony.A duda bez twarzy łamiący wielokrotnie przysięgę.


0

@Yoshi94 wiesz jak zrównujesz pełzającą autokrację z demokracji to takie kity możesz wciskać jako rzecznik jakiegoś państwa zamordystycznego wciskającego że ziemia jest płaska.Bo na tym poziomie jest twoja wypowiedź.Jeszcze jedno nie mam żadnej partii.Ale jestem przeciw pisowskiej pełzającej autokracji.Jeśli pojawi się ktoś lepszy niż ko zagłosuję. Partię się zużywają. nie mam wątpliwości że ko jest lepsza od pisu.Choć nie idealna.Partii jako takiej nie mam.Więc nie wiesz albo dezinformujesz bo od dawna o tym mówię.

1

A i tak potrzebny jest jeszcze jeden skrzydłowy i to nie drugorzędny tylko topowy co powalczy o miejsce w składzie i jeśli Raphinia czy yamal dozna kontuzji .To z takim MC Liverpoolem czy Realem powalczy o Puchar.

0

@gumaz co ciekawe dawali chciałbym zobaczyć przelewy z konta pisowskiego w takim razie bo na razie pis to sam prosi o kasę;)

0

@Yoshi94 co oddaje Niemcom. Niemcy to największy płatnik w ue a my największy biorca.Twierdzisz ze my to co nam niemcy dali my to im iddajemy;) ta infrastruktura to ona jest ale jej nie ma;)Taka śpiewka po= pis to zazwyczaj mówi zwolennik ruskiej konfy;)

7

50 zawiadomień do prokuratury na zarządzanie spółkami państwa za pis po audycie .Straty w mld oraz wykorzystywanie spółek w wyborach.
https://www.money.pl/gospodarka/znamy-wyniki-audytu-w-spolkach-skarbu-panstwa-50-zawiadomien-do-prokuratury-7097141412153920a.html

0

@FCB_dimiC i najlepsza jedyna to ruską konfa;) która chce tak naprawdę wyjścia z ue i gdzieś ma środki z ue za ci wybudowaliśmy infrastrukturę która przynosi zatrudnienie i robi okb.
No nie pus nie zrobił energetyki sabotiwał wręcz iże regułą h i zmianami w rozliczeniu fotovoltaiki.Sabotowal dochody samorządów na rozwój.obecnie masz 50 zawiadomien na nieorawidlowosci w spółkach skarbu do prokuratury.Niszczyli praworządność po to aby kraść i masz w funduszu sprawiedliwości pierwsze zawiadomienie do prokuratury a to jest początek.Sklucili z ue.Zablokowali środki na 2 kąta i dopuścili ze Polska płaciła karę 1 mln euro dziennie nikt z tym nic nie zrobił.zsklucono nas z ue....co zebranie iarkamentu dewastowano dobre imię polski oraz zadłużono nas na 230 mld w funduszu covidowym... I jeszcze zablokowali środki z ue....W2015 po zostawiło deficyt kontrolowany.Pis dał inflację z czego bazowa była 11% i dziś Polacy mniej mogą.Mamy regułę wydatkowa która będzie do 2030r roku likwidować.Sama energetyka i turbiny wiatrowe i największy magazyn energii powstanie w 2027- 2030 bo pis nie zmienil miksu.Do tego czasu trzeba dopłacać do cen energii.pus wydał 1% z emisji co2 od 2015r na oze.Mając świadomość że progi będą rosły i cena energii pójdzie w górę. Qnie porównuj ich z Po bo to nie jest to samo.Obecnie duda chamuje zmiany odsyłając do trybunału juli..Szkodza dalej a nowy kandydat Karol nowogrodzki dalej będzie brak praworządności bronił.Co zapowiedział na konwencji....

0

@Wasacz_ nikt nie docenił że karol nie czyta z kartki .Przecież wpierw musi się z prezesem skontaktować co ma powiedzieć. Potem tego nauczyć i nieciosanie powiedzieć.......ci dziennikarze są źli .To wszystko jest ich wina.hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?