Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witekk10 znam wytlumaczenie ale pachnie i tak ruskiem.Rusek nie wejdzie do ukrainy jakby była z nato. Z całym potencjałem oni nie dają ukrainie rady to kiepska diagnoza i pujscie na rękę dyktatorowi.Po skończeniu wojny temat powinien być otwarty pierwszy kto ci przyjdzie z pomocą to ukrainiec
0
@Deathwing112Deathwing
Tylko to co mówi to lipa Ukraina ze sprzętem nato plus nato to Rosja nie wchodzi do ukrainy ro sa mrzonki zła diagnoza. Rosja nie może poradzić sobie z Ukraina bez pełnego wsparcia nato.
0
@xvcWinterSoldier ie wiem dlaczego ale za 2- 3 lata sytuacja może zmienić nie należy na przyszłość takich rzeczy robić Ukraina w nato i tak może wejść po skończeniu wojny.
0
Przyznam ze postulat aby Ukraina nie weszła do nato przez Mentzena to jest postulat Putina......Zastanawiające czemu jest tak ważny dla Mentzena ze go umieścić.Pachnie to ruskiem
0
@directedbyfcb tylko tu nie jest istotne czy zna czy nie zna tylko czy potrafi postawić oarafkę nie on decyduhe;)
0
@directedbyfcb a jakie ma to znaczenie czy zna czy nie kaczor mówi ma podpisać;) toż to dlugoPIS.A i pałacyk przytuli;) co mu tam kawalerka;)
0
@bartekvisca oczywiście Nawrocki podpisałby pakt z diabłem aby pis wrócił do władzy.No i może wyciśnie pałac na prezydenta;)
0
@HarveySpecter nie no tak .Nawrocki może podpieprzy mentzenowi mieszkanie;)Przyjdxue z wielkim Bu i I mentzen odda glosy wraz. Z mieszjaniem.Chodź ten się zabezpieczył i może przez YouTube na odległość rozmowę przeprowadzić. Albo wyruch. na jakiś wyjazd po świecie bo lubi.Ja tam bym się bał wpuścić nawrockiego.cwaniaczek...
0
@HarveySpecter ale czy Nawrocki jak tam pójdzie to 0rzytuli jakieś mieszkanie bo nie wiem czy sens aby tam szedł;)
0
@luna666moon ja też nie jestem przekonany do inigo Nartineza ani szybki ani wysoki.Ma 33 lata na bramce też go nie widzę.
0
@busel004 tylko zarówno kounde biegają 34 km i to jest tylko za dużo gra i to wyszło .Eric jest za wolny i ma wzrostu 180cm on też nie załata dziurę przy rożnych ani na szybkim powrocie.Co do Martina to też nue jest szybkosciowiec Bakde jak najbardziej tak.Jeðli chodzi o 1 skład jeśli Andreas nie będzie kontuzjowany to wywalczy 1 skład.Bo ma plan B w przeciwieństwie do Martineza I cubarsiego a może rozgrywać Oraz jest od nich wyższy.Co do Araujo jak wróci do formy gdzie go w sezonie nikt nie przeszedł też wskoczy do składu.Bo zagwarantują mniej remonrad.Ovecnie i Andreas i Araujo wracają po kontuzji.Oczywiscie nie wierzę ze są zawodnicy którzy zawsze dogonia ake nawet jak wyłapią połowę to zrobi to różnice.Dlatego składowo ta drużyna ma jeszcze pole do prawy i jest to pole 2 stoperów achodź być może Cubarci może grać z Andreasem czy Tahem jakby grał albo w formie Araujo to to by grało.W przypadku Martineza to końcówka kariery.Będzie wolniejszy.Nie ma co bronić będzieCubarci i Martinez tylko na drużyny bez wysokich napastników albo sprinterów.
0
@Ls0811 to nie jest kwestia pogardy
Karol sam sobie cv piszę.
Lichwiarstwem
Oszukał w debacie
Oszukał notariusza
Nie wiedział ze podopieczny jest w dps
Sztab Oszukał i twierdził ze nie ma zapisu ze mial się opiekować a taki zapis był
Naciągał instytut na dalekie podróże w dużych ilościach
Miał kontakt ze świadkiem przestepczym
Prawdopodobnie był sutenerem stojącym na bramce
On twierdzi ze polakow jest 60 mln
Albo ze chiny wydobywają o 30% węgla więcej niż cały świat Naprawdę!!!
Twierdzi ze są 2 pucie.
Co ciekawe do.żony mówi pucia.Czyli co Karol ma babę na mieście. Skoro mówi ze są 2 pucie i zawsze byly.To w takim razie która będzie 1 a 2 pucią jak wygra?
Wybacz ale w ciągu 4 miesięcy wylazło bardzo dużo o donoszeniu na Polskę w Usa nie wspomnę.Jak komuś się czerwona lampka nie zapala to.....
0
@mekston walka będzie na noże, ogromna mobilizacja 6% brauna może zrobić wrażenie.Jak tyłu ludzi głosuje na oszołoma albo 30% pucie neonazisty, oszusta w debacie i notariusza.....lichwiarza naciągacza na podróże i mieszkania ze świadka przestępczego który zagraża kasy z ue i będzie sabotował państwo.ato bardzo źle jest z kondycją społeczeństwa.amizba być łajdakiem ale prezes wskaże owce grzecznie pójdą. Gdyby Karol zabił z oremedytacja to republika powiedziała ze przez przypadek a wina jest tego drugiego to pisowcy by to kupili.Cieżko powiedzieć co będzie bo ten naród jest wyjątkowo głupi i uwielbia w sądząc rękę w ogień chociaż wiadomo ze będzie porażona.Mamy spory elektorat durni ignorujący czerwone światła.A obok jest wojna.Wynik jest na styk a nie wiem jak będzie w debatach.....Wynik może założyć ze coś wypłynie ostatniego dnia ze kandydat jakaś gafę zrobi.A i tak Karola popra niezależnie co by nie zrobił....Trzeba się przyglądać co się wydarzy. dziś Karol ma twarz neonazisty zobaczymy co się wydaży.....
1
@Lewangoooolsky na mój gust to Realowi i Barcy się nie odmawia .A jeśli już to zadko .Chłop żyje na miejscu zna miasto ludzi ma dziewczynę I znajomych nie musi tego zmieniać a wchodzi do LM.Udeqlny temat na dodatek z obecnie najlepszym zespołem na świecie grający najatrakcyjniejsza piłkę.Nad czym się tu zastanawiać za chwilę będzie grał na największym stadionie w Europie.
0
@miladi
Sorry ale z interem i z Realem nie dowoą.W 1 meczu z Mbappe łapała go na spalonych. Chłop się nauczyły strzelił 3 bramki.Nie masz parametrów nic nie zrobisz oni nawet z villarralem potrafili stracić 3 bramki.Nawet na tym poziomie nie dowieźli. Twoje slowa parametry to nie wszystko w kontekście Cubarsiego czy Martineza się nie sprawdzają boobaj w defensywie na poziomie najtrudniejszych rywali nie dowożą.Bo gdyby nie tracili tyłu bramek z interem Realem czy villarrakem czy 4 zawodników nie strzeliło im po 3 bramki.To ok twoja teza by się broniła.Czyli są wolni nie są szybcy ale z zespołami na najwyższym poziomie o wysokich parametrach radzą sobie.Twarde wyniki goli w meczach z najlepszymi ale i nie tylko pokazują ze nie dowiża i twoja enigmatyczna teza ze to nie wszystko ....Nie jesteś wstanie konkretnie powiedzieć co.A straty goli sa ewidentne sa twardym dowodem tezy ze nie dowożą.Bo jak mówię gdyby goli nie było to ok.......Ale są i idą na konto Martinez I Cuvarci.Dla mnie nadają się to autobusu ale na pewno nie do wspólnej gry z uwagii na wrzutki.A stoperzy to zazwyczaj powinni być najwyżsiTu inter pokazał nam to dobitnie.tekst parametry to nie wszystko oni to obalili.Taha trzeba kupić kontrakt jest za darmo.Martibez 33 lata będzie tylko wolniejszy i nie jest kompletnie przyszłościowy.
Co do wygrania LM trzeba zlikwidować utratę bramek w 1 połowie inaczej zapomnij o LM.Taki Dembele z Martinezem by miazgę zrobił.....
0
@Culer9002 kurczę Gieryych to wysoki gość.Kacxyński na mównicy to krasnal przy nim. Stanowski musi mieć strasznie wielką dup....;)
1
@MesQueUnClub96 wiadomo ze Karol kłamie. Oszukał w debacie ludzi ze na 1 mieszkanie , oszukał notariusza typ Pinokia.....ciągle coś mu wyłazi.....jak na pół roku w polityce lista jest spora....
0
@slayer pisze o nim w kontekście Naszego największego przeciwnika a także do LM wciągu 2- 3 lat urośnie konkurent.Dobrze ze nie będzie w Realu.
0
@slayer ale Alonso to student przy klopie nie ten prestiż;)nie żartujmy;)
0
@DonCarletto
Trzaskowski gwarantuje fundusze z ue a te gwarantuje 3, 5% pkb.Jesli stracisz fundusze przez nawrockiego będziesz miał większy deficyt i więcej kasy na to będziesz musiał płacić. Kupujemy broń zmieniamy energetykę budujemy drugie tyle dróg i masz z takiego kpo inwestycje nie tylko w oze czy broń ale w inwestycje w samorządach.Nawrocki będzie sabotował państwo jak robi to dyda gkapiński czy tk juli.A my mamy wojnę po sąsiedzku.To nie jest czas na ręczny hamulec w oanstwie.Przez burdel prawny zrobiony przez dudę nie wiesz czy wybory zostaną uznane.bo di tego burdelu doprowadził duda z pisem.Karol będzie tego bronił.Glosowanie na karola to będą większe obciążenia dla podatnika.
Polski naród lubi sobie strzelać we własną stopę rzekłbym ze to nasz narodowy sport.....przykre ale prawdziwe a strzał w stopę to głos na lichwiarza czy pucie.
0
@12Frost12 strzelanie w wlasną stopę to nasz narodowy sport;) liberum veto , rozbiory , pis - po komunie to nasz codzienność.Ovecnie mamy
Lichwiarza naciągacza na wnuczka na mieszkania
Klamca - w debatach
Kłamca - notarusz
Sztab - kłamał
Żona pucia
Twierdzi że ludzi jest 60 mln;)
Chiny wydobywają węgla od 30 % więcej niż swiatowe wydobycie;)
Gość ze świadka przesteorzego prawdopodobnie sutenerstwo
Obecnie poświadczył za neonazistę
Naciagnoł instytut na wycieczki po świecie
Ściagnoł aby go poparł uski kandydat na prezydenta Rumuni.Ale przegrał bo poparl go pinokio i Rumuni przestraszyli się że demokracje stracą.Obecnue Morawiecki do cycka przytula Simona.
A i tak ten głupi naród oddaje 30% głosów na tego faceta chociaż to urąga inteligencji i jest skrajnie nie moralne albo będzie blokował brak naprawiania praworządności i sabotował państwo.
Ale jak mówię strzał w kolano czy we własną stopę to nasz narodowy sport od wieków.
2
Olał Real dla Romy .Chyba jakiś fake news.To policzek dla Realu jakby to była prawda.
0
@busel004 nic nie niwelują
Na poziomie poziomie pół finałów
LM
W 1 pół stracili 2 bramki
Z interem 1 pół 2 bramki
Realem Madryt 1 połowa 2 bramki
Strata Martinaza 3 bramki
Villarreal 3 bramki
W la lidze 4 facetów strzeliło im po 3 gole trzeba było robić remontady
Atak przykrywał ich braki a nie inteligencja i rozegranie.
Jeśli sa inteligentni dobrze rozgrywają a do dupy sa w obronie nie walczą o skład z pedrim.
Obrońca maprzede wszystkim bronić to podstawowe zadanie kolej e w bonusie to rozegranie
Martinez Cubarci
1.Obrona - lipa
2Rozegranie super
Andreas
1 obrona - super
2 rozegranie super
Araujo w formie
1.Obrona super
2.Rozegranie słabe
( gość w formie może zatrzymać viniego Mbappe czy sorlota - do zadań soecjalnych)
Tah jakby przyszedł
Obrona Super
Rozegranie - super
Ma 195cm I przy szybkości 35,8 również ma warunki do zadań specjalnych jak przykryciem wielko ludów czy ściganie sprinterów.
Martinez I cubarci = konieczność remontady.
Obaj nadają się na grę w autobusie bo do wysokiego ustawienia sa za wolni aby mieć plan B.Błąd równa się bramka.
W przypadku rzutów różnych z takim zespołem jak inter 3 zawodników 193 to autostrada gololi do bramki.
Dlatego nawet przy graniu w autobusie nie mogli by grać razem musiałby być ktoś szybki powyżej 34km oraz wzroście minimum 190 aby walczył z dośrodkowaniami ktore sa w autobusach częste.
Generalnie Martinez to zawodnik na rok.Nie walczyłbym o niego o taha tak.
3
@Lewangoooolsky a tam Przechodzenie z Espagnolu do Barcy to norma ostatnio sporo ns poziomie szkółki przeszlo
3
Podpisać Szczesnego ,kupić za 15 i wypożyczyć tego bramkarza aby był pod grą i się rozwijał za rok czy 2 by wrócił już do bramki.
0
@Maker0 myśmy wcale nie grali tak niska obroną jak Atletico .Myśmy nie grali wysoko jak Flick. Ale dla Araujo yo lepiej bo to jest zawodnik który ma zakresy , jest szybki i silny.Wysokosc to więcej też czasu na dogonienie.On zatrzymywał viniego jak grał na obronie na viniego bo nie grał na stoperze wtedy i świetnie sobie radził.A to ze flicka systemu dobrze nie zna bo mial kontuzje i nie odbył szkolenia w presezonie.Teraz to zrobi.
0
@busel004
Kompletnie nie o to chodzi .
Martinez I cubarci maja fizyczne wady
Jeden ma 182 cm drugi 184 cm.3 zawodników interu ma 193 cm to autostrada do bramki z rzutów różnych.
Kolejna rzecz to prędkość jeden biega 33 drugi 31 km.Żółw z nami biegał 34 a rekord ma 36......
Brutalna prawda jest taka że jak Martinez albo Cubarci spieprza spalonego.To nie ma planu B.Cubarci był na tyle wolny ze wszedł w nogi Martineza I był karny.Zawodnik który biega szybciej np 34km miałby szanse dogonić i zrobić dobry wślizg.Takim zawodnikiem jest Andreas który biega 34km przy wzroście 188.Inna prędkość inny zasięg i ostatnio dogonić zawodnika i wslizgiem wybił piłkę i to jest zawodnik dla flicka.Kolejny zawodnik do kupienia to tah który ma 195cm I biega 38km i podobnie jak Andreas rozgrywa piłkę.On ma jeszcze większe szanse na plan B.I wraz z Andreasem maja odpowiedni wzrost do walki z zawodnikami 190 cm .
Dlatego piszę ze cubarci I zmartinez nie nadają się na najlepsze zespoły ktore maja zawodników którzy sa albo bardzo szybcy albo bardzo wysocy.Niestety tacy grają w najlepszych zespołach i tu się kończy zasięg Cuvarsiego i Martineza.Przy Andreasie przy villarealu zachowaliśmy czyste konto....amartinez za kartki nie grał.Martineza wyprzedzają zawodnicy z piłką. Dlatego nie jest to chłop na system flicka a na autobus .I to też z goście powyżej 190 bo tam sa wezutki i chodź 1 powinien być wysoki.
0
Po ostatnich fatalnych wynikach defensywy z interem 5 Bramek straconych
Realem 3 bramki stracone
z villarralem 3 bramki stracone
Czyli w 4 meczach straciliśmy 11 bramek .
Z czego w 90% odpowiadają 2 stoperzy Martinez I cubarci.zwolni i mali.Nie na pół finaly LM czy Real.
Ani na sorlota .4 zawodnikow zstrzelilo im po 3 bramki.
Z tymi zawodnikami będziemy mieć remontady i o LM możemy zapomnieć w kontekście wygrany.
Pojawił się przed villarealem Andreas bramki nie straciliśmy.
Pojawia się Cubarci z Martinezem są 3 bramki.
Tah jest niezbędny .Chyba ze dalej będziemy marzyć o LM....Bo panowie rozgrywają.zw sumie hak rixgrywaja niech ida do środka.Bo podstawowe zadanie obrońcy to obrona rozegranie to bonus.
0
@lajcior urodziłem się w Polsce w stolicy jakoś nie palę.zto jest jedną z najgłupszych możliwych rzeczy.Płacisz za fajki rocznie tyle ci wyjazd do Egiptu .Za pewne po.latach będziesz bulicz za leczenie na raka w ciężkich bulach. Trzeba być debilem aby to propagować.....
0
Prezydent Rumuni poparł Trzaskowskiego.
O nie jest to Simon;)
https://wiadomosci.wp.pl/rumunia-ma-nowego-prezydenta-mowil-o-wyborach-w-polsce-7158245661661920a