Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomason wielki bu poszedł siedzieć i często grupy kibiców to tak naprawdę gangstergangsterzy miałeś tą przywódczynie kibiców co uciekła do Czech co ja deportowali.awiadomo ze karol chodził na boks aby być dobrym huliganem na ustawka a ze to miesza się z wielkim bu i świadkiem przestępczym z bramka czy sutenerstwo to inna sprawa .Ja się bierze i robi tatuaż gdzie kibol z Chelsea są znani i mają swoją nazwę To karol leobiac tatuaże Chelsea i Lechi wciągnoł się i żył tym.Byl huliganem a kontakty z wielkim bu ma do dziś.Bo od młodości w tym świecie siedzi i siedzi do dziś.
Sęk w tym że nie jest to standard prezydencki a on ma inne rzeczy zauszami......całościowo to wygląda tragicznie......
0
@KamQiX to że Nawrocki cv ma tragiczne i wyborcy pisu są bez refleksyjni ......To wiadomo.Nie ma znaczenia czy obrażasz czy nie Jarek kazał zagłosują pójdą....Nie ma to żadnego znaczenia .To jak taka sekta.Gorzej jak jarek zejdzie co oni zrobią i kto im drogę wskaże.....
Natomiast jest to tragiczne i to kompletnie inna sprawa. Jest jak jest trzeba z tym żyć.
0
@Inko stary numer na zbanowanie komentarza, powtarzasz się od innych na innych komentarzach ....nic oryginalnego bez wrażenia.....
0
@Mixtape on nie wie co to inflacja bazowa.......Jak Mentzen się rozgadał to strach w oczach.Kiedyś powiedział że Chiny wydobywają o 30% więcej węgla niż cały swiat.To taj jakby Chiny nie wspótworzyły świata.Albo stwierdził ze Polaków jest 70 mln.Facet nie ma pojęcia o czym mówi....jest to duża porażka owce zagłosują.I nie wiem co z nimi będzie jak Jarkowi się zejdzie .Co to będzie co to będzie.....
13
@kamiVeB ma rację. Nawrocki to lichwiarz kłamca oszukał notariusza, nie na dowodu ze zapłacił za jadę nue dotrzymał warunków umowy opieki ma kontakty do tej pory ze świadkiem orzesteoczym z wielkim bu .Oraz co się dowiadujemy jest huligsnem czy to jest standard prezydenta według kaczyńskiego?
0
@kamiVeB piękne:)choć raczej tragiczne
0
@BORO_12 jakby nie patrzeć mają czas masz jeszcze 1 kolejkę.A u nas muszą fizycznie skończyć loże aby mieć te 1 do 1.Musza też podpisać kontrakty z zawodnikami naszymi Lamine,Raphinią czy de jongiem ile obniczy czy nie i mogą działać dalej. aby wiedzieć czym dysponują
0
@Encore ta która stwierdził że nie będzie rozmawiał dalej z Braunem. Miał bardzo dobre noty po tej debacie. Na następnej był zmęczony.
0
@BORO_12 może bo ma wszystko ustalone ale czeka na Barce jest czas nie ma gdzue Sue spueszyc
0
@turhiay mentzen nie jest mistrzem debaty a trzaskowski jedna ważna debatę wygrał. Poza tym atakowali go wszyscy z biejat czy holownia wlacznie
0
@Demazo zobacz ile nico zdobył nico a ile Diaz o tu jest różnica.
1
@jedrek7000
Przypomnij sobie co pisowcy wyrabiali przez 8 lat tak na szybko
1.wprowadzenie zielonego ladu ( zwłaszcza w rolnictwie komisarz wojciechowski.Podpisal Morawiecki
Oraz za wpuszczenie zboża z ukrainy do Polski.Blokujac porty aby posłać to dalej
2 za wysoka inflację 17%
3 .Za brak reformy energetyki co skutkuje wysokimi cenami energii
4 za wprowadzenie 33 podatków zakończone wielkim wałem ,gdziec dali sobie nagrody.Potem naprawili i też dali nagrody;)
5 za zadłużenie polski bo blokowali mld ktore dziś przynoszą 3, 5% pkb i dalej są zagrozeniem
6 za spierdoleniem praworządności aby kraść
7 za gigantycznym złodziejstwo
8 za zniszczenia mediów publicznych
9.Polsja za pis awansowała na 10 miejsce od końca wśród krajów przynoszące 70 % pkb
Swiatowe jako najgorsze miejsce do robienia biznesu.
10.Wspolczynnik inwestycji soadł z 20 do 16 przy wzroście w ue do 22
1Zarabiał na ściąganiu Emigrantow wpuszczalłich szli do Niemiec teraz ci nam ich idsylaja bo u nas weszli ....są to konsekwencje ich polityki.
Co do samego karola
On twierdzi ze ludzi w Polsce jest 70 mln albo że chiny wydobywają o 30% więcej węgla niż cały swiat;) zwyczajnie nie ma pojęcia o liczbach....
Oczywiście punktów jest więcej ale wystarczy aby przejrzeć na oczy .Natomiast wiadomo ze karol podpisze co chcesz....taka jest tradycja w Pisie....
0
@michal26 no przecież co zyskał nawrocki brak poparcia podpisał rzeczy chodź przed chwilą chciał wprowadzić podatek .Przyznał się ze był huliganem co nie jest raczej prezydencka kompetencją i dalej mieszkania nie obronił to porażka....
0
@BORO_12 tzn Tah daje 1 Barcelonie dalej tylko ta musiałaby się ogarnąć z tym nie tylko Andreas ale i Araujo obaj muszą presezon mocno przepracować. Ten tah jest za darmo kończy kontrakt parametry ma.Zapewne za rok czy 2 znajdą kogoś ale ze szkółki albo kupią stadion będzie przynosił dochody.Chodź problemem będzie wtedy 9.
0
Już sie martwiłem ze kontrakt ma być do pon;)
0
@BORO_12
Ja po prostu dostrzegam problem w osiąganiu naturalnych możliwościach w parametrach szybkość i wysokość.
Niestety najlepsze zespoły dysponują zawodnikami o wyjątkowych parametrach
inter 3 ludzi 193 jak weźmiesz Erica 180, Martineza 182 cubarsi 184 Gerard Martin 186 kounde 180, Balde 180
To dojeżdża Araujo I Andreas 188 tylko ich ciężko oceniać bo nie mieli presezonu tak generalnie Abdreas jest starszy i lepiej sobie radzi.
Weźmy Atletico Sorlot 195 cm w zasadzie tylko Araujo może go kryć ewentualnie Andreas.Chlop nastrzelał nam bramki.
Mbappe 34km biegał w ostatnim klasyku strzelił 3 bramki.
Teraz hak wyglądały ostatnie mecze
MARTINEZ Cubarsi
2 mecze z interem - 1 połowy 4 bramki- remontady
Real 3 bramki- remontady
Villarreal - 3 bramki
W 3 meczach straciliśmy 10 bramek z czego 2 remontady się nie udaly 1 zremisiwana. Jedna wygrana.
Stawka mistrzostwi i finał LM.
Moje wnioski są takie ze niezbędny jest 1 stoper i tu mi ten tah przychodzi do głowy.
195cm
35/8 km
Świetnie rozgrywa idealny kandydat.
Martinez 1 - góra 2 lata.
Na mój gust będziemy mieć problem w meczach o polfinal LM tam gra np Dembele których obu ogra.
Także dodam Liverool
Real Madryt z Mbappe chyba ze Araujo który biega 34 km ma zasięgi I może siłowo sprawę załatwić i go ogarnąć ale musi dojść po kontuzji do formy i odbyć oresezon bo nie miał.Ale trzeba wiedzieć że rekord Mbappe to 36km i tu tah ze swoim wzrostem 35/8 ma większe szanse na zatrzymanie go bo i siła i zasięgi.Grając wysoko IQ bie zrobisz szybkości jeśli mamy wypusci piłkę i pobiegnie to 2 naszych stoperów mogą tylko na czerwono faulować albo zrobić karnego.Dlatego musimy mieć obrońców wyższych szybszy z rozegraniem przynajmniej 1 wtedy raki Cubarsi mógłby zagrać z nim w parze. Martinez I Cubarsi razem to przepis na remontada.
Kibice za bardzo doceniają rozegranie kosztem defensywy.A obrońca to orzedewszystkim obrona + rozegranie.
0
@BORO_12 Barcą to instytucja obracająca mln to nie koncie charytatywny.
Obrońca Barcy z uwagii na wysoką obronę musi
A. Rozgrywać.
B być silny
C być wysoki( taki 3 gości z interu 193 z całym szacunkiem Cubarci 184 Martinez 182 to autostrada do bramki .Raki Sprlot 195 to z czym do ludzi.
D szybki - on biega 31 km Mbappe 34 w meczu z nami To jeśli nie idzie pułapka to on ci Mbappe nie dogonić.Efekt 3 bramki.
Obrońca przy nie udanej pułapce musi mieć plan B. Czyli szybki powrót to ma Andreas.Jest wyższy 188cm i biega 34km czyli jest szybki i ma zasięg.
Cubarci I Martinez powinni grać w autobusach ale nie ze sobą.Musza mieć obrońcę 190cm wzwyż biegającego 34 km wzwyż.Wzrost dlatego ze są z boku dośrodkowania.Ktos to musi czyścić.Takie Atletico.Gdzue sprinterzy walą w mur i nie osiągają zbyt dużych prędkości a jest mała odległość między obrońcami.Martinez i Cubarci sa właśnie na taką obronę.A kwestia wieku no to niemowlaka postawmy będzie większy czad;) jeśli Cubarci urośnie to ok ale czy będzie szybszy wątpię.lZ nim i Martinezem skazani jesteśmy na remontady których było sporo.A i 4 ludzi strzelało na po 3 bramki.Niestety atak przykrywa słabą obronę
0
@Natenczas na razie problem trzeba czyścić po pisowcach wpuścili emigrantow .Ci poszli do Niemiec połapali ich i patrzą kto ich wpuścił i słusznie oddają im nam bo to myśmy ich wpuścili wpuszczając Niemców na minę.Plot pisowski wpuszczał 700 ludzi tyg....obecnie spadło to kilku % .Polska deportowała tylko w tym roku 3 tys emigrantow zwłaszcza tych co łamią prawo np z Gruzji.Zlikwidowano prawo przyznawania tymczasowego przyznawania Azylu.Po to aby nie jechali do Niemiec. Polska ten problem rozwiązała natomiast tusk powiedział ze wypowie traktat i tu wymienił jego numer jeśli będą imigrantow przysyłać.Polska przyjęła ukraincow.Centra imigrantow wprowadził pus.Obecnie za 10 mld na granicy budujemy zaporę przeciw imigrantom i przeciw wojskom
0
@BORO_12 Cubars jest niski i wolny.Z Martinezem dopuszczają ze konieczne są remontady.
Ma rozegranie i potrafi zastawiać pułapki ofsajdową ale jak się pomyli to albo gol albo karny.....Nie jest kometnym obrońcą
0
@mientusek1407 mnie wystarczy którzy popierają pis.Albo inne Maciaki.
1
@BorzyKrzys jak ktoś chce mieć
Lichwiarza , naciągacza sutenerstwo bramkarza wytatlulowanego , klamce który 1 dnia wprowadzi podadatek na 4 mieszkanie A potem chce podpisać dokument ze nic nie wprowadzi to cv ma zerowe..... no chyba ze standardy na prezydenta są na poziomie ścieku.Chodź z sloma z buta i tak wychodzi ze nie wie o czym gada bo uwaza że chiny wydobywaja węgla o 30 % więcej niż cały swiat, ze w Polsce ludzi jest 60 mlnzl.Do żony mówi pucia.No i cytując karola ma 2 pucie czyli ma babę na mieście;) czyli zasadne jest pytać, która pucia będzie 1 pucia tak naprawdę. No ale w Polsce wszystko jest możliwe ,aby udowodnić nie wiadomo w sumie co;)
0
Fajnie jakby przyszedł ktoś na skrzydło
Ls i stoper dlatego ze Martinez jest stary długo nie zagra.I z Cubarcim nie mają ani szybkości Anuli wzrostu i przez to mamy remontaty.Tracimy za dużo goli.Pktrzebujemy faceta 10 cm wyższego szybszego biegającego 34 km wzwyż z rozegraniem .za nie tylko z rozegranie który potrafi zakładać ofsajd.Tyloi jak sie nie uda to gol albo karny musi być ktoś kto wróci i zdazy wslizgiem na prawić błąd a nie jak z interem zrobi karnego.Tah ma odpowiednie parametry.Mam nadzieję ze do formy dojdzie Gavi bo potrzebuje czasu, Balde, Araujo bo był po kontuzji.Ter stegen mimo Wojtka. Że może kupią bramkarza i w esoagnolu go zostawia na wypożyczeniu. Tyle było by to bardzo duże.
0
Modrić to świetny zawodnik chodź nie na złotą piłkę,to go szanowałem.Zasluzony dla nich zawodnik.
1
@RafiVeB mieszkam w wawie i urodziłem się w szpitalu na Solcu. Pamiętam Warszawę za komuny i pamiętam ile dały transfery z ue w Wawie jak pchnęła ją do opzodu.Jesli ktoś może naocznie ocenić te zmiany to jestem ja.Postęp jest ogromny .Ktoś zarzuci drogą toaletę w skaryszewskim tylko to jest projekt obywatelski. Miasto daje podstawowego pulę kasy mieszkańcom ,aby w okolicy zrobili coś co chcą bo wiedzą co jest potrzebne.Toaleta w skaryszewskim nie jest projektem Trzaskowskiego a mieszkańców.Na dodatek znaczący koszt inwestycji to brak kanalizacji gdyż jest to park..Jest inwestycja na długie lata.Co do Czajki to byla źle zaprojektowana przez ludzi Lecha Kaczyńskiego i nie chcę tu jego obwiniać bo kompletnie się na tym nie zna i on chciał tu dobrze.Natomiast powinni to zrobić po obu stronach Wisły i efektem była awaria i należało teraz kompletnie przerobić ta oczyszczalnie co kosztowało prawie drugie tyle kasy i czasu. W ostatnich kątach Wawa bardzo korzystnie się zmieniła ale mamy okres nałożenia się inwestycji w wyniku pandemii.A niestety nie możesz przesowac inwestycji bo ue płaci po wykonaniu inwestycji.Jesli nie chcesz stracić kasę nie można było tego poprzekładać.Ale tu pis też sabotował sprawę bo poprzez kombinacje podatkowe samorzady straciły sporo dochodów. Wwawie idlożono remont mostu poniatowskiego gdzie na parady chodzi prawica.Remont musiałbym z tego powodu przełożony. Pierwsze co zrobił Trzaskowski po przejęciu wkadzy przez ko zrobiono zapis o przekazaniu 25 mld dla samorządów w Polsce na inwestycje.
Całościowo obecnie samorzady mają 40 mld łącznie a za pis 10 mld.Pis zrzucił na samorzady opłacenie pensji nauczycieli.Dlatego Trzaskowski ma poparcie samorządowców w Polsce.To też jest skutkiem załatwienia kpo to są inwestycje miejsca pracy wpływy do budżetu państwa. Zobecnie pkb Polski wzrasta do 3.5% Niemcy i Francja sa niedaleko 0.aw dużej mierze to zasługa kpo.Bo to nie tylko inwestycje w oze ale i inwestycje w miastach a ostatnio 20 mld idzie na obronność.zoceniam Trzaskowskiego pozytywnie.Bo wiem ze jak skończą trasę Lazienkowską będzie dużo wygodniej jak zrobią tramwaj od dworca zachodniego do Wilanowa to rozładuje to część korków.zsa to dobre rzeczy i wymieniają też kanalizacji itp....Zwyczaj ie masz rozwój miasta na lata.Taką trasę Lazienkowsja budował w prl 40 latek i na tej trasie opierał się w Waie główny transport.Ktoś musiał to wyremontować a są nowe estakady zrobione od zera dołożono drogi rowerowe czyli przeprawę przez most czyli zmniejszenie na ulicach samochodów. Bo sieć dróg rowerowych zwiększyła się niesamowicie.Zmniejsza to korki na drogach.Jest mniej samochodów.Jest rozwój hulajnogą onewhele itp.Wawa idzie mocno do przodu.
0
@HarveySpecter
Zielony lad wprowadzono za Morawieckiego komisarzem od spraw rolnictwa był pisiwski komisarzod rolnictwa Wojciechowski który chwali się w swoim spocie.Wprowadzono to za Morawieckiego. Który to podpisał i nic do tego.Jeśli chodzi o zielony ład to też sa dobre rzeczy bo to kpo i inwestycje w samorzadach w czysty transport parki oczyszczalnie ścieków spalarnie czy zazielenie placy trrmwaje z posiana na torach trawą czy budowanie dróg rowerowych czy czysty transport.Albo na urzędach montowania fotovoltaiki czy budowa retencyjnych zbiorników. Tą część zielonego ładu propaguje i wprowadza Trzaskowski w Warszawie i to sa dobre aspekty zielone ładu.Matomiast trzaskowski nie zajmuje się rolnictwem bo w Warszawie rolnictwa nie ma;) natomiast ta część jest bardzo dobra i W Warszawie się sprawdziła.Natomiast oprócz zielonego ładu kaczynski pozwolił aby Polska wieś zalała ukraińskie zboże nie wiadomo jakiej jakości.
Też w kwestii zielonego ładu trzeba rozróżniać co jest dobre co jest źle.Mentzen odrzuca całość ale tu się myli te rzeczy obiektywnie w Warszawie się sprawdziły.Trzeba rozumieć co w zielonym ladzie popierało po.Bo akurat te rzeczy są dobreDlatego ko mówi ze sa dobre rzeczy w tym programie.
Tu masz spot komisarza od spraw rolnictwa Wojciechowskiego
3
@vangoor sory chłopie ale kolega ma rację za zielony ład odpowiada Wojciechowski zwłaszcza jeśli chodzi o rolników i to kacxynski wpuścił zboże ukraińskie.Zielony lad wprowadzono za Morawieckiego.Tusk z tym nie ma nic wspólnego.Tu masz reklamowy spod Wojciechowskiego który chwali się wprowadzonym vzielonym ładem .
To ze rolnicy ponoszą konsekwencje Zielonego ładu jest wina pisowskiego komisarza od rolnictwa Wojciechowskiego
Takie są fakty tu masz spot.Twoja agresja jest nieyzasadniona a jest to przejaw braku argumentów.
1
@J4no jestem bardzo zadowolony ze z tego jak Wawa się zmienia .Mowienie ze sobie nie radzi to brednie.Przepraszam ale po co masz być jakimś rycerzem.Ten zawód już od dawna nie jest praktykowany. Armia potrzebuje żołnierzy to tam idź no z szabelką daleko nie zajedziesz a i konia zmęczysz;)
0
@arasz1819 no to przecięż Karol jest kibolem klubu Abramowicza widzę że ruskie tony są mu bliskie;)widzę ze na ruskiej wódzie też się zna;) nie jest mu to obce;) a i pisownia rosyjska ;)
0
@gumaz
No cóż pisowcy wprowadzili 33 podatki zakończone wielkim wałem za którego dali sobie nagrody.Poprawiali go i za poprawę też sobie nagrody przyznali.Pis programowo to nie ta bajka co konfederacja......
A tu spis 33 podatków które pis wprowadził.Karol oczywiście wszystko podpiszę w końcu stanowisko o które chcę się ubiegać to dlugoPIS.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podatki-i-oplaty-ktore-wzrosly-w-czasie-rzadow-pis-ta-lista-jest-dluga/tnsg3p7
0
@Roobo że matecki ,wielki bu czy Romanowski mieli by okazywać wdzięczniść;)