0

@tbas ciekawy wywiad


Mentzen stara się. Ie być partia zamkniętą na pis I uzależnioną tylko partia otwarta bo zwiększa pozycje negocjacyjną.Jesli chcesz coś ugrać to musisz umieć rozmawiać i być pragmatyczny .Starać się załatwiać rzeczy i szukać większości tam gdzie możesz.Tak naprawdę to Mentzen jak chce mieć więcej niż 20% to w jego interesie jest przejąć elektorat pisu.A nie im pomagać.

0

@turhiay przecież Mentzen spotkał się też z Sikorskim co nie jest ujmą a konfederacja to nie jest elektorat jednolity.Cześć jest prawicowa część chodzi kwestie podatkowe.Oni nie chcą mieć nic wspólnego z pisem bo to jest program gospodarczy który jest przeciwny do tego co robi konfederacja.Dla nich bratanie ze skompromitowanym Karolem to jest problem.Mentzen spotkał się z Karolem dla jednej części wyborców a z trzaskowskim spotkał się z drugim.Spełnił tu oczekiwania swoich wyborców.Kolejna rzecz Mentzen poszerzył swoje zdolności koalicyjne bo jak nie będzie Tuska to trzaskowski będzie rządził i może uloży a wielu sprawach inaczej będzie mógł ustawy przeprowadzić niż być przeciw wszystkiemu.Lewica poparla już dawno opróczZandberga który przed rozmową powiedział ze nie poprze.Kolejna rzecz. Ko to środek ma polityków i konserwatywnych jak Sikorski ale i lewicowowych normalne jest ze rozmawiają z obiema stronami sama koalicja partiima partie lewicowe i konserwatywne.Nie ma tu problemu.

0

@Destroyer_of_Worlds wiesz co tvp ma debatę zrobić i to jest ustawowo zapisane .Nie specjalnie tu mam pretensje.Ale z uwagi na zasięgi.Można zrobi taką formę rozmowy kandydat z kandydatem że wpierw 1 jest gościem potem drugi.W sensie jeden zadaje pytania potem drugi.Ten format byłby bardzo dobry.Bo to bardziej łączy

0

@Destroyer_of_Worlds problem jest szerszy.Rozmowa z Mentzenem a Trzaskowskim pokazuje że przeciętny człowiek nie ma zielonego pojęcia i wiedzy na jakiej podstawie władza podejmuje decyzje.Czlowiek wie o jednej tymczasem za tym stoją 3 jakieś rzeczy.Dziś największa wartość tej rozmowy była taką że gospodarz stworzył warunki na normalną rozmowę nie po aby walić abstrukcje tylko poznać czyjeś poglądy i dopytać się do nich.Przy obstrukcji byłoby nie merytorycznie i byłaby to strata czasu.Nie wiem czy nie lepiej zamiast debat to aby kandydaci mogli w zgodzie odbywać tego typu rozmowy. Byłoby to dobre lepsze niż teatrzyk debata.

1

@Roobo Sławomir mentzen jeśli chce coś zrobić musi spowodować koalicyjność a nie zamykać suevna pus który wiadomo jak traktuję przystawki.Cxy myślisz ze podpis bawrockiego to gwarancja.Patrząc na to co wyszło a i na to ze on zrobi co mu pis karze.Jeśli Hayek powie olej te punkty zrobi to.Pisowski program gospodarczy to przeciwieństwie konfy...

0

@arasz1819 lewica już napisała ze głosuje poza zandbergiem poza tym z perspektywy lewicy nie było nic złego.A wiadomo ze gra jest o zwycięstwo.Rizumieja że o nie sie walczy i ze ko to oartia środka mająca skrzydła prawo i lewo stronne.

0

@damianex10 poza tym Mentzen stara sie zmienić nie koalicyjnej konfy zmienić oblicze parti...Dać jej wybór...

0

@Tabaluga37 uważam że powinna się odbyć rozmowa w 2 stronę aby poznać motywację mentzena dla swoich kontrowersyjnych czasem poglądów.Też musi być wzajemna gotowość współpracy. Jeśli gotowość to współpracy byla by tak jak dziś to czemu nie.To było rozsądnego trzeba zostawić I Mentzenowi I trzaskowskiemu w tym momencie to oni mają relacje I zdecydują jak z niej korzystać.

0

@barcelonaLM pamiętam że haslo trzaskowskiego jest cała Polska na przód.Trzaskowski nie zrobił tu niczego anty lewicowego, co by mogło ich ruszyć.Ko jest w środku i ma części i konserwatywne i lewicowe i może się konsultować i z lewa i z prawa.De facto jego zadaniem jest zbieraniem jednych i drugich do kupy.Nie ma tu niczego nieszczerego.Cześć lewicy poparla już wcześniej. Poza tym ta rozmowa miała też na celu rozmowy i wyjaśnieniu niedomówień. Bo ludzue nie wiedzą dlaczego ktoś podjąłem takie a nie inne decyzję Największą wartość tej rozmowy to bliższe poznanie sytuacji dlaczego ktoś podejmuje rakie a nie inne rozmowy.Syper ze to nie poszło w wojenkę a zrozumienie i tu Mentzen spisał się znakomicie.plus dla niego. stworzył także warunki aby taka rozmowa mogła się idbyć a nie wzajemna zażycia.Ktora jest pusta.Pozytywnie zakakujaca rozmowa

0

@Chaoss oglądam obecnie tą rozmowę z Mentzenem jestem przy 70% do tego dobra rozmowa.I tu pochwalę Mentzena chcę zrozumieć zdruga stronę pozwolił przedstawić dlaczego 2 strona postępuję tak czy siak.Nic nie jest czarno białe i ustawisz się okoniem na wszystko to nie załatwisz różnych spraw jak wspólne kupienie broni po niższej cenie.Myśle ze brakuje wzajemnej wiedzy w konkretnych sprawach.Tylko jest spłaszczenie sprawy.zno droga toaleta w parku skaryszewskim.zokazuje się ze to program obywatelski i mieszkańcy tego chcieli.Nie był to projekt trzaskowskiego.A cena wynikała z kanalizacji.Ale to ci co mieszkają będą chodzić do parku i z niego przez lata korzystać.
Diabeł tkwi w szczegułach i obu stronom brakuje tutaj wiedzy.Największy zysk to wzajemnie rozmowa.Mentzen wypadł bardzo dobrze z uwagi na otwartość i próbę zrozumienia. Trzaskowski mógł przedstawić swój punkt widzenia co go ograniczało a co nie dlaczego postępuje tak nie inaczej.Gdyby postąpił tak były by inne skutki.Dobra rozmowa obaj dobrze się sprawili chodź obejrzałem 70%.obaj pozytywnie się pokazali.Więcej takich rozmów mniej wojny.

1

@DeXt3rVeB oglądam 70%.Ale zobaczę do końca. Myślę że dobre spotkanie 2 spojrzeń na politykę i próbę zrozumienia spojrzenia z 2 strony i wytłumaczenia czym się kieruję jedna strona postępując tak w jakiejś sprawię.Nic nie jest prostę zrobisz coś będzie to miało wplyw na to i na to szukasz innego roxwiązania.Lrzyjmiesz pozycję opozycja na przykład w Europie to pozbawiłby się możliwość kupienia wspólnego sprzętu wojskowego np. taniej.Problem np .którego Mentzen nie wie i trzaskowski też że rehimental ma gigantyczne możliwości produkcyjne z opcją rozszerzenia i ma na to infrastrukturę.za my musimy mieć broń na już bo usa proponuję terminy 2033.Ktoś tu broń musi wyprodukować na już.A orzemysł motoryzacyjny jest w kryzysue i może produkować broń.zto nie zmienia planów Polski na ogromny rozwój rozwijania broni co się dzieje bo to śledzę.Kasa na to pójdzie.Bo jesteśmy orzyfrontowym państwem i jednym z największych w ue.Z dobrymi relacjami z ue i przewodnictwem w ue.Niemcy pójdą wyżej Francja pójdzie wyżej ale i Polska pójdzie wyżej chociaż każdy z innego poziomu startuję.Zobaczę jak to do końca pójdzie na razie to dobrze oceniam.Nie ma tak że dla głosów z wszystko podpiszę wzanian jest dyskusja szukanie wspólnych poglądów przy jednocześnie próbie zrozumienia rozbieżnych stanowisk.Też Mentzen dobrze wypadł w roli prowadzącego.Chciał zrozumieć nie starał się do tego momentu go zniszczyć jakieś nieczyste gierki robić normalnie rozmawiali.

0

@AlexDark00 nie kompromituj się szczęsny sam mówi ze przegrywa z tym nałogiem i apeluje do ludzi aby nie brali z niego przykład.W Polsce z powodu smogu umiera na raka bardzo wielu ludzi.Dodatkowe palenie to skrajny debilizm .Roczne palenie fajek to wyjazd do Egiptu. Jeśli będziesz miał raka to sa koszty keczenia i koszty przejścua ciężkiej hemi i łysienia....W Hiszpanii jest też za to krytykowany.ato co bierze karol zawiera więcej nikotyny.Także może fatalnie wpłynąć na Oracle serca.Promowanue tego gówna na debacie to skrajna nie odpowiedzialność.W Polsce zakazana jest produkcja tego.Nie przypadkiem.. To jest ko.promitacja.Będzie mial ciężka rozmowę z innym prezydentem to też tak zrobić...
Karol to jakaś prowokacja biorąc całokształt.....

0

@Prorokk to może zwyczajnie wystawcie normalnego i porządnego człowieka na kandydata a nie
Lichwiarza
Naciągacza starszego człowieka na mieszkanie( nie dotrzymał zobowiązań ani nie ma dowodu opłaty za mieszkanie)
Oszusta notariusza
Naciągacza instytut na podróże na Hawaje. M Australię usa Europa , Afryka
Nie rozwiązane kwestie apartamentów
Twierdzi że apolakow jest 70 mln
Albo ze chiny wydobywają więcej węgla o 39% nuż cały świat.Czyli co chiny to już nie jest swiat.
Wciągający cokolwiek publicznie na debacie na oczach mlodych odurzając sie co jest kompromitacja
Czy bycie kibolem w grupie przestępczej o harskterze hierarchicznej zajmująca sie sprzedażą narkotyków.aw którym sa zabójcy.
Utrzymywanie z relacji z gangsterem wieli Bu.
Ty sie dziwisz ze media o nim piszą.
On nie ma nic wspólnego z formatem prezydenta.Jak był w IPN to chidzil na ustawki kibolske......
Znajdzie normalnego porzadnego człowieka na prezydenta to nikt nie będzie się czepiał a nie gościa który musi walić nikotynę aby Sue wyluzować bo jest spięty......
Tak jandydatura to prowakacja.....

0

@Vegeta88 nie Borneo przyjdzie I ppwie ci kim jest karol abyś się zastanowił czy to jest format prezynta.Bo na dziś to jest prowakacja i nieporozumienie a nie kandydat na prezydenta.....Bo na dziś jest to największy problem.Gość nie widzi nic z tym złego aby publicznie coś wciągać.Młodzo na to patrzą....wiadomo x̌e lista jest długa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartekvisca ni robił z niego głupa.....

0

@Dieselzor cudne:)

0

@Roobo on się nadaje na partnera Jasia fasoli;)

0

@speed1 napisz to karolowi;)



Bo ten gość to jakaś prowokacja...

0

@Yoshi94 Autentycznie to wali duże ilości nikotyny. By nie być sobą.Ale obciach jest coś takiego robić przed milionami zwłaszcza przed młodymi.Jaki on przykład daje.Czy jako prezydent jak będzie przyjmował gości ibędzie to w ten sposób przy nich walił;)) to kompromitacja....gość nie ma kompletnie wyczucia jak i wiele innych rzeczy.Non stop coś mu wyłazi. I wchodzi w groteskę. Chodź to nie jest groteskowę bo on ośmiesza urząd prezydenta swoją osobą jeśli nim ziostanie.Bo sory wciągający kibol w grupie przestępczej bo tam masz zabójstwo hierarchię handel narkotykami a za ustawki masz 3- 5 lat, parający się lichwiarstwem, który oszukał starszego człowieka na mieszkanie bo nie wywiazal się z warunków umowy za mieszkanie i nie ma dowodów ze za nie zapłacił.Okłamal notariusza .Nciągał instytut na wyjazdy na Hawaje, Australia , afryka , USA.....To z całym szacunkiem ale czy to jest format prezydencki......?
Ten gość to jakaś gruba prowokacja i nie mam wątpliwości ze zaraz wyjdą kolejne rzeczy.

0

@kosiarz92
Może to zaburzyć nawet pracę serca

Woreczki nikotynowe mogą zawierać znaczne ilości nikotyny – nawet do 40-50 mg na małą saszetkę, a to jest więcej niż w tradycyjnych papierosach. Taka ilość może prowadzić do szybkiego uzależnienia oraz objawów zatrucia nikotynowego, takich jak zawroty głowy, nudności czy zaburzenia rytmu serca.

0

@kosiarz92
Taka prawda.On nie złapał sam luzu tylko wali snusa .....
Efekty snusu są uwalniane, gdy nikotyna dostanie się do krwiobiegu. Daje uczucie relaksu i koncentracji, ale także zapewnia uczucie energii i radości . Efekty, w zależności od dawki, pojawią się po około 30 minutach i potrwają około 30 do 40 minut.

0

@kosiarz92 zawartość nikotyny w snusie jest większa niż fajkach.Chlop idzie w raka.Jak na gościa promujący sport to słabo.Chlop co było widać jest kwadratowy to wali nikotynę aby uzyskać relaks.Tu bardzo widać na końcu jak to na niego odurzahąco działa



A tu widać jakim drewnem jest.

0

@BorzyKrzys dla spokojności to wali Karol.Jak pawlak w nie ma mocnych;)

0

To jak karol dla spokojności wali nikotynę.
To do następnej kadencji może nie dożyć.To stresująca robota

0

@zTx wygląda to jak na załączonym obrazku.


0

@zTx chłop zestresowany to wali nikotynkę.Co zrobić.Sztab musiał coś zrobić bo kwadratowy jest;)

0

@Szlag to nie ja to google:)
Chłop rozmową z oponentem się stresuje to wali i się uśmiecha a potem wychodzi i jest szczęśliwy. Widać tak metody ma sztab na kwadratowego Karola.
No widać jak to wygląda;)


0

@wyrek
Ale nikotyna jest po to aby karol się zrelaksował bo sie stresuje rozmowa z trzaskowskim .Nie weźmie to jest kwadratowy.Widać czemu chodzi uśmiechnięty krzyczy po debatach i jest pobudzony.Chlop wali.

Efekty snusu są uwalniane, gdy nikotyna dostanie się do krwiobiegu. Daje uczucie relaksu i koncentracji, ale także zapewnia uczucie energii i radości . Efekty, w zależności od dawki, pojawią się po około 30 minutach i potrwają około 30 do 40 minut.

0

@Who_you_mam
Wali nikotynę aby być luźniejszy inaczej jest kwadratowy ze stresu.

Efekty snusu są uwalniane, gdy nikotyna dostanie się do krwiobiegu. Daje uczucie relaksu i koncentracji, ale także zapewnia uczucie energii i radości . Efekty, w zależności od dawki, pojawią się po około 30 minutach i potrwają około 30 do 40 minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?