12

To że Leo jest najlepszym piłkarzem w historii ligi hiszpańskiej (jak również piłki nożnej w ogóle) to oczywista oczywistość. Zastanawia mnie jednak czemu do jasnej cholerki taki Aduriz jest wyżej niż np. Iniesta?! Jak chodzi o strzelone bramki to należałoby nazwać to zestawienie listą najlepszych napastników...

0

Ten chwyt się nazywa Obrona Lecha przy drugiej bramce dla Utrechtu.

0

I pisze to fan piłkarza PSG... To dopiero ironia...

0

Eriksen lub Thiago i Coutinho.

0

Dla mnie Eriksen to by było marzenie. Gość jest świetny a poza tym marzy o grze dla Barçy. Mam nadzieję, że zarząd nie będzie tylko czekać na Verattiego, tylko wezmą się za sprowadzenie Duńczyka.

4

Po takim występie Ortoli dziwi mnie czemu nie był bramkarzem nr 1 w Alavés.

2

Całkiem dobry mecz z naszej strony. Pierwsza połowa świetna, druga trochę mniej, zwycięstwo, udany debiut i nadzieja na udany sezon.

0

Zdecydowanie, dotychczasowa czcionka na tych koszulkach byłaby miodzio.

2

Chodziło mi o to, że zdementował je bramkami...

4

Neymar dwukrotnie dziś zdementował doniesienia mediów o przejściu do PSG ;-)

0

Tyle to powinni zapłacić za, dajmy na to Aubameyanga lub innego Cavaniego. Morata jest dla mnie wart najwyżej 35. Dla ścisłości, Benzema też nie jest dla mnie wart nawet połowy z tych 80 baniek.

7

Ja pier... jak to możliwe, że Florek wyciągnął 80 mln za Moratę. Gość nie jest wart nawet połowy tej sumy. A pomyśleć, że puściliśmy Sandro za darmo...

1

NIE, NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!

0

Codziennie niskie ceny!

0

Wnioskuję, że wolałbyś tego pana, który widnieje na twoim awatarze.

1

"Każdy komplet został wyprodukowany przy użyciu 16 plastikowych butelek z recyklingu. Użyty matriał to poliester z recyklingu - jak podkreśla firma Nike, dzięki temu produkcja była mniej szkodliwa dla środowiska."
Więcej niż koszulka ;-)

1

Jak ktoś kiedyś powiedział, wielki piłkarz poradziłby sobie w każdych czasach. Każdy z tych genialnych graczy był na swój sposób unikalny. Mimo wszystko uważam, że Messi jest najlepszym piłkarzem w historii. To co on wyczynia na boisku jest nie do opisania.

0

Król strzelców w Lidze, Pucharze i LM. Tryplet ;-)

0

CR miał kilka dobrych meczów, a w pozostałych był przeciętny lub wręcz słaby. Messi odwrotnie. Różnica polega na tym, że na Cristiano pracuje cała drużyna, a Messi musi czasem w pojedynkę robić wszystko.

16

"Bogactwo w linii pomocy", niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu...

0

Weź nie strasz...

4

#ForzaJuve! Stara Dama to nie frajerzy, Real jest w ich zasięgu.

1

Oby ta sama drużyna wygrała finał w tym roku :-)

1

No i gratulacje, dobrze by było aby Kamil Syprzak mógł wpisać sobie do CV wygranie LM :-)

2

I tak to powinno się robić, mecz może nie najwyższych lotów, ale pewna wygrana i przede wszystkim przełamana zła seria Pistolero. Sprawa tytułu wciąż pozostaje otwarta. Szkoda, że Valencia dziś nie wygrała z Realem, mogłoby już być naprawdę pięknie...

0

To jak Rocket League w prawdziwym świecie ;-)

1

Też mam taką nadzieję :-)

4

Bardzo by się przydał, świetnie sobie radzi w Tottenhamie, poza tym kiedyś mówił, że chce grać dla Barçy.

0

Co za debil... Mógł złamać Messiemu nogę a mówi, że nie należała mu się czerwona kartka.

0

Sergi w przyszłym sezonie niech wraca na pomoc. Musimy kupić np. Bellerina, wtedy zmiennikiem na prawej obronie byłby Aleix.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?