30

Gdy madryckie gazety dają Leo na okładkę, to wiedz, że coś się dzieje ;-)

0

I jak ktoś może mówić, że ktokolwiek jest lepszy od Messiego? Brawo Barça!!! Jak miło widzieć, jak Real traci bramkę w samej końcówce meczu.

1

Jaka szkoda, że Leo nie trafił w końcówce na pustą, chyba nie spodziewał się, że Keylor popełni taki błąd... Casemiro powinien wylecieć, Marcelo też,
a nadal są na boisko (czemu mnie to nie dziwi...)

1

Jak Real trafi na Juve, to bez pomocy arbitrów nic nie ugra. Pogratulować należy Bykom za to jak zagrali w tym dwumeczu. Życzę im wygrania tego trofeum. Trudno, kolejnego cudu nie było, nic nie chciało wpaść, bywa... Mimo wszystko sposób gry jaki dziś zaprezentowali piłkarze Barçy napawa optymizmem przed klasykiem. Jeśli zagrają z takim samym zaangażowaniem, wygrają.

0

W Hokeju też są spalone.

8

Powinni zmienić nazwę na REFEREEal Madrid

0

Nie mają rywali, to wygrywają ;-)

0

Ostatnio mówił, że strzelą 6 i strzelili. Oby i tym razem zadziałało ;-)

0

Poprawka: w Juve gra jeszcze jeden zawodnik z Ameryki Południowej, Tomás Rincón.

2

Jeszcze tylko Leganés sprawi niespodziankę w meczu z Realem i będzie miodzio...

0

Teraz przydałoby się wpuścić Aleñię na boisko i dać też odpocząć Pistolero. Wynik piękny, gol Suáreza piękny, tak trzymać!

0

Od kiedy Marlon to wychowanek Barçy?

0

Thiago miał w kontrakcie zapisane, że jeśli nie rozegra pewnej ilości minut na boisku, klauzula odejścia spada mu do 25 mln €, Bayern z tego skorzystał i wpłacił dokładnie taką kwotę. Barça nie mogła już zablokować tego transferu. Nie było mowy o tym, że Thiago chciał odejść (choć pewnie ucieszył się, że znów będzie pracować z Guardiolą).

1

Deulo strzela w kadrze, fajnie by było znów go zobaczyć w koszulce FCB...

2

Piqué to mistrz ;-)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gomes nie gra w tym meczu :-)

0

Tak... dla Realu...

0

Dziwię się, czemu u nas zamiast grać w taki sposób jak w Valencii, gra asekurancko, powoli, bez żadnej przebojowości, jakby bez przekonania, co się z nim stało?

0

Najpierw ludzie chcą, by jakiś zespół przyjechał do Polski, potem narzekają, że bilety drogie... Nie dogodzisz...

0

Kolega Explorera używa ;-)

2

Trochę to niewychowawcze ;-)

4

Poziom hipokryzji "kibiców" Realu sięga chyba szczytu Mount Everest. Zapominają, że dostają karne za trafienie piłką w plecy rywala, czy rękę przy ciele, a CR7 pada na glebę od byle pierdnięcia

3

Gdzie jest ten, który obiecał publiczną masturbację?

1

To się nazywa remontada! Tak się przechodzi do historii!

0

Zrobili to!!! Najpiękniejszy wynik w moim życiu!!! Po Tryplet! Vamos Barça!!!

0

Błogosławieni Ci, którzy uwierzyli ;-)

0

Bramka na początku meczu... Widać, że są zmotywowani, tak trzymać!

0

Bus Quest, brzmi jak tytuł bardzo dziwnej gry ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?