0

Powinni zostać w takim razie zdegradowani z Ligi.

0

W tym roku rozpoczęła się wielka kampania pt. "Do•••ać Barcelonie". Jeśli w tym wszystkim maczali palce włodarze Realu, to znaczy, że to klub bez zasad i honoru.

5

0

Vidala kupiliśmy z Sevilli. Miałem napisać: "Myślałem, że Aleixa Vidala kupiliśmy z Sevilli", dobrze, że da się edytować komentarze...

0

Nie wiedziałem, że Aleixa Vidala kupiliśmy z Atletico...

0

Mam nadzieję, że od teraz Neymar zacznie łoić bramki regularnie w każdym meczu.

0

Douglas to crack i wara od niego!

3

Nie liczyłbym na zgodę FIFY, oni robią wszystko, by nas osłabić.

0

Feghouli tak, Mustafi nie.

0

Nasze nowe tridente ;-)

1

I tak właśnie trzeba robić! Wygrywać mecze, nawet pomimo kiepskiej dyspozycji. Odetchnąłem z ulgą, że mecz się już skończył.

0

Sergi Roberto spadł nam z nieba...

0

Z Albą się kolego zagalopowałeś, Jordi wraca po kontuzji...

0

Już wolę Munira, przynajmniej z Las Palmas miał asystę.

1

Gra z Sandro to jak gra w 10.

0

Warrior Sports to część koncernu New Balance, do końca poprzedniego sezonu robili im koszulki, ale teraz wycofali się z piłki nożnej, a wszystkie kluby, którym robili stroje, mają teraz na nich logo NB.

3

Logo Tymbarku na tych koszulkach wyglądałoby tragicznie :-)

0

Rzeczywiście - motyw ten sam, ale w czym problem? Stroje z adidasa różnych klubów też są podobne i co z tego?

0

Żółte z poprzedniego sezonu lepsze...

2

Bardzo dobrze, taki talent warto mieć w drużynie.

1

Smutne widzieć Pedrito w koszulce Chelsea.

1

Objawienie ligi, uważanej za najlepszą na świecie.

1

Prawda jest taka, że teraz jest jednym z najlepiej grających zawodników w Premier League.

0

No i bardzo pięknie, transfer to byłby drogi, ale myślę, że zwróciłby się w 100%.

1

Mam nadzieję, że pod "Respect" nie będzie Beko.

0

Niestety zwalili koszulki niepotrzebnymi reklamami :-(

0

Oby godnie zastąpił Pedro, potrzebujemy dobrego zmiennika w ataku.

0

Paradoksalnie przenosiny z Arsenalu do Barcy nie wyszły mu na dobre. Szkoda, siedzenie w Barcelonie na ławce zwolniło tempo rozwoju jego kariery. Nie wiem czy wróci kiedyś na taki poziom, jaki prezentował w Arsenalu.

2

Atletico nie próżnowało i kupiło Vietto za 20 mln, ciekawe jak się sprawdzi.

0

Raczej nigdy jej nie dostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?