CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinni zostać w takim razie zdegradowani z Ligi.
0
W tym roku rozpoczęła się wielka kampania pt. "Do•••ać Barcelonie". Jeśli w tym wszystkim maczali palce włodarze Realu, to znaczy, że to klub bez zasad i honoru.
5
http://m.sport.pl/pilka/1,117874,19062058,afera-przed-meczem-real-barcelona-naciskano-na-arbitra-by.html
No ładnie... Wszystko, by d.........ć Barcelonie.
0
Vidala kupiliśmy z Sevilli. Miałem napisać: "Myślałem, że Aleixa Vidala kupiliśmy z Sevilli", dobrze, że da się edytować komentarze...
0
Nie wiedziałem, że Aleixa Vidala kupiliśmy z Atletico...
0
Mam nadzieję, że od teraz Neymar zacznie łoić bramki regularnie w każdym meczu.
0
Douglas to crack i wara od niego!
3
Nie liczyłbym na zgodę FIFY, oni robią wszystko, by nas osłabić.
0
Feghouli tak, Mustafi nie.
0
Nasze nowe tridente ;-)
1
I tak właśnie trzeba robić! Wygrywać mecze, nawet pomimo kiepskiej dyspozycji. Odetchnąłem z ulgą, że mecz się już skończył.
0
Sergi Roberto spadł nam z nieba...
0
Z Albą się kolego zagalopowałeś, Jordi wraca po kontuzji...
0
Już wolę Munira, przynajmniej z Las Palmas miał asystę.
1
Gra z Sandro to jak gra w 10.
0
Warrior Sports to część koncernu New Balance, do końca poprzedniego sezonu robili im koszulki, ale teraz wycofali się z piłki nożnej, a wszystkie kluby, którym robili stroje, mają teraz na nich logo NB.
3
Logo Tymbarku na tych koszulkach wyglądałoby tragicznie :-)
0
Rzeczywiście - motyw ten sam, ale w czym problem? Stroje z adidasa różnych klubów też są podobne i co z tego?
0
Żółte z poprzedniego sezonu lepsze...
2
Bardzo dobrze, taki talent warto mieć w drużynie.
1
Smutne widzieć Pedrito w koszulce Chelsea.
1
Objawienie ligi, uważanej za najlepszą na świecie.
1
Prawda jest taka, że teraz jest jednym z najlepiej grających zawodników w Premier League.
0
No i bardzo pięknie, transfer to byłby drogi, ale myślę, że zwróciłby się w 100%.
1
Mam nadzieję, że pod "Respect" nie będzie Beko.
0
Niestety zwalili koszulki niepotrzebnymi reklamami :-(
0
Oby godnie zastąpił Pedro, potrzebujemy dobrego zmiennika w ataku.
0
Paradoksalnie przenosiny z Arsenalu do Barcy nie wyszły mu na dobre. Szkoda, siedzenie w Barcelonie na ławce zwolniło tempo rozwoju jego kariery. Nie wiem czy wróci kiedyś na taki poziom, jaki prezentował w Arsenalu.
2
Atletico nie próżnowało i kupiło Vietto za 20 mln, ciekawe jak się sprawdzi.
0
Raczej nigdy jej nie dostanie.