CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez na prezydenta!
0
Kurde, trochę na zbyt dużo im pozwalamy... W drugiej połowie trzeba strzelić drugą bramkę, żeby im podciąć skrzydła.
9
Racja - Cristiano robi to lepiej.
0
Mogą. Atletico będzie się najpewniej bronić, czekając na możliwości do kontry, a mając w składzie choćby Griezmanna, te kontry mogą nieźle "użądlić".
0
Wierzę w zwycięstwo! LM będzie dla nas!
0
Pomysł z All Star Game fajny, tylko czy w ogóle możliwy do zrealizowania. Kalendarz rozgrywek jest już i tak bardzo napięty.
1
Mieli coś, czego nie można kupić - charakter.
0
Jeśli miałby wystawić Douglasa kiedykolwiek to zrobiłby to np. z Almerią.
1
Edson Horantes do Nascimiento - chyba raczej Edson Arrantes do Nascimiento
0
Wystawienie Douglasa w pierwszym składzie byłoby dość odważną decyzją. Gość nie zagrał w pierwszej drużynie żadnego poważnego meczu, więc nie wadomo czy udźwignąłby ciężar starcia z takim rywalem jak PSG. Natomiast Pedro w obronie to też kompletna niewiadoma. Podsumowując: Montoya albo Adriano. Innej opcji jak narazie nie ma.
0
Puyol wsadzał głowę tam, gdzie inni bali się wsadzić nogę.
Poniżej wspomnienie pięknej kariery Tarzana:
4
Atlético ma wszelkie predyspozycje do tego, by wyeliminować Real. Jednak Los Blancos wracają na właściwe tory, więc takiego wyniku jak w ostatnim starciu tych drużyn pewnie nie będzie. Wydaje się, że w tym sezonie Simeone ma patent na Real, ale nadchodzące spotkanie powinno być bardzo wyrównane.
0
Gratulacje chłopaki! Teraz szturmem na Europę!
1
Na pewno nie wszystkie, podobno pan Greń ma kilka do sprzedania.
0
Niech idzie do Anglii, tam by pasował.
0
Myślę, że być może trener powinien posadzić go na parę meczów na ławkę, żeby nim wstrząsnąć. Podobnie postąpił np. trener Śląska z Sebkiem Milą i dzięki temu Mila wziął się w garść, zaczął ostro trenować, skończyło się tak, że "Walduś" przeżył najpiękniejszą chwilę w całej swej piłkarskiej karierze - gol dla kadry w meczu z Niemcami.
1
Wzrok Abiego na zdjęciu :-P
0
I dobrze. Teraz żadnego PO nie wyrwiemy, więc Alves to jak na razie opcja nr 1.
0
Dobrze, że wygraliśmy, bo każde nasze (ewentualne) potknięcie to impuls dla Realu. Marzy mi się, żebyśmy zagrali z nimi w Finale LM i pokazali im co znaczy siła Barcy.
0
A nie można by kupić i Pogbę i Koke? :-)
0
Jeśli chodzi o Xaviego - legendy się nie sprzedaje, Generał musi zostać, Daniego też musimy zatrzymać, bo nikt inny spośród naszych graczy nie udźwignąłby roli pierwszego PO w zespole. Ale warto rozglądać się za następcami - jak dla mnie Koke w miejsce Xaviego to byłaby bomba...
3
Oficjalnie: Messi najlepszym piłkarzem świata. Deal with it...
0
Redukują koszty.
1
Ta statuetka, jest podobna do pewnej innej nagrody piłkarskiej, którą Ney pewnie też kiedyś zdobędzie :-)
0
Liverpool to dla Songa dobra opcja. Tylko niech złożą konkretną ofertę.
1
Niech się martwi o mecz z Atleti, bo w tym sezonie jeszcze z nimi nie wygrali. Co do Złotej Piłki, to marzyć każdy może...
1
Powinien przeprosić, a on jeszcze takie rzeczy wypisuje.
0
To jak narazie tylko doniesienia.,,
0
Ja jednak tęsknie za Cesciem (Jak Iniesta powróci do dobrej formy, to przestanę)
0
Chore, gramy u siebie a nie będziemy mieć przewagi kibiców. Mam nadzieję, że chociaż cules będą głośno dopingować Blaugranę.