CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde to był skład Puyol, Sylvinho, Deco, Eto'o, Ronnie i Xavi w swej najlepszej wersji. No i oczywiście pierwsze przebłyski geniuszu Messiego... Fajnie by było, gdyby Ronnie przeszedł do nas na jeden sezon, by w Barcelonie zakończyć karierę. Nie ma, nie było i długo nie będzie takiego magika...
0
Eee... Po "pępkowym" to pewnie nie będzie zdolny do gry :-)
0
Może córka Bartry zostanie filarem obrony sekcji żeńskiej? Choć pewnie Marc trochę żałuje, że to nie syn.
0
O ile dobrze pamiętam, jeszcze do niedawna Saul Berjon grał w Barcy B
0
Jak mu tak dalej będzie rósł ten zarost to go zwerbują do dżihadystów...
0
W kacie, to taki zawód - zajmują (a raczej zajmowali) się ścinaniem głów.
1
Michał Żyro - crack z Legii
0
Kwestia ceny...
0
Ter Stegen - Montoya, Bartra, Pique, Adriano - Samper, Rafinha, Iniesta - Messi, Pedro - Suárez
Taki skład byłby wporzo
1
Ronaldo to też imię, tylko drugie. Jego pełne nazwisko brzmi Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro.'
0
Ciekawe czy już wtedy Rakitić przeczuwał, że będzie grał z Don Andresem w jednej drużynie.
0
"Marca" zaszalała i większośc okładki zajmuje Barca :-)
0
Kurde, szkoda, że latka lecą i wkrótce obaj panowie odwieszą buty na kołku. Czy mamy już teraz zawodników, którzy są ich godnymi następcami? Tego do końca nie wiadomo, ale życzę Rafinhii, Haliloviciowi i Sergiemu Roberto, żeby choć trochę zbliżyli się do poziomu Xaviego i Iniesty za najlepszych lat.
1
Ale przecież i tak CR7 jest lepszy... Szacun, Leo, bij rekordy, strzelaj gole i po prostu ciesz się grą.
0
I tak ma być! Nie mogę się doczekać Gran Derbi!
2
No ba... :-) W takim klubie każdy chciałby grać.
5
Messi nawet jak gra "słabo" to i tak dużo daje drużynie. To zaszczyt mieć takiego zawodnika w zespole. Cieszę się, że Suarez się wreszcie odblokował.
0
I tak trzymaj, Pistolero. Nasz atak zaczyna lśnić pełnym blaskiem, żadna drużyna na świecie nie ma takiego tria!
1
Ciekawe ile by strzelił, gdyby grał w ataku...
0
http://images4.fanpop.com/image/photos/23100000/Jos-Mourinho-and-Pep-Guradiola-fc-barcelona-23194364-500-445.jpg
Guardiola i Mourinho po jednej stronie barykady :-)
0
Mou dobrze mówi. Messi zostaje i wara od niego!
1
Brawo Barça! Od zwycięstwa do zwycięstwa, potrójna korona wciąż w zasięgu. Takie mecze trzeba wygrywać.
1
"na kącie" i wszystko jasne...
0
Trzeba wygrać ten wyścig o Pogbę. On jest wart każdej kwoty.
1
Prędzej czy później Leo przegoni Adriano. Szachtar raczej Bayernu nie wyeliminuje, ale może zdobyć bramkę. Ale od 1/4 to Messi będzie na czele.
0
Nie należy już wypominać Leo zmarnowanej jedenastki. Trzeba patrzeć wprzód a nie oglądać się za siebie. Lio to na tyle mocny zawodnik, że szybko weźmie się w garść. VeB! Wszystko w waszych rękach(nogach?)!
0
Nie można tak u piłkarzy?
0
Wtedy powinien oddać karnego Suárezowi. Mógłby to być hat-trick.
2
Luis Suarez już ostrzy sobie zęby na to spotkanie :-)
1
Tak trzymaj, Suarez!