0

Kurde to był skład Puyol, Sylvinho, Deco, Eto'o, Ronnie i Xavi w swej najlepszej wersji. No i oczywiście pierwsze przebłyski geniuszu Messiego... Fajnie by było, gdyby Ronnie przeszedł do nas na jeden sezon, by w Barcelonie zakończyć karierę. Nie ma, nie było i długo nie będzie takiego magika...

0

Eee... Po "pępkowym" to pewnie nie będzie zdolny do gry :-)

0

Może córka Bartry zostanie filarem obrony sekcji żeńskiej? Choć pewnie Marc trochę żałuje, że to nie syn.

0

O ile dobrze pamiętam, jeszcze do niedawna Saul Berjon grał w Barcy B

0

Jak mu tak dalej będzie rósł ten zarost to go zwerbują do dżihadystów...

0

W kacie, to taki zawód - zajmują (a raczej zajmowali) się ścinaniem głów.

1

Michał Żyro - crack z Legii

0

Kwestia ceny...

0

Ter Stegen - Montoya, Bartra, Pique, Adriano - Samper, Rafinha, Iniesta - Messi, Pedro - Suárez

Taki skład byłby wporzo

1

Ronaldo to też imię, tylko drugie. Jego pełne nazwisko brzmi Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro.'

0

Ciekawe czy już wtedy Rakitić przeczuwał, że będzie grał z Don Andresem w jednej drużynie.

0

"Marca" zaszalała i większośc okładki zajmuje Barca :-)

0

Kurde, szkoda, że latka lecą i wkrótce obaj panowie odwieszą buty na kołku. Czy mamy już teraz zawodników, którzy są ich godnymi następcami? Tego do końca nie wiadomo, ale życzę Rafinhii, Haliloviciowi i Sergiemu Roberto, żeby choć trochę zbliżyli się do poziomu Xaviego i Iniesty za najlepszych lat.

1

Ale przecież i tak CR7 jest lepszy... Szacun, Leo, bij rekordy, strzelaj gole i po prostu ciesz się grą.

0

I tak ma być! Nie mogę się doczekać Gran Derbi!

2

No ba... :-) W takim klubie każdy chciałby grać.

5

Messi nawet jak gra "słabo" to i tak dużo daje drużynie. To zaszczyt mieć takiego zawodnika w zespole. Cieszę się, że Suarez się wreszcie odblokował.

0

I tak trzymaj, Pistolero. Nasz atak zaczyna lśnić pełnym blaskiem, żadna drużyna na świecie nie ma takiego tria!

1

Ciekawe ile by strzelił, gdyby grał w ataku...

0

Mou dobrze mówi. Messi zostaje i wara od niego!

1

Brawo Barça! Od zwycięstwa do zwycięstwa, potrójna korona wciąż w zasięgu. Takie mecze trzeba wygrywać.

1

"na kącie" i wszystko jasne...

0

Trzeba wygrać ten wyścig o Pogbę. On jest wart każdej kwoty.

1

Prędzej czy później Leo przegoni Adriano. Szachtar raczej Bayernu nie wyeliminuje, ale może zdobyć bramkę. Ale od 1/4 to Messi będzie na czele.

0

Nie należy już wypominać Leo zmarnowanej jedenastki. Trzeba patrzeć wprzód a nie oglądać się za siebie. Lio to na tyle mocny zawodnik, że szybko weźmie się w garść. VeB! Wszystko w waszych rękach(nogach?)!

0

Nie można tak u piłkarzy?

0

Wtedy powinien oddać karnego Suárezowi. Mógłby to być hat-trick.

2

Luis Suarez już ostrzy sobie zęby na to spotkanie :-)

1

Tak trzymaj, Suarez!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?