CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barça, Chelsea, Bayern, Real - główni faworyci do wygrania Champions League. Szanse - po 25%
0
To, że Don Andres nie strzela wielu goli, to normalka. Dziwne jest to, że nie ma ASYST!
0
Może mu chodziło o samą ligę? Jeśli tak to w niej , z tego co się orientuję strzeliliśmy 62 bramki. O 8 mniej niż Real.
0
A ja bym wolał, żebyśmy ich pyknęli z 6-0, wtedy wśród kibiców Realu wykruszą się sezonowcy.
0
Każdą serię można skończyć.
0
Nazwiska się pisze dużą literą. Brak ci szacunku, skoro piszesz nazwisko zawodnika z małej. Nie pozdrawiam :-(
0
Cóż, nie grał w tym sezonie za dużo, a jak grał to poniżej oczekiwań. Ma talent, ale doświadczenia wciąż mu brakuje. Powinien otrzymywać więcej szans, by wejść w rytm meczowy.
0
Dokładnie, lepiej tego ująć nie mógł. Mes que un club!
0
No to wbijam na pępkowe do Gerarda, hehe :-P A tak na serio gratulacje dla rodziców.
0
Zauważyłem kilka byków w artykule... Dziw, że nie ma korekty.
1
Trawa dobra rzecz... Można po niej chodzić, można na niej grać, można z nią robić różne inne rzeczy... if u know what I mean :-)
0
Dobrze, że w tytule nie połkęli paru słów, bo wyszło by: "Zdjąłem Neymara bo był brzydki" 8-)
0
Ten zawodnik w kolejnym sezonie jak nic zaliczy dwadzieścia parę goli w lidze. Instynkt strzelecki to jak jazda na rowerze, tego się nie zapomina :-) Pozdro, kończe wątek.
2
To po co piszesz komentarz pod tym newsem?
0
Wierzę, napradę :-) Z początku trochę kręciłem nosem, że kupujemy za 81 mln zawodnika, który nie będzie mógł grać, ale potem ucieszyłem się, że mamy jedną z najlepszych "dziewiątek" na świecie, a że odpali to wiadomo, w końcu gra dla Barcy zobowiązuje, no nie?
0
A czy ja mówię, że źle gra? Chciałbym, żeby strzelał gole, ale nie wymagam od razu cudów. Tylko zażartowałem, bo "poprawić się", znaczy też przytyć, a Pistolero to nie jest taka chudzinka jak Neymar, ale zgadzam się, że niektórzy zbyt szybko osądzają, pozdro dla ciebie.
0
Juanfran to debil. Brazylia przegrała z Niemcami dlatego ŻE NIE BYŁO TAM NEYMARA I THIAGO SILVY! Po za tym Hiszpania wcale nie wyszła z grupy, co jest większym powodem do wstydu.
0
Jakby Xavi był młodszy...
0
Co ma się poprawiać? Dobrze wygląda... A, mówisz o jego grze...
0
"Puki" co to ty idź naucz się ortografii.
0
Nie sądzisz, że już wszyscy zaczynacie się powtarzać?
0
Na Villarreal powinien wyjść w pierwszym składzie, ale w meczach o większą stawkę na razie go nie widzę.
0
Panie Bystrzycki, ma pan lekkie pióro i świetnie się pana czyta, pozdrawiam :-)
0
To samo co Materrazzi Zidane'owi...
0
W tunelu to pies go drapał, na boisku już wcześniej powinien dostać.
0
Oby było jak koleś mówi.
0
Czerwona kartka dla Gabiego jak najbardziej zasłużona. Atlético za drugą połowę powinno klęczeć na grochu. Tak nie można grać.
0
Po prostu wcześniej to wyglądało jakby trener nie miał pomysłu na grę, a od początku roku zespół wreszcie gra coś konkretnego.
2
Dziwny jest ten Lucho. Na początku sezonu seria spotkań bez straconej bramki, potem seria wpadek (z których najdotkliwsze były te z PSG i z Realem). Od początku 2015, najpierw wpadka z Sociedad, potem fantastyczne 3 wygrane z Atletico? Ten trener ma wzloty i upadki. Oby już teraz tylko z górki.
0
To jest dobra broń na Atletico. Cieszę się, że wreszcie coś trafiliśmy po rożnym.