0

Barça, Chelsea, Bayern, Real - główni faworyci do wygrania Champions League. Szanse - po 25%

0

To, że Don Andres nie strzela wielu goli, to normalka. Dziwne jest to, że nie ma ASYST!

0

Może mu chodziło o samą ligę? Jeśli tak to w niej , z tego co się orientuję strzeliliśmy 62 bramki. O 8 mniej niż Real.

0

A ja bym wolał, żebyśmy ich pyknęli z 6-0, wtedy wśród kibiców Realu wykruszą się sezonowcy.

0

Każdą serię można skończyć.

0

Nazwiska się pisze dużą literą. Brak ci szacunku, skoro piszesz nazwisko zawodnika z małej. Nie pozdrawiam :-(

0

Cóż, nie grał w tym sezonie za dużo, a jak grał to poniżej oczekiwań. Ma talent, ale doświadczenia wciąż mu brakuje. Powinien otrzymywać więcej szans, by wejść w rytm meczowy.

0

Dokładnie, lepiej tego ująć nie mógł. Mes que un club!

0

No to wbijam na pępkowe do Gerarda, hehe :-P A tak na serio gratulacje dla rodziców.

0

Zauważyłem kilka byków w artykule... Dziw, że nie ma korekty.

1

Trawa dobra rzecz... Można po niej chodzić, można na niej grać, można z nią robić różne inne rzeczy... if u know what I mean :-)

0

Dobrze, że w tytule nie połkęli paru słów, bo wyszło by: "Zdjąłem Neymara bo był brzydki" 8-)

0

Ten zawodnik w kolejnym sezonie jak nic zaliczy dwadzieścia parę goli w lidze. Instynkt strzelecki to jak jazda na rowerze, tego się nie zapomina :-) Pozdro, kończe wątek.

2

To po co piszesz komentarz pod tym newsem?

0

Wierzę, napradę :-) Z początku trochę kręciłem nosem, że kupujemy za 81 mln zawodnika, który nie będzie mógł grać, ale potem ucieszyłem się, że mamy jedną z najlepszych "dziewiątek" na świecie, a że odpali to wiadomo, w końcu gra dla Barcy zobowiązuje, no nie?

0

A czy ja mówię, że źle gra? Chciałbym, żeby strzelał gole, ale nie wymagam od razu cudów. Tylko zażartowałem, bo "poprawić się", znaczy też przytyć, a Pistolero to nie jest taka chudzinka jak Neymar, ale zgadzam się, że niektórzy zbyt szybko osądzają, pozdro dla ciebie.

0

Juanfran to debil. Brazylia przegrała z Niemcami dlatego ŻE NIE BYŁO TAM NEYMARA I THIAGO SILVY! Po za tym Hiszpania wcale nie wyszła z grupy, co jest większym powodem do wstydu.

0

Jakby Xavi był młodszy...

0

Co ma się poprawiać? Dobrze wygląda... A, mówisz o jego grze...

0

"Puki" co to ty idź naucz się ortografii.

0

Nie sądzisz, że już wszyscy zaczynacie się powtarzać?

0

Na Villarreal powinien wyjść w pierwszym składzie, ale w meczach o większą stawkę na razie go nie widzę.

0

Panie Bystrzycki, ma pan lekkie pióro i świetnie się pana czyta, pozdrawiam :-)

0

To samo co Materrazzi Zidane'owi...

0

W tunelu to pies go drapał, na boisku już wcześniej powinien dostać.

0

Oby było jak koleś mówi.

0

Czerwona kartka dla Gabiego jak najbardziej zasłużona. Atlético za drugą połowę powinno klęczeć na grochu. Tak nie można grać.

0

Po prostu wcześniej to wyglądało jakby trener nie miał pomysłu na grę, a od początku roku zespół wreszcie gra coś konkretnego.

2

Dziwny jest ten Lucho. Na początku sezonu seria spotkań bez straconej bramki, potem seria wpadek (z których najdotkliwsze były te z PSG i z Realem). Od początku 2015, najpierw wpadka z Sociedad, potem fantastyczne 3 wygrane z Atletico? Ten trener ma wzloty i upadki. Oby już teraz tylko z górki.

0

To jest dobra broń na Atletico. Cieszę się, że wreszcie coś trafiliśmy po rożnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?