0

Jeśli FIFA wszczyna tego typu postępowanie, to coś musi być na rzeczy. Gdyby wszystko było cacy, to FIFA pewnie nie kiwnęłaby palcem.

0

Powinni dostać, bo również łamali przepisy, kontraktując nieletnich.

0

Wypożyczenie byłoby dla chłopaków dobre, ale jakoś do Stoke przekonany nie jestem.

0

Dobrze, że FIFA zajrzy Realowi do d#py... Oni też powinni dostać bana na transfery.

0

Niech będą agresywni, byleby nie przełożyło się na kontuzje naszych zawodników. Dostaną jakieś czerwo, to nam będzie łatwiej.

0

Młody jest, wszystko przed nim :-)

3

Ból d*py - poziom: Ribery

0

I nie zdobędzie.

1

Po sezonie skończy karierę i zostanie asystentem trenera.

0

Wielki piłkarz, może w przyszłości wielki trener. 1000 lat!

0

Parę odcinków obejrzałem. Tempo akcji zabójcze... dla widza!

0

Przypomniało mi się takie zdanie wypowiedziane przez pewnego komentatora w trakcie meczu reprezentacji Brazylii: "Ronaldinho podchodzi do sędziego i pewnie mówi do niego 'Nie moja wina, że jestem taki brzydki'."

0

Dobrze, że nie oglądam "Barw Szczęścia".

0

Cud! "As" pisze, że rywal Realu zasługiwał na zwycięstwo.

2

Naszym sprzymierzeńcem będzie czas. Upływające minuty będą powodowały, że Atletico zaryzykuje i narazi się na nasze kontry. Do tego jak szybko strzelimy pierwszą bramkę, to po zawodach.

0

Musi się wyluzować, a bramki przyjdą

1

Cztery mistrzostwa Holandii z rzędu, a wyjść z grupy Ligii Mistrzów nie umie, nie mając wcale słabego składu. Frank de Boer jako trener musi się jeszcze sporo nauczyć.

0

Na Wikipedii jest napisane, że Arsenal Ladies prowadzi Laura Harvey.

0

Raczej w sekcji żeńskiej jest inny trener.

0

Zero komentarzy? Widać nikogo na tej stronie nie obchodzi koszykówka.

0

Ciekawe, czy za kilka lat wejdą na poziom CR7 i Leo...

0

Szczerze mówiąc, zanim kupiliśmy Rudego i Verminatora, miałem nadzieję, że wzmocni nas Hummels albo właśnie Godin.

1

Chciałbym, żeby zawodnicy ekstraklasy mieli taką technikę jak ci z brazylijskiej ligi :-)

0

A poza tym nasz były zawodnik Alexis Sanchez to Alexis Alejandro Sanchez Sanchez, więc nazwiska hiszpańskich sędziów mnie nie dziwią.

0

Jak już to Kowalski Kowalski albo Nowak Nowak, bo Gonzalez i Hernandez to nazwiska.

0

Trudno liczyć na to, że Rojinlancos się zbytnio otworzą. Będą próbowali coś strzelić z kontry. Będą na pewno agresywnie bronić, bo jak wygrają 1-0 to będzie dogrywka.

0

Atlético w rewanżu u siebie jest groźne.Szamse awansu dla nas oceniam na 55%.

2

To jest inna kultura kibicowania. W Hiszpanii kibice przychodzą by oglądać mecz, u nas by bez przerwy krzyczeć i śpiewać.

0

Hat-tricka najlepiej. Chociaż 4 czy 5 bramek też może być.

0

Suárez musi coś w końcu strzelić. Ostatnie mecze to koncert jego nieskuteczności. Elche wydaje się idealnym rywalem na podreperowanie statystyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?