CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli FIFA wszczyna tego typu postępowanie, to coś musi być na rzeczy. Gdyby wszystko było cacy, to FIFA pewnie nie kiwnęłaby palcem.
0
Powinni dostać, bo również łamali przepisy, kontraktując nieletnich.
0
Wypożyczenie byłoby dla chłopaków dobre, ale jakoś do Stoke przekonany nie jestem.
0
Dobrze, że FIFA zajrzy Realowi do d#py... Oni też powinni dostać bana na transfery.
0
Niech będą agresywni, byleby nie przełożyło się na kontuzje naszych zawodników. Dostaną jakieś czerwo, to nam będzie łatwiej.
0
Młody jest, wszystko przed nim :-)
3
Ból d*py - poziom: Ribery
0
I nie zdobędzie.
1
Po sezonie skończy karierę i zostanie asystentem trenera.
0
Wielki piłkarz, może w przyszłości wielki trener. 1000 lat!
0
Parę odcinków obejrzałem. Tempo akcji zabójcze... dla widza!
0
Przypomniało mi się takie zdanie wypowiedziane przez pewnego komentatora w trakcie meczu reprezentacji Brazylii: "Ronaldinho podchodzi do sędziego i pewnie mówi do niego 'Nie moja wina, że jestem taki brzydki'."
0
Dobrze, że nie oglądam "Barw Szczęścia".
0
Cud! "As" pisze, że rywal Realu zasługiwał na zwycięstwo.
2
Naszym sprzymierzeńcem będzie czas. Upływające minuty będą powodowały, że Atletico zaryzykuje i narazi się na nasze kontry. Do tego jak szybko strzelimy pierwszą bramkę, to po zawodach.
0
Musi się wyluzować, a bramki przyjdą
1
Cztery mistrzostwa Holandii z rzędu, a wyjść z grupy Ligii Mistrzów nie umie, nie mając wcale słabego składu. Frank de Boer jako trener musi się jeszcze sporo nauczyć.
0
Na Wikipedii jest napisane, że Arsenal Ladies prowadzi Laura Harvey.
0
Raczej w sekcji żeńskiej jest inny trener.
0
Zero komentarzy? Widać nikogo na tej stronie nie obchodzi koszykówka.
0
Ciekawe, czy za kilka lat wejdą na poziom CR7 i Leo...
0
Szczerze mówiąc, zanim kupiliśmy Rudego i Verminatora, miałem nadzieję, że wzmocni nas Hummels albo właśnie Godin.
1
Chciałbym, żeby zawodnicy ekstraklasy mieli taką technikę jak ci z brazylijskiej ligi :-)
0
A poza tym nasz były zawodnik Alexis Sanchez to Alexis Alejandro Sanchez Sanchez, więc nazwiska hiszpańskich sędziów mnie nie dziwią.
0
Jak już to Kowalski Kowalski albo Nowak Nowak, bo Gonzalez i Hernandez to nazwiska.
0
Trudno liczyć na to, że Rojinlancos się zbytnio otworzą. Będą próbowali coś strzelić z kontry. Będą na pewno agresywnie bronić, bo jak wygrają 1-0 to będzie dogrywka.
0
Atlético w rewanżu u siebie jest groźne.Szamse awansu dla nas oceniam na 55%.
2
To jest inna kultura kibicowania. W Hiszpanii kibice przychodzą by oglądać mecz, u nas by bez przerwy krzyczeć i śpiewać.
0
Hat-tricka najlepiej. Chociaż 4 czy 5 bramek też może być.
0
Suárez musi coś w końcu strzelić. Ostatnie mecze to koncert jego nieskuteczności. Elche wydaje się idealnym rywalem na podreperowanie statystyk.