CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mówicz o Dybale, czy o Akinfiejewie? Bo z tego co wiem, to ten pierwszy nie grał na MŚ. Po drugie: napisałem, że NIE jest jednym z najlepszych.
0
Podbiłeś mi ego, nie ma co... :-)
0
Na pewno nie jest jednym z najlepszych.
19
- Słuchaj Leo, jest rekord do pobicia
- daj mi chwilę...
-
-
-
- I co?
- Już pobity :-)
0
Niech Mancheter da 15 mln, van Persiego i Di Marię :-)
0
Ale jak prawie w pojedynkę rozbił Chelsea, grając dla Atleti w Superpucharze Europy, to było coś!
1
Pedro to porządny zmiennik. Ale tylko zmiennik. Nie jest jokerem, który jak wyjdzie z ławki, to zrobi show. Tak mi szkoda Alexisa...
1
„Dybala jest jednym z najlepszych zawodników na świecie i pół Europy chce go mieć u siebie." Ha, ha, ha... uśmiałem się :-) Przypomniał mi się trener CSKA, który powiedzał o Igorze Akinfiejewie, że to jeden z najlepszych bramkarzy świata...
0
Najpierw mówiło się o Liverpoolu, potem nie zdał testów medycznych w Monaco, dobrze, że jakiś klub w końcu znalazł, ale powinien iść tam, gdzie są większe szanse na grę.
1
Też tak myslę, ale on miał kontuzję, był bez klubu, więc wziął pierwszy lepszy kontrakt.
1
Kobe już nie gra tak jak kiedyś, ale fajnie by było jakby Gasolowie wrócili na stare śmieci.
0
Tak to już jest, jakby się Lio nie starał i tak wszystkich nie zadowoli :-)
1
Po tym jak dowiedziałem się o tym, że Tito nie żyje przez kilka dni byłem zdołowany. Czułem się tak, jak gdyby umarł ktoś z rodziny. Szkoda go, nie zdołał pokonać choroby, a mógł osiągnąć nawet więcej niż Pep Guardiola...
0
Nasz papież był trochę kimś pomiędzy chłodnym konserwatystą w stylu Benedykta, a miłym gościem w stylu Franciszka. Darzyłem go szacunkiem, ale nie wielką miłością.
1
Jak jestem niewierzący, to jednak Papę Francesco darzę ogromnym szacunkiem. To pierwszy papież którego polubiłem.
10
Mam nadzieję, że po wyborach rozwiążemy umowę z Katarem.
0
Potrzeba nam dobrej formy Don Andresa. Jeśli ją odzyska, to nikt na świecie nam nie podskoczy!
0
Oby częściej pojawiały się takie obrazki, jak ten z okładki "Sportu".
0
Widziałeś kiedyś, żebym miał taki ból dupy?
0
Leo chciał, by zarząd kupił Kuna, więc może jeszcze jest szansa, jak się skończy ban.
0
To co przytoczyłeś, to żart gościa z Łodzi, który w ogóle nie jest kibicem.
0
Polonia oszukuje w makao...
2
W Hiszpanii to dopiero agresja na stadionach, a nie to nasze "Je*ać [Wisłę/Legię/Lecha/Widzew itd. (niepotrzebne skreślić]", albo te ustawki...
0
Mina Rudego na twym awatarze - bezcenna :-)
0
Kiedyś było info, że odejdzie do Premier League, ale został w Rosji. W sumie ruska liga jest dość ciekawa, gra tam paru niezłych grajków.
0
Czemu z głównej znikęło kalendarium?
0
Nie można tak po prostu wygrać na Camp Nou...
0
Chciałem polecić twego koma, ale mi nie klika... Pozdr.
1
A ja się jaram jak czarownica na stosie!
0
I dobrze, że Karabatić zostaje w Barcy. Jednak, to że gra tam Sarić z repry Kataru to mnie nie cieszy (po tym co Katarczycy zrobili z naszymi).