0

Mówicz o Dybale, czy o Akinfiejewie? Bo z tego co wiem, to ten pierwszy nie grał na MŚ. Po drugie: napisałem, że NIE jest jednym z najlepszych.

0

Podbiłeś mi ego, nie ma co... :-)

0

Na pewno nie jest jednym z najlepszych.

19

- Słuchaj Leo, jest rekord do pobicia
- daj mi chwilę...
-
-
-
- I co?
- Już pobity :-)

0

Niech Mancheter da 15 mln, van Persiego i Di Marię :-)

0

Ale jak prawie w pojedynkę rozbił Chelsea, grając dla Atleti w Superpucharze Europy, to było coś!

1

Pedro to porządny zmiennik. Ale tylko zmiennik. Nie jest jokerem, który jak wyjdzie z ławki, to zrobi show. Tak mi szkoda Alexisa...

1

„Dybala jest jednym z najlepszych zawodników na świecie i pół Europy chce go mieć u siebie." Ha, ha, ha... uśmiałem się :-) Przypomniał mi się trener CSKA, który powiedzał o Igorze Akinfiejewie, że to jeden z najlepszych bramkarzy świata...

0

Najpierw mówiło się o Liverpoolu, potem nie zdał testów medycznych w Monaco, dobrze, że jakiś klub w końcu znalazł, ale powinien iść tam, gdzie są większe szanse na grę.

1

Też tak myslę, ale on miał kontuzję, był bez klubu, więc wziął pierwszy lepszy kontrakt.

1

Kobe już nie gra tak jak kiedyś, ale fajnie by było jakby Gasolowie wrócili na stare śmieci.

0

Tak to już jest, jakby się Lio nie starał i tak wszystkich nie zadowoli :-)

1

Po tym jak dowiedziałem się o tym, że Tito nie żyje przez kilka dni byłem zdołowany. Czułem się tak, jak gdyby umarł ktoś z rodziny. Szkoda go, nie zdołał pokonać choroby, a mógł osiągnąć nawet więcej niż Pep Guardiola...

0

Nasz papież był trochę kimś pomiędzy chłodnym konserwatystą w stylu Benedykta, a miłym gościem w stylu Franciszka. Darzyłem go szacunkiem, ale nie wielką miłością.

1

Jak jestem niewierzący, to jednak Papę Francesco darzę ogromnym szacunkiem. To pierwszy papież którego polubiłem.

10

Mam nadzieję, że po wyborach rozwiążemy umowę z Katarem.

0

Potrzeba nam dobrej formy Don Andresa. Jeśli ją odzyska, to nikt na świecie nam nie podskoczy!

0

Oby częściej pojawiały się takie obrazki, jak ten z okładki "Sportu".

0

Widziałeś kiedyś, żebym miał taki ból dupy?

0

Leo chciał, by zarząd kupił Kuna, więc może jeszcze jest szansa, jak się skończy ban.

0

To co przytoczyłeś, to żart gościa z Łodzi, który w ogóle nie jest kibicem.

0

Polonia oszukuje w makao...

2

W Hiszpanii to dopiero agresja na stadionach, a nie to nasze "Je*ać [Wisłę/Legię/Lecha/Widzew itd. (niepotrzebne skreślić]", albo te ustawki...

0

Mina Rudego na twym awatarze - bezcenna :-)

0

Kiedyś było info, że odejdzie do Premier League, ale został w Rosji. W sumie ruska liga jest dość ciekawa, gra tam paru niezłych grajków.

0

Czemu z głównej znikęło kalendarium?

0

Nie można tak po prostu wygrać na Camp Nou...

0

Chciałem polecić twego koma, ale mi nie klika... Pozdr.

1

A ja się jaram jak czarownica na stosie!

0

I dobrze, że Karabatić zostaje w Barcy. Jednak, to że gra tam Sarić z repry Kataru to mnie nie cieszy (po tym co Katarczycy zrobili z naszymi).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?