CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Liczę na taką kartoniadę jak na klasyku! Puchar będzie nasz! VeB! Vamos!
0
Myślę, że Don Andrés powróci do dobrej formy jak nie teraz to w przyszłym sezonie. Nie wierzę w to, żeby Iniesta chciał spocząć na laurach. Ma przed sobą jeszcze kilka lat gry i mam nadzieję, że jeszcze przypomni nam o swoją genialną grę z najlepszych czasów.
0
Czyli może wrócić do gry już latem 2015! Wspaniała wiadomość!
0
Cieszę się, że Pique gra teraz dobrze, to lider formacji defensywnej i kiedy on jest w formie, o obronę można być spokojnym. W dodatku dla niego nie ma zbytniej różnicy czy obok siebie ma Mathieu, Masche czy Bartrę, z każdym z nich potrafi współpracować, w dodatku doskonale wie kiedy może sobie pozwolić na wyjście wprzód.
0
I znów brak powołania dla Daniego. Wydaje mi się, że jednak zasłużył by znaleźć się w kadrze Canarinhos. Tak samo jak Mathieu w kadrze Francji.
0
Debuchy gra już w Arsenalu, a nie w Lille.
5
Gdyby Zubi pozostał na stanowisku priorytetem transferowym nr 1 byłby Żyro albo Kucharczyk.
0
Mam nadzieję, że Arsenal w końcu zgarnie mistrzostwo, ale ciężko im będzie walczyć z Chelsea, MC i MU. Wydaje mi się, że Wegner powinien odejść i dać miejsce trenerowi ze świeżą wizją. Przydałby im się np. taki Klopp.
0
I oby taki stan utrzymał się do końca :-)
0
Pewnie nawet jak usłyszą wyrok, to wyjdą za kaucją. Ale mam nadzieję, że wybory wygra Laporta i znów najważniejsze będzie dobro klubu.
0
Mecz (i zacinający się stream) przyprawił mnie prawie o zawał. Ważne trzy punkty w meczu z głównym rywalem w walce o tytuł, ale nigdy więcej takiej pierwszej połowy!
1
Gra w pierwszej połowie woła o pomstę do nieba! Panowie, czy wy w ogóle dziś wyszliście na boisko?
0
No nie wiem czy po 0,75 Sobieskiego cokolwiek z meczu zapamiętasz :-) Chyba, że oglądasz z kolegami...
0
Bo nie byłem pewien czy chodzi ci o to, że w ogóle nie widziałeś tych spotkań, czy, że nie widziałeś ich "na żywo".
P.S. Jak dzisiaj stawiasz wynik?
0
Jesteś na stadionie, czy oglądasz na kanapie?
0
Bramka Xaviego na 1:0 - coś wspaniałego. Tym razem pewnie Generał nie otworzy wyniku, ale może Messi albo Neymar spróbują powtórzyć to cudowne trafienie. Dziś nie ma innej opcji niż zwycięstwo! Visca el Barca!
0
Wynika z tego jedno - wartość Realu jest przeszacowana.
0
Rozumiem kibiców z Meksyku, że mają dość Ronniego. Fantastyczny to był zawodnik, wielki magik, jednak teraz skupia się bardziej na dżamprezkach niż na grze w piłkę. Choć i tak chciałbym, by karierę zakończył u nas.
1
Niech zagrają na Narodowym w Warszawie :-)
0
MSN vs BBC - już nie mogę się doczekać.
0
Kurde, gdyby nie ta kontuzja, Villa pewnie jeszcze teraz grałby u nas. Po niej był już cieniem samego siebie.
2
Dani to zdrobnienie od Daniel
0
Real - Bayern
PSG - Juventus
Barcelona - Porto
Atletico - Monaco
5
To wczoraj zrobił Messi z Milnerem
http://imgur.com/TsxPP5H
0
Joe Hart i Messi - najlepsi wczoraj na boisku.
1
A "As" wybrał na okładkę bardzo poważny temat, żałosne...
0
100% sytuacjami w tym meczu można by obdzielić z 10 spotkań... Oby w niedzielę już tak nie marnowali. Dobrze, że Hart nie gra w Realu.
0
Pierwsza połowa na plus, Teraz można się trochę wyluzować :-) Chuligan Nasri powinien dostać czerwo!
0
Reprezentacja wyspy Curacao (nie wiem gdzie to jest).
1
A obok niego na boisku - Kluivert, Guardiola, Luis Enrique, Cocu i de Boer - wszyscy już są trenerami :-)