CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podałem najpierw środkowych, potem bocznych, :-)
0
Nareszcie, sankcje nałożone na Barcę najbardziej uderzyły w tych chłopców.
1
Dobry z ciebie kibic, jak po jednym meczu chcesz sprzedać zawodnika.
0
Taki skład: ter Stegen - Pique, Bartra, Alves, Alba - Busquets (ew. Masche), Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar
3
Oby nie odchodził. Dani jest nam potrzebny!
1
Fajny zawodnik z Adriano, ale nie podoba mi się, że Lucho chce z niego zrobić prawego obrońcę.
0
W sumie i tak mamy bana więc chyba nikogo nie zatrudnimy, choć możemy zrobić tak, że płacimy za zawodnika a on u nas gra, gdy kończy się nam zakaz. Chciałbym, żeby w ten sposób kupić Danilo albo Reusa.
0
Ancelotii coś chyba mówił, że nie zamierza starać się o Pogbę, tak mi się wydaje...
0
Douglas opowiedział kawał o Polaku, Rusku i Niemcu, stąd taki śmiech, ale Rafinha chyba nie zrozumiał...
0
Messiemu należała się dziesiątka.
0
Na tym zdjęciu ma bluzę MC z firmy umbro, a im teraz stroje robi Nike, więc takie założenie jest błędne. Ale rzeczywiście ciekawie by było zobaczyć Sylvinho jako asystenta trenera w jakimś zespole (choćby Barçy B).
0
Na dobrą formę nigdy nie jest za późno.
1
"Prubują" - tak, bez dwóch zdań!
0
Wypadałoby ten bilans poprawić!
1
Messi po prostu ładnie pachnie :-D
0
Oby Samper w przyszłości był filarem pomocy, nie chciałbym kolejnego zmarnowanego talentu.
0
Mogą postawić na kontry.
0
O to możesz być spokojny ;-)
0
Nie można ich zlekceważyć, mieli parę potknięć, ale na mecz z nami wyjdą skoncentrowani i zmotywowani. Obawiam się , że może nie być łatwo, ale ważne, by wygrać i zapewnić sobie przewagę przed rewanżem.
0
Dziwnie jest patrzeć na Lamparda w koszulce City. Wiem co muszą czuć fani Chelsea widząc swą legendę w barwach, bądź co bądź, głównego rywala w walce o tytuł.
1
A po co nam Bender? Do podgrzewania ławki mamy innych.
3
To teraz się Busiemu we łbie przewróci, jak dostanie taka podwyżkę...
0
Wolę to, niż Katar na koszulkach piłkarzy.
3
Oby Schalke sprawiło niespodziankę i wygrało choć jeden do jajca.
0
O to, że MC i FCB to dwie najlepsze drużyny świata według Villi.
0
Piękny moment...
0
Ja bym chciał Barca-Lech.
0
Levandinho jeszcze odpali, spokojna twoja rozczochrana, z rozpędu to i zacznie dla kadry bramy ładować w ilościach hurtowych!
0
To pewnie go nie postawią w polu karnym...
6
Człowiek-rekord przygotowuje się na City :-P