0

Podałem najpierw środkowych, potem bocznych, :-)

0

Nareszcie, sankcje nałożone na Barcę najbardziej uderzyły w tych chłopców.

1

Dobry z ciebie kibic, jak po jednym meczu chcesz sprzedać zawodnika.

0

Taki skład: ter Stegen - Pique, Bartra, Alves, Alba - Busquets (ew. Masche), Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar

3

Oby nie odchodził. Dani jest nam potrzebny!

1

Fajny zawodnik z Adriano, ale nie podoba mi się, że Lucho chce z niego zrobić prawego obrońcę.

0

W sumie i tak mamy bana więc chyba nikogo nie zatrudnimy, choć możemy zrobić tak, że płacimy za zawodnika a on u nas gra, gdy kończy się nam zakaz. Chciałbym, żeby w ten sposób kupić Danilo albo Reusa.

0

Ancelotii coś chyba mówił, że nie zamierza starać się o Pogbę, tak mi się wydaje...

0

Douglas opowiedział kawał o Polaku, Rusku i Niemcu, stąd taki śmiech, ale Rafinha chyba nie zrozumiał...

0

Messiemu należała się dziesiątka.

0

Na tym zdjęciu ma bluzę MC z firmy umbro, a im teraz stroje robi Nike, więc takie założenie jest błędne. Ale rzeczywiście ciekawie by było zobaczyć Sylvinho jako asystenta trenera w jakimś zespole (choćby Barçy B).

0

Na dobrą formę nigdy nie jest za późno.

1

"Prubują" - tak, bez dwóch zdań!

0

Wypadałoby ten bilans poprawić!

1

Messi po prostu ładnie pachnie :-D

0

Oby Samper w przyszłości był filarem pomocy, nie chciałbym kolejnego zmarnowanego talentu.

0

Mogą postawić na kontry.

0

O to możesz być spokojny ;-)

0

Nie można ich zlekceważyć, mieli parę potknięć, ale na mecz z nami wyjdą skoncentrowani i zmotywowani. Obawiam się , że może nie być łatwo, ale ważne, by wygrać i zapewnić sobie przewagę przed rewanżem.

0

Dziwnie jest patrzeć na Lamparda w koszulce City. Wiem co muszą czuć fani Chelsea widząc swą legendę w barwach, bądź co bądź, głównego rywala w walce o tytuł.

1

A po co nam Bender? Do podgrzewania ławki mamy innych.

3

To teraz się Busiemu we łbie przewróci, jak dostanie taka podwyżkę...

0

Wolę to, niż Katar na koszulkach piłkarzy.

3

Oby Schalke sprawiło niespodziankę i wygrało choć jeden do jajca.

0

O to, że MC i FCB to dwie najlepsze drużyny świata według Villi.

0

Piękny moment...

0

Ja bym chciał Barca-Lech.

0

Levandinho jeszcze odpali, spokojna twoja rozczochrana, z rozpędu to i zacznie dla kadry bramy ładować w ilościach hurtowych!

0

To pewnie go nie postawią w polu karnym...

6

Człowiek-rekord przygotowuje się na City :-P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?