1

Jak on to k*rwa spudłował?!

0

Ma ktoś linka do obu bramek Pistolero?

0

Eee... strzelców nie obstawiaj ;-0

1

Tak nie na temat: https://www.facebook.com/video.php?v=921953197823601&set=vb.198317336853861&type=2&theater

Reklama Qatar Aiways z udziałem graczy Barcy :-)

0

No to kolejne opóźnienie debiutu Vermy. Genialny ruch transferowy Zubizarrety.

0

Powinni ich przedstawiać razem z nazwiskiem, a nie tylko samo imię, to by nie było takich pomyłek.

0

Ale teraz też w Szachtarze gra jakiś Fernando.

0

Messi dances with the ball, Ronaldinho makes the bal dance :-)

0

Może... my mistake.

0

A później FIFA nałoży na Barcę zakaz transferowy na 20 okienek za znęcanie się nad przeciwnikiem :-)

4

Jeśli to nie są "mokre" sny to wszystko jest OK.

1

Eee.. tam 20-0 i starczy...

0

Fernando przyszedł do MC z Szachtara Donieck, chyba w poprzednim oknie. Brazylijczyk.

0

Na pewno Juve tanio go nie puści, ale jak już dojdzie do transakcji, to lepiej, żeby zawodnik był chętny do podpisania kontraktu. Jeśli Pogba marzy o grze dla Barcy, to popisze go pewnie bez zastanowienia.

0

Podobno w młodości chciał u nas grać.

1

Duet killerów, którzy przy okazji są kumplami :-)
Ale na boisku nie ma miejsca na sentymenty! Visca el Barça!

1

"Z takim agentem Paul Pogba może skupić się wyłącznie na pracy. Jako dziecko chciał grać w Arsenalu lub w Barcelonie." sport.pl

Jeśli to prawda, to mamy argument by starać się o Pogbę.

0

Już nawet Abi wplątał się w to zamieszanie. Takie słowa szkodzą klubowi i samemu Leo. On sam mówi, że chce grać w Barcy, więc koniec dyskusji! Widać media nie spoczną, one zawsze muszą mieć temat, choćby wyssany z palca.

1

Tak, ten cały "szitstorm" w necie jest kompletnie nie potrzebny. Dziś natrafiłem gdzieś w necie na newsa, o tym, że "Ida" otrzymała Oscara, a tam nagle masa hejtu, że "antypolski", "żydomasoński", "lewackie gówno", zamiast cieszyć się, że wreszcie polskie kino zostało docenione w USA. Po prostu: niektórzy żyją tylko po to, by nienawidzić. Swoją drogą, zastanawiam się co tacy bluzgacze chcą sobie takim ciągłym pluciem zrekompensować? To samo tyczy się użytkowników tej strony. Po przegranym meczu niektórzy chcą już sprzedać cały skład i zwolnić trenera.

2

Piquenbauer w formie bardzo przyda się w meczu z MC. Zatrzymanie takiego napadziora jak Dzeko czy Aguero to połowa sukcesu.

1

Szacun Donek, za wiedzę, trzymaj się, stary.

0

Ale to już jest późny wiek, aby zrobić karierę w wielkim klubie.

0

Pogba i Yaya Toure to obecnie najbardziej spektakularni "defensywni" pomocnicy na świecie. Toure już u nas był, dla Pogby włoska liga jest już za ciasna, więc kto wie...

0

Nie wydaje mi się, niby był w kadrze Francji na MŚ, ale tylko był... Jeśli by do nas przyszedł, to co najwyżej zmiennik, z Premier League to raczej bardziej bym widział u nas Ericksena lub Kane'a z Tottenhamu.

0

To nie słaby stan wiedzy piłkarskiej, tylko rozgoryczenie po porażce. Po takim gongu morale spada, jak mawiał Sebek Mila, a w takim dołku ciężko o obiektywną ocenę.

3

Pamiętaj, Donie o naszym Mathieu... A i jeszcze prezes PZPN Zibi Boniek! Czyli w sumie czterech rudych piłkarskich muszkieterów!

2

Paul Scholes - najważniejszy rudzielec światowego futbolu :-)

3

Zabaleta mówi najprawdziwszą prawdę. Ciekawe jak będzie stopował Neymara (oby nie zbyt brutalnie). A tak po za tym szkoda, że o tym jakim wybitnym zawodnikiem jest Yaya Toure przekonaliśmy się dopiero gdy odszedł do MC. 20 goli w poprzednim sezonie tona jego pozycji wyczyn z kosmosu. Gdyby Busi tak strzelał...

4

Trzeba wygrać, choć łatwo nie będzie. Wierzę w ciebie Barço! Po zwycięstwo! Po awans! Po finał!

0

Jak go chcą, to niech dadzą choć 15 mln, za 9 to niech wezmą Douglasa....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?