1

Gratulacje dla chłopaków, niech piłkarze pójdą ich śladem.

0

Barca jest wielka! Został już tylko jeden, najważniejszy puchar do zdobycia! Tryplet jest na wyciągnięcie ręki!

0

Czy z Suárezem, czy bez niego, finał Copa del Rey wygrać powinniśmy. Visca el Barça!

5

Oby zagrał, ale najważniejsze jest jego zdrowie, musi być w 100% gotowy na finał Champions League, a z Baskami powinniśmy sobie poradzić i bez niego.

2

Pogba to dla mnie obecnie transferowy priorytet nr 1, obecnie nie ma na świecie tak utalentowanego zawodnika na jego pozycji, wart jest każdych pieniędzy. Poza tym piłkarz podobno marzył kiedyś o grze dla Blaugrany...

0

Kto wie, być może jak mu szejkowie pomachają kasą przed nosem, stadion Realu będzie się nazywał np. Estadio Dubai Santiago Bernabeu.

3

Pérez jest bez wątpienia kretynem. Zwolnił trenera, który dał Realowi "la decimę", Copa del Rey i klubowe MŚ w pierwszym sezonie pracy, tylko dlatego, że następny był trochę słabszy. Teraz widzę, że Barça ma o niebo lepszy zarząd.

0

Niech zostanie jeszcze rok, potem poszukamy następcy.

2

Myślę, że w przyszłym roku Real znów będzie silny. Ancelotti powinien zostać, kibice (oraz F.Perez) muszą pamiętać, że to menedżer, który zdobył w zeszłym roku pierwszy Puchar Europy dla Realu od 12(!) lat.

5

No to kolejne starcie Suáreza z Chiellinim!

1

To dopiero są mieszane uczucia - weszliśmy do finału, ale wynik rewanżu jak i sama gra - bez komentarza... Aczkolwiek gratulacje dla chłopaków głównie za 1szy mecz. Czekamy na Juve lub Real!

25

Alaba: "wygramy, 4-0... a potem wyłączę PlayStation."

0

Autobusu raczej Pep nie postawi. To nie jego taktyka. Spodziewam się raczej podobnego meczu co w środę, byle tylko pierwsza bramka padła trochę wcześniej.

0

Mam nadzieję, że strzelimy gola na początku meczu. Wtedy Bayern będzie bezradny - musieliby strzelić 5 bramek.

0

Nad czym tu się rozwodzić. Wielki mecz, wielki Messi, finał będzie nasz!

0

Oni są niesamowici. Z pewnością uda im się dołożyć co najmniej te 17 goli. Mam też nadzieję, że ich gole przyczynią się do zgarnięcia trypletu przez Dumę Katalonii! Visca el Barca!

0

Jeśli nie wygramy z Getafe to bardzo utrudnimy sobie ligę.

0

No to już jest dobra cena, tylko jak na razie Barcelona nie może sobie pozwolić na sprzedaż kogokolwiek. Poza tym zastanowiłbym się na miejscu Pedrito, czy chce być drogim rezerwowym w Chelsea, czy woli od czasu do czasu pomóc Barcelonie zmieniając Suareza lub Neya.

1

Jak dla mnie, to póki piłka w grze, wszystko jest możliwe i nawet Juve ma szansę na końcowy tryumf. My nie możemy się oglądać na przewidywania bukmacherów tylko wyjść na boisko i wygrać niezależnie na kogo trafimy.

20

Messi - poprowadź nas do trypletu!

0

Jarają się tym Chichario, a przecież okazję wypracował mu CR7. Jednak gratulacje dla drużyny Realu za awans.

5

Chciałbym, żebyśmy teraz trafili na Juventus, a w finale zemsta na Bayernie...

1

No to teraz można w spokoju obejrzeć Real-Atlético.

0

Oby Atléti zmiażdżyli dziś Real. Fajnie byłoby się z nimi spotkać w półfinale.

0

Brawo chłopaki! Byle do finału! Visca el Barça!

0

Plan na dzisiejszy mecz - nie stracić bramki, strzelić jedną lub dwie, przeprosić Davida Luiza za zeszłotygodniowe "siatki", czekać na rywala w półfinale :-)

0

80 mln - to pewnie City i PSG się wycofają (Finansowe Fair Play).

0

Wszystko chyba pozamiatane po pierwszym meczu. Nie sądzę, by PSG odrobiło taką stratę.

1

Nie mogę do siebie dopuścić myśli, że po tylu latach i tylu sukcesach Dani tak po prostu odejdzie.

1

Mam nadzieję, że strzelecka seria Neya będzie trwać jeszcze dłuuuuugooo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?