CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gratulacje dla chłopaków, niech piłkarze pójdą ich śladem.
0
Barca jest wielka! Został już tylko jeden, najważniejszy puchar do zdobycia! Tryplet jest na wyciągnięcie ręki!
0
Czy z Suárezem, czy bez niego, finał Copa del Rey wygrać powinniśmy. Visca el Barça!
5
Oby zagrał, ale najważniejsze jest jego zdrowie, musi być w 100% gotowy na finał Champions League, a z Baskami powinniśmy sobie poradzić i bez niego.
2
Pogba to dla mnie obecnie transferowy priorytet nr 1, obecnie nie ma na świecie tak utalentowanego zawodnika na jego pozycji, wart jest każdych pieniędzy. Poza tym piłkarz podobno marzył kiedyś o grze dla Blaugrany...
0
Kto wie, być może jak mu szejkowie pomachają kasą przed nosem, stadion Realu będzie się nazywał np. Estadio Dubai Santiago Bernabeu.
3
Pérez jest bez wątpienia kretynem. Zwolnił trenera, który dał Realowi "la decimę", Copa del Rey i klubowe MŚ w pierwszym sezonie pracy, tylko dlatego, że następny był trochę słabszy. Teraz widzę, że Barça ma o niebo lepszy zarząd.
0
Niech zostanie jeszcze rok, potem poszukamy następcy.
2
Myślę, że w przyszłym roku Real znów będzie silny. Ancelotti powinien zostać, kibice (oraz F.Perez) muszą pamiętać, że to menedżer, który zdobył w zeszłym roku pierwszy Puchar Europy dla Realu od 12(!) lat.
5
No to kolejne starcie Suáreza z Chiellinim!
1
To dopiero są mieszane uczucia - weszliśmy do finału, ale wynik rewanżu jak i sama gra - bez komentarza... Aczkolwiek gratulacje dla chłopaków głównie za 1szy mecz. Czekamy na Juve lub Real!
25
Alaba: "wygramy, 4-0... a potem wyłączę PlayStation."
0
Autobusu raczej Pep nie postawi. To nie jego taktyka. Spodziewam się raczej podobnego meczu co w środę, byle tylko pierwsza bramka padła trochę wcześniej.
0
Mam nadzieję, że strzelimy gola na początku meczu. Wtedy Bayern będzie bezradny - musieliby strzelić 5 bramek.
0
Nad czym tu się rozwodzić. Wielki mecz, wielki Messi, finał będzie nasz!
0
Oni są niesamowici. Z pewnością uda im się dołożyć co najmniej te 17 goli. Mam też nadzieję, że ich gole przyczynią się do zgarnięcia trypletu przez Dumę Katalonii! Visca el Barca!
0
Jeśli nie wygramy z Getafe to bardzo utrudnimy sobie ligę.
0
No to już jest dobra cena, tylko jak na razie Barcelona nie może sobie pozwolić na sprzedaż kogokolwiek. Poza tym zastanowiłbym się na miejscu Pedrito, czy chce być drogim rezerwowym w Chelsea, czy woli od czasu do czasu pomóc Barcelonie zmieniając Suareza lub Neya.
1
Jak dla mnie, to póki piłka w grze, wszystko jest możliwe i nawet Juve ma szansę na końcowy tryumf. My nie możemy się oglądać na przewidywania bukmacherów tylko wyjść na boisko i wygrać niezależnie na kogo trafimy.
20
Messi - poprowadź nas do trypletu!
0
Jarają się tym Chichario, a przecież okazję wypracował mu CR7. Jednak gratulacje dla drużyny Realu za awans.
5
Chciałbym, żebyśmy teraz trafili na Juventus, a w finale zemsta na Bayernie...
1
No to teraz można w spokoju obejrzeć Real-Atlético.
0
Oby Atléti zmiażdżyli dziś Real. Fajnie byłoby się z nimi spotkać w półfinale.
0
Brawo chłopaki! Byle do finału! Visca el Barça!
0
Plan na dzisiejszy mecz - nie stracić bramki, strzelić jedną lub dwie, przeprosić Davida Luiza za zeszłotygodniowe "siatki", czekać na rywala w półfinale :-)
0
80 mln - to pewnie City i PSG się wycofają (Finansowe Fair Play).
0
Wszystko chyba pozamiatane po pierwszym meczu. Nie sądzę, by PSG odrobiło taką stratę.
1
Nie mogę do siebie dopuścić myśli, że po tylu latach i tylu sukcesach Dani tak po prostu odejdzie.
1
Mam nadzieję, że strzelecka seria Neya będzie trwać jeszcze dłuuuuugooo...