0

"(...)najczęściej kończy podania rywali(...)" - No proszę, taki ten CR7 dobry, że aż rywale podają mu z wrażenia piłkę...

1

Byleby tylko nie obróciło się to przeciwko nam... Mimo wszystko brawo, takie coś wymagało stanowczej reakcji.

0

A jakbym napisał, że księża to banda pedofili, cyników obnoszących się ze swoim bogactwem i traktujących innych z góry itd., to jęczałbyś, że obrażam twoje uczucia religijne... Co za hipokryzja...

1

Nie spodziewałem się Gasola na okładce Marki, wszakże do NBA trafił z Barçy...

2

Rafinha z Neymarem są z kadrą Brazylii na igrzyskach w Rio, wyszli z grupy i zagrają z Kolumbią.

0

O ile pamiętam, to Ajax odrzucił ofertę Lazio, które proponowało za Arka 20 mln...

0

Według transfermarktu Barça interesuje się Pazdanem :-)

0

Podobno Fiorentina chce go wykupić.

0

Dokładnie, jeśli sprzedawać kogoś z pomocy to raczej Rakiticia, który u nas gra o wiele gorzej niż w Sevilli a jest podstawowym graczem, będzie kasa na klasowego pomocnika jak np. Pogba.

0

Z całą pewnością NIE!

0

Niech sobie go biorą, zapłacą dużo za żółtodzioba, który zagrał w zeszłym sezonie ledwie w 10 spotkaniach...

0

Nigdy! Wara od Douglasa! On jest nam POTRZEBNY!

0

Gest Daniego na zdjęciu... Jakby chciał powiedzieć: "Jeszcze za mną zatęsknicie" ;-)

6

Fajnie by było jeszcze jakby Milik przeszedł do nas i zagrałby debiut przeciwko byłemu klubowi ;-)

1

A Jonathan Woodgate i jego przygoda z Realem Madryt? Mówi Ci to coś?

2

Laporte, Sakho, Zouma, Varane i teraz Mathieu... chyba nigdy przedtem ze składu Francji nie wypadło tylu stoperów tuż przed turniejem.

Swoją drogą, Umtiti mógł, a nawet powinien znaleźć się w tej kadrze już wcześniej. Mam również nadzieję, choć to niemal niemożliwe, że jednak na EURO zobaczymy Ben Arfę, Lacazette'a czy Gameiro.

1

Legii kiepsko nie idzie, zostali mistrzem Polski ;-)

0

Być może został włączony do operacji ściągnięcia Pogby lub Dybali. Jeśli tak się sprawy mają to możliwe jest pozostanie Bartry w klubie.

2

Jakby nie patrzeć Douglasinho ma najlepszy przelicznik trofeów na mecz :-)

6

Messi 2 asysty, Pique wybitnie w defensywie, Iniesta profesor, Jordi i Ney po golu... Aż się chce żyć! Vamos wielka barco! Jesteście wciąż najlepsi! Brawo!

0

Bo puchar jest nasz, ten puchar do nas neleży!

0

To teraz już z górki :-)

0

Panie sędzio, proszę nie grać na czas! ;-)

0

Iniesta klasa. Geniusz!

0

To jego wielki dzień. Mam nadzieję, że jeszcze strzeli bramkę :-)

0

Pique i Alba to bohaterowie tego meczu jak narazie.

0

Albaaaaaaaaaa!!!!! Bravissimo! Bohater!

3

Niech się dzieje wola Messiego... Szkoda, że nie udało się strzelić przed końcem regulaminowego czasu gry.

0

Wreszcie dobra decyzja arbitra!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?