CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"(...)najczęściej kończy podania rywali(...)" - No proszę, taki ten CR7 dobry, że aż rywale podają mu z wrażenia piłkę...
1
Byleby tylko nie obróciło się to przeciwko nam... Mimo wszystko brawo, takie coś wymagało stanowczej reakcji.
0
A jakbym napisał, że księża to banda pedofili, cyników obnoszących się ze swoim bogactwem i traktujących innych z góry itd., to jęczałbyś, że obrażam twoje uczucia religijne... Co za hipokryzja...
1
Nie spodziewałem się Gasola na okładce Marki, wszakże do NBA trafił z Barçy...
2
Rafinha z Neymarem są z kadrą Brazylii na igrzyskach w Rio, wyszli z grupy i zagrają z Kolumbią.
0
O ile pamiętam, to Ajax odrzucił ofertę Lazio, które proponowało za Arka 20 mln...
0
Według transfermarktu Barça interesuje się Pazdanem :-)
0
Podobno Fiorentina chce go wykupić.
0
Dokładnie, jeśli sprzedawać kogoś z pomocy to raczej Rakiticia, który u nas gra o wiele gorzej niż w Sevilli a jest podstawowym graczem, będzie kasa na klasowego pomocnika jak np. Pogba.
0
Z całą pewnością NIE!
0
Niech sobie go biorą, zapłacą dużo za żółtodzioba, który zagrał w zeszłym sezonie ledwie w 10 spotkaniach...
0
Nigdy! Wara od Douglasa! On jest nam POTRZEBNY!
0
Gest Daniego na zdjęciu... Jakby chciał powiedzieć: "Jeszcze za mną zatęsknicie" ;-)
6
Fajnie by było jeszcze jakby Milik przeszedł do nas i zagrałby debiut przeciwko byłemu klubowi ;-)
1
A Jonathan Woodgate i jego przygoda z Realem Madryt? Mówi Ci to coś?
2
Laporte, Sakho, Zouma, Varane i teraz Mathieu... chyba nigdy przedtem ze składu Francji nie wypadło tylu stoperów tuż przed turniejem.
Swoją drogą, Umtiti mógł, a nawet powinien znaleźć się w tej kadrze już wcześniej. Mam również nadzieję, choć to niemal niemożliwe, że jednak na EURO zobaczymy Ben Arfę, Lacazette'a czy Gameiro.
1
Legii kiepsko nie idzie, zostali mistrzem Polski ;-)
0
Być może został włączony do operacji ściągnięcia Pogby lub Dybali. Jeśli tak się sprawy mają to możliwe jest pozostanie Bartry w klubie.
0
http://www.fcbarca.com/user/CatalanVeBFCB/moje-oceny/mecz/5460/fc-barcelona-sevilla-fc
2
Jakby nie patrzeć Douglasinho ma najlepszy przelicznik trofeów na mecz :-)
6
Messi 2 asysty, Pique wybitnie w defensywie, Iniesta profesor, Jordi i Ney po golu... Aż się chce żyć! Vamos wielka barco! Jesteście wciąż najlepsi! Brawo!
0
Bo puchar jest nasz, ten puchar do nas neleży!
0
To teraz już z górki :-)
0
Panie sędzio, proszę nie grać na czas! ;-)
0
Iniesta klasa. Geniusz!
0
To jego wielki dzień. Mam nadzieję, że jeszcze strzeli bramkę :-)
0
Pique i Alba to bohaterowie tego meczu jak narazie.
0
Albaaaaaaaaaa!!!!! Bravissimo! Bohater!
3
Niech się dzieje wola Messiego... Szkoda, że nie udało się strzelić przed końcem regulaminowego czasu gry.
0
Wreszcie dobra decyzja arbitra!