CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pau z Espanyolu też powinien zostać ukarany. Zasłużył na to bardziej niż Luis.
6
Gratulacje KAPITANIE!
2
Nolito - IN, Sandro Ramirez - OUT
0
"błędę" ????????????????????
0
Dobre :-) :-) :-)
0
Mam nadzieję na udany debiut naszych nowych nabytków. Do boju Barco! Po zwycięztwo!
5
Jak nie chcesz, to nie czytaj.
0
Mógłby trafić do Ajaxu, podszlifować umiejętności, a potem do Barçy!
0
Nawet CR7 przyznaje, że Leo był w tym roku najlepszy ;-)
1
Można nie lubić (też nie lubię tych zespołów) ale szanować trzeba.
2
Pismaki ze wszystkiego chcą zrobić sensację.
12
Co do 5 punktu twojego komentarza: trochę szacunku, rywal czy nie, nikomu nie można życzyć kontuzji.
1
Powinien powstać film np. o Ericu Abidalu albo Tito Vilanovie.
0
W obecnej formie to nawet Munir i Sandro biją go na głowę.
0
Kaka w Barcelonie? Już widzę jak Florek czerwienieje ze złości zobaczywszy byłego gracza Realu w bordowo-granatowej koszulce :-)
5
Z Riberym podobno wynajęli nieletnią prostytutkę.
2
No co ty, wygra Peszko.
0
Byłoby pięknie, ale według mnie będzie tak: 1.Leo 2.CR 3.El Pistolero
0
Mam nadzieję, że i bez Leo ogramy Real.
0
Bardziej by pasowało: "Blatter: Liczyłem, że bardziej skomplikujemy życie Barcelonie." :-)
0
Piękna rocznica :-) Trzymaj się, kapitanie, obyś jeszcze wiele z Barcą wygrał i zakońcył u nas swoją piękną karierę.
0
No i jak my bez niego cokolwiek wygramy :-(
0
Hulk przyszedł do Porto z ligi japońskiej:-)
0
Cieszy mnie to, że mimo problemów dotrzymujemy kroku Realowi. Mam nadzieję, że od stycznia to już tylko z górki.
1
*póki; ortografia nie boli...
0
Liczą się trzy punkty, takie mecze też trzeba wygrywać... SUAREZ BRAWO!
0
Rozumiem kary za gwizdy podczas hymnu Hiszpanii, ale teraz to przesadzili.
0
Ogolą sobie głowy na łyso i zagrają w specjalnych koszulkach.
0
Wracaj do zdrowia LEGENDO!
10
Real to klub "Królewski" tylko z nazwy.