0

Pau z Espanyolu też powinien zostać ukarany. Zasłużył na to bardziej niż Luis.

6

Gratulacje KAPITANIE!

2

Nolito - IN, Sandro Ramirez - OUT

0

"błędę" ????????????????????

0

Dobre :-) :-) :-)

0

Mam nadzieję na udany debiut naszych nowych nabytków. Do boju Barco! Po zwycięztwo!

5

Jak nie chcesz, to nie czytaj.

0

Mógłby trafić do Ajaxu, podszlifować umiejętności, a potem do Barçy!

0

Nawet CR7 przyznaje, że Leo był w tym roku najlepszy ;-)

1

Można nie lubić (też nie lubię tych zespołów) ale szanować trzeba.

2

Pismaki ze wszystkiego chcą zrobić sensację.

12

Co do 5 punktu twojego komentarza: trochę szacunku, rywal czy nie, nikomu nie można życzyć kontuzji.

1

Powinien powstać film np. o Ericu Abidalu albo Tito Vilanovie.

0

W obecnej formie to nawet Munir i Sandro biją go na głowę.

0

Kaka w Barcelonie? Już widzę jak Florek czerwienieje ze złości zobaczywszy byłego gracza Realu w bordowo-granatowej koszulce :-)

5

Z Riberym podobno wynajęli nieletnią prostytutkę.

2

No co ty, wygra Peszko.

0

Byłoby pięknie, ale według mnie będzie tak: 1.Leo 2.CR 3.El Pistolero

0

Mam nadzieję, że i bez Leo ogramy Real.

0

Bardziej by pasowało: "Blatter: Liczyłem, że bardziej skomplikujemy życie Barcelonie." :-)

0

Piękna rocznica :-) Trzymaj się, kapitanie, obyś jeszcze wiele z Barcą wygrał i zakońcył u nas swoją piękną karierę.

0

No i jak my bez niego cokolwiek wygramy :-(

0

Hulk przyszedł do Porto z ligi japońskiej:-)

0

Cieszy mnie to, że mimo problemów dotrzymujemy kroku Realowi. Mam nadzieję, że od stycznia to już tylko z górki.

1

*póki; ortografia nie boli...

0

Liczą się trzy punkty, takie mecze też trzeba wygrywać... SUAREZ BRAWO!

0

Rozumiem kary za gwizdy podczas hymnu Hiszpanii, ale teraz to przesadzili.

0

Ogolą sobie głowy na łyso i zagrają w specjalnych koszulkach.

0

Wracaj do zdrowia LEGENDO!

10

Real to klub "Królewski" tylko z nazwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?