0

Marzyć nie wolno?

0

Trochę szkoda, że będzie grzał ławę (choć może kiedyś wygryzie De Geę z pierwszego składu) liczyłem na to że podpisze kontrakt z The Reds, ale lepsza ławka niż brak klubu.

3

Ney to chyba nasz jedyny zawodnik, który poprawił się w stosunku do poprzedniego sezonu.

0

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby taki wynik powtórzyć z Altletico.

0

Piechociński? A on w ogóle zna Kataloński??? Albo chociaż Hiszpanski???

0

Jeden samobój zwołał rewolucję? Nie sądzę. To bardziej Messi, a raczej szum medialny o jego konflikcie z trenerem.

0

W Afryce to normalne... Do niedawna (przed MŚ w Brazylii) Eto'o też strzelił focha i nie chciał grać w kadrze, tuż przed samym Mundialem kilka drużyn zbuntowało się i nie chcieli wsiąść do autokaru, żądając podwyższenia premii, taki już urok piłkarzy z Czarnego Lądu.

0

Trafnie to ująłeś, gdy był Laporta razem z Pepem, była i drużyna, teraz jest z tym gorzej. Ciesze się, że na tej stronie wśród kibiców Realu są nie tylko trolle i hejterzy, ale i normalni ludzie. Pozdrawiam :-)

5

Dokładnie, oby to się wreszcie zatrzymało. Rozumiem, że sport to biznes, ale nie chciałbym dożyć czasów, kiedy największe transfery idą w miliardy.

0

Byle Barca przejrzała na oczy. Zamiast dawać szanse Montoyi, Lucho wystawia na PO wszystkich, byle nie jego. O co tu k**wa chodzi?! Nie uwierzę w to, że Martin jest słabszy na tej pozycji od Douglasa, Adriano i Bartry. Pozbywanie się tak perspektywicznego gracza jest chore. Reansumując, rozumiem Martina, w innym klubie będzie mu lepiej. Oby zmienił się zarząd na taki, który po 2-3 latach ściągnie go z powrotem do klubu. Życzę Montoyi wszystkiego najlepszego na nowej drodze kariery.

0

Szkoda chłopaka... :-( Alves prawdopodobnie odejdzie po sezonie, więc na PO zostanie tylko Douglas. Obyśmy nie obudzili się z ręką w nocniku...

0

Życzę sobie i wszystkim culés by tych zwycięstw było coraz więcej, w tym to najważniejsze w finale w Berlinie. VeB!

0

Angoli nie lekceważę, mają dobry skład itd., ale popatrz jakie męczarnie przechodiło MC w fazie grupowej, mieli nóż na gardle po porażce z CSKA... Arsenal nie gra na miare swoich możliwości w Premier League , w LM jest lepiej, ale też potknęli się z Anderlechtem. Tak jak napisałem wcześniej z tych rywali każdy jest do ogrania, choć oczywiście trzeba docenić klasę każdego rywala.

0

Każda z tych drużyn jest do ogrania, choć oczywiście najlepiej trafić na Basel ;-)

0

Każda z tych drużyn jest do ogrania, choć oczywiście najlepiej trafić na

0

Visca el Barca! Czekamy na rywala.

0

Gratuluję zwycięstwa i czekam na pierwszego rywala w fazie grupowej.

0

Na sport.pl ustawienie wygląda inaczej (4-3-3).

0

Boję się o wynik. Takie eksperymenty w spotkaniu z takim rywalem. Oby Lucho wiedział co robi...

7

Ach, Ronnie... Największy magik w historii futbolu.

0

Kurde ominęła mnie ta sytuacja, transmisja mi się wtedy przycięłą. Chyba odrzucił w trybuny to, czym dostał w głowę. Albo nakrzyczał na sędziego.

0

O ja... Busi uratował wynik w końcówce, ale ogólne to co zagraliśmy to skandal. Ciągle w poprzek boiska. A sędzia to chyba z minus 10 dioptrii...

1

Smutne, ale prawdziwe... Lucho marnuje chłopakowi karierę, więc nie dziwi mnie, że martin chce odejść.

0

Gratulacje dla WIELKIEGO gracza! VeB.
PS Ten Cheryshev z Villarreal jest wypożyczony z Realu.

0

A myślisz, że jak porotujemy składem, to nie wygramy z APOELEM?

0

W sumie, mało ważne jakim składem wyjdziemy, bo już awansowaliśmy do fazy pucharowej. Ważne jest, by dać szanse tym, którzy nie grali [Montoya :-)],dać odpocząć niektórym zawodnikom, ale przede wszystkim zagrać dobre spotkanie. Po cichu liczę na to, że rozwiąże się worek z golami El Pistolero , i że Messiasz strzeli ze dwie bramki...

0

Szkoda, ale jest młody i jeszcze może dla nas kiedyś zagrać, choć Chelsea go łatwo nie odda.

0

Co się odwlecze, to nie uciecze... Brawo dla Leo Messiasza za kolejny rekord, oby śrubował go dalej. #mesqueunclub

2

Messi się odblokował, to i strzela... :-) Gratulacje dla niego i całego zespołu.

0

Cieszmy się, że w Barcie gra polski koszykarz, bo w sekcji piłkarsiej chyba jeszcze dłuuuugo nie zobaczymy naszego rodaka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?