CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie udało się wypracować dużej przewagi przed rewanżem, ale lepsza jedna bramka na plusie niż jedna na minusie. Mecz na Calderon będzie ciężki, oby był zwycięski.
0
Teraz trzeba będzie bronić przewagi w rewanżu. VeB!
0
TVP 1/TVP Sport/sport.tvp.pl
0
Niestety nie ma wystarczająco dużo boiskowego doświadczenia, by być liderem obrony. Zdarzają mu się świetne występy, ale czasem popełnia dziecinne błędy (np. sytuacja z zeszłego sezonu, gdy próbował się ścigać z Balem, zamiast po prostu sczyścić wślizgiem).
0
Puchar będzie nasz. Jak za burtę wykopiemy Rojiblancos, to nic nie stanie nam już na przeszkodzie, by wygrac Copa del Rey. VeB!
0
Benfica zdecydowanie za wysoko.
5
Katar to ja mam w nosie 8-)
1
4
Liczę na nasze trio. Niech dziś rozjadą obronę Atleti!
2
Marzy mi się, żeby Messi strzelił dwa hat-tricki w jednym meczu...
2
Trawkę to ty chyba popalasz...
0
Raczej odwrotnie, to Messi ma obie nogi mocne, CR7 to tylko prawą.
0
Może być tak, że Torres będzie grać za plecami Mandzukicia, Koke zamiast Ardy na skrzydle, a w środku Mario z Gabim.
1
Już widzę Cuadrado na prawej obronie... Co dopiero Pedro...
0
Ciekawe, czy tym razem Enrique obierze podobną taktykę jak w meczu w lidze, czy też coś zmieni. Nie ważne jak, ważne by wygrać i wyrobić sobie przewagę na rewanż. Przyda się na pewno takie zaangażowanie jak wtedy.
0
Adama, Munir, Sandro, Denis Suarez, Deulofeu - W przyszłości mają szansę zostać wybitnymi zawodnikami. Trzymam kciuki by im się to udało.
1
Na pewno "bendzie"...
0
To jak grał Messi w tym meczu to masakra. Był wszędzie, angażował się nawet czasem w obronę, no i te trzy gole...
1
Barca z Atleti musi zagrać jak ostatnio. Wszyscy maja zapie***lać.
0
Co do sponsorów, to byle by były dobre pieniądze i koszulek nie robił nam Adidas.
0
No cóż, trzeba przeboleć zakaz transferowy. Ważne są wyniki. Od meczu z Atletico zaczyna być dobrze. A zarząd? Kilka razy się skompromitowali i przyda się powiew świeżości. liczę na Laportę.
0
He he.. nasi rzondzom :-)
1
Jak grałem w Football Managera 14 (oczywiście Barcą), to wirtualni Iniesta i Fabregas nabawili się kontuzji, więc wcisnąłem do składu Sergiego Roberto i co ciekawe to on przez kilkanaście kolejek był moim najlepszym graczem. Strzelał mnóstwo bramek, asystował, miał wysoką skuteczność podań, ciągle dostawał oceny powyżej 9-tki. Gdyby w prawdziwym futbolu było tak łatwo... No cóż na dzień dzisiejszy trudno ocenić jak się rozwinie "narybek" z La Masii. Na pewno pompowanie balonika nie pomoże młodym graczom, jednak jeśli nie będzie się od nich niczego wymagało, to się nie rozwiną. Mam nadzieję, że ludzie odpowiedzialni w klubie za młodzież wiedzą jak zrobić z młodych talentów geniuszy pokroju Xaviego czy Iniesty. Pozdrawiam.
0
Bardziej szklany niż Verma to chyba nie jest :-)
0
Fajnie by było jakby do nas przyszedł, choć były by problemy jak go "upchnąć" w pierwszym składzie, gdy na skrzydłach są Leo i Ney.
0
Denis wyrasta na gwiazdę. Oby nie zmarnowano jego potencjału, może się nam przydać taki zawodnik.
0
Dobrze by było. Krążą plotki, że Reus jest już po słowie z Realem, ale nie chce mi się w to wierzyć.
0
To znaczy... że jest szansa... by zakontaktować Marco Reusa?!
0
Życzę Messiemu, aby tych hat-tricków było coraz więcej, bo jak wiadomo, Messi rekordy bije hat-trickami.
0
Mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijał w dobrym kierunku. Potrzebujemy wychowanków na poziomie, więc niech się ogrywa i kto wie... być może za parę lat zostanie kluczowym zawodnikiem.