CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, że tak jest i to mnie boli... A mówię po prostu, że wolałbym porządny mecz niż dziesięć sezonów nudnej telenoweli.
0
Ty masz szanse na potrójną koronę, czy drużyna?!
0
No to nie ma innego wyjścia, jak po prostu wygrać finał Champions League :-)
2
Ty, przyznaj się, że dopiero dzisiaj poznałeś słowo "sarkazm".
1
Niektóre mecze ekstraklasy pokazują na głównych kanałach TVP, choć prawa do transmisji wciąż mają Polsat Sport i Canal+, tak samo z Ligą Mistrzów, więc tak samo mogliby zrobić z La Liga, pokazując najciekawsze spotkania. Mecze typu Levante-Deportivo, czy Almeria-Elche mało kogo interesują.
8
Kasę mają, ale wydają ją naa chałe pokroju "M jak Miłość", czy innych "Na Dobre i Na Złe"
3
W szoku to ja byłem po golu Suareza. To było coś! Choć asysta Bartry też całkiem, całkiem.
6
Fajnie by było, gdyby TVP kupiło prawa do transmisji... El Clasico na jedynce, to by było...
21
TVN w Hiszpanii? Idź się przewietrz, bo ci mózg nie wyrabia...
0
Jak w ostatnich sezonach w Arsenalu przegrywał rywalizację z Mertesackerem i Kościelnym, to wątpie, żeby u nas wywalczył pierwszy skład.
0
Najbliżej w 2017...
0
Pewnie i tak po pierwszym normalnym treningu złapie kolejna kontuzję...
0
Dzisiaj grał tak, że zęby bolały. Odstawał od reszty drużyny.
0
sorry, to było do @ViscaElLeo
0
Dzisiał grał tak, że zęby bolały. Odstawał od reszty zespołu.
0
Suarez! Bramka stadiony świata! pięć-zeroooo! VeB!
0
Roberto to wychowanek, pewnie zaraz pójdzie gdzieś na wypożyczenie, a Matę trzebaby było kupić za ok. 20 mln, a na pewno tej ceny wart nie jest, bo to przeciętny grajek.
0
1.Reus, 2. Danilo, 3.Pogba, 4. Eriksen, 5.Tielemans (jako młody talent)
0
Tylko nie on! Mata nie jest nawet godzien podgrzewania ławki w Barcelonie.
0
Neymar zawsze niezbyt pewnie podchodził do jedenastek. Myślę, że Suárez powinien częściej je wykonywać.
0
Czyli według ciebie mamy w drużynie dwóch Messich?
0
Popieram! A jakby się dało to trzeba się pozbyć Douglasa.
0
Jaki nowy rok, taki koniec sezonu? Oby! Jedziemy po potrójną koronę! Visca el Barça!
1
Geniusz Messiego pamiętać będziemy latami. Mam nadzieję, że swój dorobek bramkowo-asystowy powiększać będzie do czterdziestki, a może i dłużej. Smutny będzie to dzień, gdy Leo odwiesi buty na kołku.
1
Jak to mawiała Mariolka Krejzolka "Teżewe mi się zrobiło" - wydaje mi się, że już o tym pisaliście.
0
Kuszczak wpuszczak, he he :-)
0
Obiektywnie patrząc, Real jest na tyle silny by obronić trofeum. Obowiązkiem innych faworytów jest do tego nie dopuścić.
0
To ja nie mam w takim razie szacunku do ciebie, hala dzieciaku.
2
Dmitro to był kompletny niewypał, a cóż... Powodzenia w nowym zespole, zobaczymy jak będzie sobie radził z megacrackiem Dynama Kijów - Łukaszem Teodorczykiem :-P
1
Po co pisać takie oczywistości?