0

Wiem, że tak jest i to mnie boli... A mówię po prostu, że wolałbym porządny mecz niż dziesięć sezonów nudnej telenoweli.

0

Ty masz szanse na potrójną koronę, czy drużyna?!

0

No to nie ma innego wyjścia, jak po prostu wygrać finał Champions League :-)

2

Ty, przyznaj się, że dopiero dzisiaj poznałeś słowo "sarkazm".

1

Niektóre mecze ekstraklasy pokazują na głównych kanałach TVP, choć prawa do transmisji wciąż mają Polsat Sport i Canal+, tak samo z Ligą Mistrzów, więc tak samo mogliby zrobić z La Liga, pokazując najciekawsze spotkania. Mecze typu Levante-Deportivo, czy Almeria-Elche mało kogo interesują.

8

Kasę mają, ale wydają ją naa chałe pokroju "M jak Miłość", czy innych "Na Dobre i Na Złe"

3

W szoku to ja byłem po golu Suareza. To było coś! Choć asysta Bartry też całkiem, całkiem.

6

Fajnie by było, gdyby TVP kupiło prawa do transmisji... El Clasico na jedynce, to by było...

21

TVN w Hiszpanii? Idź się przewietrz, bo ci mózg nie wyrabia...

0

Jak w ostatnich sezonach w Arsenalu przegrywał rywalizację z Mertesackerem i Kościelnym, to wątpie, żeby u nas wywalczył pierwszy skład.

0

Najbliżej w 2017...

0

Pewnie i tak po pierwszym normalnym treningu złapie kolejna kontuzję...

0

Dzisiaj grał tak, że zęby bolały. Odstawał od reszty drużyny.

0

sorry, to było do @ViscaElLeo

0

Dzisiał grał tak, że zęby bolały. Odstawał od reszty zespołu.

0

Suarez! Bramka stadiony świata! pięć-zeroooo! VeB!

0

Roberto to wychowanek, pewnie zaraz pójdzie gdzieś na wypożyczenie, a Matę trzebaby było kupić za ok. 20 mln, a na pewno tej ceny wart nie jest, bo to przeciętny grajek.

0

1.Reus, 2. Danilo, 3.Pogba, 4. Eriksen, 5.Tielemans (jako młody talent)

0

Tylko nie on! Mata nie jest nawet godzien podgrzewania ławki w Barcelonie.

0

Neymar zawsze niezbyt pewnie podchodził do jedenastek. Myślę, że Suárez powinien częściej je wykonywać.

0

Czyli według ciebie mamy w drużynie dwóch Messich?

0

Popieram! A jakby się dało to trzeba się pozbyć Douglasa.

0

Jaki nowy rok, taki koniec sezonu? Oby! Jedziemy po potrójną koronę! Visca el Barça!

1

Geniusz Messiego pamiętać będziemy latami. Mam nadzieję, że swój dorobek bramkowo-asystowy powiększać będzie do czterdziestki, a może i dłużej. Smutny będzie to dzień, gdy Leo odwiesi buty na kołku.

1

Jak to mawiała Mariolka Krejzolka "Teżewe mi się zrobiło" - wydaje mi się, że już o tym pisaliście.

0

Kuszczak wpuszczak, he he :-)

0

Obiektywnie patrząc, Real jest na tyle silny by obronić trofeum. Obowiązkiem innych faworytów jest do tego nie dopuścić.

0

To ja nie mam w takim razie szacunku do ciebie, hala dzieciaku.

2

Dmitro to był kompletny niewypał, a cóż... Powodzenia w nowym zespole, zobaczymy jak będzie sobie radził z megacrackiem Dynama Kijów - Łukaszem Teodorczykiem :-P

1

Po co pisać takie oczywistości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?