CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jeszcze nie, to nie jest potwierdzone info :-)
0
Niestety, on już ma trzydziestkę na karku, więc nie wiem czy jest sens kupować go.
0
Jak grał u nas nie był w pełni doceniany, teraz pokazuje pełnię swego potencjału w Man City. Szkoda, że nie wyszło...
0
Spoko, myślałem, że Ci chodzi o mecz Barcy.
0
Przecież w Cyfrowym Polsacie jest TVP...
0
Dobrze Lucho - Krótko, konkretnie, oby tak samo było na boisku :-)
17
Don Andres w dobrej formie to byłaby miazga! Z jego asystami Tridente byłoby nie do zatrzymania.
0
Może kiedyś, na pewno jeszcze nie teraz.
0
Przekozackie :-)
9
Buciki, zaprawdę zacne, byle tylko tak dobrze strzelał w nich gole, jak w poprzednich ;-)
0
Messi na zdjęciu - "Patrzcie hejterzy!" :-)
0
Oby i tym razem nie poprawił tej statystyki. Aczkolwiek nie można lekceważyć rywala, będą mocno zmotywowani, więc trzeba uważać, szczególnie na początku spotkania.
0
Rafinha. Tylko dlaczego, skoro w tytule piszą o Douglasie?
0
Po prostu Wielka Trójka :-)
0
Komentarz usunięty
0
Fryzura Bale'a - bezcenne :-)
18
"Zespół docenia City, ale w Lidze Mistrzów boi się tylko Bayernu"
Błąd - Barça nie boi się nikogo.
0
Warto również zauważyć, że ostatnie "pojedynki" na rynku transferowym z Realem Barca wygrała (Neymar, Suarez, Rakitić) więc jeśli Real zainteresuje się Pogbą, to nie jest pewne, że przebiją naszą ofertę.
0
Perez pewnie tak pomyślał, ale Ancelotti go nie chce.
0
Z Realem nie zagra Busquets, więc Masche siłą rzeczy zostanie wystawiony na DP, więc obok Pique będzie albo Bartra, albo rudy Jeremiasz.
0
Ja myślę, że koleś już teraz powinien być podstawowym stoperem.
0
Tak i dlatego chciał wsadzić palec w oko Vilanovie.
0
Czyli Mou też ma już klasyczny ból d*py. Ochłoń kolego, trzeba było dopilnować, by twoja Chelsea awansowała, a nie gadać takie dyrdymały.
3
Mundo zbyt wcześnie ogłasza kryzys Realu, wygrają jeden mecz i znów będzie, że najlepsi. Ze skrajności w skrajność...
0
To jest już z pewnością drugi Bojan. Z tej mąki już chleba nie będzie.
0
Mogliby zrobić konkurs, w którym nagrodą byłoby spotkanie z zawodnikami na grillu.
0
Podejrzewam, że to przez jego już dosyć zaawansowany wiek.
0
Mężczyzna w życiu powinien zrobić trzy rzeczy: Posadzić drzewo, wybudować dom i spłodzić syna, córki są od zarania dziejów traktowane jako "mniejsze" szczęście. Tak, czy siak bycie ojcem to wspaniałe uczucie.
0
Tyle, że Albicelestes mają już i tak mocny atak, więc nie za bardzo byłoby możliwe wepchnąć do składu jeszcze Vietto. Natomiast zastanawia mnie jedno - czemu Pereyra, a nie Dybala?
4
Dobrze, że Tata powołał Teveza. Brak powołania na Mundial to było nieporozumienie ze strony Sabelli. W finale przydałby im się bardzo snajper tej klasy.