0

No jeszcze nie, to nie jest potwierdzone info :-)

0

Niestety, on już ma trzydziestkę na karku, więc nie wiem czy jest sens kupować go.

0

Jak grał u nas nie był w pełni doceniany, teraz pokazuje pełnię swego potencjału w Man City. Szkoda, że nie wyszło...

0

Spoko, myślałem, że Ci chodzi o mecz Barcy.

0

Przecież w Cyfrowym Polsacie jest TVP...

0

Dobrze Lucho - Krótko, konkretnie, oby tak samo było na boisku :-)

17

Don Andres w dobrej formie to byłaby miazga! Z jego asystami Tridente byłoby nie do zatrzymania.

0

Może kiedyś, na pewno jeszcze nie teraz.

0

Przekozackie :-)

9

Buciki, zaprawdę zacne, byle tylko tak dobrze strzelał w nich gole, jak w poprzednich ;-)

0

Messi na zdjęciu - "Patrzcie hejterzy!" :-)

0

Oby i tym razem nie poprawił tej statystyki. Aczkolwiek nie można lekceważyć rywala, będą mocno zmotywowani, więc trzeba uważać, szczególnie na początku spotkania.

0

Rafinha. Tylko dlaczego, skoro w tytule piszą o Douglasie?

0

Po prostu Wielka Trójka :-)

0

Komentarz usunięty

0

Fryzura Bale'a - bezcenne :-)

18

"Zespół docenia City, ale w Lidze Mistrzów boi się tylko Bayernu"
Błąd - Barça nie boi się nikogo.

0

Warto również zauważyć, że ostatnie "pojedynki" na rynku transferowym z Realem Barca wygrała (Neymar, Suarez, Rakitić) więc jeśli Real zainteresuje się Pogbą, to nie jest pewne, że przebiją naszą ofertę.

0

Perez pewnie tak pomyślał, ale Ancelotti go nie chce.

0

Z Realem nie zagra Busquets, więc Masche siłą rzeczy zostanie wystawiony na DP, więc obok Pique będzie albo Bartra, albo rudy Jeremiasz.

0

Ja myślę, że koleś już teraz powinien być podstawowym stoperem.

0

Tak i dlatego chciał wsadzić palec w oko Vilanovie.

0

Czyli Mou też ma już klasyczny ból d*py. Ochłoń kolego, trzeba było dopilnować, by twoja Chelsea awansowała, a nie gadać takie dyrdymały.

3

Mundo zbyt wcześnie ogłasza kryzys Realu, wygrają jeden mecz i znów będzie, że najlepsi. Ze skrajności w skrajność...

0

To jest już z pewnością drugi Bojan. Z tej mąki już chleba nie będzie.

0

Mogliby zrobić konkurs, w którym nagrodą byłoby spotkanie z zawodnikami na grillu.

0

Podejrzewam, że to przez jego już dosyć zaawansowany wiek.

0

Mężczyzna w życiu powinien zrobić trzy rzeczy: Posadzić drzewo, wybudować dom i spłodzić syna, córki są od zarania dziejów traktowane jako "mniejsze" szczęście. Tak, czy siak bycie ojcem to wspaniałe uczucie.

0

Tyle, że Albicelestes mają już i tak mocny atak, więc nie za bardzo byłoby możliwe wepchnąć do składu jeszcze Vietto. Natomiast zastanawia mnie jedno - czemu Pereyra, a nie Dybala?

4

Dobrze, że Tata powołał Teveza. Brak powołania na Mundial to było nieporozumienie ze strony Sabelli. W finale przydałby im się bardzo snajper tej klasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?