0

Ospina w formie - Čech i Szczęsny drżą ze strachu.

45

Gość ma już 24 lata, a wciąż mówi się o nim jak o juniorze. Powinien już dawno być podstawowym stoperem.

1

Co więcej, w Łodzi uznali, że nie rokuje i bez żalu się z nim pożegnali...

2

Lepsza by była senyera z przodu, a tył cały żółty.

0

Dobra decyzja, niech się ogra w Premier League, może zacznie grać na miarę swojego potencjału, czego mu życzę.

0

Jara powinien zostać zawieszony na co najmniej 3 mecze. Takie zachowanie nie przystoi piłkarzowi.

1

Ja od Isco wolałbym Koke.

0

No i po co ci to chłopie?

0

Kolejne rewelacje okołotransferowe, powoli zaczynam być już tym zmęczony. Niech wreszcie zaczną się te wybory, wtedy się zobaczy.

1

Dobry pomysł z wysłaniem go do Sevilli, chciałbym zobaczyć jak sobie radzi w La Liga.

0

Ja wierzę Neymarowi, ale cóż... siła złego na jednego.

0

Bo nie gra regularnie w klubie?

0

Denis Suárez powinien rozwijać swój talent poprzez częstszą grę, dlatego lepiej, żeby jeszcze pozostał na wypożyczeniu.

2

3/4:0 to mniej niż 1:0 ;-)

3

Kadrę Hiszpanii powinien objąć młody, głodny sukcesu trener jak np. Unai Emery. Del Bosque wygrał z Hiszpanią wszystko, co było do wygrania i stracił motywację, wypalił się. Poza tym odeszło kilku piłkarzy ze starej gwardii, którzy byli motorem napędowym tej reprezentacji (np. Puyol, Villa, Xavi).

0

Man City raczej nie będzie mógł sobie pozwolić na TAKI transfer (Financial Fair Play), myślę, że jednak Juve zgodziłoby się odsprzedać Pogbę za 70-80 mln plus kilka zmiennych. Trzeba walczyć o tego gracza, bo Real może nam go sprzątnąć sprzed nosa.

0

Mam nadzieję, że zwycięzca nadchodzących wyborów będzie się kierował przede wszystkim dobrem klubu.

0

Wartość sportowa również :-)

0

Oby przyczynił się do obrony tytułu w LM :-)

22

Szkoda mi odejścia Generała, wolałbym, gdyby zakończy u nas karierę, cóż, jego wybór... Powodzenia na nowej drodze, legendo!

0

Douglasa sprzedać definitywnie, ale Montoya powinien zostać, bo do stycznia nie będziemy mieli zmiennika na PO (oprócz Adriano, który woli grać na lewej stronie).

0

Vidala możnaby było odesłać gdzieś na wypożyczenie, niech sobie chłop trochę pogra.

39

Trzeba walczyć o tego gościa. W przyszłości może zostać wybitnym graczem.

0

Wychowanek klubu CF Damm (źródło: Wikipedia)

0

A czy będzie mógł zagrać w meczach towarzyskich?

0

Gratulacje! Za rok powtórka!

0

Messi nie jest z tego świata. Żaden "śmiertelnik" nie może się z nim równać.

0

Już nie mogę doczekać się tego meczu.

1

Ha, ha, ha! W rzeczy samej. Trafiłeś pan w punkt!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?