CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ospina w formie - Čech i Szczęsny drżą ze strachu.
45
Gość ma już 24 lata, a wciąż mówi się o nim jak o juniorze. Powinien już dawno być podstawowym stoperem.
1
Co więcej, w Łodzi uznali, że nie rokuje i bez żalu się z nim pożegnali...
2
Lepsza by była senyera z przodu, a tył cały żółty.
0
Dobra decyzja, niech się ogra w Premier League, może zacznie grać na miarę swojego potencjału, czego mu życzę.
0
Jara powinien zostać zawieszony na co najmniej 3 mecze. Takie zachowanie nie przystoi piłkarzowi.
1
Ja od Isco wolałbym Koke.
0
No i po co ci to chłopie?
0
Kolejne rewelacje okołotransferowe, powoli zaczynam być już tym zmęczony. Niech wreszcie zaczną się te wybory, wtedy się zobaczy.
1
Dobry pomysł z wysłaniem go do Sevilli, chciałbym zobaczyć jak sobie radzi w La Liga.
0
Ja wierzę Neymarowi, ale cóż... siła złego na jednego.
0
Bo nie gra regularnie w klubie?
0
Denis Suárez powinien rozwijać swój talent poprzez częstszą grę, dlatego lepiej, żeby jeszcze pozostał na wypożyczeniu.
2
3/4:0 to mniej niż 1:0 ;-)
3
Kadrę Hiszpanii powinien objąć młody, głodny sukcesu trener jak np. Unai Emery. Del Bosque wygrał z Hiszpanią wszystko, co było do wygrania i stracił motywację, wypalił się. Poza tym odeszło kilku piłkarzy ze starej gwardii, którzy byli motorem napędowym tej reprezentacji (np. Puyol, Villa, Xavi).
0
Man City raczej nie będzie mógł sobie pozwolić na TAKI transfer (Financial Fair Play), myślę, że jednak Juve zgodziłoby się odsprzedać Pogbę za 70-80 mln plus kilka zmiennych. Trzeba walczyć o tego gracza, bo Real może nam go sprzątnąć sprzed nosa.
0
Mam nadzieję, że zwycięzca nadchodzących wyborów będzie się kierował przede wszystkim dobrem klubu.
1
http://media3.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/100/875/size_480x562/LUIS_ENRIQUE_-_5-Optimized.v1400425751.jpg
wcześniej też miał podobną fryzurę.
0
Wartość sportowa również :-)
0
Oby przyczynił się do obrony tytułu w LM :-)
22
Szkoda mi odejścia Generała, wolałbym, gdyby zakończy u nas karierę, cóż, jego wybór... Powodzenia na nowej drodze, legendo!
0
Douglasa sprzedać definitywnie, ale Montoya powinien zostać, bo do stycznia nie będziemy mieli zmiennika na PO (oprócz Adriano, który woli grać na lewej stronie).
0
Vidala możnaby było odesłać gdzieś na wypożyczenie, niech sobie chłop trochę pogra.
39
Trzeba walczyć o tego gościa. W przyszłości może zostać wybitnym graczem.
0
Wychowanek klubu CF Damm (źródło: Wikipedia)
0
A czy będzie mógł zagrać w meczach towarzyskich?
0
Gratulacje! Za rok powtórka!
0
Messi nie jest z tego świata. Żaden "śmiertelnik" nie może się z nim równać.
0
Już nie mogę doczekać się tego meczu.
1
Ha, ha, ha! W rzeczy samej. Trafiłeś pan w punkt!