CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za pierwszym razem to było śmieszne. Za każdym kolejnym coraz mniej.
1
Koniec meczu i, koniec końców jesteśmy w półfinale i już chyba nic nie stanie nam na drodze by zdobyć trofeum.
0
No to 2-3 do przerwy. Ładna asysta Pistolero, dwa gole Neymara, cegiełkę musi dołożyć Leo. Ale Atleti narzucili nam trochę swój styl gry, a to mnie się nie podoba.
1
E tam, stan murawy... W każdych warunkach trzeba grać na 100%, nawet gdyby murawa była jak na szkolnym boisku na jakimś zadupiu.
0
Jona ma niezłą minę na tym zdjęciu :-P
0
Kiedyś Milan to był klub... Dziś 11 miejsce w Serie A...
1
Co za głupoty tu wypisują. Już bardziej to bym uwierzył, że Legia zamierza kupić CR7.
0
Oby było tak jak mówi. Potrzebujemy dziś dobrej gry naszego lidera.
1
Zubizarreta miał, i jak skończył?
0
Nie o taki członek chodzi :-)
2
Widać są równi i równiejsi. Taki Suárez pewnie dostałby ze 2 miesiące dyskwalifikacji za takie zachowanie...
0
Jaki fart... To już oficjalnie?
0
Nie mogę się już doczekać. Każdy członek mego ciała drży z ekscytacji i zniecierpliwienia. Dziś prawdopodobnie rozstrzygnie się rywalizacja o puchar, niewątpliwie jest to przedwczesny finał Copa del Rey.
0
Trzeba zagrać odważnie, wykorzystując skrzydła, postawić wysoki pressing na połowie rywala i jak najwięcej strzelać na bramkę. Po pierwszym golu dla nas Atleti zaryzykuje, otwierając się trochę, co można wykorzystać. Liczę na dobry występ Suáreza, nasz crack potrzebuje goli i asyst by odblokować się psychicznie. Visca el Barça! Po zwycięstwo! Po puchar!
0
Suarez by grał, choćby za samo nazwisko.
0
Sanchez był dobrym wyborem, szkoda, że odszedł, ale pewnie nie pogodziłby się z grzaniem ławy dla Suareza.
0
Messi absolutnie rozwalił system. Dwie bramki, dwie asysty, szacun...
0
Ten Albentosa z Eibaru to zrobił coś niebywałego... Z La Liga do Chempionship... Tytuł frajera roku?
0
Jesteś bystry jak woda w klozecie...
0
Dokładnie o tym samym pomyślałem :-) Pozdro!
1
Tu racja, ale akurat Marquinhosa, który nie łapie się do składu w PSG nie potrzebujemy. Zresztą jak na wiek i umiejętności, za drogi...
0
Neymar będzie wielki. Najlepszy na świecie. Za kilka lat.
3
Co mają Douglas, Alves i Montoya do pozycji ŚO?
0
PSG ma też z Nike
0
O wiele lepsze od meczówek.
1
Fantastyczny gracz, życzę mu w przyszłości Złotej Piłki.
0
Suarez, Neymar i Xavi też umieją je wykonywać, ale fakt, to jak strzelił w Copa del Rey to majstersztyk.
0
Masz zarąbisty awatar :-)
0
Dobrze gada, piwa mu dać!
0
Może Satanicos?