0

Za pierwszym razem to było śmieszne. Za każdym kolejnym coraz mniej.

1

Koniec meczu i, koniec końców jesteśmy w półfinale i już chyba nic nie stanie nam na drodze by zdobyć trofeum.

0

No to 2-3 do przerwy. Ładna asysta Pistolero, dwa gole Neymara, cegiełkę musi dołożyć Leo. Ale Atleti narzucili nam trochę swój styl gry, a to mnie się nie podoba.

1

E tam, stan murawy... W każdych warunkach trzeba grać na 100%, nawet gdyby murawa była jak na szkolnym boisku na jakimś zadupiu.

0

Jona ma niezłą minę na tym zdjęciu :-P

0

Kiedyś Milan to był klub... Dziś 11 miejsce w Serie A...

1

Co za głupoty tu wypisują. Już bardziej to bym uwierzył, że Legia zamierza kupić CR7.

0

Oby było tak jak mówi. Potrzebujemy dziś dobrej gry naszego lidera.

1

Zubizarreta miał, i jak skończył?

0

Nie o taki członek chodzi :-)

2

Widać są równi i równiejsi. Taki Suárez pewnie dostałby ze 2 miesiące dyskwalifikacji za takie zachowanie...

0

Jaki fart... To już oficjalnie?

0

Nie mogę się już doczekać. Każdy członek mego ciała drży z ekscytacji i zniecierpliwienia. Dziś prawdopodobnie rozstrzygnie się rywalizacja o puchar, niewątpliwie jest to przedwczesny finał Copa del Rey.

0

Trzeba zagrać odważnie, wykorzystując skrzydła, postawić wysoki pressing na połowie rywala i jak najwięcej strzelać na bramkę. Po pierwszym golu dla nas Atleti zaryzykuje, otwierając się trochę, co można wykorzystać. Liczę na dobry występ Suáreza, nasz crack potrzebuje goli i asyst by odblokować się psychicznie. Visca el Barça! Po zwycięstwo! Po puchar!

0

Suarez by grał, choćby za samo nazwisko.

0

Sanchez był dobrym wyborem, szkoda, że odszedł, ale pewnie nie pogodziłby się z grzaniem ławy dla Suareza.

0

Messi absolutnie rozwalił system. Dwie bramki, dwie asysty, szacun...

0

Ten Albentosa z Eibaru to zrobił coś niebywałego... Z La Liga do Chempionship... Tytuł frajera roku?

0

Jesteś bystry jak woda w klozecie...

0

Dokładnie o tym samym pomyślałem :-) Pozdro!

1

Tu racja, ale akurat Marquinhosa, który nie łapie się do składu w PSG nie potrzebujemy. Zresztą jak na wiek i umiejętności, za drogi...

0

Neymar będzie wielki. Najlepszy na świecie. Za kilka lat.

3

Co mają Douglas, Alves i Montoya do pozycji ŚO?

0

PSG ma też z Nike

0

O wiele lepsze od meczówek.

1

Fantastyczny gracz, życzę mu w przyszłości Złotej Piłki.

0

Suarez, Neymar i Xavi też umieją je wykonywać, ale fakt, to jak strzelił w Copa del Rey to majstersztyk.

0

Masz zarąbisty awatar :-)

0

Dobrze gada, piwa mu dać!

0

Może Satanicos?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?