CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To się chłop nagrał...
1
Jak Messi może dziękować sam sobie?
0
Biali też go chcieli u siebie, więc zluzuj bieliznę, synu.
0
Pewnie ci smutno, że nie grał Douglas :-P
0
Suarez dziabnął Chielliniego, bo lubi włoszczyznę :-)
0
W sumie mecz na plus, żal jedynie sytuacji Suareza. Teraz chwila odpoczynku i trzeba się przygotowywać na Atletico.
1
No i Messi razy 3 :-)
0
Szkoda, żeśmy go tak łatwo wypuścili :-(
0
Media muszą mieć o czym pisać, to sobie coś zawsze wymyślą...
0
Gole Leo, Podania Ivana, dryblingi Neymara. Cała pierwsza połowa w sześciu słowach.
0
Typowy Messi - sam zaczął i sam skończył akcję.
3
Dobrze by było, jakby strzelali również po rożnych...
0
Tyle statystyk, że aż głowa boli. Tak, Leo nie może być ziemianinem. Ciekawe, z jakiej jest planety.
0
Nie no, to ja dziś mam dobry humor. Stoch wygrał skoki w Zakopanem, Arsenal wygra z City, jeszcze jak dzisiaj Barca strzaska Deportivo, to jestem w siódmym niebie... Szkoda, że jutro poniedziałek.
1
Mecz z Atletico pokazał, że Busi nie zapomniał jak się gra w piłkę. Fakttem jest, że jego pozycja w wielu sytuacjach jest kluczowa. Oby i dziś zagrał jak należy.
0
Zapomniałeś dodać "faul" Messiego w polu karnym.
0
Douglasa pozbyłbym się najszybciej jak to możliwe. To jest zawodnik przeciętny, do tego nie ma już 18 lat, więc zbytnio się nie rozwinie. Zastanawiam się, kto tak bardzo chciał u nas Douglasa, że musieliśmy go kupić. Dobrze, że Zubi został zwolniony, bo byśmy jeszcze Wawrzyniaka kupili.
0
Deportivo to średniak, takie mecze trzeba wygrywać z zamkniętymi oczami. Oczywiście nie wolno ich zlekceważyć, ale nie powinno dojść do niespodzianki.
0
Kibicom Realu Torres teraz długo będzie śnił się po nocy.
0
Nawet media, określały go "chorwackim Messim", jak do nas przychodził.
2
Już mi się nie chce oglądać tego meczu. I tak wygramy.
0
O I KARNIAK DLA NAS, KTO STRZELI?
0
Sergi Roberto strzela gola, którego nie powstydziłby się Neymar... No ładnie :-)
0
Rafinha zadryblował, aż miło :-) Szkoda, że go faulowano.
3
Ale rudy strzelił frykika.
0
Dziś z Elche luzik, obstawiam 2/3 do jajca. A potem byle do finału :-)
0
Wtedy to na bank obaj się sfaulują nawzajem.
0
Jedynym słusznym kandytatem na prezydenta klubu, może być obecnie tylko Laporta. Przemawiają za nim sukcesy sportowe, o których bartomeu może tylko pomarzyć.
0
Obaj są wielcy. Rywalizacja między nimi pozostanie w pamięci kibiców, jeszcze długo po tym, jak zakończą swe kariery.
0
Taki skład jak przewiduje "Sport", nawet może być, z tym, że zamiast Sergiego R. wolałbym Rafinhę.