0

To się chłop nagrał...

1

Jak Messi może dziękować sam sobie?

0

Biali też go chcieli u siebie, więc zluzuj bieliznę, synu.

0

Pewnie ci smutno, że nie grał Douglas :-P

0

Suarez dziabnął Chielliniego, bo lubi włoszczyznę :-)

0

W sumie mecz na plus, żal jedynie sytuacji Suareza. Teraz chwila odpoczynku i trzeba się przygotowywać na Atletico.

1

No i Messi razy 3 :-)

0

Szkoda, żeśmy go tak łatwo wypuścili :-(

0

Media muszą mieć o czym pisać, to sobie coś zawsze wymyślą...

0

Gole Leo, Podania Ivana, dryblingi Neymara. Cała pierwsza połowa w sześciu słowach.

0

Typowy Messi - sam zaczął i sam skończył akcję.

3

Dobrze by było, jakby strzelali również po rożnych...

0

Tyle statystyk, że aż głowa boli. Tak, Leo nie może być ziemianinem. Ciekawe, z jakiej jest planety.

0

Nie no, to ja dziś mam dobry humor. Stoch wygrał skoki w Zakopanem, Arsenal wygra z City, jeszcze jak dzisiaj Barca strzaska Deportivo, to jestem w siódmym niebie... Szkoda, że jutro poniedziałek.

1

Mecz z Atletico pokazał, że Busi nie zapomniał jak się gra w piłkę. Fakttem jest, że jego pozycja w wielu sytuacjach jest kluczowa. Oby i dziś zagrał jak należy.

0

Zapomniałeś dodać "faul" Messiego w polu karnym.

0

Douglasa pozbyłbym się najszybciej jak to możliwe. To jest zawodnik przeciętny, do tego nie ma już 18 lat, więc zbytnio się nie rozwinie. Zastanawiam się, kto tak bardzo chciał u nas Douglasa, że musieliśmy go kupić. Dobrze, że Zubi został zwolniony, bo byśmy jeszcze Wawrzyniaka kupili.

0

Deportivo to średniak, takie mecze trzeba wygrywać z zamkniętymi oczami. Oczywiście nie wolno ich zlekceważyć, ale nie powinno dojść do niespodzianki.

0

Kibicom Realu Torres teraz długo będzie śnił się po nocy.

0

Nawet media, określały go "chorwackim Messim", jak do nas przychodził.

2

Już mi się nie chce oglądać tego meczu. I tak wygramy.

0

O I KARNIAK DLA NAS, KTO STRZELI?

0

Sergi Roberto strzela gola, którego nie powstydziłby się Neymar... No ładnie :-)

0

Rafinha zadryblował, aż miło :-) Szkoda, że go faulowano.

3

Ale rudy strzelił frykika.

0

Dziś z Elche luzik, obstawiam 2/3 do jajca. A potem byle do finału :-)

0

Wtedy to na bank obaj się sfaulują nawzajem.

0

Jedynym słusznym kandytatem na prezydenta klubu, może być obecnie tylko Laporta. Przemawiają za nim sukcesy sportowe, o których bartomeu może tylko pomarzyć.

0

Obaj są wielcy. Rywalizacja między nimi pozostanie w pamięci kibiców, jeszcze długo po tym, jak zakończą swe kariery.

0

Taki skład jak przewiduje "Sport", nawet może być, z tym, że zamiast Sergiego R. wolałbym Rafinhę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?