0

Zmiennik zawsze się przyda. Adriano już na wyższy poziom nie wejdzie, a rywalizacja o miejsce w składzie musi być, inaczej Alba zkapcanieje, bo będzie miał pewne miejsce w 11, ot co.

0

Po upływie bana na transfery trzeba poszukać możliwości zakupu Danilo i Sandro z FC Porto.

0

Fajnie by było, gdyby Halilović zagrał, Adama w sumie też mógłby wyjść w pierwszym składzie.

0

I jest znakomicie zgrany z Messim. Nasze trio świeci coraz jaśniej. Wkrótce i Pistolero zacznie grać na swoim normalnym poziomie, a wtedy, kto wie... Może znów powróci (nie)dawna świetność Barcy.

0

Szkoda, że już nie gra.

0

Oby było więcej takich meczów, jak ten z Atlético (pomijając brutalność rywala i błędy arbitra).

1

Tak szczerze, to cała trójka zasłużyła na nagrodę. Gratuluję CR7.

1

Bardzo mi się spodobało, jak zagłosował Ibra.

0

Ntibazokiza z Cracovii jest kapitanem reprezentacji Burundi. No proszę, taką gwiazdę mamy w Ekstraklasie...

1

"Luis Enrique wypowiedziałsię na temat Leo Messi."
Kto to tłumaczył? Wujaszek Google?

0

Jest wolność słowa, itd., ale Leo w Realu? Poważnie?

0

Halilovicia chciałbym zobaczyć w podstawowym składzie.

0

Brawo, świetny felieton.

1

0

W jedenastce roku powinien być Suarez, a nie Robben.

2

Najlepszy na świecie! Dziś otrzyma 5 Złotą Piłkę!

0

Oby jutro ukazała się France Football z tą pierwszą okładką.

0

Koke chyba kiedyś w wywiadzie mówił, że chciałby grać z Messim, więc kto wie...

0

Ney był najlepszy na boisku.

1

To co rzuciło mi się w oczy w grze Blaugrany, to zaangażowanie. Widać było, że zespół ma jakiś wspólny cel. Nie wyglądało to jak drużyna w kryzysie. I oby tak dalej.

0

Przecież to wychowanek Realu, nie ma się co dziwić ;-)

0

Ważne, że wygrywamy do przerwy byle do końca!

1

Sędzia kalosz! Neymar brutalnie sfaulowany, a tu nawet nie ma rzutu wolnego.

1

Skład akurat taki, jakiego się obawiałem - Masche na ŚO, Rakitić na ŚP.

0

Jakaś taka... nieładna

0

Niezależnie od tego, co dzieje się w szatni, co mówią media, trzeba wygrać.

0

Chyba trener głupi nie jest (mam taką nadzieję) i też widzi, że Javierowi brakuje wzrostu. W obronie może zagrać Pique z Bartrą, choć w takim wypadku Masche pewnie usiądzie na ławce, bo Lucho Busquetsa na ławkę nie posadzi.

0

I znowu ani minuty nie zagra Montoya. Dlaczego Lucho nie daje mu grać choćby w końcówkach meczów? Jeśli odejdzie Alves, to możemy zostać z jednym Doulasem na PO.

0

Liczy się tylko zwycięstwo! Visca el Barça!

0

Ale nie na swojej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?