CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmiennik zawsze się przyda. Adriano już na wyższy poziom nie wejdzie, a rywalizacja o miejsce w składzie musi być, inaczej Alba zkapcanieje, bo będzie miał pewne miejsce w 11, ot co.
0
Po upływie bana na transfery trzeba poszukać możliwości zakupu Danilo i Sandro z FC Porto.
0
Fajnie by było, gdyby Halilović zagrał, Adama w sumie też mógłby wyjść w pierwszym składzie.
0
I jest znakomicie zgrany z Messim. Nasze trio świeci coraz jaśniej. Wkrótce i Pistolero zacznie grać na swoim normalnym poziomie, a wtedy, kto wie... Może znów powróci (nie)dawna świetność Barcy.
0
Szkoda, że już nie gra.
0
Oby było więcej takich meczów, jak ten z Atlético (pomijając brutalność rywala i błędy arbitra).
1
Tak szczerze, to cała trójka zasłużyła na nagrodę. Gratuluję CR7.
1
Bardzo mi się spodobało, jak zagłosował Ibra.
0
Ntibazokiza z Cracovii jest kapitanem reprezentacji Burundi. No proszę, taką gwiazdę mamy w Ekstraklasie...
1
"Luis Enrique wypowiedziałsię na temat Leo Messi."
Kto to tłumaczył? Wujaszek Google?
0
Jest wolność słowa, itd., ale Leo w Realu? Poważnie?
0
Halilovicia chciałbym zobaczyć w podstawowym składzie.
0
Brawo, świetny felieton.
1
0
W jedenastce roku powinien być Suarez, a nie Robben.
2
Najlepszy na świecie! Dziś otrzyma 5 Złotą Piłkę!
0
Oby jutro ukazała się France Football z tą pierwszą okładką.
0
Koke chyba kiedyś w wywiadzie mówił, że chciałby grać z Messim, więc kto wie...
0
Ney był najlepszy na boisku.
1
To co rzuciło mi się w oczy w grze Blaugrany, to zaangażowanie. Widać było, że zespół ma jakiś wspólny cel. Nie wyglądało to jak drużyna w kryzysie. I oby tak dalej.
0
Przecież to wychowanek Realu, nie ma się co dziwić ;-)
0
Ważne, że wygrywamy do przerwy byle do końca!
1
Sędzia kalosz! Neymar brutalnie sfaulowany, a tu nawet nie ma rzutu wolnego.
1
Skład akurat taki, jakiego się obawiałem - Masche na ŚO, Rakitić na ŚP.
0
Jakaś taka... nieładna
0
Niezależnie od tego, co dzieje się w szatni, co mówią media, trzeba wygrać.
0
Chyba trener głupi nie jest (mam taką nadzieję) i też widzi, że Javierowi brakuje wzrostu. W obronie może zagrać Pique z Bartrą, choć w takim wypadku Masche pewnie usiądzie na ławce, bo Lucho Busquetsa na ławkę nie posadzi.
0
I znowu ani minuty nie zagra Montoya. Dlaczego Lucho nie daje mu grać choćby w końcówkach meczów? Jeśli odejdzie Alves, to możemy zostać z jednym Doulasem na PO.
0
Liczy się tylko zwycięstwo! Visca el Barça!
0
Ale nie na swojej pozycji.