0

Tak było z Vitolo. Kupili go i wypożyczyli do Las Palmas. Jednak Costa oficjalnie przeszedł do Atleti dopiero teraz.

0

Również pozdrawiam, zawsze miło poprowadzić z kimś merytoryczną dyskusję bez bluzgów i obrażania.

0

Nie. Formalnie wciąż był graczem Chelsea, ale wiadomo było, że odejdzie.

0

Zastanawiałem się czy brać CR7 czy Lewego, jednak doszedłem do wniosku, że jednak zamieszczę tu Roberta. W 2017 obaj strzelili tyle samo bramek (bodajże 53), ale Lewy potrzebował do tego mniejszej liczby meczów, do tego król strzelców europejskich eliminacji do MŚ. Poza tym wydaje mi się, że w przekroju całego roku Polak był równiejszy. Cristiano miał dobrą końcówkę sezonu, ale na początku obecnego jednak formę ma nienajlepszą. A to, że CR7 wygrał z klubem ligę i LM nie ma tu znaczenia bo to zasługa całej drużyny, a w takich zestawieniach powinny liczyć się osiągnięcia indywidualne.

1

Moja "jedenastka" roku:
Buffon - Marcelo, Umtiti, Chiellini, Dani Alves - Kroos, Modrić, Neymar, Messi - Lewandowski, Kane

6

Raczej w prawidłową kategorię. Cristiano od paru lat gra bardziej jak "dziewiątka" niż skrzydłowy, głównie wykańczając akcje wypracowane przez kolegów, także nazwanie go środkowym napastnikiem jak najbardziej ma sens.

0

Jest zawodnikiem meksykańskiego klubu Tigres

8

Sergi specjalnie trzymał ręce za plecami, żeby nie dotknąć. Piłka trafiła go przypadkiem, nie ma mowy o karnym.

0

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Znów przyjeżdżamy na Bernabeu i spuszczamy manto Realowi. Pierwsza połowa przeciętna, za to w drugiej łyknęliśmy ich bez popity... Po takim wyniku jakoś nie mam serca kogokolwiek krytykować. Za to nie mogę nie pochwalić ter Stegena. Po prostu skała. Poza tym byłem mile zaskoczony poziomem sędziowania. Arbiter dał radę.

3

Cóż, potrzeba nam więcej utrzymania piłki, niestety dziś z pomocników tylko Iniesta czuje taką grę, ale nie może wiele zrobić bo Real dobrze się ustawia w obronie. Za to Paulinho gra jak prawdziwa "9", coś czuję, że dziś znów strzeli...

1

3-1 Barcelona. Było by wporzo.

5

Widać, że bierzemy rywali pod przygotowania na mundial ;-)

16

Ej, chwila... Czy ktoś od nich wcześniej nie zapewniał, że jak Antoine będzie chciał odejść to nie będą robić problemów? Swoją drogą to całe doniesienie jest absurdalne. Ma klauzulę, Klub chce ją wpłacić, gdzie tu łamanie zasad, ja się pytam?

1

Co?! To nie tak, że nie kibicuje Polsce, tylko po prostu nie ma się co nastawiać na to, że nasi wygrają mundial. Chcę jak najlepszego wyniku biało-czerwonych, ale jednocześnie chcę aby Messi wygrał mistrzostwo świata bo na to zasługuje.

2

Co do Sampera to nie nie tak, że jest słaby. W Granadzie sadzano go na ławce, bo nie chcieli płacić Barcelonie extra kasy (debilny zapis swoją drogą). Stracił przez to rytm meczowy.

62

Mam nadzieję, że w 2018 Leo wygra LaLigę, Puchar Króla, Ligę Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Trofeo Pichichi, Złotego Buta, Złotą Piłkę i FIFA The Best. Tego sobie i wam życzę, drodzy Culés :-)

0

Nie, nie i jeszcze raz NIE! Tylko Mina nie ma innej opcji.

0

Dobra teraz niech pogra 2/3 lata w Chinach a potem niech wróci do River Plate i zakończy karierę. To byłby idealny scenariusz.

0

Z jednej strony cieszy duża przewaga, z drugiej nie chciałbym aby Barça wygrała ligę już na półmetku rozgrywek aby nie było tak jak z Bayernem czasami w LM

0

Jak przyzna, że Messi jest od niego o klasę lepszy to wtedy pogadamy...

0

Odpal sobie powtórkę meczu z Juve na Camp Nou to zobaczysz.

1

Wypluj to! ...A tak na serio to bardzo prawdopodobne.

2

Oby sobie poradzili. Mam nadzieję, że Neymar skarci Real.

1

Kolejny remis, psiamać... Co prawda sędzia wypaczył wynik, ale 2 stracone bramki to już absolutnie nasza wina.

0

Dlaczego ci sędziowie w Hiszpanii są tacy słabi??? Nie ma meczu w LaLidze, gdzie coś by się nie odpazdaniło...

2

Bawiłeś się z córką Szpakowskiego?

0

Zgadzam się, że Vidal powinien wylecieć wcześniej, ale w tej sytuacji gdzie dostał drugą żółtą nie było faulu. Tym bardziej powinien wylecieć Casemiro, facet grał jak na jakimś god mode. A bramka dla Bayernu raczej prawidłowa.

0

O meczu Real-Bayern w zeszłym sezonie.

0

O nie, tego pana nie chcę więcej widzieć sędziującego mecz Realu. Już raz pokazał na co go stać.

0

Gra, gra i powiem więcej w wieku 43 (zdaje się) wygląda lepiej niż wielu 30-latków...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?