0

Chciałbym taki skład: ter Stegen - Alba, Mina, Vermaelen, Aleix Vidal - Rakitić, Paulinho, Aleña - Coutinho, Paco Alcácer, Messi

6

Szacun dla Tottenhamu za ten dwumecz. Mimo, że nie awansowali pokazali się z bardzo dobrej strony, prezentując atrakcyjny ofensywny futbol i walcząc do samego końca.

0

PSG w tym dwumeczu pokazało, że nie jest zespołem tylko zlepkiem piłkarzy. Emery nie ma chyba dość "jaj" by prowadzić klub pełen gwiazd. W Sevilli nie było tego widać, bo nie było tam takich nazwisk jak Neymar czy Cavani.

0

Grimaldo, nikt inny!

1

Arnaiz chyba kontuzjowany

1

Brawo za trzy punkty i umocnienie pozycji lidera. Mam nadzieję więcej w takich spotkaniach nie oglądać Gomesa. Ten gość był dziś tragiczny, tak jak z resztą przez większość swoich spotkań dla Blaugrany. Każdy jego kontakt z piłką to ryzyko straty. W następnej kolejce chciałbym aby odpoczęli Suárez, Messi, Busquets, Piqué i Sergi Roberto.

0

Atlético w pierwszej połowie nic nie pokazało, z przebiegu meczu możemy być zadowoleni, trzeba jednak być czujnym i dalej grać swoje by dowieźć zwycięstwo do końca.
P.S. Messi z wolnych jest niesamowity.

0

No trudno, oby z Atleti zagrali na 100%

0

To to bez dwóch zdań, Arsenal już 3:0 w dupę dostaje.

1

Miałem już pochwalić Lahoza za prowadzenie tego spotkania, ale potem zobaczyłem bramkarza Las Palmas, który zagrał piłkę ręką poza polem karnym...

0

Tobie się musiał zrewanżować?

2

Dobrze prawisz, zgadzam się w 100%

1

Miał przyjść aby odciążyć Busquetsa, tymczasem sam jest eksploatowany. Nie ma się co dziwić skoro miał tak dobre wejście do drużyny.

4

Obejrzałem pierwszą połówę meczu Sevilla-Man Utd i powiem tak. Do czterdziestej którejś minuty było to dość nieciekawe spotkanie, ale popisy De Gei w końcówce spowodowały u mnie tzw. "opad szczęki". Cóż on wyczynia w tej bramce!

0

To samo można powiedzieć o większości sędziów w LaLiga.

0

Cóż... Trochę nie tego oczekiwaliśmy, ale mamy remis na wyjeździe i dobrą pozycję wyjściową przed rewanżem. Cieszy przełamanie Leo.

0

Trochę niepokoi to jak łatwo Chelsea wypracowała sobie kilka groźnych sytuacji. Oby Barça strzeliła jedną, dwie bramki i zachowała zero z tyłu.

0

Nie wspominał o Albie... Czy to znaczy, że go zignorują i Jordi będzie miał mnóstwo swoboby na skrzydle? ;-)

1

Jeśli zagramy na swoim poziomie to o awans można być spokojnym. Oczywiście przełamanie Leo byłoby taką "truskawką na torcie".

5

"Obiektywne opinie"? WTF?! Opinie z definicji są subiektywne.

39

To mówisz siedzisz z girl on the sofa i chcesz watchnąć jakiś movie?

0

Łysy z Brazzers ;-)

0

Zgrywa się chłopak, dajmy mu czas ;-)

0

No cóż, mamy 1 bramkową zaliczkę na rewanż. Nie zagraliśmy jakiegoś nieziemskiego spotkania, ale wygraliśmy z trudnym rywalem i ciężko tak naprawdę kogoś skrytykować.

2

Coś mnie ominęło? Kiedy Barça "zaklepała" sobie Griezmanna?

0

No, dużo tego. Jednak nasz zarząd nie umie sprzedawać...

0

Mam nadzieję, że odpali.

0

Pisząc "sponsor jak każdy inny" zastosowałem skrót myślowy. Zdziwiłem się, że dziwi kogoś producent AGD jako sponsor klubu bardziej niż producenci piwa czy chipsów...

0

Gerrard kiedyś w kilkanaście sekund dostał.

1

Rywal trudny, ale to my jesteśmy faworytami. Jeśli oba mecze zagramy na naszym poziomie, nie powinniśmy mieć problemu z awansem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?