CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym taki skład: ter Stegen - Alba, Mina, Vermaelen, Aleix Vidal - Rakitić, Paulinho, Aleña - Coutinho, Paco Alcácer, Messi
6
Szacun dla Tottenhamu za ten dwumecz. Mimo, że nie awansowali pokazali się z bardzo dobrej strony, prezentując atrakcyjny ofensywny futbol i walcząc do samego końca.
0
PSG w tym dwumeczu pokazało, że nie jest zespołem tylko zlepkiem piłkarzy. Emery nie ma chyba dość "jaj" by prowadzić klub pełen gwiazd. W Sevilli nie było tego widać, bo nie było tam takich nazwisk jak Neymar czy Cavani.
0
Grimaldo, nikt inny!
1
Arnaiz chyba kontuzjowany
1
Brawo za trzy punkty i umocnienie pozycji lidera. Mam nadzieję więcej w takich spotkaniach nie oglądać Gomesa. Ten gość był dziś tragiczny, tak jak z resztą przez większość swoich spotkań dla Blaugrany. Każdy jego kontakt z piłką to ryzyko straty. W następnej kolejce chciałbym aby odpoczęli Suárez, Messi, Busquets, Piqué i Sergi Roberto.
0
Atlético w pierwszej połowie nic nie pokazało, z przebiegu meczu możemy być zadowoleni, trzeba jednak być czujnym i dalej grać swoje by dowieźć zwycięstwo do końca.
P.S. Messi z wolnych jest niesamowity.
0
No trudno, oby z Atleti zagrali na 100%
0
To to bez dwóch zdań, Arsenal już 3:0 w dupę dostaje.
1
Miałem już pochwalić Lahoza za prowadzenie tego spotkania, ale potem zobaczyłem bramkarza Las Palmas, który zagrał piłkę ręką poza polem karnym...
0
Tobie się musiał zrewanżować?
2
Dobrze prawisz, zgadzam się w 100%
1
Miał przyjść aby odciążyć Busquetsa, tymczasem sam jest eksploatowany. Nie ma się co dziwić skoro miał tak dobre wejście do drużyny.
4
Obejrzałem pierwszą połówę meczu Sevilla-Man Utd i powiem tak. Do czterdziestej którejś minuty było to dość nieciekawe spotkanie, ale popisy De Gei w końcówce spowodowały u mnie tzw. "opad szczęki". Cóż on wyczynia w tej bramce!
0
To samo można powiedzieć o większości sędziów w LaLiga.
0
Cóż... Trochę nie tego oczekiwaliśmy, ale mamy remis na wyjeździe i dobrą pozycję wyjściową przed rewanżem. Cieszy przełamanie Leo.
0
Trochę niepokoi to jak łatwo Chelsea wypracowała sobie kilka groźnych sytuacji. Oby Barça strzeliła jedną, dwie bramki i zachowała zero z tyłu.
0
Nie wspominał o Albie... Czy to znaczy, że go zignorują i Jordi będzie miał mnóstwo swoboby na skrzydle? ;-)
1
Jeśli zagramy na swoim poziomie to o awans można być spokojnym. Oczywiście przełamanie Leo byłoby taką "truskawką na torcie".
5
"Obiektywne opinie"? WTF?! Opinie z definicji są subiektywne.
39
To mówisz siedzisz z girl on the sofa i chcesz watchnąć jakiś movie?
0
Łysy z Brazzers ;-)
0
Zgrywa się chłopak, dajmy mu czas ;-)
0
No cóż, mamy 1 bramkową zaliczkę na rewanż. Nie zagraliśmy jakiegoś nieziemskiego spotkania, ale wygraliśmy z trudnym rywalem i ciężko tak naprawdę kogoś skrytykować.
2
Coś mnie ominęło? Kiedy Barça "zaklepała" sobie Griezmanna?
0
No, dużo tego. Jednak nasz zarząd nie umie sprzedawać...
0
Mam nadzieję, że odpali.
0
Pisząc "sponsor jak każdy inny" zastosowałem skrót myślowy. Zdziwiłem się, że dziwi kogoś producent AGD jako sponsor klubu bardziej niż producenci piwa czy chipsów...
0
Gerrard kiedyś w kilkanaście sekund dostał.
1
Rywal trudny, ale to my jesteśmy faworytami. Jeśli oba mecze zagramy na naszym poziomie, nie powinniśmy mieć problemu z awansem.