CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Od kilku ładnych lat Arsenal popadał w przeciętność. Jedyne co wygrywali to raz na jakiś czas puchar, niby utrzymywali się w czołówce ligi, ale nie potrafili zdobyć mistrzostwa. Wenger chyba nie już miał pomysłu na tę drużynę i w swojej upartości nie chciał odejść dobrowolnie i w końcu włodarze klubu stracili cierpliwość. Tak będzie lepiej dla klubu, dla kibiców i dla samego Wengera. Szkoda, że stało się to w ten sposób, ale Francuz z własnej woli nigdy by nie zrezygnował. Teraz pora na nowe otwarcie.
0
Santiaga Bernabeła...
0
Większość imion i nazwisk zakończonych na 'o' się nie odmienia. W niektórych przypadkach jest to dopuszczalne np. Ziobro-Ziobry, ale jak mamy dajmy na to hiszpańskie imię to nie odmieniamy. A "Thiaga" bardzo mocno razi w oczy.
6
Błagam, tylko nie "Thiaga" imion i nazwisk (zwłaszcza "zagramanicznych"), zakończone na 'o' się nie odmienia! Tak samo nie niektóre nazwiska zakończone na 'e' np. nie mówisz "N'Golo Kantégo", ani "N'Gola Kantégo" tylko "N'Golo Kanté".
0
Wydaje mi się, że kiedyś Nainggolan miał pretensje o to, że w składzie zamiast niego byli Tielemans i Witsel i chyba nawet powiedział, że u Martineza więcej nie zagra.
0
Na zdjęciu z Twittera Gomesa, André wygląda jak Serj Tankian z System of a Down ;-)
1
A w jakiej lidze sędziowałeś?
1
Piłka do Dembélé - cudo. Może niech jeszcze zostanie, ostatnio pokazuje tę dawną magię, która była jego znakiem rozpoznawczym.
0
To jest Hiszpania, tu pracują sędziowie specjalnej troski...
0
No teraz to pokazates poziom intelektualny. Co ma kontuzja do tego?! Czy ja napisalem, żeby gościa wystawiać na najblizszy mecz? Chodzi mi o awans do pierwszego zespołu na PRZYSZŁY sezon. A Arnaiz już parę razy w nim grał i strzelał gole, więc dlatego uważam, że mógłby dołączyć do pierwszej drużyny. Nie pisałem nic o obecnej formie tych piłkarzy. Ty z kolei uważasz, że 18-19 letni zawodnicy rezerw bez większego doświadczenia w pierwszej drużynie mogą zostać zmiennikami na lewej obronie. Jestem za tym aby ogrywać młodych, ale stopniowo, dawać im szanse ze slabszymi rywalami w pucharze, wpuszczać z "ogórkami" w lidze na kilka-kilkanaście minut przy korzystnym wyniku a nie od razu rzucać na głęboką wodę. Potrzeba nam wartościowego zmiennika dla Alby, bo jak wypadnie, to jesteśmy w ciemnej d*pie. Zamiast wyrzucać komuś pisanie głupot (bo JA się z tym nie zgadzam, więc jest to glupie) radzę się zastanowić nad tym co się pisze.
0
Ostatni wychowankowie, którzy weszli od razu do pierwszej drużyny z rezerw i wypalili to bodajże Thiago a wcześniej Busquets i Pedro. Tyle, że na jednego Busquetsa przypada kilku zawodników którzy kompletnie przepadli. Obecnie w rezerwach poza Aleñą, Arnaizem i może Palencią nie ma nikogo, kto na ten moment nadawałby się do pierwszej drużyny.
0
Cucurella i Miranda jeszcze nie są gotowi wg mnie na awans do pierwszego zespołu, najpierw powinni się ograć np. na wypożyczeniu w jakimś klubie LaLiga. W miejsce Digne'a widziałbym u nas Grimaldo, który jest naszym wychowankiem i już nabrał trochę doświadczenia w Benfice, tylko nie wiadomo czy w ogóle chciałby do nas wracać.
0
Tylko nie mielibyśmy wtedy zamiennika dla Alby, chyba, że kupiliśmy nowego LO
0
Latem sprzedać Gomesa, Douglasa, Vidala, Paco, wypożyczyć Minę do Betisu, przekonać Inter do wykupienia Rafinhi (szkoda trochę, ale tak będzie lepiej dla obu stron) za dobrą cenę, kupić Lengleta/de Ligta + Griezmanna, pewnie przyjdzie jeszcze Arthur i mamy dość dobry skład. Niestety daliśmy ciała z Turanem godząc się na dwuletnie wypożyczenie, zamiast transferu definitywnego.
1
Przypomina się wypowiedź Hassana Whiteside po świetnym meczu, gdy reporterka spytała go, co sprawiło, że tak dobrze zagrał a on odpowiedział "I'm just trying to get my 2K rating up"
2
W 2016 jak grali z Realem to De Bruyna już nie było
0
A André Silva też w Milanie nie grał a powołanie dostał...
1
W 2016 to De Bruyne już był w City
4
Nie, nie, tytuł się zgadza, koledze chodzi o porno parodię.
1
Jeszcze niedawno grali w ćwierćfinale LM, a teraz to jakiś dramat. Wydawałoby się, że jednak tacy zawodnicy wzmocnią tę drużynę...
2
Wolfsburg sprowadził takich piłkarzy jak Bazoer, Camacho czy Origi a biją się o utrzymanie w Bundeslidze...
1
Tyle, że Filipe długo był kontuzjowany i dopiero teraz wrócił, a Sandro ma za sobą solidne występy w Juve, poza tym jest młodszy.
2
Nie rozumiem, czemu Tite ciągle pomija w powołaniach Fabinho i Alexa Sandro.
Rafinha też po ostatnich występach zasługiwał na miejsce w składzie.
9
Życzę sobie, żebyśmy w końcu przebrnęli ćwierćfinał LM.
2
Niech się cieszą, że chcemy tylko 35, bo przy obecnych cenach to 50 mln powinniśmy sobie za niego zaśpiewać...
2
Na tle kolegów z Interu Rafinha był dziś fenomenalny. Pokazał niesamowitą kontrolę nad piłką (co zbytnio nie dziwi, w końcu to zawodnik z La Masii), stwarzał zagrożenie i strzelił przepiękną bramkę. Na jego nieszczęście jednak dzięki marnowanym "setkom" Icardiego i fenomenalnej postawie bramkarza Sassuolo, który zagrał mecz życia, Inter wychodzi z tego starcia pokonany i być może traci szansę na awans do Champions League.
0
Chodzi mi raczej o jego przyszłość, nikogo nie nazywam szklanym.
15
Dembélé pokazał, że może wnieść sporo jakości do Barçy i że nie jest, jak niektórzy twierdzą niewypałem. Mam nadzieję, że jego rozwoju nie zatrzymają kontuzje (vide Alexandre Pato), bo ma chłopak zadatki na wielkiego gracza.
1
Sprzedać!
0
Gramy dobre spotkanie i praktycznie zabiliśmy mecz. Teraz spacerkiem (ale bez przesady) dociągnąć to do końca i może cosik jeszcze wpadnie. A piłka Don Andresa do Leo - cudo