0

Już od kwietnia brytyjskie media o tym pisały.

0

A LFC nie chcieli przypadkiem kupić Butlanda ze Stoke?

1

Ale dziś Socjopata oszaleje z radości jak Żiru i Batshuayi strzelą bramki

4

Wow, co to był za mecz, dziś naprawdę żadna z drużyn nie zasłużyła na odpadnięcie.

4

Ten mecz pokazuje ile dla Urugwaju znaczy współpraca Suáreza z Cavanim, gdy brakuje jednego z nich Urusi tracą ze 40% swojego potencjału w Ataku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

OK, ile ci zapłacił?

0

*Kukiel, chyba że jest mutantem i ma więcej niż jeden.

0

Z całej wypowiedzi zrozumiałem tylko "czy to da się oglądać?" i "wolę strzały na bramkę".

2

Ale faktem jest, że Layún zachował się bandycko nadeptując Neyowi na stopę. Czerwona kartka się za to należała.

0

Właśnie Mkhitaryan w Arsenalu to był dość dziwny transfer. Piłkarz o dość podobnej charakterystyce do Özila, dwóch takich graczy w drużynie nie może w tym samym czasie być na boisku. Widziałbym tam właśnie Hirvinga Lozano. A co do Lichtsteinera to zdaję sobie sprawę, że przychodzi jako zmiennik, ale jednak mogliby poszukać kogoś młodszego.

0

Dla mnie Lichtsteiner w Arsenalu to nieporozumienie. Gość jest dobry, ale w takim wieku, że długo już nie pogra na odpowiednim poziomie.

2

Chyba pierwszy raz na tym mundialu to Neymar był decydujący, a bramka Firmino pokazuje dlaczego na ten moment to on powinien być opcją nr 1 na szpicy.

0

Niby tak, ale Modrić to dla mnie zawodnik podobny stylem gry do Iniesty, a skoro Don Andres był w klubie to nie było sensu kupować Chorwata. My od lat potrzebujemy gracza o profilu Xaviego.

0

Niby 19 lat a wygląda jak czterdziestka po operacjach plastycznych, stanowcze nie.

1

To nie miało nic wspólnego z tiki-taką. To była po prostu gra podaniami i jałowe utrzymywanie się przy piłce. Tiki-taka jest wtedy, gdy grasz dużo szybkich podań na jeden kontakt, które pozwalają rozmontowanie obrony przeciwnika.

1

Uje nigdy nie kreskuje, już w podstawówce tego uczą.

2

Bardzo mi się podobają, oby przyniosły szczęście.

0

Niby kto tak powiedział?

1

Srpski film, polecam, na oglądanie z rodziną idealny ;-)

0

Oby Toronto kogoś dobrego jeszcze zakontraktowali, chciałbym ich zobaczyć w finale.

1

LeBron dołączył do Lakers, nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony jestem podekscytowany, bo najlepszy gracz NBA zagra dla mojej ulubionej drużyny, z drugiej źle, że kolejna gwiazda ligi przeniosła się na Zachód.

3

*Meczów, bo meczy to koza ;-)

1

Szkoda, że Rafinha nie został. Końcówkę sezonu miał świetną, ale Tite woli Renato Augusto.

0

Wiem, pamiętam, ale był do wzięcia za free, dlatego napisałem "mogliśmy" a nie "możemy".

0

Galata za Muslerę zaśpiewa 40 mln, Ochoa może byłby tańszy, ale mogliśmy wziąć Rui Patricio za darmo, wtedy na sprzedaży Cilessena naprawdę byśmy zarobili a mielibyśmy bramkarza na podobnym poziomie. Chociaż chciałbym aby Holender został.

0

Na zdjęciu na głównej Hiszpanie tacy zasępieni, czyżby redakcja przewidywała klęskę La Rojy?

3

Ile razy ktoś to jeszcze napisze?

1

+ Marcelo jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?