0

No w sumie fajny transfer, choć nie uważam, żebyśmy potrzebowali wzmacniać skrzydeł. Oby się sprawdził. Teraz musimy sprzedać niepotrzebnych graczy i może wpadnie kaska na Thiago.

0

To nie są oficjalnie potwierdzone transfery, raczej tzw. plotki

0

Dla takiego sk**wiela jak Breivik śmierć byłaby nagrodą. Byłby wtedy przez brunatnych uznawany za męczennika.

0

"Bo na zachodzie to jurz ludzie bojom siem wyjźć z domu tak siem ci ciapaci panoszo i ciongle tylko gwałco i mordujo i wogule. Ja to bym wszystkich do gazu dał. Szkoda, rze Chitler nie rzyje, od razu pożondek by zrobił."

3

No i ksenofobiczne szambo wybiło...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oby nie. Dobry zawodnik, ale na co nam on?

1

Oficjalnie:
https://mobile.twitter.com/AFCAjax/status/1019166324851990528

Co do kwoty transferu to nie mam pojęcia :-)

0

Nie, chyba że mod.

0

Daley Blind wraca do Ajaxu.

0

Średniak. Aha.

0

Karma wróciła. W 1/8 i 1/4 to oni przeszli na farcie.

3

I czemu nie mówili o jego nurach? Z Hiszpanią zrobił symulkę aż miło i dostał karnego, nikt się słowem nie zająknął, z Iranem też dał nura i jeszcze się VARu
domagał.

0

Dla mnie to trochę to ironiczne, że za kontuzjowanego gracza wchodzi akurat Verma.

0

Kiedyś to były czasy, tera to ni ma czasów...

0

Nie wrzucam do jednego worka, tylko komentuję nasze rzekome cele transferowe.

0

To może być dla ciebie szok, ale Arthur w tej chwili nie jest na poziomie Thiago i jak na razie nie jest to gracz na pierwszą jedenastkę a Rabiot wydaje mi się tylko kaprysem zarządu. Mamy Rakiticia i Sergiego Roberto, nie widzę tu miejsca dla Francuza. Niektórym się wydaje, że każdego utalentowanego gracza od razu trzeba kupić. A co z Aleñą i Rafinhą? Wychowankowie też muszą być w tej drużynie bo stracimy swoją tożsamość i będziemy jak każdy inny klub.

0

Rabiota potrzebujemy najbardziej?! No nieźle popłynąłeś, koleś. Nam jest potrzebny nowy Xavi, a z graczy o takim profilu na rynku jest tylko Thiago, on ma być priorytetem transferowym, jak wezmą Rabiota lub Kante (albo jeszcze lepiej, Williana) to będzie nieporozumienie.

1

Nie popełnijcie tego błędu, Bartomeu odpuść.

1

Chorwaci wczoraj wygrali serduchem i za to należą im się brawa. Wątpię w to, aby wytrzymali finał kondycyjnie po 3 dogrywkach, szczególnie, że mają dzień mniej odpoczynku, ale ten mundial już nie raz zaskakiwał.

1

Hmm... Hazard to super piłkarz, ale Dembélé musi dostawać minuty, więc jestem raczej na nie. Priorytetem powinnien być typowy playmaker, najlepszym wyjściem byłby powrót Thiago. Przydałby się też nam jakiś zmiennik na atak, do tej pory Paco dobrze się spisywał jak wchodził i w sumie mógłby zostać, ale gdyby pojawiła się dobra oferta, to można go sprzedać. Możnaby dać szansę Munirowi, fajny sezon miał w Alavés, może grać na paru pozycjach z przodu, no i to wychowanek... No i panie Valverde, wincyj rotacji! Gramy na kilku frontach a Ernie rzadko daje odpocząć co niektórym graczom.

0

To ja tu zostawię klasyk chorwackiej muzyki:

0

Nie smuci cię, że Lingard przegrał?

0

Ulubiony "jugol" Hajty strzelił.

2

Ty, ale wiesz, że spodnie to typowo "męska" część garderoby, kiedyś kobiety w ogóle nie mogły ich nosić, więc nie można powiedzieć, że obcisłe spodnie to coś kobiecego. Pomijając niepraktyczność, to uważam, że każdy może chodzić w czym chce.

3

Czemu Umtiti na tym obrazku wygląda jak czarny Isco z fryzurą Tolisso?

1

Półfinał mundialu, a wszystkie gazety tylko o Pięknym...

1

Jeszcze z Danią chyba.

0

Chorwacja jakoś nie przekonuje, ostatnie dwa spotkania to wymęczyli i awansowali po karnych, jedyny chyba dobry mecz zagrali z Argentyną, ale tam też duża w tym zasługa była Caballero, jego babol kompletnie podciął skrzydła Argentyńczykom i kto wie jak tamten mecz mógł się potoczyć.

0

Szczególnie, że będzie do wzięcia za stosunkowo niewielką kwotę, bo jego klub spadł do Championship (początkowo mówiło się o 30 mln £, ale po relegacji z EPL raczej Stoke zejdzie z ceny). No i fajnie by było, żeby któryś z topowych klubów w Anglii miał w bramce Anglika. Poza tym to by był dodatkowy smaczek w derbach Merseyside, taki pojedynek dwóch bramkarzy angielskiej kadry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?