CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kołtinio I Mateus Borekson
1
Szacun za Lonzo, hehe.
1
Ostatnio to raczej kupowali młode talenty Ameryki Południowej + sprowadzili z powrotem Hutelaara. Tadić to natomiast uznany zawodnik Premier League, w dość dobrym wieku dla piłkarza, czyli nie jest to typowy transfer Ajaxu.
0
Ekhm, ekhm... Wiedżmin 3, GTA 5, God of War, AC Origins, Hellblade, Pillars of Eternity, Divinity Original Sin 1&2, Horizon Zero Dawn, Wolfenstein: The New Order, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, wymieniać dalej?
1
Jak wyjdą z pierwszego miejsca to mają szansę i na półfinał. 1/8 powinni przejść spokojnie, zważywszy, że trafiliby najpewniej na Szwajcarię.
5
Dušan Tadić w Ajaxie. Czyżby klub z Amsterdamu zmienił politykę transferową i zamiast sprzedawać rok w rok najlepszych grajków zaczęli się wzmacniać?
1
Polak a Szwabom kibicuje, poczekaj no niech się Jarosław z Antkiem i Krystyną dowiedzą, to będziesz miał wiazd na chatę.
0
Czyżby Cleveland mieli zakontraktować DeAndre Jordana aby przekonać LeBrona do pozostania?
10
Internet Explorer?
0
Dziś Leo i Moses ładnie nabili mi punkty w fantasy.
5
Statystyki są za naszymi ;-)
1
Byle tego nie spier... zepsuli.
1
Mamy tu poetę...
3
Bo on w swoim klubie gra regularnie, a Łysy w Chelsea raz na ruski rok.
0
Ja też :-)
7
Cristiano by to nie powstrzymało ;-)
2
Jest Lacazette, ale nie został powołany. Może ten sezon miał nie tak imponujący jak poprzednie, ale to klasowy napastnik, moim zdaniem lepszy od Giroud.
1
Drewniany jest i powolny i to jest fakt, ale to nie znaczy, że jest słabym napastnikiem.
0
Zwolniony przez Raptors Dwane Casey trenerem roku w NBA. Wiadomo to nie nagrody za play-offy, ale pokazuje jak idiotyczne jest wręczanie nagród za sezon zasadniczy po finałach, kiedy siłą rzeczy nie da się nie patrzeć na PO.
1
Z tym, że dziewczynki mają zamiast "sona" dopisywane "dottir"
0
84 po dwóch kolejkach w trzeciej jak na razie 12 (fifa.com).
2
Mi się niespecjalnie podobały, ale zdobyliśmy w nich tryplet, więc będę je wspominać pozytywnie.
0
Jeśli chodzi o sposób gry to El Fenomeno, jeśli o bramki i "atletyczność" to Cristiano.
0
Kto wg was jest najlepszym zawodnikiem z tegorocznej klasy draftu NBA? Jak dla mnie Doncić, choć przyznam, że Ayton też ma spory potencjał.
0
Poprawka: W grupie Niemców Korea nie ma już szans na wyjście z grupy.
0
Lenglet powinien być w kadrze, ale nie zamiast Ramiego tylko w miejsce Kimpembe.
0
W Argentynie oprócz Caballero jest Franco Armani z River Plate i Nahuel Guzmán z meksykańskiego Tigres
1
Kto wczoraj na Rambli pisał, że Nigeria wygra z Islandią? Jesteś kurde jasnowidzem.
8
Cóż można powiedzieć, najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeśli Brazylia z Neymarem zawiedzie, to Balon d'Or dla Pięknego stanie się faktem. Pierwsza połowa była obiecująca dla Argentyny, ale po tym co zrobił Caballero totalnie odcięło im prąd. Główną winę ponosi tu trener, to on ustala skład, taktykę i to on musi zadbać o atmosferę w zespole, a Sampaolego to zadanie kompletnie przerosło. Chwalicie Cristiano, ale pomyślcie o tym, że w Portugalii przede wszystkim jest zespół, a nie jak u Albicelestes tylko liczenie na jednego zawodnika. Dla Messiego to też nie jest komfortowa sytuacja.
0
Kurła, znowu ten Caballero...