CatalanVeBFCB
Dołączył/a: listopad 2014
Zamość
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Caballero zrobił Kariusa...
3
Sampaoli wpuść Dybalę!
0
Jedna przegrana nie przekreśla naszych szans, jeśli zmobilizujemy się jak po Danii w eliminacjach, mamy szansę na dobry rezultat w tym turnieju.
3
Iran raczej nie będzie łatwym rywalem do "nabicia statystyk". Zamurują bramkę i pewnie skończy się na wymęczonym 1-0. A już CRa to będą szczególnie pilnować.
0
Krzynówek?
0
Haha, że Murzyn? Haha, ale zabawne, normalnie boki zrywać...
Nie no, żałosne to było...
1
Ten Hirving Lozanoto świetny zawodnik, może być za niedługo wielką gwiazdą. Oczywiście nie potrzebujemy teraz skrzydłowego, ale fajnie byłoby go zobaczyć choćby w Premier League, a konkretnie w Arsenalu. A potem, kto wie, może do Barcy ;-)
0
Argentyna była bez pomysłu na grę. Nie potrafili sobie poradzić ze skomasowaną defensywą Islandii, która naprawdę nie zostawiała ani trochę miejsca. Mimo to Albicelestes grali głównie przez środek i szukali Leo na siłę. Można by było od początku wystawić Agüero z Higuaínem, takim rywalem trzeba mieć silnego napastnika, który będzie się przepychać z obrońcami i robić miejsce dla reszty i aby można mu było zagrywać dośrodkowania ze skrzydeł.
0
Oby Messi i Lewy teraz odpowiedzieli mocno na hat-tricka Cristiano.
0
Może napiszmy petycję do FIFA, żeby odeszli od pomysłu rozszerzenia mundialu.
0
Ktoś kiedyś wystawiał tu chyba kod do ligi fcbarca.com w fantasy na fifa.com. Mógłbym prosić o powtórne wstawienie go?
0
Czyli co, mamy nie wzmacniać zespołu i jeszcze tracić perspektywicznych graczy? Z takim podejściem to nie mielibyśmy czego szukać nawet w ćwierćfinale LM.
0
To czemu Liverpool ogłosił Fabinho, a MU Freda?
0
Jego brat grał w Lechii jako bramkarz
0
No przecież Griezmann jest...
0
Ta klauzula to też żart.
1
Marna to cena jak na dzisiejsze standardy.
1
Asysta przewotą, szacun.
1
Walker, zdecydowanie.
11
Oświecę cię. Stare telefony nie miały mocniejszych baterii niż namy teraz. Po prostu poza dzwonieniem, SMSami i okazjonalnie grą w węża nie miały innych funkcji, które by zżerały baterię. Oprócz tego monochromatyczny ekran też sprawiał, że dłużej działały bez ładowania.
1
Bartek mi mówił, że się ugadał Interem, że oddadzą za darmo Icardiego i dopłacą 40 mln za Rafę.
0
Przynajmniej wiadomo, że nie pójdzie do Man Utd.
0
Jako gracz Pro Evo jestem zawiedziony, że Konami nie utrzymało swojej najważniejszej licencji. Swoją drogą w trailerze nie było widać nikogo z Bundesligi. Czyżby EA straciło niemiecką ligę na rzecz PESa? Bardzo bym sobie tego życzył (ale to tylko gdybanie).
0
Simmons 15.8 PPG, 8.1 RPG, 8.2 APG, 1.7 SPG, 0.9 BPG. Ben jest gorszy tylko w punktach, jak poprawi rzut to w najbliższych latach będzie TOP 3 zawodników w lidze.
0
Koszykówka to nie tylko punkty i wsady :-) Dlatego Simmons.
3
Jako, że sezon NBA się skończył, przedstawię swoje typy do nagród indywidualnych. Swoją drogą nie rozumiem czemu nie są one przyznawane przed rozpoczęciem play-offów tylko po finałach, mimo, że dotyczą sezonu regularnego, ale cóż...
Dobra, oto moje typy :
Sixth Man of the Year - Lou Williams (Clippers)
Wystarczy spojrzeć na liczby. Sweet Lou wykręcał statystyki na poziomie all-stara i jak dla mnie w tym sezonie był najlepszym graczem drużyny z LA. Żeby z ławki zdobyć 50 punktów? Chapeau bas.
Most Improved Player - Victor Oladipo (Pacers)
Już wcześniej Oladipo był bardzo dobrym graczem, ale po transferze do Indiany po prostu wystrzelił z formą. Warto dodać, że w play-off mało brakowało a zrobiłby to co nie udało się PG13, czyli wyeliminował LeBrona.
Defensive Player of the Year - Rudy Gobert (Jazz)
Tu miałem pewien problem, uważam, że zarówno Embiid jak i Davis zasługują na wyróżnienie, ale zdecydowałem się postawić na Francuza. Bestia w pomalowanym, mało kto w lidze sprzedaje takie czapy. Poza tym Utah tracą znacznie mniej punktów z Gobertem na boisku, to o czymś świadczy.
Coach of the Year - Brad Stevens (Celtics)
Stevens powoli wyrasta na nowego Popa. Storzył świetny system w Bostonie. Sczerze mówiąc wydawało mi się że kontuzja Haywarda przekreśli szansę na cokolwiek dla C's, ale nic z tych rzeczy. Brown, Tatum i Rozier rozegrali świetny sezon, co biorąc pod uwagę ich wiek pozwala myśleć, że przed tym zespołem naprawdę świetlana przyszłość. Dodać do tego zdrowych Irvinga i Haywarda, oraz weterana Horforda i mamy drużynę mogącą zagrozić Golden State.
Rookie of the Year - Ben Simmons (76ers)
Można się kłócić czy Simmons jest debiutantem czy nie. Dla mnie jest. Tak, Mitchell zdobwal 20+ punktów, Tatum miał świetną skuteczość zza łuku, ale to Australijczyk jest wg mnie najbardziej kompletnym graczem z tej trójki.
No i, last but not least, MVP - James Harden (Rockets)
Jak dla mnie on i LeBron zasługują na tę nagrodę tak samo, ale że muszę wybrać jednego to stawiam na Brodacza, który tak jak LBJ notował świetne liczby, tyle że w lepszej ekipie.
0
Chodzi mi porażkę męskiej drużyny ze Szwecją.
0
Szympansów nie obrażaj, to jedne z mądrzejszych zwierząt.
0
Przynajmniej jedna drużyna Włoch zagra na MŚ, ale to chyba marne pocieszenie po kompromitacji ze Szwecją...
1
Pewnie opuści pierwszy mecz grupowy.